Esiliiga

Väravalööjate edetabel

Väravaid
Mängija
Võistkond
38
Rejal Alijev
Tallinna JK Legion
26
Marek Šatov
Tallinna JK Legion
19
Kristen Saarts
Pärnu JK Vaprus
17
Raivo Saar
Kohtla-Järve JK Järve
16
Aleksandr Šapovalov
Tallinna FC Flora U21
16
Ronaldo Tiismaa
Pärnu JK Vaprus
16
Karl Anton Sõerde
JK Tallinna Kalev U21
15
Duvan Mosquera Torres
Kohtla-Järve JK Järve
14
Artjom Jermatšenko
Tallinna FC Flora U21
14
Erki Mõttus
Tartu JK Tammeka U21
13
Anton Krutogolov
Tallinna FCI Levadia U21
13
Artjom Komlov
Tallinna FCI Levadia U21
12
Henri Hanson
Pärnu JK Vaprus
12
Aleksander Iljin
Tallinna FC Flora U21
11
Stefan Tšendei
Tallinna JK Legion
11
Erik Utgof
Tallinna FCI Levadia U21
11
Martin Thomson
FC Elva
11
Denis Vnukov
Tallinna JK Legion
11
Devid Lehter
Tallinna FCI Levadia U21
10
Maksim Lipin
Tallinna JK Legion
10
Siim Rannamäe
Rakvere JK Tarvas
9
Paul-Feliks Frei
FC Elva
9
Karl Rudolf Õigus
Tallinna FCI Levadia U21
9
Joonas Ljaš
Rakvere JK Tarvas
9
Mart Paul Preiman
Tartu JK Tammeka U21
8
Yuri Sousa Lima Lellis
Kohtla-Järve JK Järve
8
Jürgen Kuresoo
FC Elva
7
Nikita Dronov
Tallinna FCI Levadia U21
7
Andree Porila
Tartu JK Welco
7
Veiko Maidla
FC Elva
7
Karl Joosep Mark
Tartu JK Welco
7
Tarvo Timm
FC Elva
6
Igor Ustritski
Tallinna FC Flora U21
6
Aleksei Belov
Rakvere JK Tarvas
6
Tõnis Vihmoja
Pärnu JK Vaprus
6
Joonas Soomre
Tallinna FC Flora U21
6
Daniel Fedotov
Tallinna FC Flora U21
6
Mikk Valtna
Tartu JK Welco
5
Ats Joandi
FC Elva
5
Karl Markus Kõivastik
Tartu JK Welco
5
Risto Tepper
Tartu JK Tammeka U21
5
Mario Kuokkanen
Rakvere JK Tarvas
4
Patrick Genro Veelma
Tartu JK Tammeka U21
4
Dominic Laaneots
Tartu JK Tammeka U21
4
Markus Lokk
FC Elva
4
Virgo Vallik
Pärnu JK Vaprus
4
Michael Schjønning-Larsen
Tallinna FC Flora U21
4
Kirill Vinogradov
Tallinna JK Legion
4
Karl Tammeorg
Tartu JK Tammeka U21
4
Enrico Veensalu
Pärnu JK Vaprus
4
Veiko Kütt
FC Elva
3
Giorgi Gvinashvili
Tallinna JK Legion
3
Arthur Jeršov
Tallinna FC Flora U21
3
Aleksei Šved
Tallinna FCI Levadia U21
3
Kiur Mägiste
JK Tallinna Kalev U21
3
Rain Näkk
Tartu JK Welco
3
Alan Mones
Tallinna FCI Levadia U21
3
Kaarel Tinn
FC Elva
3
Reno Mark
Pärnu JK Vaprus
3
Nikita Komissarov
Tallinna FC Flora U21
3
Moorits Veering
Tallinna FCI Levadia U21
3
German Ussov
Tallinna JK Legion
3
Brandon Bachmann
JK Tallinna Kalev U21
3
Daniel Tuhkanen
Tallinna FC Flora U21
3
Deniss Samoilov
FC Elva
3
Dmitri Kovtunovitš
Tallinna JK Legion
2
Ander Paabut
Pärnu JK Vaprus
2
Gregor Wahl
JK Tallinna Kalev U21
2
Andrei Sidorenkov
Tallinna JK Legion
2
Kristofer Reinberg
Tartu JK Welco
2
Roman Grigorevskiy
Tallinna JK Legion
2
Šahrijar Abdullajev
Tallinna JK Legion
2
Georg Grahv
Pärnu JK Vaprus
2
Alfred Tammiksaar
Tartu JK Tammeka U21
2
Georg-Marten Meumers
Tallinna FC Flora U21
2
Vsevolod Zassuhhin
Tallinna JK Legion
2
Ats Toomsalu
Tartu JK Tammeka U21
2
Magomed Akhmedov
Tartu JK Tammeka U21
2
Dmitrii Baikov
Rakvere JK Tarvas
2
Rasmus Tauts
Tartu JK Tammeka U21
2
Aleksandr Volodin
Tallinna JK Legion
2
Rasmus Luha
Tartu JK Tammeka U21
2
Gleb Pevtsov
Kohtla-Järve JK Järve
2
Danil Kuraksin
Tallinna FC Flora U21
2
Daaniel Maanas
Tartu JK Tammeka U21
2
Uku Kõrre
Pärnu JK Vaprus
2
Artjom Ostrovski
JK Tallinna Kalev U21
2
Joosep Sarapuu
Pärnu JK Vaprus
2
Mark Petrov
JK Tallinna Kalev U21
2
Rait Läll
Tartu JK Tammeka U21
2
Danil Pankov
Tallinna JK Legion
2
Carl Robert Mägimets
Tartu JK Tammeka U21
1
Erik Sorga
Tallinna FC Flora U21
1
Mattias Männilaan
Tallinna FC Flora U21
1
Patrick Peinar
JK Tallinna Kalev U21
1
Remi Kõivik
FC Elva
1
Markus Herman Tiik
Tartu JK Welco
1
Deniss Kulikov
Kohtla-Järve JK Järve
1
Robin Kaljumäe
Tallinna FC Flora U21
1
Oskar Pedosk
Tartu JK Welco
1
Roman Svidovitš
Kohtla-Järve JK Järve
1
Rasmus Ilves
Pärnu JK Vaprus
1
Alari Aunapuu
Rakvere JK Tarvas
1
Kenert Anniste
JK Tallinna Kalev U21
1
Vladimir Malinin
Tallinna FCI Levadia U21
1
Chinaecherem Frankline Okoye
Tartu JK Tammeka U21
1
Erick Andres Moreno Serna
Tallinna FCI Levadia U21
1
Markus Jõgi
Tartu JK Welco
1
Freddie Anton Turulinn
JK Tallinna Kalev U21
1
Daniil Petrunin
Tallinna FCI Levadia U21
1
Hans Joosep Tammerik
JK Tallinna Kalev U21
1
Aleksei Tihhonov
Kohtla-Järve JK Järve
1
Leonid Arhipov
Tallinna JK Legion
1
Christ Axel Fabrice Konan
Kohtla-Järve JK Järve
1
Miikal Roos
Tartu JK Welco
1
Robin Nirgi
Rakvere JK Tarvas
1
Markkus Seppik
Tallinna FC Flora U21
1
Martin Eensalu
Tallinna FCI Levadia U21
1
Kristo Kolesnitšenko
FC Elva
1
Andreas Kiivit
FC Elva
1
Georgi Ivanov
Tartu JK Welco
1
Stanislav Goldberg
Tallinna JK Legion
1
Tanel Tammik
Tartu JK Tammeka U21
1
Richard Tohver
Kohtla-Järve JK Järve
1
Nikolai Martšuk
Kohtla-Järve JK Järve
1
Wale Musa Alli
JK Tallinna Kalev U21
1
Semen Beliakov
Tallinna JK Legion
1
Markus Poom
Tallinna FC Flora U21
1
Sandor Dino Franch
JK Tallinna Kalev U21
1
Karl-Hendrik Freiberg
Tallinna FCI Levadia U21
1
Erik Andres Raja
Rakvere JK Tarvas
1
Tristan Toomas Teeväli
JK Tallinna Kalev U21
1
Sergei Zagriva
Tallinna FC Flora U21
1
Eric Pärn
Tartu JK Welco
1
Joonas Luts
Tartu JK Welco
1
Artur Salmus
Kohtla-Järve JK Järve
1
Romet Pastak
FC Elva
1
Rocco Robert Shein
Tallinna FC Flora U21
1
Artur Uljanov
Tartu JK Tammeka U21
1
Mikk Johannes Siitam
JK Tallinna Kalev U21
Kui juhtuvad need 3 asja, ongi Flora juba kolmapäeval Eesti meister 2020
EUROSARJAD
MÄNGUD EESTI VÄLJAKUTEL
Luup peale | Floral Paide vastu 3-st 3 ja tippude vastu 7-st 7 võitu. See on klassivahe!
NAISED
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Koolirahast hoolimata konkurendid kotti - Paide uus tase
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
24
22
1
1
63:16
67
2.
Paide Linnameeskond
25
18
0
7
60:26
54
3.
Nõmme Kalju FC
25
14
5
6
47:18
47
4.
Tallinna FCI Levadia
24
14
5
5
57:30
47
5.
Tartu JK Tammeka
25
8
7
10
28:37
31
6.
Viljandi JK Tulevik
25
9
2
14
27:42
29
7.
Tallinna JK Legion
25
6
6
13
20:40
24
8.
JK Narva Trans
25
5
6
14
23:37
21
9.
FC Kuressaare
25
4
7
14
23:52
19
10.
JK Tallinna Kalev
25
3
3
19
13:63
12
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
67
Paide Linnameeskond
54
Nõmme Kalju FC
47
Tallinna FCI Levadia
47
Tartu JK Tammeka
31
Viljandi JK Tulevik
29
Tallinna JK Legion
24
JK Narva Trans
21
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
12
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK