Kohtla-Järve JK Järve

Koduväljak
Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Peatreener
Andrei Škaleta
Abitreener
Viktor Nesterenko
Abitreener
Valery Ivanov
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Viktor Aksjonov
07.05.1990
Kaitsja
Eesti
Emmanuel Gurtckaia
12.05.1993
Ründaja
Venemaa
Viktor Gusev
23.09.1996
Väravavaht
Venemaa
Christ Axel Fabrice Konan
20.07.1997
CIV
Deniss Lukin
07.12.1995
Kaitsja
Eesti
Jevgeni Malahhov
21.12.1982
Kaitsja
Eesti
Nikolai Martšuk
03.05.1998
Poolkaitsja
Eesti
Duvan Mosquera Torres
25.04.1996
Kolumbia
Nikita Mossin
10.06.2000
Poolkaitsja
Eesti
Gleb Pevtsov
23.10.2000
Poolkaitsja
Eesti
Mike Alfonso Rodriguez Borja
08.02.1998
Poolkaitsja
Kolumbia
Raivo Saar
11.07.2000
Ründaja
Eesti
Artur Salmus
26.05.2001
Poolkaitsja
Eesti
Roman Svidovitš
17.01.2003
Kaitsja
Eesti
Richard Tohver
15.02.2003
Poolkaitsja
Eesti
Nikita Tsõgankov
26.09.1994
Kaitsja
Eesti
Danila Tsõgankov
01.09.2001
Poolkaitsja
Eesti
PREMIUM LIIGA
Luup peale | Levadia sai vaatamata eksituste komöödiale Kaljust jagu ning lõpetas ülipika ja -sünge seeria  (galerii!)
VÄLISLIIGAD
Karl Andre Vallner: mu eesmärk ei ole olla nõrgemas klubis põhiväravavaht, kel on hästi palju tööd
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
20
14
0
6
50:23
42
3.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
4.
Nõmme Kalju FC
19
12
2
5
39:12
38
5.
Viljandi JK Tulevik
20
9
0
11
25:36
27
6.
Tartu JK Tammeka
20
6
5
9
22:32
23
7.
JK Narva Trans
21
5
5
11
20:31
20
8.
FC Kuressaare
21
4
6
11
20:42
18
9.
Tallinna JK Legion
21
4
5
12
14:36
17
10.
JK Tallinna Kalev
21
2
3
16
10:53
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • E, 19.00 Tammeka U21 - Vaprus (Esiliiga)
  • T, 16.00 Eesti - Venemaa (naiste EM-valiksari)
  • K, 19.00 Tammeka - Kalju (Premium liiga)
  • N, 19.00 Vaprus - Maardu (Esiliiga)
  • L, 13.00 Tulevik - Kuressaare (Premium liiga)
  • L, 16.00 Paide - Kalev (Premium liiga)
  • L, 18.00 Kalev - Saku (naiste meistriliiga)
  • P, 13.00 Kalju - Trans (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
42
Tallinna FCI Levadia
41
Nõmme Kalju FC
38
Viljandi JK Tulevik
27
Tartu JK Tammeka
23
JK Narva Trans
20
FC Kuressaare
18
Tallinna JK Legion
17
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK