Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › tulemused

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. nov
17:15
Stara Zagora Vereya
0:1 (0:0)
Veliko Tarnovo Etar
Liigamäng (15. voor)
4. nov
17:30
Veliko Tarnovo Etar
1:4 (1:3)
Ludogorets
Liigamäng (14. voor)
31. okt
18:00
Veliko Tarnovo Etar
3:0 (0:0)
Stara Zagora Vereya
Karikamäng (1/8-finaal)
28. okt
15:00
Veliko Tarnovo Etar
3:0 (1:0)
Sofia Slavia
Liigamäng (13. voor)
21. okt
20:00
Sofia CSKA
3:0 (1:0)
Veliko Tarnovo Etar
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. nov
15:00
Varna Cherno More
1:0 (1:0)
Sofia Levski
Liigamäng (15. voor)
4. nov
15:00
Sofia Levski
4:1 (1:1)
Plovdivi Botev
Liigamäng (14. voor)
31. okt
16:00
Varna Cherno More
2:2 (1:1)
Sofia Levski
Karikamäng (1/8-finaal)
26. okt
19:45
Sofia Levski
7:0 (3:0)
Vereya
Liigamäng (13. voor)
20. okt
20:00
Ludogorets
2:1 (2:0)
Sofia Levski
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
17:30
Skala
1:5 (1:3)
B36
Liigamäng (27. voor)
21. okt
17:00
B36
1:3 (0:1)
HB
Liigamäng (26. voor)
6. okt
18:00
B36
1:0 (0:0)
TB/FCS/Royn
Liigamäng (25. voor)
30. sept
17:00
Vikingur
1:1 (1:1)
B36
Liigamäng (24. voor)
26. sept
19:15
B36
2:0 (1:0)
Vestur
Liigamäng (16. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. nov
19:30
Emmen
2:0 (0:0)
Breda
Liigamäng (12. voor)
3. nov
19:30
Breda
2:1 (1:0)
Almelo Heracles
Liigamäng (11. voor)
27. okt
19:30
Den Haagi ADO
1:1 (1:1)
Breda
Liigamäng (10. voor)
21. okt
13:15
Breda
2:2 (1:2)
Willem II
Liigamäng (9. voor)
5. okt
21:00
Utrecht
2:1 (1:0)
Breda
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
9. nov
21:00
Den Bosch
2:1 (2:1)
Twente
Liigamäng (13. voor)
5. nov
21:00
PSV II
0:1 (0:0)
Den Bosch
Liigamäng (12. voor)
26. okt
21:00
Den Bosch
3:1 (1:1)
Eindhoven
Liigamäng (11. voor)
19. okt
21:00
TOP Oss
0:1 (0:1)
Den Bosch
Liigamäng (10. voor)
12. okt
21:00
Den Bosch
1:0 (1:0)
Dordrecht
Liigamäng (9. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. okt
21:45
Waterford
4:1 (2:1)
Limerick
Liigamäng (36. voor)
19. okt
22:00
Shamrock Rovers
3:1 (2:0)
Waterford
Liigamäng (35. voor)
12. okt
21:45
Waterford
1:2 (0:0)
Dundalk
Liigamäng (34. voor)
5. okt
21:45
Bohemians
1:3 (1:2)
Waterford
Liigamäng (33. voor)
21. sept
21:45
Waterford
1:0 (1:0)
Sligo Rovers
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. mai
17:00
St. Johnstone
1:1 (0:1)
Ross County
Liigamäng (38. voor)
8. mai
21:45
Ross County
0:1 (0:0)
Dundee
Liigamäng (37. voor)
4. mai
21:45
Partick Thistle
1:1 (1:1)
Ross County
Liigamäng (36. voor)
28. apr
14:30
Hamilton Academical
2:0 (0:0)
Ross County
Liigamäng (35. voor)
21. apr
17:00
Ross County
0:0 (0:0)
Motherwell
Liigamäng (34. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
15:30
Vapa Virtus Napoli
1:9 (0:3)
Napoli
Liigamäng (4. voor)
4. nov
15:30
Napoli
22:0 (8:0)
Potenza
Liigamäng (3. voor)
21. okt
15:30
Apulia Trani
1:4 (0:2)
Napoli
Liigamäng (2. voor)
14. okt
00:00
Napoli
3:0 (1:0)
Aprilia Racing
