Läänemaa JK

Koduväljak
Haapsalu linnastaadion
Peatreener
Theimo Tülp
Abitreener
Aavo Tomingas
Abitreener
Mario Degtjov
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Kristopher Aljaste
10.12.1997
Väravavaht
Eesti
Andres Dobõšev-Proosväli
20.03.1998
Ründaja
Eesti
Karmo Einmann
01.05.2000
Poolkaitsja
Eesti
Kristo Enn
07.04.1999
Poolkaitsja
Eesti
Jako Kariste
21.05.1999
Kaitsja
Eesti
Keven Kirs
12.01.2001
Poolkaitsja
Eesti
Kaarel Koel
21.06.1997
Kaitsja
Eesti
Mario Konks
28.04.2001
Ründaja
Eesti
Cristopher Kull
22.04.2002
Poolkaitsja
Eesti
Kristo Linder
05.02.1995
Ründaja
Eesti
Marko Linnik
19.09.2002
Ründaja
Eesti
Ralf Luks
31.08.2004
Väravavaht
Eesti
Artur Matto
22.02.1999
Poolkaitsja
Eesti
Bert Rotberg
03.02.1994
Kaitsja
Eesti
Morten Saar
04.09.2000
Poolkaitsja
Eesti
Karel Saarkopli
11.09.1999
Kaitsja
Eesti
Martin Salf
16.05.1997
Ründaja
Eesti
Hendrik Siht
09.04.1995
Väravavaht
Eesti
Vladislav Šikirjavõi
20.01.1994
Ründaja
Eesti
Siim Suitsberg
14.03.2000
Kaitsja
Eesti
Hans Joosep Tammerik
30.09.1995
Poolkaitsja
Eesti
Kris-Sten Toom
20.09.1996
Poolkaitsja
Eesti
Rener Uibopuu
05.10.1995
Kaitsja
Eesti
Marten Valk
04.06.2001
Poolkaitsja
Eesti
Karl Värva
20.06.2003
Eesti
KUUM SISU
Antonov otsib sõjaolukorras Armeeniast pääseteed: pole öeldud, et oled pask mängija, mine ära, aga selle treeneriga ma platsile ei saa
HIIGLASED HÄDAS
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEV
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
21
13
3
5
41:13
42
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 19.00 Welco  - Kuressaare (karikavõistlused)
  • K, 19.00 Kalju - Tulevik (Premium liiga)
  • N, 19.00 PJK - Elva (Esiliiga)
  • L, 16.00 Kuressaare - Kalev (Premium liiga)
  • P, 13.00 Flora - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • P, 16.00 Flora - Saku (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
42
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK