Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › tulemused

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
13. juuli
16:00
Toronto
2:2 (2:0)
D.C. United
Liigamäng (3. voor)
7. märts
22:30
D.C. United
2:1 (0:1)
Miami Inter
Liigamäng (2. voor)
29. veebr
20:00
D.C. United
1:2 (0:0)
Colorado Rapids
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. juuli
16:30
Ararat-Armenia
2:0 (2:0)
Noah
Liigamäng (28. voor)
10. juuli
18:00
Noah
4:4 (1:4)
Ararat-Armenia
Karikamäng (finaal)
6. juuli
19:00
Jerevani Ararat
0:1 (0:0)
Ararat-Armenia
Liigamäng (27. voor)
2. juuli
19:00
Ararat-Armenia
0:0 (0:0)
Alaškert
Liigamäng (26. voor)
28. juuni
16:30
Lori
2:1 (0:1)
Ararat-Armenia
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. juuli
16:30
Š irak
2:4 (1:1)
Alaškert
Liigamäng (28. voor)
7. juuli
17:00
Alaškert
5:1 (1:1)
Lori
Liigamäng (27. voor)
2. juuli
19:00
Ararat-Armenia
0:0 (0:0)
Alaškert
Liigamäng (26. voor)
28. juuni
16:30
Alaškert
0:1 (0:0)
Noah
Liigamäng (25. voor)
21. juuni
18:30
Ararat
1:3 (1:2)
Alaškert
Liigamäng (24. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
8. märts
15:30
Go Ahead Eagles
1:2 (0:1)
De Graafschap
Liigamäng (29. voor)
28. veebr
21:00
Volendam
2:2 (1:2)
Go Ahead Eagles
Liigamäng (28. voor)
21. veebr
21:00
Go Ahead Eagles
2:1 (0:0)
NEC
Liigamäng (27. voor)
16. veebr
15:30
MVV
3:0 (1:0)
Go Ahead Eagles
Liigamäng (26. voor)
13. veebr
19:30
Go Ahead Eagles
1:4 (0:2)
Utrecht
Karikamäng (veerandfinaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
15. juuli
20:30
Sampdoria
3:0 (2:0)
Cagliari
Liigamäng (33. voor)
12. juuli
20:30
Cagliari
0:0 (0:0)
Lecce
Liigamäng (32. voor)
8. juuli
20:30
Fiorentina
0:0 (0:0)
Cagliari
Liigamäng (31. voor)
5. juuli
20:30
Cagliari
0:1 (0:1)
Atalanta
Liigamäng (30. voor)
1. juuli
20:30
Bologna
1:1 (1:0)
Cagliari
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. juuli
18:15
Genoa
2:0 (1:0)
SPAL
Liigamäng (32. voor)
9. juuli
20:30
SPAL
0:3 (0:2)
Udinese
Liigamäng (31. voor)
5. juuli
20:30
Sampdoria
3:0 (3:0)
SPAL
Liigamäng (30. voor)
1. juuli
22:45
SPAL
2:2 (2:0)
Milan
Liigamäng (29. voor)
28. juuni
20:30
Napoli
3:1 (2:1)
SPAL
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
16. veebr
15:30
Lazio
1:2 (1:2)
Napoli
Liigamäng (14. voor)
2. veebr
15:30
San Marino Academy
3:1 (2:1)
Napoli
Liigamäng (13. voor)
26. jaan
15:30
Napoli
2:1 (1:1)
Cesena
Liigamäng (12. voor)
19. jaan
15:30
Napoli
2:0 (1:0)
Vittorio Veneto
Liigamäng (11. voor)
12. jaan
15:30
Ravenna
1:0 (0:0)
Napoli
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
16. veebr
15:30
Lazio
1:2 (1:2)
Napoli
Liigamäng (14. voor)
2. veebr
15:30
San Marino Academy
1:3 (1:2)
Napoli
Liigamäng (13. voor)
26. jaan
15:30
Napoli
2:1 (1:1)
Cesena
Liigamäng (12. voor)
19. jaan
15:30
Napoli
2:0 (1:0)
Vittorio Veneto
Liigamäng (11. voor)
12. jaan
15:30
Ravenna
1:0 (0:0)
Napoli
