VAATA JÄRELE: Kindlalt mänginud Trans kinkis Kaljule esimese kaotuse (galerii!) (4)

Premium liiga neljanda vooru kohtumises teenis Sportland Arenal hooaja esimese võidu Narva Trans, kes alistas enesekindla esituse toel 1:0 Nõmme Kalju.

Kalju kaotas karikavõistluste veerandfinaalis küll Viljandi Tulevikule ja minetas eurolootuse, aga sai hooaja esimeses liigamängus tänu Alex Matthias Tamme 90. minuti väravale jagu TJK Legionist. Trans alustas 1:5 kaotusega Paide Linnameeskonnale, aga tegi seejärel 1:1 viigi Pärnu Vaprusega ja sai seeläbi silma pähe. Seega oli tänane Kalju jaoks hooaja esimene liigakaotus ning Transiele jällegi esimene võit. Erinevalt Kaljust on nemad poolfinaali jõudnud ka karikavõistlustel.

Kaljul täna ühtegi sajaprotsendilist võimalust ei tekkinudki, ent Trans lõi enda võimaluse avapoolajal ära. Esimest korda algkoosseisu pääsenud Eduard Golovljov saatis palli Sergei Lepmetsa selja taha 39. minutil.