VAATA JÄRELE: teisel poolajal lagunenud Tulevik kaotas seitsmenda võõrsilmängu järjest (3)

Premium liiga 24. voor algas Kadrioru staadionil, kus Tallinna Legion alistas Viljandi Tuleviku 3:1. Tulevik kaotas seitsmenda võõrsilmängu järjest. Mängu näeb järele Soccernet TV-st.

Tulevik haaras juhohjad 11. minutil, kui Nikita Komissarovi söödu realiseeris Kaimar Saag, kuid eduseis ei püsinud kaua, sest kümme minutit hiljem lõi Kirill Nesterovi söödust karjääri esimese Premium liiga värava Nikita Ivanov.

Komissarov teenis kümmekond minutit enne poolajavilet Tulevikule penalti, kuid Saagi löögi tõrjus Ivans Baturins. Teisel poolajal Tuleviku mäng lagunes ja Aleksandr Šapovalovi väravad andsid Legionile võidupunktid.

Legion on 24 mänguga kogunud 34 punkti ja asub viiendal kohal, kaotades Nõmme Kaljule kahe ja edestades Narva Transi kuue silmaga. Kalju on pidanud mängu ja Trans kaks vähem. Tulevik jätkab 23 punktiga seitsmendal kohal.

18. septembril kell 13.00 Kadrioru staadionil

Tallinna JK Legion - Viljandi JK Tulevik 3:1 (1:1)
21. Nikita Ivanov, 53., 58. Aleksandr Šapovalov - 11. Kaimar Saag

Väravasöödud: 21. Kirill Nesterov, 33. x, 58. Dušan Bakic - 11. Nikita Komissarov