VAATA JÄRELE: Kalev kaotas neljaväravalises mängus Unitedile punkte (1)

Esiliiga kullaheitlust pidav Tallinna Kalev piirdus koduväljakul Nõmme Unitedi vastu 2:2 viigiga.

Kalev avas skoori esimese poolaja viimasel rünnakul, kui Markus Riisenberg andis hea läbisöödu ja Ramol Sillamaa sahistas võrku.

Teisel poolajal läks omakorda United tänu Lars-Indrek Aigro ja Ander Ott Valge tabamustele juhtima, aga Ats Purje vormistas 75. minutil 2:2 viigi.

Kalev pikendas Esiliigas oma kaotuseta seeria 21-mänguliseks. Tabelis hoiab Kalev nüüd liidrikohta, kuid Maardu Linnameeskonnal on sama palju punkte. Nõmme United jätkab viiendal positsioonil.