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
15:30
Vapa Virtus Napoli
1:9 (0:3)
Napoli
Liigamäng (4. voor)
4. nov
15:30
Napoli
22:0 (8:0)
Potenza
Liigamäng (3. voor)
21. okt
15:30
Apulia Trani
1:4 (0:2)
Napoli
Liigamäng (2. voor)
14. okt
00:00
Napoli
3:0 (1:0)
Aprilia Racing
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
15:30
Vapa Virtus Napoli
1:9 (0:3)
Napoli
Liigamäng (4. voor)
4. nov
15:30
Napoli
22:0 (8:0)
Potenza
Liigamäng (3. voor)
21. okt
15:30
Apulia Trani
1:4 (0:2)
Napoli
Liigamäng (2. voor)
14. okt
00:00
Napoli
3:0 (1:0)
Aprilia Racing
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
15:30
Vapa Virtus Napoli
1:9 (0:3)
Napoli
Liigamäng (4. voor)
4. nov
15:30
Napoli
22:0 (8:0)
Potenza
Liigamäng (3. voor)
21. okt
15:30
Apulia Trani
1:4 (0:2)
Napoli
Liigamäng (2. voor)
14. okt
00:00
Napoli
3:0 (1:0)
Aprilia Racing
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. nov
19:00
SPAL
2:2 (1:0)
Cagliari
Liigamäng (12. voor)
3. nov
21:30
Juventus
3:1 (2:1)
Cagliari
Liigamäng (11. voor)
28. okt
16:00
Cagliari
2:1 (1:0)
Chievo Verona
Liigamäng (10. voor)
21. okt
19:00
Fiorentina
1:1 (0:0)
Cagliari
Liigamäng (9. voor)
6. okt
16:00
Cagliari
2:0 (1:0)
Bologna
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
11:00
Almatõ Kairat
0:0 (0:0)
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (33. voor)
3. nov
11:00
Karagandõ Š ahtjor
2:1 (1:0)
Tobol
Liigamäng (32. voor)
31. okt
15:00
Karagandõ Š ahtjor
3:1 (3:0)
Astana
Liigamäng (23. voor)
27. okt
13:00
Ordabasõ
1:1 (1:0)
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (31. voor)
21. okt
12:00
Karagandõ Š ahtjor
0:1 (0:1)
Aktobe
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
4. nov
11:00
Barcelona FA
4:1 (2:0)
Lefkothea
Liigamäng (6. voor)
28. okt
11:00
EN THOI Lakatamia
0:7 (0:2)
Barcelona FA
Liigamäng (5. voor)
21. okt
11:00
Barcelona FA
11:0 (5:0)
Pafose Pafia
Liigamäng (4. voor)
17. okt
15:30
Barcelona FA
2:1 (2:1)
Limassoli Apollon
Liigamäng (2. voor)
14. okt
11:00
AMOK Chrysomilia
0:10 (0:5)
Barcelona FA
Liigamäng (3. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
14:00
Sogndal
0:1 (0:0)
Notodden
Liigamäng (30. voor)
4. nov
13:00
Tromsdalen
0:3 (0:2)
Sogndal
Liigamäng (29. voor)
28. okt
19:00
Sogndal
2:0 (1:0)
Aalesund
Liigamäng (28. voor)
21. okt
16:00
Asane
1:2 (1:0)
Sogndal
Liigamäng (27. voor)
7. okt
19:00
Sandnes Ulf
1:0 (0:0)
Sogndal
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
19:00
Strömsgodset
2:2 (1:1)
Lilleström
Liigamäng (29. voor)
5. nov
20:00
Lilleström
1:1 (1:1)
Bodö/Glimt
Liigamäng (28. voor)
31. okt
21:00
Strömsgodset
3:0 (0:0)
Lilleström
Karikamäng (poolfinaal)
28. okt
19:00
Ranheim
3:2 (2:1)
Lilleström
Liigamäng (27. voor)
21. okt
19:00
Lilleström
0:0 (0:0)
Rosenborg
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
19:00
Bodö/Glimt
1:1 (1:1)
Valerenga
Liigamäng (29. voor)
4. nov
19:00
Valerenga
0:0 (0:0)
Sarpsborg
Liigamäng (28. voor)
27. okt
19:00
Strömsgodset
2:0 (0:0)
Valerenga
Liigamäng (27. voor)
21. okt
19:00
Valerenga
0:2 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (26. voor)
6. okt
16:30
Stabaek
1:1 (1:0)
Valerenga
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
19:00
Kristiansund
3:1 (1:0)
Brann
Liigamäng (29. voor)
3. nov
19:00
Stabaek
0:1 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (28. voor)
28. okt
19:00
Kristiansund
3:2 (2:1)
Sandefjord
Liigamäng (27. voor)
21. okt
19:00
Valerenga
0:2 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (26. voor)
7. okt
19:00
Kristiansund
5:1 (1:0)
Tromsö
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
19:00
Kristiansund
3:1 (1:0)
Brann
Liigamäng (29. voor)
3. nov
19:00
Stabaek
0:1 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (28. voor)
28. okt
19:00
Kristiansund
3:2 (2:1)
Sandefjord
Liigamäng (27. voor)
21. okt
19:00
Valerenga
0:2 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (26. voor)
7. okt
19:00
Kristiansund
5:1 (1:0)
Tromsö
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
19:00
Sarpsborg
1:1 (0:0)
Sandefjord
Liigamäng (29. voor)
8. nov
19:55
Malmö
1:1 (0:0)
Sarpsborg
Euroopa liiga (4. voor)
4. nov
19:00
Valerenga
0:0 (0:0)
Sarpsborg
Liigamäng (28. voor)
28. okt
19:00
Sarpsborg
2:1 (2:0)
Haugesund
Liigamäng (27. voor)
25. okt
22:00
Sarpsborg
1:1 (0:0)
Malmö
Euroopa liiga (3. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
19:00
Kristiansund
3:1 (1:0)
Brann
Liigamäng (29. voor)
4. nov
21:00
Brann
3:1 (1:0)
Strömsgodset
Liigamäng (28. voor)
28. okt
21:00
Brann
1:2 (0:2)
Rosenborg
Liigamäng (27. voor)
21. okt
21:00
Stabaek
1:2 (0:0)
Brann
Liigamäng (26. voor)
7. okt
21:00
Brann
1:1 (0:0)
Lilleström
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
18:00
FC Botosani
1:2 (1:1)
Bukaresti Dinamo
Liigamäng (34. voor)
17. mai
18:00
Chiajna Concordia
1:1 (1:0)
FC Botosani
Liigamäng (33. voor)
11. mai
18:00
FC Botosani
0:2 (0:1)
Astra Giurgiu
Liigamäng (32. voor)
7. mai
18:00
FC Cehlaul
0:0 (0:0)
FC Botosani
Liigamäng (31. voor)
4. mai
17:00
FC Botosani
3:1 (2:0)
Otelul Galal
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. dets
12:00
Borisovi BATE
2:0 (0:0)
FC Gomel
Liigamäng (32. voor)
24. nov
12:00
FC Gomel
1:3 (1:1)
Soligorski Š ahtjor
Liigamäng (31. voor)
10. nov
14:00
Hrodna Neman
1:2 (0:0)
FC Gomel
Liigamäng (30. voor)
2. nov
16:00
FC Gomel
1:2 (0:2)
Žodino Torpeedo
Liigamäng (29. voor)
26. okt
15:00
FC Gomel
1:4 (0:1)
Minski Dinamo
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
16:30
Kielce Korona
1:0 (1:0)
Gliwice Piast
Liigamäng (15. voor)
4. nov
16:30
Lubini Zaglebie
0:1 (0:0)
Kielce Korona
Liigamäng (14. voor)
28. okt
16:30
Kielce Korona
0:1 (0:1)
Krakowi Cracovia
Liigamäng (13. voor)
20. okt
21:30
Poznani Lech
2:1 (1:0)
Kielce Korona
Liigamäng (12. voor)
7. okt
16:30
Kielce Korona
1:1 (0:1)
Bialystoki Jagiellonia
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
16:30
Legnica Miedz
0:4 (0:1)
Gdynia Arka
Liigamäng (15. voor)
3. nov
16:30
Krakowi Cracovia
0:0 (0:0)
Legnica Miedz
Liigamäng (14. voor)
31. okt
19:30
Belchatow
0:1 (0:0)
Legnica Miedz
Karikamäng (1/16-finaal)
26. okt
19:00
Legnica Miedz
0:5 (0:4)
Wroclawi Slask
Liigamäng (13. voor)
20. okt
16:30
Sosnowieci Zaglebie
3:1 (2:1)
Legnica Miedz
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
16:30
Legnica Miedz
0:4 (0:1)
Gdynia Arka
Liigamäng (15. voor)
3. nov
16:30
Krakowi Cracovia
0:0 (0:0)
Legnica Miedz
Liigamäng (14. voor)
31. okt
19:30
Belchatow
0:1 (0:0)
Legnica Miedz
Karikamäng (1/16-finaal)
26. okt
19:00
Legnica Miedz
0:5 (0:4)
Wroclawi Slask
Liigamäng (13. voor)
20. okt
16:30
Sosnowieci Zaglebie
3:1 (2:1)
Legnica Miedz
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
19:00
Gliwice Piast
4:0 (2:0)
Nieciecza
Liigamäng (37. voor)
12. mai
16:30
Wroclawi Slask
3:1 (2:0)
Gliwice Piast
Liigamäng (36. voor)
8. mai
19:00
Gliwice Piast
0:2 (0:1)
Gdanski Lechia
Liigamäng (35. voor)
5. mai
16:30
Sandecja Nowy Sacz
2:1 (1:0)
Gliwice Piast
Liigamäng (34. voor)
27. apr
19:00
Gdynia Arka
1:5 (0:1)
Gliwice Piast
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. nov
19:00
Gdanski Lechia
1:0 (0:0)
Krakowi Cracovia
Liigamäng (15. voor)
3. nov
16:30
Krakowi Cracovia
0:0 (0:0)
Legnica Miedz
Liigamäng (14. voor)
31. okt
16:30
Nieciecza
2:0 (0:0)
Krakowi Cracovia
Karikamäng (2. ring)
28. okt
16:30
Kielce Korona
0:1 (0:1)
Krakowi Cracovia
Liigamäng (13. voor)
22. okt
19:00
Krakowi Cracovia
2:0 (0:0)
Zabrze Gornik
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. mai
16:00
Metz
0:3 (0:1)
Lyon
Liigamäng (22. voor)
14. mai
16:00
Guingamp
6:2 (3:0)
Metz
Liigamäng (21. voor)
7. mai
14:00
Montpellier
6:0 (2:0)
Metz
Liigamäng (20. voor)
3. mai
16:00
Metz
0:2 (0:2)
PSG
Liigamäng (19. voor)
29. apr
16:00
Saint-Etienne
1:2 (1:0)
Metz
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
14:00
Hermannstadt
1:1 (0:0)
Botosani
Liigamäng (15. voor)
3. nov
18:00
Sepsi
1:3 (1:0)
Hermannstadt
Liigamäng (14. voor)
30. okt
16:30
Hermannstadt
3:0 (1:0)
Voluntari
Karikamäng (1/8-finaal)
26. okt
18:00
Iasi Politehnica
0:2 (0:2)
Hermannstadt
Liigamäng (13. voor)
20. okt
16:00
Hermannstadt
0:2 (0:0)
Ploiesti Astra
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
19:00
Krško
1:3 (0:1)
Aluminij
Liigamäng (16. voor)
4. nov
12:45
Triglav
4:3 (2:2)
Krško
Liigamäng (15. voor)
31. okt
19:00
Aluminij
0:0 (0:0)
Krško
Karikamäng (veerandfinaal)
28. okt
15:00
Krško
2:0 (0:0)
Mura
Liigamäng (14. voor)
24. okt
19:00
Krško
2:2 (1:0)
Aluminij
Karikamäng (veerandfinaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. okt
18:00
Aland United
2:0 (1:0)
Espoo Honka
Liigamäng (23. voor)
13. okt
16:00
Turu Palloseura
1:0 (0:0)
Aland United
Liigamäng (22. voor)
23. sept
13:00
Vantaa PK-35
1:0 (0:0)
Aland United
Liigamäng (21. voor)
16. sept
15:00
Aland United
2:1 (1:0)
HJK
Liigamäng (20. voor)
8. sept
17:00
Aland United
4:1 (2:0)
JyPK
Liigamäng (19. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. okt
18:00
Aland United
2:0 (1:0)
Espoo Honka
Liigamäng (23. voor)
13. okt
16:00
Turu Palloseura
1:0 (0:0)
Aland United
Liigamäng (22. voor)
23. sept
13:00
Vantaa PK-35
1:0 (0:0)
Aland United
Liigamäng (21. voor)
16. sept
15:00
Aland United
2:1 (1:0)
HJK
Liigamäng (20. voor)
8. sept
17:00
Aland United
4:1 (2:0)
JyPK
Liigamäng (19. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
15:00
SJK
2:2 (2:0)
Turu Inter
Liigamäng (33. voor)
21. okt
14:30
HJK
1:0 (1:0)
SJK
Liigamäng (32. voor)
6. okt
18:00
SJK
0:1 (0:1)
Espoo Honka
Liigamäng (31. voor)
30. sept
18:30
RoPS
0:1 (0:1)
SJK
Liigamäng (30. voor)
21. sept
18:30
SJK
0:0 (0:0)
Lahti
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
15:00
Lahti
1:2 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (33. voor)
21. okt
14:30
Ilves
0:1 (0:0)
Lahti
Liigamäng (32. voor)
7. okt
17:00
Mariehamn
3:0 (1:0)
Lahti
Liigamäng (31. voor)
30. sept
18:30
Lahti
2:5 (1:4)
TPS
Liigamäng (30. voor)
26. sept
18:30
Turu Inter
2:0 (0:0)
Lahti
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
15:00
Lahti
1:2 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (33. voor)
21. okt
14:30
Ilves
0:1 (0:0)
Lahti
Liigamäng (32. voor)
7. okt
17:00
Mariehamn
3:0 (1:0)
Lahti
Liigamäng (31. voor)
30. sept
18:30
Lahti
2:5 (1:4)
TPS
Liigamäng (30. voor)
26. sept
18:30
Turu Inter
2:0 (0:0)
Lahti
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
15:00
Lahti
1:2 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (33. voor)
21. okt
14:30
PS Kemi
2:0 (1:0)
Mariehamn
Liigamäng (32. voor)
6. okt
15:00
PS Kemi
0:2 (0:0)
Turu Inter
Liigamäng (31. voor)
29. sept
17:00
Ilves
4:0 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (30. voor)
22. sept
16:00
PS Kemi
0:2 (0:0)
VPS
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
15:00
Lahti
1:2 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (33. voor)
21. okt
14:30
PS Kemi
2:0 (1:0)
Mariehamn
Liigamäng (32. voor)
6. okt
15:00
PS Kemi
0:2 (0:0)
Turu Inter
Liigamäng (31. voor)
29. sept
17:00
Ilves
4:0 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (30. voor)
22. sept
16:00
PS Kemi
0:2 (0:0)
VPS
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
15:00
Honka
3:1 (2:0)
VPS
Liigamäng (33. voor)
21. okt
14:30
VPS
1:2 (0:0)
RoPS
Liigamäng (32. voor)
7. okt
17:00
HJK
1:0 (0:0)
VPS
Liigamäng (31. voor)
29. sept
17:00
VPS
0:3 (0:1)
KuPS
Liigamäng (30. voor)
22. sept
16:00
PS Kemi
0:2 (0:0)
VPS
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
15:00
Honka
3:1 (2:0)
VPS
Liigamäng (33. voor)
21. okt
14:30
VPS
1:2 (0:0)
RoPS
Liigamäng (32. voor)
7. okt
17:00
HJK
1:0 (0:0)
VPS
Liigamäng (31. voor)
29. sept
17:00
VPS
0:3 (0:1)
KuPS
Liigamäng (30. voor)
22. sept
16:00
PS Kemi
0:2 (0:0)
VPS
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
3. nov
15:00
TPS
1:1 (1:1)
Kokkola KPV
Üleminekumäng (2. voor)
31. okt
14:00
Kokkola KPV
0:0 (0:0)
TPS
Üleminekumäng (1. voor)
27. okt
15:00
TPS
0:4 (0:2)
HJK
Liigamäng (33. voor)
21. okt
14:30
KuPS
2:1 (0:1)
TPS
Liigamäng (32. voor)
6. okt
16:00
TPS
1:2 (0:2)
RoPS
Liigamäng (31. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
15:00
Mariehamn
1:2 (1:1)
KuPS
Liigamäng (33. voor)
21. okt
14:30
KuPS
2:1 (0:1)
TPS
Liigamäng (32. voor)
7. okt
17:00
KuPS
2:0 (1:0)
Ilves
Liigamäng (31. voor)
29. sept
17:00
VPS
0:3 (0:1)
KuPS
Liigamäng (30. voor)
22. sept
17:00
KuPS
1:1 (0:1)
Honka
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. okt
13:00
Klubi-04
0:1 (0:0)
Ekenäs IF
Liigamäng (27. voor)
20. okt
14:00
Ekenäs IF
3:2 (2:1)
Oulu
Liigamäng (26. voor)
6. okt
17:00
Kajaani
1:1 (1:1)
Ekenäs IF
Liigamäng (25. voor)
30. sept
17:00
Ekenäs IF
0:0 (0:0)
Pietarsaari Jaro
Liigamäng (24. voor)
23. sept
18:30
Ekenäs IF
0:3 (0:0)
HIFK
Liigamäng (23. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
3. nov
15:00
TPS
1:1 (1:1)
Kokkola KPV
Üleminekumäng (2. voor)
31. okt
14:00
Kokkola KPV
0:0 (0:0)
TPS
Üleminekumäng (1. voor)
27. okt
13:00
Kokkola KPV
3:0 (3:0)
KTP
Liigamäng (27. voor)
20. okt
14:00
HIFK
2:1 (2:1)
Kokkola KPV
Liigamäng (26. voor)
6. okt
14:00
Kokkola KPV
6:0 (1:0)
Klubi-04
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
16:00
Teplice
0:0 (0:0)
Olomouci Sigma
Liigamäng (15. voor)
2. nov
19:00
Praha Bohemians
2:3 (2:1)
Teplice
Liigamäng (14. voor)
26. okt
19:00
Teplice
0:1 (0:1)
Ostrava Banik
Liigamäng (13. voor)
20. okt
18:00
Slovacko
0:2 (0:2)
Teplice
Liigamäng (12. voor)
7. okt
16:00
Plzeni Viktoria
1:0 (0:0)
Teplice
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. nov
11:15
Trinec
2:1 (0:0)
Brno Zbrojovka
Liigamäng (15. voor)
4. nov
11:15
Žižkovi Viktoria
0:3 (0:0)
Trinec
Liigamäng (14. voor)
27. okt
11:15
Trinec
0:0 (0:0)
Vlašim
Liigamäng (13. voor)
20. okt
11:15
Trinec
2:1 (0:0)
Chrudim
Liigamäng (12. voor)
7. okt
17:00
Hradec Kralove
1:0 (0:0)
Trinec
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
9. nov
19:00
Jihlava Vysocina
4:1 (2:0)
Usti nad Labem
Liigamäng (15. voor)
4. nov
18:00
Ceske Budejovice
2:0 (0:0)
Jihlava Vysocina
Liigamäng (14. voor)
26. okt
19:00
Jihlava Vysocina
1:0 (0:0)
Prostejov
Liigamäng (13. voor)
21. okt
11:15
Žižkovi Viktoria
0:1 (0:0)
Jihlava Vysocina
Liigamäng (12. voor)
12. okt
18:00
Opava
1:0 (0:0)
Jihlava Vysocina
Karikamäng (4. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
10. nov
16:00
Ferencvaros
3:0 (2:0)
MLE
Liigamäng (10. voor)
1. nov
21:00
Diosgyör
1:4 (1:1)
Ferencvaros
Liigamäng (9.voor)
25. okt
16:00
Ferencvaros
1:0 (0:0)
Szombathely Viktoria
Liigamäng (8. voor)
20. okt
16:00
Ferencvaros
15:0 (8:0)
MLE
Karikamäng (1/8-finaal)
13. okt
16:00
Ferencvaros
5:0 (0:0)
Astra Hungary
Liigamäng (7. voor)
SOCCERNET.EE BUDAPESTIS
SILM PEALE
VAATA SIIT! Silm peale! 4. osa: kuidas Kalju meistriks tuli?
PREMIUM LIIGA
EKSKLUSIIV
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
36
25
11
0
114:32
86
2.
36
26
6
4
109:26
84
3.
36
25
8
3
116:32
83
4.
36
18
7
11
76:57
61
5.
36
14
9
13
64:74
51
6.
36
14
7
15
56:58
49
7.
36
8
5
23
37:100
29
8.
36
7
7
22
54:68
28
9.
36
6
3
27
34:115
21
10.
36
2
7
27
25:123
13
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK