Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › tulemused

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. juuli
13:00
Daejeoni Citizen
2:4 (1:1)
Suwon
Liigamäng (20. voor)
13. juuli
13:00
Suwon
0:1 (0:0)
Busan l'Park
Liigamäng (19. voor)
8. juuli
13:00
Suwon
0:3 (0:2)
Bucheon 1995
Liigamäng (18. voor)
30. juuni
13:00
Anyang
2:0 (0:0)
Suwon
Liigamäng (17. voor)
24. juuni
13:00
Suwon
0:2 (0:0)
Gwangju
Liigamäng (16. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
17. juuli
20:00
AIK
Ararat-Armenia
Meistrite liiga (1. eelring)
9. juuli
17:00
Ararat-Armenia
2:1 (2:1)
AIK
Meistrite liiga (1. eelring)
12. juuni
18:00
Hermannstadt
0:1 (0:1)
Cluji Universitatea
Üleminekumäng (2. mäng)
9. juuni
18:00
Cluji Universitatea
0:2 (0:0)
Hermannstadt
Üleminekumäng (1. mäng)
2. juuni
19:00
Hermannstadt
2:1 (0:0)
Calarasi Dunarea
Liigamäng (40. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. juuli
21:00
Veliko Tarnovo Etar
0:0 (0:0)
Sofia Levski
Liigamäng (2. voor)
12. juuli
21:00
Sofia CSKA
2:2 (1:0)
Veliko Tarnovo Etar
Liigamäng (1. voor)
28. mai
20:00
Sofia Levski
1:0 (0:0)
Veliko Tarnovo Etar
Liigamäng (37. voor)
23. mai
20:00
Veliko Tarnovo Etar
2:0 (2:0)
Sofia Slavia
Liigamäng (36. voor)
20. mai
20:30
Sofia Slavia
1:0 (1:0)
Veliko Tarnovo Etar
Liigamäng (35. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
21:00
Stara Zagora Beroe
2:4 (1:2)
Razgradi Ludogorets
Liigamäng (2. voor)
12. juuli
18:45
Vratsa Botev
1:3 (0:1)
Stara Zagora Beroe
Liigamäng (1. voor)
24. mai
17:15
Stara Zagora Beroe
3:1 (1:0)
Sofia Levski
Liigamäng (36. voor)
21. mai
21:00
Varna Cherno More
0:0 (0:0)
Stara Zagora Beroe
Liigamäng (35. voor)
18. mai
20:30
Stara Zagora Beroe
0:1 (0:1)
Sofia CSKA
Liigamäng (34. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
19:30
Den Bosch
0:1 (0:0)
Go Ahead Eagles
Liigamäng (üleminek)
19. mai
13:15
Go Ahead Eagles
2:2 (1:1)
Den Bosch
Liigamäng (üleminek)
3. mai
21:00
Den Bosch
2:0 (1:0)
Go Ahead Eagles
Liigamäng (38. voor)
26. apr
21:00
Kerkrade Roda
0:2 (0:0)
Den Bosch
Liigamäng (37. voor)
22. apr
15:30
Cambuur
2:0 (1:0)
Den Bosch
Liigamäng (36. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
21:30
Cagliari
1:2 (1:0)
Udinese
Liigamäng (38. voor)
18. mai
19:00
Genoa
1:1 (0:1)
Cagliari
Liigamäng (37. voor)
11. mai
19:00
Cagliari
1:2 (0:1)
Lazio
Liigamäng (36. voor)
5. mai
21:30
Napoli
2:1 (0:0)
Cagliari
Liigamäng (35. voor)
27. apr
19:00
Roma
3:0 (2:0)
Cagliari
Liigamäng (34. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. mai
17:00
Riozzese
4:2 (1:2)
Napoli
Karikamäng (finaal)
5. mai
16:00
Napoli
1:0 (0:0)
Novese
Liigamäng (üleminek)
28. apr
15:30
Napoli
14:0 (6:0)
San Marco Argentano
Liigamäng (22. voor)
17. apr
15:00
Napoli
1:0 (0:0)
Perugia
Karikamäng (poolfinaal)
14. apr
16:00
Sant'Egidio
0:4 (0:0)
Napoli
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. mai
17:00
Riozzese
4:2 (1:2)
Napoli
Karikamäng (finaal)
5. mai
16:00
Napoli
1:0 (0:0)
Novese
Liigamäng (üleminek)
28. apr
15:30
Napoli
14:0 (6:0)
San Marco Argentano
Liigamäng (22. voor)
14. apr
16:00
Sant'Egidio
0:4 (0:0)
Napoli
Liigamäng (21. voor)
7. apr
15:30
Napoli
2:1 (1:0)
Palermo Ludos
Liigamäng (20. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. mai
17:00
Riozzese
4:2 (1:2)
Napoli
Karikamäng (finaal)
5. mai
16:00
Napoli
1:0 (0:0)
Novese
Liigamäng (üleminek)
28. apr
15:30
Napoli
14:0 (6:0)
San Marco Argentano
Liigamäng (22. voor)
17. apr
15:00
Napoli
1:0 (0:0)
Perugia
Karikamäng (poolfinaal)
14. apr
16:00
Sant'Egidio
0:4 (0:0)
Napoli
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
16:00
Karagandõ Š ahtjor
1:0 (0:0)
Okžetpes
Liigamäng (19. voor)
14. juuli
15:00
Okžetpes
3:1 (0:1)
Taraz
Liigamäng (18. voor)
6. juuli
16:00
Pavlodari Irtõš
2:1 (0:0)
Okžetpes
Liigamäng (17. voor)
30. juuni
14:00
Okžetpes
3:0 (1:0)
Atõrau
Liigamäng (16. voor)
23. juuni
16:00
Tobol
2:0 (0:0)
Okžetpes
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
16:00
Karagandõ Š ahtjor
1:0 (0:0)
Okžetpes
Liigamäng (19. voor)
13. juuli
18:00
Aktobe
2:2 (0:2)
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (18. voor)
6. juuli
17:00
Kõzõlorda Kaisar
2:2 (2:1)
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (17. voor)
30. juuni
16:00
Karagandõ Š ahtjor
1:0 (1:0)
Taraz
Liigamäng (16. voor)
23. juuni
16:00
Pavlodari Irtõš
0:0 (0:0)
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
9. märts
11:00
Lympia Apollon
0:15 (0:10)
Barcelona FA
Liigamäng (18. voor)
17. veebr
11:00
Champions Ypsona
0:12 (0:8)
Barcelona FA
Karikamäng (veerandfinaal)
10. veebr
11:00
Barcelona FA
7:0 (3:0)
Nikosia Omonia
Liigamäng (16. voor)
27. jaan
11:00
Lefkothea
0:11 (0:4)
Barcelona FA
Liigamäng (15. voor)
13. jaan
11:00
Barcelona FA
6:0 (3:0)
EN THOI Lakatamia
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
4. juuli
18:00
Palanga
1:2 (1:0)
Panevežys
Liigamäng (17. voor)
29. juuni
18:00
Kaunase Žalgiris
4:0 (2:0)
Palanga
Liigamäng (16. voor)
23. juuni
19:00
Vilniuse Žalgiris
3:2 (2:2)
Palanga
Liigamäng (15. voor)
18. juuni
20:00
Babrungas
0:4 (0:1)
Palanga
Karikamäng (kaheksandikfinaal)
15. juuni
17:00
Stumbras
0:3 ()
Palanga
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
5. juuli
20:00
Kristiansund
5:2 (3:1)
Lilleström
Liigamäng (13. voor)
29. juuni
19:00
Rosenborg
1:0 (1:0)
Kristiansund
Liigamäng (12. voor)
26. juuni
19:00
Kristiansund
1:2 (0:0)
Odd
Karikamäng (4. ring)
23. juuni
19:00
Kristiansund
0:1 (0:0)
Stabaek
Liigamäng (11. voor)
19. juuni
19:00
Levanger
1:3 (0:0)
Kristiansund
Karikamäng (3. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
5. juuli
20:00
Kristiansund
5:2 (3:1)
Lilleström
Liigamäng (13. voor)
29. juuni
19:00
Rosenborg
1:0 (1:0)
Kristiansund
Liigamäng (12. voor)
26. juuni
19:00
Kristiansund
1:2 (0:0)
Odd
Karikamäng (4. ring)
23. juuni
19:00
Kristiansund
0:1 (0:0)
Stabaek
Liigamäng (11. voor)
19. juuni
19:00
Levanger
1:3 (0:0)
Kristiansund
Karikamäng (3. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. juuli
19:00
Lilleström
2:1 (2:0)
Strömsgodset
Liigamäng (15. voor)
5. juuli
20:00
Kristiansund
5:2 (3:1)
Lilleström
Liigamäng (14. voor)
30. juuni
19:00
Lilleström
4:0 (2:0)
Tromsö
Liigamäng (13. voor)
18. mai
16:30
Kielce Korona
0:3 (0:0)
Zabrze Gornik
Liigamäng (37. voor)
14. mai
21:30
Sosnowieci Zaglebie
2:4 (1:2)
Kielce Korona
Liigamäng (36. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. juuli
19:00
Brann
2:1 (0:0)
Stabaek
Liigamäng (17. voor)
18. juuli
22:00
Shamrock Rovers
2:1 (0:0)
Brann
Euroopa liiga (1. eelring)
11. juuli
20:00
Brann
2:2 (2:1)
Shamrock Rovers
Euroopa liiga (1. eelring)
5. juuli
20:00
Brann
0:0 (0:0)
Mjöndalen
Liigamäng (14. voor)
30. juuni
21:00
Molde
1:1 (0:0)
Brann
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. juuli
19:00
Brann
2:1 (0:0)
Stabaek
Liigamäng (17. voor)
15. juuli
20:00
Stabaek
3:3 (1:2)
Sarpsborg
Liigamäng (14. voor)
10. juuli
20:00
Odd
2:1 (1:1)
Stabaek
Liigamäng (13. voor)
5. juuli
20:00
Strömsgodset
0:2 (0:1)
Stabaek
Liigamäng (12. voor)
30. juuni
19:00
Stabaek
0:0 (0:0)
Ranheim
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
18:00
FC Botosani
1:2 (1:1)
Bukaresti Dinamo
Liigamäng (34. voor)
17. mai
18:00
Chiajna Concordia
1:1 (1:0)
FC Botosani
Liigamäng (33. voor)
11. mai
18:00
FC Botosani
0:2 (0:1)
Astra Giurgiu
Liigamäng (32. voor)
7. mai
18:00
FC Cehlaul
0:0 (0:0)
FC Botosani
Liigamäng (31. voor)
4. mai
17:00
FC Botosani
3:1 (2:0)
Otelul Galal
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
18. mai
16:30
Kielce Korona
0:3 (0:0)
Zabrze Gornik
Liigamäng (37. voor)
14. mai
21:30
Sosnowieci Zaglebie
2:4 (1:2)
Kielce Korona
Liigamäng (36. voor)
10. mai
21:30
Krakowi Wisla
1:0 (0:0)
Kielce Korona
Liigamäng (35. voor)
4. mai
16:30
Kielce Korona
0:0 (0:0)
Legnica Miedz
Liigamäng (34. voor)
28. apr
16:30
Kielce Korona
0:2 (0:1)
Gdynia Arka
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
18. mai
16:30
Krakowi Wisla
4:5 (1:1)
Legnica Miedz
Liigamäng (37. voor)
14. mai
21:30
Legnica Miedz
0:2 (0:0)
Wroclawi Slask
Liigamäng (36. voor)
11. mai
19:00
Legnica Miedz
0:1 (0:0)
Zabrze Gornik
Liigamäng (35. voor)
4. mai
16:30
Kielce Korona
0:0 (0:0)
Legnica Miedz
Liigamäng (34. voor)
28. apr
14:00
Legnica Miedz
3:2 (3:1)
Plocki Wisla
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
18. mai
16:30
Krakowi Wisla
4:5 (1:1)
Legnica Miedz
Liigamäng (37. voor)
14. mai
21:30
Legnica Miedz
0:2 (0:0)
Wroclawi Slask
Liigamäng (36. voor)
11. mai
19:00
Legnica Miedz
0:1 (0:0)
Zabrze Gornik
Liigamäng (35. voor)
4. mai
16:30
Kielce Korona
0:0 (0:0)
Legnica Miedz
Liigamäng (34. voor)
28. apr
14:00
Legnica Miedz
3:2 (3:1)
Plocki Wisla
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. mai
16:00
Metz
0:3 (0:1)
Lyon
Liigamäng (22. voor)
14. mai
16:00
Guingamp
6:2 (3:0)
Metz
Liigamäng (21. voor)
7. mai
14:00
Montpellier
6:0 (2:0)
Metz
Liigamäng (20. voor)
3. mai
16:00
Metz
0:2 (0:2)
PSG
Liigamäng (19. voor)
29. apr
16:00
Saint-Etienne
1:2 (1:0)
Metz
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
17:00
AIK
2:0 (1:0)
Helsingborg
Liigamäng (16. voor)
17. juuli
20:00
AIK
3:1 (0:0)
Ararat-Armenia
Meistrite liiga (1. eelring)
13. juuli
17:00
AIK
3:0 (2:0)
Elfsborg
Liigamäng (15. voor)
9. juuli
17:00
Ararat-Armenia
2:1 (2:1)
AIK
Meistrite liiga (1. eelring)
6. juuli
17:00
Kalmar
0:1 (0:0)
AIK
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. juuli
21:10
Ljubljana Olimpija
4:2 (2:2)
Domžale
Liigamäng (2. voor)
18. juuli
21:45
Domžale
1:0 (1:0)
Balzan
Euroopa liiga (1. eelring)
14. juuli
22:00
Domžale
2:2 (1:1)
Velenje Rudar
Liigamäng (1. voor)
11. juuli
19:30
Balzan
3:4 (2:1)
Domžale
Euroopa liiga (1. eelring)
12. mai
17:00
St. Johnstone
1:1 (0:1)
Ross County
Liigamäng (38. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
17:00
Aland United
1:1 (0:0)
HJK
Liigamäng (14. voor)
13. juuli
14:30
Turu Palloseura
0:1 (0:0)
Aland United
Liigamäng (13. voor)
6. juuli
17:00
Aland United
2:0 (2:0)
Oulu Naisfutis
Liigamäng (12. voor)
9. juuni
19:00
Kuopio Palloseura
2:1 (0:1)
Aland United
Liigamäng (11. voor)
7. juuni
18:00
HJK
1:0 (1:0)
Aland United
Karikamäng (finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
17:00
Aland United
1:1 (0:0)
HJK
Liigamäng (14. voor)
13. juuli
14:30
Turu Palloseura
0:1 (0:0)
Aland United
Liigamäng (13. voor)
6. juuli
17:00
Aland United
2:0 (2:0)
Oulu Naisfutis
Liigamäng (12. voor)
9. juuni
19:00
Kuopio Palloseura
2:1 (0:1)
Aland United
Liigamäng (11. voor)
7. juuni
18:00
HJK
1:0 (1:0)
Aland United
Karikamäng (finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
17:00
KPV
1:2 (0:1)
SJK
Liigamäng (16. voor)
13. juuli
17:00
SJK
1:0 (0:0)
VPS
Liigamäng (15. voor)
7. juuli
18:30
Tampere Ilves
3:0 (2:0)
SJK
Liigamäng (14. voor)
1. juuli
18:30
SJK
2:1 (0:0)
Turu Inter
Liigamäng (13. voor)
18. juuni
18:30
HIFK
1:0 (1:0)
SJK
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
17:00
KPV
1:2 (0:1)
SJK
Liigamäng (16. voor)
13. juuli
17:00
SJK
1:0 (0:0)
VPS
Liigamäng (15. voor)
7. juuli
18:30
Tampere Ilves
3:0 (2:0)
SJK
Liigamäng (14. voor)
1. juuli
18:30
SJK
2:1 (0:0)
Turu Inter
Liigamäng (13. voor)
18. juuni
18:30
HIFK
1:0 (1:0)
SJK
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
17:00
KPV
1:2 (0:1)
SJK
Liigamäng (16. voor)
14. juuli
18:30
Mariehamn
3:0 (1:0)
KPV
Liigamäng (15. voor)
6. juuli
17:00
KPV
2:1 (1:1)
VPS
Liigamäng (14. voor)
29. juuni
22:15
RoPS
0:0 (0:0)
KPV
Liigamäng (13. voor)
25. juuni
18:30
Tampere Ilves
4:2 (1:1)
KPV
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
17:00
VPS
1:1 (1:1)
Lahti
Liigamäng (16. voor)
13. juuli
17:00
SJK
1:0 (0:0)
VPS
Liigamäng (15. voor)
6. juuli
17:00
KPV
2:1 (1:1)
VPS
Liigamäng (14. voor)
29. juuni
17:00
VPS
1:2 (1:2)
Tampere Ilves
Liigamäng (13. voor)
25. juuni
18:30
Turu Inter
1:1 (1:0)
VPS
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. juuli
17:00
HIFK
1:0 (1:0)
RoPS
Liigamäng (16. voor)
13. juuli
13:00
Honka
3:0 (1:0)
HIFK
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. juuli
17:00
KuPS
0:0 (0:0)
Mariehamn
Liigamäng (16. voor)
18. juuli
21:30
Vitebsk
1:1 (1:0)
KuPS
Euroopa liiga (1. eelring)
11. juuli
19:00
KuPS
2:0 (0:0)
Vitebsk
Euroopa liiga (1. eelring)
6. juuli
17:00
Espoo Honka
1:2 (0:1)
KuPS
Liigamäng (15. voor)
29. juuni
17:00
HJK
1:1 (0:0)
KuPS
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. mai
16:00
Mlada Boleslav
1:1 (1:0)
Teplice
Liigamäng (32. voor)
3. mai
19:00
Teplice
0:8 (0:6)
Mlada Boleslav
Liigamäng (31. voor)
27. apr
18:00
Teplice
0:0 (0:0)
Pribram
Liigamäng (30. voor)
21. apr
18:00
Olomouci Sigma
2:0 (1:0)
Teplice
Liigamäng (29. voor)
12. apr
19:00
Teplice
1:2 (0:0)
Praha Bohemians
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
2. juuni
15:00
MTK
0:3 (0:1)
Ferencvaros
Liigamäng (2. finaalmäng)
27. mai
16:00
Ferencvaros
2:1 (1:1)
MTK
Liigamäng (1. finaalmäng)
16. mai
21:00
Ferencvaros
4:3 (2:2)
Diosgyör
Karikamäng (finaal)
12. mai
18:00
Astra Hungary
2:5 (2:0)
Ferencvaros
Liigamäng (21. voor)
2. mai
19:00
Ferencvaros
2:1 (1:1)
Györi ETO
Liigamäng (20. voor)
OLULIST
LIVE: Kaljut ootab taas ees reis Makedooniasse?  (jätkub kell 15!)
VOORU LÕPPAKORD
TRANS - TULEVIK
Luup peale | Idapiirile paigutatud USA ründerelv kärgatas kolm korda ja mulgustas Tuleviku
SILM PEALE!
Pool hooaega luubi all: kes on tähena säranud, kes ämbrisse astunud?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
17
1
2
61:14
52
2.
Tallinna FCI Levadia
20
15
2
3
64:15
47
3.
Paide Linnameeskond
20
12
4
4
44:16
40
4.
Nõmme Kalju FC
20
11
7
2
34:17
40
5.
JK Narva Trans
20
5
8
7
27:26
23
6.
Tartu JK Tammeka
20
5
5
10
27:35
20
7.
FC Kuressaare
20
4
5
11
12:43
17
8.
Viljandi JK Tulevik
20
4
3
13
19:40
15
9.
JK Tallinna Kalev
20
3
4
13
16:50
13
10.
Maardu Linnameeskond
20
3
3
14
15:63
12
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
52
Tallinna FCI Levadia
47
Paide Linnameeskond
40
Nõmme Kalju FC
40
JK Narva Trans
23
Tartu JK Tammeka
20
FC Kuressaare
17
Viljandi JK Tulevik
15
JK Tallinna Kalev
13
Maardu Linnameeskond
12
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK