Tartu JK Welco

Koduväljak
Tartu Tamme staadion
Peatreener
Yusuf Erdogan
Abitreener
Janar Sagim
Väravavahtide treener
Roman Gnibida
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Artur Aus
06.04.2000
Ründaja
Eesti
Kevin Ingermann
06.07.1993
Kaitsja
Eesti
Georgi Ivanov
19.06.1992
Kaitsja
Eesti
Markus Jõgi
30.09.1996
Poolkaitsja
Eesti
Kaur Kivila
22.11.2003
Väravavaht
Eesti
Karl Markus Kõivastik
10.08.2000
Poolkaitsja
Eesti
Dmitri Kutsarev
13.01.1998
Kaitsja
Eesti
Raigo Kuusik
24.11.2000
Ründaja
Eesti
Artur Laks
06.07.2000
Kaitsja
Eesti
Kristjan Laur
13.12.1992
Kaitsja
Eesti
Edgar Leht
01.01.1993
Väravavaht
Eesti
Joonas Luts
12.01.2001
Poolkaitsja
Eesti
Karl Joosep Mark
21.04.1998
Kaitsja
Eesti
Kevin Märtmaa
14.02.1998
Kaitsja
Eesti
Rain Näkk
17.04.1998
Poolkaitsja
Eesti
Mirko Nõmmsalu
22.06.1999
Kaitsja
Eesti
Eero Pärn
29.11.1997
Poolkaitsja
Eesti
Eric Pärn
20.08.1996
Poolkaitsja
Eesti
Priit Peedo
18.04.1995
Poolkaitsja
Eesti
Frederik Pelska
10.02.1998
Kaitsja
Eesti
Mallor Pihu
12.04.2001
Kaitsja
Eesti
Andree Porila
28.10.1996
Poolkaitsja
Eesti
Markus Herman Tiik
09.05.1999
Kaitsja
Eesti
Miikael Tuus
14.10.1998
Poolkaitsja
Eesti
Giacomo Uggeri
04.04.2001
Poolkaitsja
Itaalia
Mikk Valtna
18.11.1985
Ründaja
Eesti
Ander Vool
20.01.1998
Poolkaitsja
Eesti
PILGUD MINEVIKKU JA TULEVIKKU
VOORU LÕPPAKORD
TRANS - TULEVIK
Luup peale | Idapiirile paigutatud USA ründerelv kärgatas kolm korda ja mulgustas Tuleviku
VÄÄRT KRAAM
SILM PEALE!
Pool hooaega luubi all: kes on tähena säranud, kes ämbrisse astunud?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
17
1
2
61:14
52
2.
Tallinna FCI Levadia
20
15
2
3
64:15
47
3.
Paide Linnameeskond
20
12
4
4
44:16
40
4.
Nõmme Kalju FC
20
11
7
2
34:17
40
5.
JK Narva Trans
20
5
8
7
27:26
23
6.
Tartu JK Tammeka
20
5
5
10
27:35
20
7.
FC Kuressaare
20
4
5
11
12:43
17
8.
Viljandi JK Tulevik
20
4
3
13
19:40
15
9.
JK Tallinna Kalev
20
3
4
13
16:50
13
10.
Maardu Linnameeskond
20
3
3
14
15:63
12
REKLAAM
Aksalu ja Elhi võitsid Gussevit
EESTLASED VÕÕRSIL
Aksalu ja Elhi võitsid Gussevit (0)
 
Dmitrijevit võitnud Zenjov lõi latti  (video)
EESTLASED VÕÕRSIL
Dmitrijevit võitnud Zenjov lõi latti (video) (0)
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
52
Tallinna FCI Levadia
47
Paide Linnameeskond
40
Nõmme Kalju FC
40
JK Narva Trans
23
Tartu JK Tammeka
20
FC Kuressaare
17
Viljandi JK Tulevik
15
JK Tallinna Kalev
13
Maardu Linnameeskond
12
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK