Esiliiga B

Väravalööjate edetabel

Väravaid
Mängija
Võistkond
25
Karl Anton Sõerde
Viimsi JK
19
Juhan Jograf Siim
Läänemaa JK
18
Andre Järva
Harju JK Laagri
16
Daniel Fedotov
Tallinna JK Legion U21
13
Dinārs Ekharts
JK Tabasalu
12
Tristan Pajo
JK Tabasalu
12
Martin Salf
Läänemaa JK
10
Rainer Peips
Vändra JK Vaprus
9
Mihhail Orlov
Ida-Virumaa FC Alliance
9
Ken-Marten Tammeveski
Viimsi JK
9
Nikita Ivanov
Tallinna JK Legion U21
8
Ken-Glaid Nool
Harju JK Laagri
8
Jevgeni Demidov
Nõmme Kalju FC U21
8
Marek Šatov
Harju JK Laagri
8
Viktor Plotnikov
FC Tallinn
7
Selim El Aabchi
JK Tallinna Kalev U21
7
Kert Miltop
Nõmme Kalju FC U21
7
Oscar Ollik
Viimsi JK
7
Nikita Brõlin
FC Tallinn
7
Gregor Lehtmets
Viimsi JK
7
Karl Stefan Lill
Nõmme Kalju FC U21
6
Danil Pankov
Tallinna JK Legion U21
6
Yuri Sousa Lima Lellis
Ida-Virumaa FC Alliance
6
Vassili Kulik
FC Tallinn
6
Egor Denisov
Ida-Virumaa FC Alliance
5
Rasmus Kala
Viimsi JK
5
Johann Kõre
Viimsi JK
5
Kirill Orekhov
Ida-Virumaa FC Alliance
5
Daniil Gerassimenko
Nõmme Kalju FC U21
5
Robin Tukia
JK Tallinna Kalev U21
5
Emir Dikajev
Nõmme Kalju FC U21
4
Lucas Liiva
JK Tabasalu
4
Marten Valk
Läänemaa JK
4
Anton Volossatov
Ida-Virumaa FC Alliance
4
Kersten Lõppe
JK Tabasalu
4
Magnar Vainumäe
Harju JK Laagri
4
Ronek Saal
Vändra JK Vaprus
4
Morten Saar
Läänemaa JK
4
Markus Õispuu
JK Tallinna Kalev U21
4
Karel Eerme
Harju JK Laagri
4
Karel Mustmaa
Harju JK Laagri
4
Kenlou Laasner
JK Tallinna Kalev U21
4
Aleksandr Šapovalov
Tallinna JK Legion U21
4
Robin Sööt
JK Tabasalu
3
Denis Ruus
Tallinna JK Legion U21
3
Albert Taar
FC Tallinn
3
Andres Dobõšev-Proosväli
Läänemaa JK
3
Martin Pärn
Vändra JK Vaprus
3
Richard Tohver
Ida-Virumaa FC Alliance
3
Germo Pärnik
Vändra JK Vaprus
3
Maksim Kalimullin
FC Tallinn
3
Stefan Tšendei
Tallinna JK Legion U21
3
Raoul Rocco Riigov
Nõmme Kalju FC U21
3
Artjom Ostrovski
FC Tallinn
3
Valeri Makarov
JK Tabasalu
3
David Datov
FC Tallinn
3
Mihkel Jürgenstein
Vändra JK Vaprus
3
Kristjan Kriis
Harju JK Laagri
3
Hans Joosep Tammerik
Harju JK Laagri
3
Roman Bažkov
Ida-Virumaa FC Alliance
2
Stanislav Tsõmbaljuk
Nõmme Kalju FC U21
2
Yaroslav Dmitriev
FC Tallinn
2
Kristo Enn
Läänemaa JK
2
Vadim Velikanov
Ida-Virumaa FC Alliance
2
Karmo Einmann
Läänemaa JK
2
Hendri Talu
JK Tallinna Kalev U21
2
Aleksandr Ossipov
FC Tallinn
2
Nikita Dronov
JK Tallinna Kalev U21
2
Kaspar Veeväli
JK Tabasalu
2
Toomas Mangusson
Vändra JK Vaprus
2
Robin Tiigiste
JK Tallinna Kalev U21
2
Anton Lyubeev
Tallinna JK Legion U21
2
Danila Tsõgankov
Ida-Virumaa FC Alliance
2
Kaarel Saaremets
Vändra JK Vaprus
2
Aleksandr Nikolajev
Tallinna JK Legion U21
2
Jevgeni Baranov
Tallinna JK Legion U21
2
Artjom Davõdov
FC Tallinn
2
Tihhon Šišov
FC Tallinn
2
Jako Kariste
Läänemaa JK
2
Martin Jälle
Viimsi JK
2
Ramaz Kardava
Ida-Virumaa FC Alliance
2
Kristen Kähr
Vändra JK Vaprus
2
Marcus-Aurelius Touru
Tallinna JK Legion U21
2
Aleksander Švedovski
Tallinna JK Legion U21
1
Kevin Künnapas
Vändra JK Vaprus
1
Rein Kontus
Vändra JK Vaprus
1
Ethan Michael Russ
JK Tallinna Kalev U21
1
Markus Valkna
Viimsi JK
1
Robert Kirsimägi
Harju JK Laagri
1
Romet Kaupmees
JK Tallinna Kalev U21
1
Andrei Smirnov
Tallinna JK Legion U21
1
Vladimir Kulikov
Tallinna JK Legion U21
1
Kenert Anniste
Läänemaa JK
1
Oskar Jõgi
Viimsi JK
1
Kristjan Kaisel
JK Tallinna Kalev U21
1
Sandor Dino Franch
JK Tallinna Kalev U21
1
Oskar Mägi
Viimsi JK
1
Chris Anderson
Vändra JK Vaprus
1
Markus Soodla
Nõmme Kalju FC U21
1
Teet Kallaste
Vändra JK Vaprus
1
Maksim Gussev
Nõmme Kalju FC U21
1
Kaspar Rõõmussaar
Harju JK Laagri
1
Robert Vahe
Viimsi JK
1
Mattias Villem Ormisson
JK Tabasalu
1
Lauri Suup
Nõmme Kalju FC U21
1
Marten Lukas Tamme
JK Tallinna Kalev U21
1
Alan Nahk
JK Tabasalu
1
Markus Vaherna
JK Tallinna Kalev U21
1
Mark Edur
Nõmme Kalju FC U21
1
Igor Ussatšov
FC Tallinn
1
Artur Makarov
JK Tallinna Kalev U21
1
Kristjan Stüff
JK Tabasalu
1
Filipp Drabinko
Harju JK Laagri
1
Markus Riisenberg
JK Tallinna Kalev U21
1
Harris Jürissaar
Vändra JK Vaprus
1
Taavi Jürisoo
JK Tallinna Kalev U21
1
Artur Šarnin
Tallinna JK Legion U21
1
Mikk Kruusalu
JK Tallinna Kalev U21
1
Joosep Põder
JK Tabasalu
1
Kaarel Usta
Nõmme Kalju FC U21
PREMIUM LIIGA
Andrejev enne matši äsjase tööandja Legioniga: nüüd näen ma jalgpalli juba teise nurga alt
PÕNEV EUROOPA
KIHLVEOPETTUS ESILIIGAS?
Kas Maardu Linnameeskonnas manipuleeriti mängutulemusega? EJL algatas distsiplinaarasja
ŠERBA LAHKUMISMÄNG
ZAPOOS ON KARIKAVÕITJA!
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Flora tõestamiste nädal: esmalt kinnitati enda parketikõlbulikkust, siis Kalju langemist suurte seast
HUVITAVAD KUJUD
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
23
20
1
2
65:24
61
2.
Tallinna FC Flora
21
16
4
1
58:15
52
3.
Paide Linnameeskond
24
14
7
3
45:23
49
4.
Nõmme Kalju FC
24
11
3
10
42:29
36
5.
Tallinna JK Legion
24
10
4
10
40:32
34
6.
JK Narva Trans
24
8
4
12
30:44
28
7.
FC Kuressaare
23
7
2
14
28:40
23
8.
Viljandi JK Tulevik
24
7
2
15
32:52
23
9.
Pärnu JK Vaprus
24
4
3
17
18:69
15
10.
Tartu JK Tammeka
23
3
4
16
25:55
13
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
61
Tallinna FC Flora
52
Paide Linnameeskond
49
Nõmme Kalju FC
36
Tallinna JK Legion
34
JK Narva Trans
28
FC Kuressaare
23
Viljandi JK Tulevik
23
Pärnu JK Vaprus
15
Tartu JK Tammeka
13
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK