Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › mängukava

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
8. veebr
13:00
Chiangrai United
vs
Muangthong United
Karikamäng (3. ring)
12. veebr
14:00
Muangthong United
vs
Buriram United
Liigamäng (19. voor)
19. veebr
14:00
Chonburi
vs
Muangthong United
Liigamäng (20. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. veebr
15:00
Backa Topola TSC
vs
Kruševaci Napredak
Liigamäng (21. voor)
18. veebr
18:00
Kruševaci Napredak
vs
Novi Pazar
Liigamäng (22. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. veebr
Van
vs
Jerevani Pjunik
Liigamäng (13. voor)
1. märts
Jerevani Pjunik
vs
Gyumri Shirak
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. veebr
20:15
Zulte Waregem
vs
Oostende
Liigamäng (25. voor)
18. veebr
19:15
Seraing
vs
Zulte Waregem
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. veebr
Plovdivi Lokomotiv
vs
Vratsa Botev
Liigamäng (19. voor)
18. veebr
Arda
vs
Plovdivi Lokomotiv
Liigamäng (20. voor)
25. veebr
Plovdivi Lokomotiv
vs
Sofia Lokomotiv 1929
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
7. veebr
19:45
AZ Alkmaar
vs
Utrecht
Karikamäng (1/8-finaal)
12. veebr
15:30
Arnhemi Vitesse
vs
Utrecht
Liigamäng (21. voor)
19. veebr
15:30
Utrecht
vs
PSV
Liigamäng (22. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
17. veebr
21:45
St Patrick's Athletic
vs
Derry City
Liigamäng (1. voor)
24. veebr
21:45
St Patrick's Athletic
vs
Shelbourne
Liigamäng (2. voor)
3. märts
21:45
Dundalk
vs
St Patrick's Athletic
Liigamäng (3. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
18. veebr
21:45
Sligo Rovers
vs
Shamrock Rovers
Liigamäng (1. voor)
24. veebr
21:45
UCD
vs
Sligo Rovers
Liigamäng (2. voor)
3. märts
21:45
Drogheda United
vs
Sligo Rovers
Liigamäng (3. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
18. veebr
21:45
Sligo Rovers
vs
Shamrock Rovers
Liigamäng (1. voor)
24. veebr
21:45
UCD
vs
Sligo Rovers
Liigamäng (2. voor)
3. märts
21:45
Drogheda United
vs
Sligo Rovers
Liigamäng (3. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. veebr
Derry City
vs
Shamrock Rovers
Superkarikas (finaal)
18. veebr
21:45
Sligo Rovers
vs
Shamrock Rovers
Liigamäng (1. voor)
24. veebr
21:45
Drogheda United
vs
Shamrock Rovers
Liigamäng (2. voor)
3. märts
21:45
Shamrock Rovers
vs
Derry City
Liigamäng (3. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. veebr
Sassuolo
vs
Como
Liigamäng (17. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. veebr
15:00
Venezia
vs
SPAL
Liigamäng (24. voor)
18. veebr
15:00
SPAL
vs
Como
Liigamäng (25. voor)
25. veebr
17:15
Genoa
vs
SPAL
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. veebr
18:00
Bielsko-Biala Podbeskidzie
vs
Opole Odra
Liigamäng (19. voor)
18. veebr
18:00
GKS Katowice
vs
Bielsko-Biala Podbeskidzie
Liigamäng (20. voor)
25. veebr
Bielsko-Biala Podbeskidzie
vs
Tychy
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. veebr
Nowy Saczi Sandejca
vs
Leczna Gornik
Liigamäng (19. voor)
18. veebr
Nowy Saczi Sandejca
vs
Rzeszowi Resovia
Liigamäng (20. voor)
25. veebr
Nowy Saczi Sandejca
vs
Gdynia Arka
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. veebr
Bielsko-Biala Podbeskidzie
vs
Opole Odra
Liigamäng (19. voor)
18. veebr
Sosnowieci Zaglebie
vs
Opole Odra
Liigamäng (20. voor)
25. veebr
Krakowi Wisla
vs
Opole Odra
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. veebr
19:00
Mieleci Stal
vs
Czestochowa Rakow
Liigamäng (20. voor)
17. veebr
19:00
Krakowi Cracovia
vs
Mieleci Stal
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. veebr
20:00
Bukaresti Rapid
vs
Craiova 1948
Liigamäng (25. voor)
18. veebr
18:00
Mioveni
vs
Bukaresti Rapid
Liigamäng (26. voor)
25. veebr
18:00
Bukaresti Rapid
vs
Targoviste Chindia
Liigamäng (27. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. veebr
Voluntari
vs
FCSB
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. veebr
14:30
St. Pauli
vs
Kaiserslautern
Liigamäng (20. voor)
18. veebr
14:00
Magdeburg
vs
St. Pauli
Liigamäng (21. voor)
26. veebr
14:30
St. Pauli
vs
Rostocki Hansa
Liigamäng (22. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. veebr
16:00
Libereci Slovan
vs
Slovacko
Liigamäng (19. voor)
19. veebr
16:00
Slovacko
vs
Plzeni Viktoria
Liigamäng (20. voor)
26. veebr
16:00
Praha Slavia
vs
Slovacko
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
18. märts
16:00
Haladas-Viktoria
vs
Ferencvaros
Liigamäng (14. voor)
25. märts
Ferencvaros
vs
Szekszardi
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
9. veebr
20:00
Puskas
vs
Ujpest
Karikamäng (1/8 finaal)
Põhjalik turuülevaade! Kui palju laristasid inglased? Millised rahad käisid Eesti klubidest läbi?
EESTLASTEST VÕÕRSIL
LAHKUJAD LEVADIAST
Ikkagi murepilved? FCI Levadia ja kahe treeneri teed läksid lahku
VÄLJAMAALT
UUSI MÄNGIJAID
Naiste koondise aasta numbrites 2022
EESTI NAISTE KOONDIS
KÕRGLIIGAD
TALITURNIIR
VAATA JÄRELE: uute ründajatega Kuressaare ja Kalju leppisid viiki  (lisatud galerii!)
VÄLJAMAALT!
OLUKORRAD KLAARIKS
Videokohtunik | Hooajale joon alla! Rähklemine ja sülitamine ning suluseisud ja sisselendamised panid kukalt kratsima  (+ kogu aasta statistika)
EESTI NAISTE JALGPALL
Karjääri parima aasta järel kodumaale naasnud Eesti koondise esikinnas: Tabasaluga medal võiks täiesti reaalne eesmärk olla
KURE JUTUD
Kožuhhovski: kui meilt nii palju mehi parematesse klubidesse läks, räägib see tehtud heast tööst  (+ keskväljast, Dõmovist, elu vormis Lahest)
JUUBELISAADE
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
2.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
3.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
4.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
5.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
6.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
7.
Pärnu JK Vaprus
0
0
0
0
0:0
0
8.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
9.
Harju JK Laagri
0
0
0
0
0:0
0
10.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
97
Tallinna FCI Levadia
79
Paide Linnameeskond
65
Nõmme Kalju FC
65
FC Kuressaare
50
Tartu JK Tammeka
39
JK Narva Trans
38
JK Tallinna Kalev
35
Tallinna JK Legion
22
Pärnu JK Vaprus
11
VÄLISMAA ERILOOD

Soccernet.ee pakub pikemat lugemist ka välismaa jalgpalli huvilistele. Loe järele!