Esiliiga B

Väravalööjate edetabel

Väravaid
Mängija
Võistkond
30
Karl Anton Sõerde
Viimsi JK
27
Andre Järva
Harju JK Laagri
22
Juhan Jograf Siim
Läänemaa JK
19
Mihhail Orlov
Ida-Virumaa FC Alliance
18
Daniel Fedotov
Tallinna JK Legion U21
18
Viktor Plotnikov
FC Tallinn
17
Martin Salf
Läänemaa JK
16
Karel Eerme
Harju JK Laagri
16
Rainer Peips
Vändra JK Vaprus
16
Tristan Pajo
JK Tabasalu
16
Selim El Aabchi
JK Tallinna Kalev U21
15
Dinārs Ekharts
JK Tabasalu
14
Ken-Marten Tammeveski
Viimsi JK
13
Yuri Sousa Lima Lellis
Ida-Virumaa FC Alliance
12
Karl Stefan Lill
Nõmme Kalju FC U21
12
Ken-Glaid Nool
Harju JK Laagri
10
Nikita Ivanov
Tallinna JK Legion U21
10
Oscar Ollik
Viimsi JK
9
Kert Miltop
Nõmme Kalju FC U21
9
Nikita Brõlin
FC Tallinn
8
Markus Õispuu
JK Tallinna Kalev U21
8
Danil Pankov
Tallinna JK Legion U21
8
Marek Šatov
Harju JK Laagri
8
Vassili Kulik
FC Tallinn
8
Jevgeni Demidov
Nõmme Kalju FC U21
7
Gregor Lehtmets
Viimsi JK
7
Lucas Liiva
JK Tabasalu
7
Johann Kõre
Viimsi JK
6
Morten Saar
Läänemaa JK
6
Egor Denisov
Ida-Virumaa FC Alliance
6
Robin Sööt
JK Tabasalu
6
Aleksandr Šapovalov
Tallinna JK Legion U21
6
Kenlou Laasner
JK Tallinna Kalev U21
6
Kristjan Kriis
Harju JK Laagri
6
Emir Dikajev
Nõmme Kalju FC U21
6
Daniil Gerassimenko
Nõmme Kalju FC U21
5
Magnar Vainumäe
Harju JK Laagri
5
Anton Volossatov
Ida-Virumaa FC Alliance
5
Kirill Orekhov
Ida-Virumaa FC Alliance
5
Artjom Ostrovski
FC Tallinn
5
Maksim Kalimullin
FC Tallinn
5
Ronek Saal
Vändra JK Vaprus
5
Robin Tiigiste
JK Tallinna Kalev U21
5
Robin Tukia
JK Tallinna Kalev U21
5
Rasmus Kala
Viimsi JK
5
Toomas Mangusson
Vändra JK Vaprus
4
Karel Mustmaa
Harju JK Laagri
4
Mihkel Jürgenstein
Vändra JK Vaprus
4
Albert Taar
FC Tallinn
4
Richard Tohver
Ida-Virumaa FC Alliance
4
Kersten Lõppe
JK Tabasalu
4
Hendri Talu
JK Tallinna Kalev U21
4
Martin Pärn
Vändra JK Vaprus
4
Marten Valk
Läänemaa JK
3
Danila Tsõgankov
Ida-Virumaa FC Alliance
3
Roman Bažkov
Ida-Virumaa FC Alliance
3
Taavi Jürisoo
JK Tallinna Kalev U21
3
Raoul Rocco Riigov
Nõmme Kalju FC U21
3
Valeri Makarov
JK Tabasalu
3
Andres Dobõšev-Proosväli
Läänemaa JK
3
Jako Kariste
Läänemaa JK
3
Hans Joosep Tammerik
Harju JK Laagri
3
Denis Ruus
Tallinna JK Legion U21
3
Germo Pärnik
Vändra JK Vaprus
3
Stefan Tšendei
Tallinna JK Legion U21
3
Kristo Enn
Läänemaa JK
3
Aleksandr Nikolajev
Tallinna JK Legion U21
3
David Datov
FC Tallinn
3
Ethan Michael Russ
JK Tallinna Kalev U21
3
Martin Jälle
Viimsi JK
2
Tihhon Šišov
FC Tallinn
2
Jevgeni Baranov
Tallinna JK Legion U21
2
Nikita Dronov
JK Tallinna Kalev U21
2
Markus Riisenberg
JK Tallinna Kalev U21
2
Aleksander Švedovski
Tallinna JK Legion U21
2
Kristen Kähr
Vändra JK Vaprus
2
Artjom Davõdov
FC Tallinn
2
Maksim Gussev
Nõmme Kalju FC U21
2
Mikk Kruusalu
JK Tallinna Kalev U21
2
Yaroslav Dmitriev
FC Tallinn
2
Marcus-Aurelius Touru
Tallinna JK Legion U21
2
Kaspar Veeväli
JK Tabasalu
2
Stanislav Tsõmbaljuk
Nõmme Kalju FC U21
2
Karmo Einmann
Läänemaa JK
2
Aaron Thomas Russ
JK Tallinna Kalev U21
2
Romet Kaupmees
JK Tallinna Kalev U21
2
Vadim Velikanov
Ida-Virumaa FC Alliance
2
Ramaz Kardava
Ida-Virumaa FC Alliance
2
Kaarel Saaremets
Vändra JK Vaprus
2
Ramol Sillamaa
JK Tallinna Kalev U21
2
Marten Niilop
Harju JK Laagri
2
Anton Lyubeev
Tallinna JK Legion U21
2
Aleksandr Ossipov
FC Tallinn
1
Mark Edur
Nõmme Kalju FC U21
1
Jens Erik Nielsen
Harju JK Laagri
1
Robert Laidvee
Viimsi JK
1
Gregor Rõivassepp
Nõmme Kalju FC U21
1
Alex Verhogljad
FC Tallinn
1
Kaarel Usta
Nõmme Kalju FC U21
1
Nikita Gubitš
FC Tallinn
1
Chris Anderson
Vändra JK Vaprus
1
Kristjan Kaisel
JK Tallinna Kalev U21
1
Vladislav Tšurilkin
FC Tallinn
1
Robert Vahe
Viimsi JK
1
Alan Nahk
JK Tabasalu
1
Alan Monken Arruda
JK Tabasalu
1
Brandon Bachmann
JK Tallinna Kalev U21
1
Kevin Künnapas
Vändra JK Vaprus
1
Daniil Mironov
FC Tallinn
1
Kaspar Kruusement
Harju JK Laagri
1
Markus Valkna
Viimsi JK
1
Artur Šarnin
Tallinna JK Legion U21
1
Joosep Põder
JK Tabasalu
1
Mario Konks
Läänemaa JK
1
Markus Soodla
Nõmme Kalju FC U21
1
Kenert Anniste
Läänemaa JK
1
Kristjan Stüff
JK Tabasalu
1
Harris Jürissaar
Vändra JK Vaprus
1
Igor Ussatšov
FC Tallinn
1
Maksim Porotikov
Ida-Virumaa FC Alliance
1
Oskar Jõgi
Viimsi JK
1
Vladimir Kulikov
Tallinna JK Legion U21
1
Mark Mälksoo
JK Tallinna Kalev U21
1
Karmo Paju
Läänemaa JK
1
Teet Kallaste
Vändra JK Vaprus
1
Mattias Villem Ormisson
JK Tabasalu
1
Sandor Dino Franch
JK Tallinna Kalev U21
1
Filipp Drabinko
Harju JK Laagri
1
Markus Vaherna
JK Tallinna Kalev U21
1
Oskar Mägi
Viimsi JK
1
Rein Kontus
Vändra JK Vaprus
1
Andrei Smirnov
Tallinna JK Legion U21
1
Artur Makarov
JK Tallinna Kalev U21
1
Alex Matthias Tamm
Nõmme Kalju FC U21
1
Lauri Suup
Nõmme Kalju FC U21
1
Marten Lukas Tamme
JK Tallinna Kalev U21
1
Leonid Arhipov
Tallinna JK Legion U21
1
Kaspar Rõõmussaar
Harju JK Laagri
1
Robert Kirsimägi
Harju JK Laagri
1
Vladimir Avilov
Nõmme Kalju FC U21
1
Ramon Smirnov
JK Tallinna Kalev U21
1
Tomi Linde
JK Tabasalu
1
Tanel Neubauer
Läänemaa JK
1
Mark Salnikov
FC Tallinn
EESTI KOONDIS
Koondise nimekiri: Häberli valikusse kuulub esmakordselt Shein  (+ Kuusk ja Hein)
PREMIUM LIIGA MÄNGUPÄEV
SUUR SAMM
Vlasi Sinjavski sõlmis pika lepingu Tšehhi tippklubiga
PREMIUM LIIGA
EESTLASED VÕÕRSIL
PAIDE LEGENDI RÕÕM
Paide jalgpallilegend Viktor Mets tähistab karikavõitu eksootilise istiku ja ilusate mälestustega
PAIDE ESIMENE KARIKAVÕIT
Luup peale | Paide pani märgi maha ja Voolaid tõestas, et oskab võtta suuri võite. Kalju jäeti jälle Euroopast kõrvale
KES, KAS JA KUS EKSIS?
Videokohtunik | Levadia penalti osutus pehmeks, Narvas ja Pärnus jäid punased märkamata
RISTNURK
REKLAAM
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
13
12
1
0
36:7
37
2.
Tallinna FCI Levadia
14
12
1
1
33:4
37
3.
Nõmme Kalju FC
13
9
2
2
26:11
29
4.
Paide Linnameeskond
14
8
1
5
37:16
25
5.
FC Kuressaare
14
6
1
7
15:21
19
6.
Tartu JK Tammeka
14
4
2
8
15:26
14
7.
JK Narva Trans
13
4
0
9
15:23
12
8.
Pärnu JK Vaprus
14
2
1
11
15:39
7
9.
JK Tallinna Kalev
14
2
1
11
11:43
7
10.
Tallinna JK Legion
13
2
4
7
11:24
6
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
37
Tallinna FCI Levadia
37
Nõmme Kalju FC
29
Paide Linnameeskond
25
FC Kuressaare
19
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
12
Pärnu JK Vaprus
7
JK Tallinna Kalev
7
Tallinna JK Legion
6