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
15. märts
11:00
Okžetpes
0:1 (0:1)
Kõzõlorda Kaisar
Liigamäng (2. voor)
11. märts
12:00
Almatõ Kairat
5:0 (2:0)
Okžetpes
Liigamäng (21. voor)
7. märts
11:00
Ordabasõ
1:0 (0:0)
Okžetpes
Liigamäng (1. voor)
10. nov
11:00
Kõzõlorda Kaisar
1:1 (1:0)
Okžetpes
Liigamäng (33. voor)
3. nov
11:00
Okžetpes
1:1 (0:0)
Žetõsu
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
15. märts
13:00
Karagandõ Š ahtjor
1:0 (1:0)
Almatõ Kairat
Liigamäng (2. voor)
7. märts
13:00
Kostanai Tobol
3:1 (1:0)
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (1. voor)
10. nov
11:00
Žetõsu
3:2 (2:1)
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (33. voor)
3. nov
11:00
Aktobe
3:2 (2:0)
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (32. voor)
30. okt
15:00
Karagandõ Š ahtjor
0:1 (0:1)
Atõrau
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
9. märts
11:00
Lympia Apollon
0:15 (0:10)
Barcelona FA
Liigamäng (18. voor)
17. veebr
11:00
Champions Ypsona
0:12 (0:8)
Barcelona FA
Karikamäng (veerandfinaal)
10. veebr
11:00
Barcelona FA
7:0 (3:0)
Nikosia Omonia
Liigamäng (16. voor)
27. jaan
11:00
Lefkothea
0:11 (0:4)
Barcelona FA
Liigamäng (15. voor)
13. jaan
11:00
Barcelona FA
6:0 (3:0)
EN THOI Lakatamia
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. juuli
20:00
Sandnes Ulf
1:1 (0:0)
Lilleström
Liigamäng (3. voor)
7. juuli
20:00
Lilleström
2:0 (0:0)
HamKam
Liigamäng (2. voor)
3. juuli
19:00
Grorud
0:1 (0:0)
Lilleström
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
18:00
FC Botosani
1:2 (1:1)
Bukaresti Dinamo
Liigamäng (34. voor)
17. mai
18:00
Chiajna Concordia
1:1 (1:0)
FC Botosani
Liigamäng (33. voor)
11. mai
18:00
FC Botosani
0:2 (0:1)
Astra Giurgiu
Liigamäng (32. voor)
7. mai
18:00
FC Cehlaul
0:0 (0:0)
FC Botosani
Liigamäng (31. voor)
4. mai
17:00
FC Botosani
3:1 (2:0)
Otelul Galal
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
15. juuli
21:30
Odd
1:0 (0:0)
Brann
Liigamäng (8. voor)
12. juuli
21:30
Brann
3:1 (3:1)
Sandefjord
Liigamäng (7. voor)
5. juuli
19:00
Bodö/Glimt
5:0 (4:0)
Brann
Liigamäng (6. voor)
2. juuli
21:30
Sarpsborg
0:1 (0:1)
Brann
Liigamäng (5. voor)
28. juuni
21:30
Brann
1:2 (1:1)
Rosenborg
Liigamäng (4. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
15. juuli
20:10
Lodzi Widzew
3:0 (3:0)
Stalowa Wola Stal
Liigamäng (32. voor)
12. juuli
14:05
GKS Katowice
1:1 (1:0)
Lodzi Widzew
Liigamäng (31. voor)
5. juuli
18:00
Siedlce Pogon
3:1 (0:1)
Lodzi Widzew
Liigamäng (30. voor)
1. juuli
21:05
Lodzi Widzew
1:1 (1:1)
Toruni Elana
Liigamäng (29. voor)
28. juuni
14:05
Polkowice Gornik
4:3 (4:2)
Lodzi Widzew
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. juuli
18:40
Olsztyni Stomil
1:2 (1:0)
Legnica Miedz
Liigamäng (31. voor)
4. juuli
13:40
Legnica Miedz
2:2 (1:1)
Tychy
Liigamäng (30. voor)
1. juuli
18:40
Niepolomice Puszcza
0:1 (0:1)
Legnica Miedz
Liigamäng (29. voor)
27. juuni
13:40
Legnica Miedz
0:0 (0:0)
Poznani Warta
Liigamäng (28. voor)
20. juuni
13:40
Legnica Miedz
0:1 (0:1)
Nieciecza
Liigamäng (27. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
15. juuli
20:00
AIK
1:0 (0:0)
Sirius
Liigamäng (8. voor)
12. juuli
15:30
Helsingborg
2:0 (0:0)
AIK
Liigamäng (7. voor)
5. juuli
15:30
AIK
1:1 (0:0)
Falkenberg
Liigamäng (6. voor)
2. juuli
20:00
Göteborg
1:0 (0:0)
AIK
Liigamäng (5. voor)
28. juuni
18:30
AIK
2:2 (1:0)
Malmö
Liigamäng (4. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. juuli
21:00
Domžale
1:1 (0:0)
Bravo
Liigamäng (33. voor)
7. juuli
21:00
Celje
4:1 (1:1)
Domžale
Liigamäng (32. voor)
3. juuli
21:00
Domžale
2:1 (0:0)
Sežana Tabor
Liigamäng (31. voor)
28. juuni
19:00
Mura
0:1 (0:0)
Domžale
Liigamäng (30. voor)
21. juuni
19:00
Domžale
0:1 (0:0)
Ljubljana Olimpija
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. juuli
14:00
Helsingi PK-35
0:2 (0:1)
Aland United
Liigamäng (5. voor)
4. juuli
17:00
Aland United
0:1 (0:0)
Tampere Ilves
Liigamäng (4. voor)
27. juuni
18:00
JyPK
2:6 (0:3)
Aland United
Liigamäng (3. voor)
17. juuni
17:00
Turu Palloseura
0:1 (0:0)
Aland United
Liigamäng (2. voor)
13. juuni
17:00
Aland United
0:0 (0:0)
TiPS
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. juuli
14:00
Helsingi PK-35
0:2 (0:1)
Aland United
Liigamäng (5. voor)
4. juuli
17:00
Aland United
0:1 (0:0)
Tampere Ilves
Liigamäng (4. voor)
27. juuni
18:00
JyPK
2:6 (0:3)
Aland United
Liigamäng (3. voor)
17. juuni
17:00
Turu Palloseura
0:1 (0:0)
Aland United
Liigamäng (2. voor)
13. juuni
17:00
Aland United
0:0 (0:0)
TiPS
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. juuli
16:00
HJK
3:1 (3:1)
Turu Palloseura
Liigamäng (5. voor)
3. juuli
19:00
Vantaa PK-35
0:0 (0:0)
HJK
Liigamäng (4. voor)
27. juuni
16:00
HJK
4:2 (3:1)
Kuopio Palloseura
Liigamäng (3. voor)
17. juuni
19:00
Tampere Ilves
1:2 (1:1)
HJK
Liigamäng (2. voor)
13. juuni
16:00
HJK
1:1 (0:0)
Helsingi PK-35
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. juuli
16:00
KTP
0:0 (0:0)
MuSa
Liigamäng (3. voor)
4. juuli
17:00
SJK II
0:3 (0:2)
KTP
Liigamäng (2. voor)
27. juuni
17:00
KPV
1:1 (1:1)
KTP
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. juuli
16:00
KTP
0:0 (0:0)
MuSa
Liigamäng (3. voor)
4. juuli
17:00
SJK II
0:3 (0:2)
KTP
Liigamäng (2. voor)
27. juuni
17:00
KPV
1:1 (1:1)
KTP
Liigamäng (1. voor)
19. okt
15:00
KPV
2:3 (1:1)
VPS
Liigamäng (27. voor)
6. okt
16:00
VPS
2:3 (1:0)
HIFK
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. juuli
16:00
KTP
0:0 (0:0)
MuSa
Liigamäng (3. voor)
4. juuli
17:00
SJK II
0:3 (0:2)
KTP
Liigamäng (2. voor)
27. juuni
17:00
KPV
1:1 (1:1)
KTP
Liigamäng (1. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. okt
15:00
HIFK
2:0 (1:0)
RoPS
Liigamäng (27. voor)
6. okt
16:00
VPS
2:3 (1:0)
HIFK
Liigamäng (26. voor)
28. sept
14:00
Lahti
2:2 (1:0)
HIFK
Liigamäng (25. voor)
21. sept
18:00
HIFK
2:0 (2:0)
SJK
Liigamäng (24. voor)
13. sept
18:30
HIFK
3:1 (0:0)
KPV
Liigamäng (23. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. juuli
18:30
Honka
1:1 (0:1)
KuPS
Liigamäng (3. voor)
7. juuli
18:30
KuPS
1:0 (0:0)
Turu Inter
Liigamäng (2. voor)
1. juuli
18:30
HIFK
0:3 (0:3)
KuPS
Liigamäng (1. voor)
19. okt
15:00
Turu Inter
0:2 (0:0)
KuPS
Liigamäng (27. voor)
6. okt
16:00
KuPS
1:1 (1:0)
Espoo Honka
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. juuli
19:30
Tšernigivi Desna
2:4 (1:2)
Donetski Š ahtar
Liigamäng (30. voor)
5. juuli
17:00
Tšernigivi Desna
5:1 (2:0)
Kovalivka Kolos
Liigamäng (29. voor)
28. juuni
19:30
Tšernigivi Desna
3:2 (2:1)
Kiievi Dinamo
Liigamäng (28. voor)
21. juuni
19:30
Tšernigivi Desna
1:2 (0:1)
Luganski Zorja
Liigamäng (27. voor)
14. juuni
19:30
Oleksandrija
1:5 (0:2)
Tšernigivi Desna
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. märts
15:00
Ferencvaros
2:1 (1:1)
Szombathely Viktoria
Liigamäng (13. voor)
29. veebr
14:00
Csepel Utanpotlas
0:8 (0:6)
Ferencvaros
Karikamäng (veerandfinaal)
1. dets
14:00
Astra Hungary
1:2 (0:1)
Ferencvaros
Liigamäng (12. voor)
24. nov
14:00
Ferencvaros
1:3 (0:0)
Diosgyör
Liigamäng (11. voor)
16. nov
14:00
Kelen
6:0 (2:0)
Ferencvaros
Liigamäng (10. voor)
ESILIIGA TELEMÄNG
OTSEPILT: Kas Vaprus suudab lõpetada kümme mängu järjest võitnud Maardu teekonna?  (läks!)
MEERITS FOOKUSES
Marko Meerits: olen juba nii kogenud, et saan oma vigadest ise aru. Eksimuste puhul vaatan ise esimesena peeglisse
SAKSAMAALT PREMIUM LIIGASSE
INGLISMAAL TOIMUB
Hüvasti, sada! Liverpooli kõige kindlamad mehed eksisid ja kahest kingitusest Arsenalile piisaski
FLORA TÄIENEB
MUSTA MÕTISKLUSED
Mida mäletada lõppenud hooajast? Kickeri juhtkirja versioon
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Kas Manchester City pääses karmist karistusest Veerpalu kombel?
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
12
10
1
1
32:9
31
2.
Nõmme Kalju FC
12
8
1
3
23:6
25
3.
Tallinna FCI Levadia
12
7
3
2
29:15
24
4.
Paide Linnameeskond
12
7
0
5
24:15
21
5.
Viljandi JK Tulevik
12
6
0
6
17:21
18
6.
Tartu JK Tammeka
12
4
2
6
12:19
14
7.
FC Kuressaare
12
4
1
7
12:22
13
8.
JK Narva Trans
12
2
3
7
13:20
9
9.
Tallinna JK Legion
12
2
3
7
6:17
9
10.
JK Tallinna Kalev
12
2
2
8
6:30
8
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • N, 19.00 Vaprus - Maardu (Esiliiga)
  • R, 19.30 Paide - Kalju (Premium liiga)
  • L, 13.00 Kalev - Tulevik (Premium liiga)
  • L, 19.00 Tammeka - Trans (Premium liiga)
  • P, 14.00 Tammeka - Sporting (Naiste ML)
  • P, 19.00 Maardu - Elva (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
31
Nõmme Kalju FC
25
Tallinna FCI Levadia
24
Paide Linnameeskond
21
Viljandi JK Tulevik
18
Tartu JK Tammeka
14
FC Kuressaare
13
JK Narva Trans
9
Tallinna JK Legion
9
JK Tallinna Kalev
8
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK