Tartu JK Welco

Koduväljak
Tartu Annelinna kunstmurustaadion
Peatreener
Janar Sagim
Abitreener
Taivo Idavain
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Mark-Oskar Arst
18.02.2001
Ründaja
Eesti
Artur Aus
06.04.2000
Ründaja
Eesti
Marten Kihho
05.11.1993
Poolkaitsja
Eesti
Kaur Kivila
22.11.2003
Väravavaht
Eesti
Karl Markus Kõivastik
10.08.2000
Poolkaitsja
Eesti
Raigo Kuusik
24.11.2000
Ründaja
Eesti
Artur Laks
06.07.2000
Kaitsja
Eesti
Edgar Leht
01.01.1993
Väravavaht
Eesti
Joonas Luts
12.01.2001
Poolkaitsja
Eesti
Karl Joosep Mark
21.04.1998
Kaitsja
Eesti
Kevin Märtmaa
14.02.1998
Kaitsja
Eesti
Rain Näkk
17.04.1998
Ründaja
Eesti
Eero Pärn
29.11.1997
Poolkaitsja
Eesti
Mallor Pihu
12.04.2001
Kaitsja
Eesti
Andree Porila
28.10.1996
Poolkaitsja
Eesti
Miikal Roos
09.07.2003
Kaitsja
Eesti
Markus Sossi
13.08.2001
Kaitsja
Eesti
Markus Herman Tiik
09.05.1999
Kaitsja
Eesti
Thomas Sebastian Tolgu
02.10.2000
Poolkaitsja
Eesti
Miikael Tuus
14.10.1998
Poolkaitsja
Eesti
Giacomo Uggeri
04.04.2001
Poolkaitsja
Itaalia
Mikk Valtna
18.11.1985
Ründaja
Eesti
Ander Vool
20.01.1998
Poolkaitsja
Eesti
Marten Zovo
11.03.1999
Kaitsja
Eesti
KUUM SISU
Antonov otsib sõjaolukorras Armeeniast pääseteed: pole öeldud, et oled pask mängija, mine ära, aga selle treeneriga ma platsile ei saa
HIIGLASED HÄDAS
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEV
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
21
13
3
5
41:13
42
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 19.00 Welco  - Kuressaare (karikavõistlused)
  • K, 19.00 Kalju - Tulevik (Premium liiga)
  • N, 19.00 PJK - Elva (Esiliiga)
  • L, 16.00 Kuressaare - Kalev (Premium liiga)
  • P, 13.00 Flora - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • P, 16.00 Flora - Saku (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
42
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK