Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › mängukava

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
09:00
Mugunghwa Asan
vs
Suwon
Liigamäng (8. voor)
1. mai
13:00
Suwon
vs
Anyang
Liigamäng (9. voor)
5. mai
11:00
Suwon
vs
Seouli E-Land
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. apr
17:00
IBV
vs
Fylkir
Liigamäng (1. voor)
5. mai
22:15
Fylkir
vs
IA
Liigamäng (2. voor)
12. mai
22:15
KR
vs
Fylkir
Liigamäng (3. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
2. mai
17:15
Etar
vs
Bistritsa Vitoša
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
20:30
Sofia Levski
vs
Stara Zagora Beroe
Liigamäng (31. voor)
3. mai
20:00
Stara Zagora Beroe
vs
Ludogorets
Liigamäng (32. voor)
11. mai
20:00
Plovdivi Botev
vs
Stara Zagora Beroe
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. mai
19:30
Vereja
vs
Vratsa Botev
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
20:30
Sofia Levski
vs
Stara Zagora Beroe
Liigamäng (31. voor)
4. mai
20:00
Plovdivi Botev
vs
Sofia Levski
Liigamäng (32. voor)
11. mai
Sofia Levski
vs
Varna Cherno More
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
21:00
Kerkrade Roda
vs
Den Bosch
Liigamäng (37. voor)
3. mai
21:00
Den Bosch
vs
Go Ahead Eagles
Liigamäng (38. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
15:30
Napoli
vs
San Marco Argentano
Liigamäng (22. voor)
4. mai
15:00
Napoli
vs
Riozzese
Karikamäng (finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
15:30
Napoli
vs
San Marco Argentano
Liigamäng (22. voor)
4. mai
15:00
Napoli
vs
Riozzese
Karikamäng (finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
15:30
Napoli
vs
San Marco Argentano
Liigamäng (22. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
15:30
Napoli
vs
San Marco Argentano
Liigamäng (22. voor)
4. mai
15:00
Napoli
vs
Riozzese
Karikamäng (finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. apr
19:00
Roma
vs
Cagliari
Liigamäng (34. voor)
5. mai
21:30
Napoli
vs
Cagliari
Liigamäng (35. voor)
11. mai
19:00
Cagliari
vs
Lazio
Liigamäng (36. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
Okžetpes
vs
Pavlodari Irtõš
Liigamäng (7. voor)
1. mai
Taraz
vs
Okžetpes
Liigamäng (8. voor)
4. mai
Okžetpes
vs
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (9. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
Karagandõ Š ahtjor
vs
Kõzõlorda Kaisar
Liigamäng (7. voor)
1. mai
Karagandõ Š ahtjor
vs
Aktobe
Liigamäng (8. voor)
4. mai
Okžetpes
vs
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (9. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. apr
15:00
Palanga
vs
Vilniuse Žalgiris
Liigamäng (8. voor)
5. mai
15:00
Palanga
vs
Kaunase Žalgiris
Liigamäng (9. voor)
12. mai
17:00
Panevežys
vs
Palanga
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
19:00
Lilleström
vs
Haugesund
Liigamäng (5. voor)
1. mai
19:00
Gjellerasen
vs
Lilleström
Karikasari (1. ring)
5. mai
19:00
Bodö/Glimt
vs
Lilleström
Liigamäng (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
19:00
Strömsgodset
vs
Kristiansund
Liigamäng (5. voor)
1. mai
19:00
Herd
vs
Kristiansund
Karikasari (1. ring)
5. mai
19:00
Kristiansund
vs
Tromsö
Liigamäng (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
19:00
Strömsgodset
vs
Kristiansund
Liigamäng (5. voor)
1. mai
19:00
Herd
vs
Kristiansund
Karikasari (1. ring)
5. mai
19:00
Kristiansund
vs
Tromsö
Liigamäng (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
19:00
Tromsö
vs
Brann
Liigamäng (5. voor)
1. mai
19:00
Arna-Björnar
vs
Brann
Karikasari (1. ring)
5. mai
19:00
Brann
vs
Ranheim
Liigamäng (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
19:00
Stabaek
vs
Bodö/Glimt
Liigamäng (5. voor)
1. mai
18:00
Heming
vs
Stabaek
Karikasari (1. ring)
4. mai
19:00
Mjöndalen
vs
Stabaek
Liigamäng (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
16:30
Kielce Korona
vs
Gdynia Arka
Liigamäng (33. voor)
4. mai
16:30
Kielce Korona
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (34. voor)
10. mai
21:30
Krakowi Wisla
vs
Kielce Korona
Liigamäng (35. voor)
14. mai
21:30
Sosnowieci Zaglebie
vs
Kielce Korona
Liigamäng (36. voor)
18. mai
16:30
Kielce Korona
vs
Zabrze Gornik
Liigamäng (37. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
16:30
Kielce Korona
vs
Gdynia Arka
Liigamäng (33. voor)
4. mai
16:30
Kielce Korona
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (34. voor)
10. mai
21:30
Krakowi Wisla
vs
Kielce Korona
Liigamäng (35. voor)
14. mai
21:30
Sosnowieci Zaglebie
vs
Kielce Korona
Liigamäng (36. voor)
18. mai
16:30
Kielce Korona
vs
Zabrze Gornik
Liigamäng (37. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
14:00
Legnica Miedz
vs
Plocki Wisla
Liigamäng (33. voor)
4. mai
16:30
Kielce Korona
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (34. voor)
11. mai
19:00
Legnica Miedz
vs
Zabrze Gornik
Liigamäng (35. voor)
14. mai
21:30
Legnica Miedz
vs
Wroclawi Slask
Liigamäng (36. voor)
18. mai
16:30
Krakowi Wisla
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (37. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
14:00
Legnica Miedz
vs
Plocki Wisla
Liigamäng (33. voor)
4. mai
16:30
Kielce Korona
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (34. voor)
11. mai
19:00
Legnica Miedz
vs
Zabrze Gornik
Liigamäng (35. voor)
14. mai
21:30
Legnica Miedz
vs
Wroclawi Slask
Liigamäng (36. voor)
18. mai
16:30
Krakowi Wisla
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (37. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. apr
20:00
Göteborg
vs
AIK
Liigamäng (6. voor)
4. mai
14:30
AIK
vs
Eskilstuna
Liigamäng (7. voor)
12. mai
16:00
Djurgarden
vs
AIK
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. apr
14:00
HJK
vs
Aland United
Liigamäng (5. voor)
4. mai
17:00
Aland United
vs
JyPK
Liigamäng (6. voor)
11. mai
17:00
Aland United
vs
Honka
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. apr
14:00
HJK
vs
Aland United
Liigamäng (5. voor)
4. mai
17:00
Aland United
vs
JyPK
Liigamäng (6. voor)
11. mai
17:00
Aland United
vs
Honka
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
18:30
VPS
vs
SJK
Liigamäng (5. voor)
30. apr
19:00
SJK
vs
KPV
Liigamäng (6. voor)
5. mai
18:30
Lahti
vs
SJK
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
18:30
VPS
vs
SJK
Liigamäng (5. voor)
30. apr
19:00
SJK
vs
KPV
Liigamäng (6. voor)
5. mai
18:30
Lahti
vs
SJK
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. apr
18:30
HIFK
vs
Honka
Liigamäng (5. voor)
3. mai
18:30
RoPS
vs
HIFK
Liigamäng (6. voor)
8. mai
18:30
HIFK
vs
Mariehamn
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. apr
19:00
SJK
vs
Kokkola KPV
Liigamäng (5. voor)
5. mai
18:30
KuPS
vs
Kokkola KPV
Liigamäng (6. voor)
11. mai
15:00
Kokkola KPV
vs
Lahti
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
18:30
VPS
vs
SJK
Liigamäng (4. voor)
30. apr
18:30
Lahti
vs
VPS
Liigamäng (5. voor)
7. mai
18:30
VPS
vs
HJK
Liigamäng (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
18:30
RoPS
vs
KuPS
Liigamäng (5. voor)
1. mai
18:30
Mariehamn
vs
KuPS
Liigamäng (6. voor)
5. mai
18:30
KuPS
vs
Kokkola KPV
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. apr
18:00
Teplice
vs
Pribram
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. apr
11:15
Chrudim
vs
Jihlava Vysocina
Liigamäng (25. voor)
3. mai
19:00
Jihlava Vysocina
vs
Žižkovi Viktoria
Liigamäng (26. voor)
8. mai
18:00
Prostejov
vs
Jihlava Vysocina
Liigamäng (27. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
4. mai
19:00
Ferencvaros
vs
Györi ETO
Liigamäng (20. voor)
12. mai
18:00
Astra Hungary
vs
Ferencvaros
Liigamäng (21. voor)
16. mai
21:00
Ferencvaros
vs
Diosgyör
Karikamäng (finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. apr
21:00
Lausanne Sport
vs
Winterthur
Liigamäng (31. voor)
4. mai
19:00
Winterthur
vs
Wil
Liigamäng (32. voor)
11. mai
19:00
Vaduz
vs
Winterthur
Liigamäng (33. voor)
TARTU MADIN ESILIIGAS KÜTTIS KIRGI
KUUMAD TEATED
SILM PEALE
20 aastat Tallinna derbit - millised tunded podisevad tulise vutivõitluse südames?
SILM PEALE!
20 aastat Tallinna derbit - millised tunded podisevad tulise vutivõitluse südames? (4)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" värskes osas on luubi all Tallinna derbi ja selle 20-aastane ajalugu. Milliseid tundepuhanguid see heitlus endas sisaldab?
 
Maailma parim ühemehebänd
Ilma temata vireleks Celta Vigo Hispaania kõrgliiga põhjas. Ilma temata poleks Celta Vigo Celta Vigo. Iago Aspas pole ainult ühemehebänd; ta teeb instrumendid ise valmis, korraldab kontserdi ja annab pärast plaadigi välja.
HISPAANIA
MANCHESTERI DERBI
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
7
7
0
0
22:1
21
2.
Tallinna FCI Levadia
7
7
0
0
25:5
21
3.
Paide Linnameeskond
7
4
1
2
8:3
13
4.
Nõmme Kalju FC
7
3
2
2
12:9
11
5.
JK Narva Trans
7
2
3
2
7:4
9
6.
FC Kuressaare
7
2
1
4
4:9
7
7.
Maardu Linnameeskond
7
1
2
4
3:23
5
8.
Tartu JK Tammeka
7
1
1
5
9:15
4
9.
Viljandi JK Tulevik
7
1
1
5
7:16
4
10.
JK Tallinna Kalev
7
1
1
5
5:17
4
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
21
Tallinna FCI Levadia
21
Paide Linnameeskond
13
Nõmme Kalju FC
11
JK Narva Trans
9
FC Kuressaare
7
Maardu Linnameeskond
5
Tartu JK Tammeka
4
Viljandi JK Tulevik
4
JK Tallinna Kalev
4
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK