VAATA JÄRELE: Flora lõi juba kümnendaks minutiks Transile kolm väravat ja lisas hiljem veel neli (galerii!) (1)

Valitsev Eesti meister Tallinna Flora alistas Taliturniiril Narva Transi koguni 7:0.

Kui mängitud oli kõigest kümme minutit, juhtis Flora juba 3:0 ja oli tabanud korra ka latti. Skoor avati penaltist, kui Richard Aland kaotas oma karistusalas palli, misjärel testitav Kristi Marku tõmbas Rauno Sappineni maha ning Sappinen saatis 11 meetri karistuslöögi kindlalt alla nurka. Kaks järgmist väravat vormistas Rauno Alliku söötude järel Sergei Zenjov.

Avapoolaja lõpuks juhtis Flora 6:0, Zenjov oli saanud kirja kübaratriki ja Alliku kaks tabamust.

Teisel poolajal osutas Trans soliidsemat vastupanu ning järgmist väravat tuli oodata 86. minutini. Siis sooritas Sten Reinkort karistusala joone tagant löögi, mis võttis Roman Nesterovski jalast rikošeti ja lendas võrku.

Transi algkoosseisu kuulus kaks testitavat välismaalast: Abdulrahim Ahli ja Kristi Marku. Vaheajal vahetati sisse kolm testitavat Eesti jalgpallurit: Timur Bulavkin, Deniss Maksimenko ja Gleb Pevtsov.