JK Tabasalu

Koduväljak
Tabasalu Arena
Peatreener
Risto Sarapik
Abitreener
Alan Monken Arruda
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Frank Andrew Annion
17.06.2003
Kaitsja
Eesti
Dinārs Ekharts
27.10.2002
Ründaja
Läti
Freddie Heinmaa
22.11.1999
Kaitsja
Eesti
Kert Koljal
13.11.1997
Kaitsja
Eesti
Rihard Kristjan Kristel
23.11.2001
Väravavaht
Eesti
Lucas Liiva
02.02.1999
Ründaja
Eesti
Tomi Linde
09.08.2000
Poolkaitsja
Eesti
Kersten Lõppe
25.12.1989
Ründaja
Eesti
Valeri Makarov
26.09.1997
Poolkaitsja
Eesti
Alan Nahk
21.08.2002
Poolkaitsja
Eesti
Mattias Villem Ormisson
01.12.2003
Ründaja
Eesti
Kaarel Rumberg
02.05.2000
Väravavaht
Eesti
Robin Sööt
21.06.2000
Ründaja
Eesti
Edwin Stüf
30.07.1989
Poolkaitsja
Eesti
Kristjan Stüff
01.07.2002
Kaitsja
Eesti
Märten Subka
10.05.2002
Kaitsja
Eesti
Kaspar Veeväli
06.06.2003
Poolkaitsja
Eesti
Sten Jakob Viidas
24.02.2003
Ründaja
Eesti
KUUM SISU
Antonov otsib sõjaolukorras Armeeniast pääseteed: pole öeldud, et oled pask mängija, mine ära, aga selle treeneriga ma platsile ei saa
HIIGLASED HÄDAS
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEV
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
21
13
3
5
41:13
42
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 19.00 Welco  - Kuressaare (karikavõistlused)
  • K, 19.00 Kalju - Tulevik (Premium liiga)
  • N, 19.00 PJK - Elva (Esiliiga)
  • L, 16.00 Kuressaare - Kalev (Premium liiga)
  • P, 13.00 Flora - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • P, 16.00 Flora - Saku (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
42
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK