Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › mängukava

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. okt
15:30
Pathum United
vs
Muangthong United
Liigamäng (7. voor)
9. okt
15:00
Muangthong United
vs
Port
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
00:00
Edmonton
vs
Forge
Liigamäng (26. voor)
1. okt
05:00
Pacific
vs
Edmonton
Liigamäng (27. voor)
8. okt
22:00
Edmonton
vs
Winnipegi Valour
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
Jerevani Pjunik
vs
Alaškert
Liigamäng (9. voor)
6. okt
19:45
Jerevani Pjunik
vs
Žalgiris
Konverentsiliiga (3. voor)
9. okt
Ararat
vs
Jerevani Pjunik
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. okt
19:15
Westerlo
vs
Zulte Waregem
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
21:00
Telstar
vs
Utrecht II
Liigamäng (9. voor)
7. okt
21:00
PSV Eindhoven II
vs
Telstar
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. okt
21:45
Sligo Rovers
vs
Shamrock Rovers
Liigamäng (31. voor)
7. okt
21:45
UC Dublin
vs
Sligo Rovers
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
20:00
Como
vs
Inter
Liigamäng (5. voor)
15. okt
Como
vs
Parma
Liigamäng (6. voor)
22. okt
Roma
vs
Como
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. okt
15:00
SPAL
vs
Genoa
Liigamäng (7. voor)
8. okt
17:15
Frosinone
vs
SPAL
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
2. okt
19:00
Nieciecza
vs
Bielsko-Biala Podbeskidzie
Liigamäng (12. voor)
8. okt
18:30
Bielsko-Biala Podbeskidzie
vs
Leczna Gornik
Liigamäng (13. voor)
15. okt
Bielsko-Biala Podbeskidzie
vs
Sosnowieci Zaglebie
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
21:30
Plocki Wisla
vs
Gliwice Piast
Liigamäng (11. voor)
6. okt
21:45
Gliwice Piast
vs
Czestochowa Rakow
Liigamäng (2. voor)
10. okt
21:30
Gliwice Piast
vs
Lodzi Widzew
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
2. okt
13:30
Legnica Miedz
vs
Mieleci Stal
Liigamäng (11. voor)
7. okt
19:00
Mieleci Stal
vs
Szczecini Pogon
Liigamäng (12. voor)
14. okt
19:00
Kielce Korona
vs
Mieleci Stal
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
2. okt
14:00
Brommapojkarna
vs
IFK Kalmar
Liigamäng (22. voor)
16. okt
16:00
IFK Kalmar
vs
BK Häcken
Liigamäng (23. voor)
23. okt
Linköping
vs
IFK Kalmar
Liigamäng (24. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
3. okt
20:10
Göteborg
vs
Elfsborg
Liigamäng (24. voor)
9. okt
16:00
Sundsvall
vs
Göteborg
Liigamäng (25. voor)
17. okt
20:10
Göteborg
vs
Malmö
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. okt
Targoviste Chindia
vs
Bukaresti Rapid
Liigamäng (12. voor)
8. okt
Bukaresti Rapid
vs
Botosani
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. okt
FCSB
vs
Arges
Liigamäng (12. voor)
6. okt
19:45
Silkeborg
vs
FCSB
Konverentsiliiga (3. voor)
8. okt
Ploiesti Petrolul
vs
FCSB
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
2. okt
13:00
Aland United
vs
HJK
Karikamäng (finaal)
15. okt
17:00
Aland United
vs
KuPS
Liigamäng (22. voor)
22. okt
18:00
Vantaa PK-35
vs
Aland United
Liigamäng (23. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
2. okt
13:00
Aland United
vs
HJK
Karikamäng (finaal)
15. okt
17:00
Aland United
vs
KuPS
Liigamäng (22. voor)
22. okt
18:00
Vantaa PK-35
vs
Aland United
Liigamäng (23. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
2. okt
17:00
Zlin
vs
Slovacko
Liigamäng (10. voor)
6. okt
19:45
Slovacko
vs
Nice
Konverentsiliiga (3. voor)
9. okt
17:00
Slovacko
vs
Praha Bohemians
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. okt
15:30
Kisvarda
vs
Ujpest
Liigamäng (9. voor)
7. okt
21:05
Ujpest
vs
Kecskemeti TE
Liigamäng (10. voor)
10. okt
20:00
Fehervar
vs
Ujpest
Liigamäng (4. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. okt
21:30
Grasshopper
vs
Zürich
Liigamäng (9. voor)
6. okt
19:45
Zürich
vs
PSV Eindhoven
Euroopa liiga (3. voor)
9. okt
17:30
Zürich
vs
Winterthur
Liigamäng (10. voor)
MÄNGUPÄEV
LIVE: Eesti klaarib San Marinoga kaheksa aasta tagust võlga  (Eesti 3:0!!!)
TASKUHÄÄLINGU JUTUD
PIIRI TAGA TOIMUB
FLORA KINDLUSTAS TIITLI
ITAALIA ELU
Tunjov: minu mängud Serie A-s olid avanss ja minevik. Praegu käib töö tuleviku nimel
JUTUD KOONDISLASTEGA
RISTNURK
SOCCERNET TV
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
29
26
3
0
77:15
81
2.
Tallinna FCI Levadia
29
21
5
3
65:17
68
3.
Nõmme Kalju FC
29
16
7
6
54:25
55
4.
Paide Linnameeskond
29
16
6
7
74:29
54
5.
FC Kuressaare
29
12
7
10
37:38
43
6.
JK Narva Trans
29
9
5
15
38:50
32
7.
Tartu JK Tammeka
29
7
6
16
28:52
27
8.
JK Tallinna Kalev
29
7
3
19
35:84
24
9.
Tallinna JK Legion
29
4
6
19
26:70
14
10.
Pärnu JK Vaprus
29
2
2
25
27:81
8
Kuidas läheb Eesti koondisel San Marino vastu?
86%
8%
6%
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • L 14.30 Kalev - Vaprus (Premium liiga)
  • L 17.00 Kuresaare - Tammeka (Premium liiga)
  • L 19.30 Flora - Legion (Premium liiga)
  • P 12.00 Saku - Kalev (naiste Meistriliiga)
  • P 14.30 Paide - Trans (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
81
Tallinna FCI Levadia
68
Nõmme Kalju FC
55
Paide Linnameeskond
54
FC Kuressaare
43
JK Narva Trans
32
Tartu JK Tammeka
27
JK Tallinna Kalev
24
Tallinna JK Legion
14
Pärnu JK Vaprus
8