Paide Linnameeskond U21

Koduväljak
Paide linnastaadion
Peatreener
Erki Kesküla
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Siim Aer
22.07.2001
Kaitsja
Eesti
Radmar Arula
15.10.2001
Ründaja
Eesti
Hadji Drame
10.09.2000
Poolkaitsja
Mali
Matrix Einer
25.08.2003
Ründaja
Eesti
Rasmus Kallas
18.11.2003
Kaitsja
Eesti
Kevin Joshua Kanne
17.05.2004
Poolkaitsja
Eesti
Kevin Kärp
25.01.2002
Poolkaitsja
Eesti
Kristjan Kurim
10.08.1998
Kaitsja
Eesti
Georg Lee
14.06.2004
Kaitsja
Eesti
Jaagup Luts
20.03.2002
Ründaja
Eesti
Rene Merilo
23.08.2001
Väravavaht
Eesti
Kevin Metso
18.12.2002
Poolkaitsja
Eesti
Rait Õlge
08.11.2000
Poolkaitsja
Eesti
Gregor Pruual
08.10.2003
Kaitsja
Eesti
Marten Ritson
12.05.1999
Väravavaht
Eesti
Simon Usar
04.11.2004
Ründaja
Eesti
Magnar Vainumäe
19.04.1998
Poolkaitsja
Eesti
Ramon Väli
07.06.2001
Kaitsja
Eesti
Abdul Razak Yusif
09.08.2001
Kaitsja
Ghana
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Eurovastane Dinamo on Florale eeskujuks, aga Eesti liigajalgpallile hoiatuseks
Antonov otsib sõjaolukorras Armeeniast pääseteed: pole öeldud, et oled pask mängija, mine ära, aga selle treeneriga ma platsile ei saa
HIIGLASED HÄDAS
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEV
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
21
13
3
5
41:13
42
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 19.00 Welco  - Kuressaare (karikavõistlused)
  • K, 19.00 Kalju - Tulevik (Premium liiga)
  • N, 19.00 PJK - Elva (Esiliiga)
  • L, 16.00 Kuressaare - Kalev (Premium liiga)
  • P, 13.00 Flora - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • P, 16.00 Flora - Saku (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
42
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK