VAATA JÄRELE: avapoolaja kaotanud Flora lõi Kalevile neli väravat (0)

Premium liiga valitsev meister ja tabeliliider Tallinna FC Flora kaotas 20. vooru lahingus JK Tallinna Kalevile esimese poolaja 0:1, kuid lõi teisel poolajal neli väravat ja saavutas 4:1 võidu.

Kalev haaras juhtohjad 14. minutil, kui Reinhard Reimaa leidis karistusalast Hannes Anier, kes lõi oma selle hooaja viienda värava. Flora oli esimesel poolajal hambutu ja rünnakul asjad ei toiminud. Kalev läks puhkepausile üheväravalises eduseisus.

Teiseks poolajaks sekkus mängu Rauno Alliku, kes andis juba esimesel minuti resultatiivse söödu Martin Millerile. Vlasi Sinjavski teenis mõned minutid hiljem Florale karistuslöögi, mille realiseeris Vladislav Kreida. Flora pööras kaotusseisu eduseisuks. Frank Liivak ja Rauno Sappinen otsustasid mängu saatuse viimastel minutitel, kui Liivak sai kaks resultatiivset söötu ja Sappinen kaks väravat. Sappinen on nüüd sellel hooajal löönud 21 liigaväravat.

Flora on 20 mänguga kogunud 55 punkti ning asub esimesel kohal. Uue peatreeneri Dmitrijs Kalašnikovsi käe all esimese mängu pidanud Kalevil on endiselt üheksa punkti ning meeskond asub kümnendal ehk viimasel positsioonil.

12. septembril kell 13.00 Kadrioru staadionil

JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 1:4 (1:0)
14. Hannes Anier - 46. Martin Miller, 52. Vladislav Kreida, 90., 90+2. Rauno Sappinen

Väravasöödud: 14. Reinhard Reimaa - 46. Rauno Alliku, 52. Vlasi Sinjavski, 90., 90+2. Frank Liivak
Hoiatused: 19. Marek Kaljumäe
Mänguolud: +16, pilves ilm, muruväljak väga heas seisukorras