Keila JK

Koduväljak
Keila staadioni muruväljak
Peatreener
Tiit Tikenberg
Abitreener
Targo Kaldoja
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Kenert Anniste
10.03.2000
Poolkaitsja
Eesti
Gregor Aru
12.03.1995
Poolkaitsja
Eesti
Ardi Bogdanov
14.11.2000
Ründaja
Eesti
Bruno Aleksander Domingues
17.05.2000
Väravavaht
Eesti
Kasper Karl Epner
09.11.1998
Ründaja
Eesti
Ralf Friedemann
11.10.2001
Ründaja
Eesti
Jasper Janter
12.03.2000
Poolkaitsja
Eesti
Kristjan Jürgenson
01.02.1999
Poolkaitsja
Eesti
Braien Kaldoja
14.08.1997
Kaitsja
Eesti
Anti Karumaa
08.06.1996
Kaitsja
Eesti
Marten Henrik Kelement
24.10.2003
Poolkaitsja
Eesti
Toomas Kelo
11.01.1994
Kaitsja
Eesti
Christopher Kukk
24.08.2003
Kaitsja
Eesti
Kren-Sören Leibenau
08.02.2003
Poolkaitsja
Eesti
Robert Lepik
05.02.1998
Poolkaitsja
Eesti
Egert Meriste
06.05.1999
Kaitsja
Eesti
Marko Mõek
24.04.1995
Poolkaitsja
Eesti
Kenno Muraveiski
24.12.1996
Poolkaitsja
Eesti
Hendrik Nälk
16.06.1997
Poolkaitsja
Eesti
Mart-Mattis Niinepuu
23.07.1992
Väravavaht
Eesti
Henry Rohtla
22.11.1991
Ründaja
Eesti
Oliver Suur
08.05.1990
Ründaja
Eesti
Tiit Tikenberg
28.01.1983
Ründaja
Eesti
Martin Uusla
01.03.2001
Kaitsja
Eesti
KUUM SISU
Antonov otsib sõjaolukorras Armeeniast pääseteed: pole öeldud, et oled pask mängija, mine ära, aga selle treeneriga ma platsile ei saa
HIIGLASED HÄDAS
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEV
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
21
13
3
5
41:13
42
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 19.00 Welco  - Kuressaare (karikavõistlused)
  • K, 19.00 Kalju - Tulevik (Premium liiga)
  • N, 19.00 PJK - Elva (Esiliiga)
  • L, 16.00 Kuressaare - Kalev (Premium liiga)
  • P, 13.00 Flora - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • P, 16.00 Flora - Saku (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
42
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK