VAATA JÄRELE: Legion alistas rekordpubliku ees veenvalt Pärnu (0)

Kui maikuu alguses alistas üle-eelmise aasta Esiliiga tšempion TJK Legion tänavuse hooaja uustulnuka Pärnu JK Vaprus suisa 7:1, siis võis nii mõnigi fänn ennustada suvepealinlastele äärmiselt keerulist hooaega. Kuigi hiljem on punkte saadud nii Tulevikult kui ka Tammekalt, siis pealinlaste vastu Vaprusel endiselt vasturohtu pole: seekord jäi tabloole 1:4 seis.

Kohtumine, mis peeti lausa 1877 (!) pealtvaataja silme all vajas vaid paariteist minutit, et esimest väravat näha: juba 14. minutil läks Legion keskkaitsja Artjom Artjunini tabamusest juhtima. Seejuures koheselt tuli ka teine, kui Aleksandr Dmitrijevi ja Pavel Dõmovi supersoorituse järgselt Dõmov oma hooaja teise värava lõi.

Kuna esimese poolaja lõpus ning teise alguses suutsid külalised veel ühe lüüa, siis oli mäng sellega suhteliselt tehtud. Pärnakad said suure kodupubliku ees auvärava siiski kirja, kuna 86. minutil suutis kapten Magnus Villota palli võrku saata.

1. juulil kell 20.30 Pärnu Rannastaadionil

Pärnu JK Vaprus - Tallinna JK Legion 1:4 (0:3)
86. Magnus Villota - 14. Artjom Artjunin, 20. Pavel Dõmov, 38. Kirill Nesterov, 48. Nikita Andrejev

Väravasöödud: 86. Enrico Veensalu - 14. -, 20. Aleksandr Dmitrijev, 38. Nikita Andrejev, 48. Leonid Arhipov