Viimsi JK

Koduväljak
Viimsi staadion
Peatreener
Ivo Lehtmets
Abitreener
Martin Kaalma
Abitreener
Arli Salm
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Martin Aasmäe
10.05.1996
Ründaja
Eesti
Priidu Ahven
30.06.1989
Ründaja
Eesti
Rasmus Armas
27.04.1989
Väravavaht
Eesti
Martin Jälle
15.05.2003
Kaitsja
Eesti
Oskar Jõgi
27.05.2003
Poolkaitsja
Eesti
Rasmus Kala
26.09.2000
Kaitsja
Eesti
Karl Erich Kaljuvere
26.03.2004
Poolkaitsja
Eesti
Robin Kane
29.05.2004
Kaitsja
Eesti
Johannes Theodor Kollist
13.06.1997
Poolkaitsja
Eesti
Johann Kõre
14.04.2004
Ründaja
Eesti
Gregor Lehtmets
15.01.2004
Ründaja
Eesti
Georg-Marten Meumers
03.01.2001
Poolkaitsja
Eesti
Aleksander Ojamets
19.09.2003
Poolkaitsja
Eesti
Oscar Ollik
03.04.2004
Ründaja
Eesti
Andres Oper
07.11.1977
Ründaja
Eesti
Rauno Otsasoo
04.01.1996
Kaitsja
Eesti
Raoul Rocco Riigov
10.04.2001
Kaitsja
Eesti
Karl Anton Sõerde
06.04.1996
Ründaja
Eesti
Geir-Kristjan Suurpere
26.02.1995
Ründaja
Eesti
Ken-Marten Tammeveski
29.05.1996
Ründaja
Eesti
Robert Vahe
10.05.1999
Poolkaitsja
Eesti
Markus Valkna
12.02.2003
Kaitsja
Eesti
KUUM SISU
Antonov otsib sõjaolukorras Armeeniast pääseteed: pole öeldud, et oled pask mängija, mine ära, aga selle treeneriga ma platsile ei saa
HIIGLASED HÄDAS
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEV
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
21
13
3
5
41:13
42
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 19.00 Welco  - Kuressaare (karikavõistlused)
  • K, 19.00 Kalju - Tulevik (Premium liiga)
  • N, 19.00 PJK - Elva (Esiliiga)
  • L, 16.00 Kuressaare - Kalev (Premium liiga)
  • P, 13.00 Flora - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • P, 16.00 Flora - Saku (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
42
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK