VAATA JÄRELE: Trans alustas paljulubavalt, kuid Paide lõi lõpuks ikkagi viis väravat (1)

Premium liiga 2021. aasta hooaeg sai laupäeval pärast mitmeid edasilükkamisi lõpuks oma avalöögi ning kolmas voor jätkus pühapäeval, kui Paide Linnameeskonnale sõitis külla Narva Trans.

Mullu pidasid meeskonnad omavahel kolm kohtumist, kahel korral jäi peale Paide ning ühel korral Trans.

Mõlemad meeskonnad on hooaja ametliku mänguga juba avanud. Trans sai karikasarjas raskustega 2:1 jagu Tallinna Kalevist, Paide pidi aga Superkarikafinaalis tunnistama Flora 1:0 paremust.

Favoriidikoormat kandnud Paide asus kohtumist juhtima Siim Lutsu väravast minut enne esimese poolaja lõppu ning kuigi Trans vähemalt mängupildi poolest eriti alla ei jäänud, suutis Paide teisel poolajal lisada veel neli tabamust. Paide meeste nimele läks aga ka Transi värav - Deniss Poljakovi löök võttis põrke Abdul Razak Yusifi rinnast ning maandus võrgus.

14. märtsil kell 13.00 Paide kunstmuruväljakul

Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 5:1 (1:0)
44. Siim Luts, 48., 84. Deabeas Owosu Sekyere, 68. Henri Anier, 90+2. ov. Roman Nesterovski - 50. ov. Abdul Razak Yusif

Väravasöödud: 44., 68. Sergei Mošnikov, 48. Henri Anier, 84. Hindrek Ojamaa, 90+2. Hadji Drame - 50. Deniss Poljakov
Hoiatused: 19. Karl Mööl - 24. Bi Sehi Elysee Irie, 28. Deniss Poljakov, 61. Nikolai Vdovitšenko
Mänguolud: +1, sajune ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 0, ei ole lubatud
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Veiko Mõtsnik, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Kevin Kaivoja

Paide: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste, Sander Sinilaid, Abdul Razak Yusif, Hindek Ojamaa, Karl Mööl, Deabeas Owusu Sekyere (85. Hadji Drame), Sergei Mošnikov, Andre Frolov, Siim Luts (85. Raimond Eino), Henri Anier.
Varus: Mattias Sapp, Hadji Drame, Martin Kase, Raimond Eino, Siim Aer, Jaagup Luts, Kevor Palumets.

Trans: Richard Aland, Davlatmir Tabrezi, Roman Nesterovski, Kristi Marku, Martin Käos, Bi Sehi Elysee Irie, Nikita Mihhailov, Aleksandr Zakarljuka, Deniss Poljakov (82. Artjom Škinjov), Nikolai Vdovitšenko (73. Gleb Pevtsov), Vitali Kalenkovitš.
Varus: Maksim Pavlov, Gleb Pevtsov, Daaniel Maanas, Raivo Saar, Aleksei Stepanov, Sergei Kondrattsev, Artjom Škinjov.