VAATA JÄRELE: Pärnu Vapruse pikk kaotuseta seeria lõppes Tartus (0)

Tartu Tammeka U21 tuli Esiliiga 23. voorus kodusel Sepa kunstmuruväljakul 0:1 kaotusseisust välja ning lõpetas 2:1 võiduga Pärnu Vapruse pika kaotuseta seeria.

Külalised asusid mängu juba kümnendal minutil juhtima, kui skoori tegi Henri Hanson, aga puhkepausile mindi viigiseisul, sest 25. minutil sahistas võrku Tanel Tammik. Võõrustajate võiduvärava lõi 87. minutil Dominic Laaneots.

Pärnakad olid kaotuseta koguni 14 kohtumist ehk kolm kuud järjest. Tammeka duubelmeeskond on nüüd viimasest seitsmest liigamängust teeninud kuus võitu ja ühe viigi. Tammeka U21 on 23 mänguga kogunud 34 punkti ning asub neljandal kohal, kuid lähikonkurendid Elva ja Tallinna Flora U21 on mänginud ühe kohtumise vähem. Vaprus jätkab 45 silmaga teisel tabelireal.