Esiliiga B

Väravalööjate edetabel

Väravaid
Mängija
Võistkond
28
Oliver Jürgens
FC Nõmme United
16
Martin Pärn
Vändra JK Vaprus
15
Taavi Laurits
Põhja-Tallinna JK Volta
12
Ken-Marten Tammeveski
Viimsi JK
11
Kein Makovei
Pärnu Jalgpalliklubi
11
Martin Aasmäe
Viimsi JK
10
Geir-Kristjan Suurpere
Viimsi JK
10
Ruslan Kolesnikov
Nõmme Kalju FC U21
8
Kersten Lõppe
JK Tabasalu
8
Robi Saarma
FC Nõmme United
7
Aare Avila
Vändra JK Vaprus
7
Kasper Karl Epner
Keila JK
7
Henry Rohtla
Keila JK
7
Mihkel Jürgenstein
Vändra JK Vaprus
6
Jevgeni Demidov
Nõmme Kalju FC U21
6
Eduard Desjatski
Võru FC Helios
6
Jevgeni Novikov
Pärnu Jalgpalliklubi
6
Ander Ott Valge
Paide Linnameeskond U21
5
Risto Kauniste
Pärnu Jalgpalliklubi
5
Ralf Friedemann
Keila JK
5
Lucas Liiva
JK Tabasalu
5
Kaarel Põldma
Põhja-Tallinna JK Volta
5
Ragnar Rebane
Võru FC Helios
5
Aleksander Algo
Pärnu Jalgpalliklubi
4
Robin Sööt
JK Tabasalu
4
Hector Nunez Segovia
Nõmme Kalju FC U21
4
Kevin Künnapas
Vändra JK Vaprus
4
Roman Sobtšenko
Nõmme Kalju FC U21
4
Henry Eichenbaum
Paide Linnameeskond U21
3
Priidu Nurmik
JK Tabasalu
3
Tarmo Kovalevski
Pärnu Jalgpalliklubi
3
Alex Matthias Tamm
Nõmme Kalju FC U21
3
Jasper Janter
Keila JK
3
Siim Aer
Paide Linnameeskond U21
3
Kert Joakit
Võru FC Helios
3
Sander Taan
Nõmme Kalju FC U21
3
Edwin Stüf
JK Tabasalu
3
Nevil Krimm
Nõmme Kalju FC U21
3
Andreas Tiits
Nõmme Kalju FC U21
3
Kristo Hussar
JK Tabasalu
3
Marcus Suurväli
Nõmme Kalju FC U21
3
Rasmus Tomson
JK Tabasalu
3
Kristofer Reinberg
Nõmme Kalju FC U21
3
Andre Järva
Paide Linnameeskond U21
3
Andro Aavik
Vändra JK Vaprus
3
Mark Kolosov
FC Nõmme United
3
Risto Pärnat
Pärnu Jalgpalliklubi
3
Tauri Tursk
Viimsi JK
3
Kaarel Saaremets
Vändra JK Vaprus
2
Temitayo Ogunleye Doherty
FC Nõmme United
2
Arsen Katšmazov
Võru FC Helios
2
Randin Rande
FC Nõmme United
2
Armin Loorits
FC Nõmme United
2
Joonas Sild
Pärnu Jalgpalliklubi
2
Tiit Tikenberg
Keila JK
2
Lauri Pilv
Võru FC Helios
2
Aleksandr Pruttšenko
Võru FC Helios
2
Kristjan Stüff
JK Tabasalu
2
Tanel Neubauer
Paide Linnameeskond U21
2
Tarmo Neemelo
Paide Linnameeskond U21
2
Harris Jürissaar
Vändra JK Vaprus
2
Johannes Theodor Kollist
Viimsi JK
2
Reijo Künnapuu
Võru FC Helios
2
Teet Kallaste
Põhja-Tallinna JK Volta
2
Paul-Kevin Chan
FC Nõmme United
2
Andres Joosep
Viimsi JK
2
Karl Stefan Lill
Nõmme Kalju FC U21
2
Tomi Linde
JK Tabasalu
2
Marko Mõek
Keila JK
2
Oliver Ojala
Vändra JK Vaprus
2
Oliver Suur
Keila JK
2
Alan Nahk
JK Tabasalu
2
Raimond Eino
FC Nõmme United
2
Marten Henrik Kelement
Keila JK
2
Arome Julius Onogu
Põhja-Tallinna JK Volta
2
Kait Hinn
Võru FC Helios
1
Robin Tarius
Paide Linnameeskond U21
1
Rando Leokin
Keila JK
1
Lauri Randma
Viimsi JK
1
Kristjan Rattasepp
Nõmme Kalju FC U21
1
Chris Makovei
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Alfred Vesselov
Vändra JK Vaprus
1
Erko Jonne Tõugjas
FC Nõmme United
1
Lauri Välja
Põhja-Tallinna JK Volta
1
Priidu Ahven
Viimsi JK
1
Kenner Talisainen
Nõmme Kalju FC U21
1
Hendrik Keltman
Nõmme Kalju FC U21
1
Chris Anderson
Vändra JK Vaprus
1
Princewill Ani
Põhja-Tallinna JK Volta
1
Andres Oper
Viimsi JK
1
Ian-Erik Valge
Põhja-Tallinna JK Volta
1
Braien Kaldoja
Keila JK
1
Ardi Bogdanov
FC Nõmme United
1
Kristjan Kurim
Nõmme Kalju FC U21
1
Gregor Aru
Keila JK
1
Sören Veiolainen
Võru FC Helios
1
Marten Mütt
Põhja-Tallinna JK Volta
1
Valeri Šabanov
Võru FC Helios
1
Andry-Reilo Kahr
Põhja-Tallinna JK Volta
1
Nikita Vassiljev
FC Nõmme United
1
Rait Õlge
Paide Linnameeskond U21
1
Jako Kanter
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Egert Urva
Põhja-Tallinna JK Volta
1
Guido Kutser
Viimsi JK
1
Carl Henrik Kristofer Maidla
JK Tabasalu
1
Sten Org
Võru FC Helios
1
Märten Männiste
FC Nõmme United
1
Vladislav Zanfirov
Paide Linnameeskond U21
1
Kaarel Kaarlimäe
Põhja-Tallinna JK Volta
1
Sten Jakob Viidas
JK Tabasalu
1
Frank Kenneth Liblikmann
Nõmme Kalju FC U21
1
Peeter Klein
Nõmme Kalju FC U21
1
Toomas Mangusson
Vändra JK Vaprus
1
Raul Rebane
Võru FC Helios
1
Sander Alex Liit
FC Nõmme United
1
Martin Tšegodajev
JK Tabasalu
OLULIST
Kaljut võib taas ees oodata reis Makedooniasse  (ka Flora sai potentsiaalsed vastased teada!)
VOORU LÕPPAKORD
TRANS - TULEVIK
Luup peale | Idapiirile paigutatud USA ründerelv kärgatas kolm korda ja mulgustas Tuleviku
SILM PEALE!
Pool hooaega luubi all: kes on tähena säranud, kes ämbrisse astunud?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
17
1
2
61:14
52
2.
Tallinna FCI Levadia
20
15
2
3
64:15
47
3.
Paide Linnameeskond
20
12
4
4
44:16
40
4.
Nõmme Kalju FC
20
11
7
2
34:17
40
5.
JK Narva Trans
20
5
8
7
27:26
23
6.
Tartu JK Tammeka
20
5
5
10
27:35
20
7.
FC Kuressaare
20
4
5
11
12:43
17
8.
Viljandi JK Tulevik
20
4
3
13
19:40
15
9.
JK Tallinna Kalev
20
3
4
13
16:50
13
10.
Maardu Linnameeskond
20
3
3
14
15:63
12
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
52
Tallinna FCI Levadia
47
Paide Linnameeskond
40
Nõmme Kalju FC
40
JK Narva Trans
23
Tartu JK Tammeka
20
FC Kuressaare
17
Viljandi JK Tulevik
15
JK Tallinna Kalev
13
Maardu Linnameeskond
12
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK