PAIDE LINNAMEESKOND U21
Esiliiga
0:2 (0:2)
8. nov 2021 19:00
Paide kunstmuruväljak
32 pealtvaatajat
MAARDU LINNAMEESKOND

Mängu kulg

Minut
 
Nimi
Võistkond
14.
Ishaku Konda
Paide Linnameeskond U21
24.
Vitali Gussev
Maardu Linnameeskond
37.
Vadim Mihhailov
Maardu Linnameeskond
60.

Marten Henrik Kelement
Joel Kokla
Paide Linnameeskond U21
67.

Matrix Einer
Sander Soo
Paide Linnameeskond U21
69.

Kirill Vinogradov
Erik Grigorjev
Maardu Linnameeskond
74.

Jaagup Luts
Kevin Kauber
Paide Linnameeskond U21
79.

Dmitri Dovženok
Vadim Mihhailov
Maardu Linnameeskond
89.

Denis Maksimenko
Anton Aristov
Maardu Linnameeskond
90+1.
Aleksandr Shevchenko
Maardu Linnameeskond
90+3.

German Ussov
Dmitri Dovženok
Maardu Linnameeskond

Põhikoosseis

Paide Linnameeskond U21
 
Maardu Linnameeskond
Mattias Sapp

Keskm. hinne: -
Hinne:
Rasmus Kallas

Keskm. hinne: -
Hinne:
Martin Kase

Keskm. hinne: -
Hinne:
Ishaku Konda

Keskm. hinne: -
Hinne:
Siim Aer

Keskm. hinne: -
Hinne:
Kevin Metso

Keskm. hinne: -
Hinne:
Joel Kokla

Keskm. hinne: -
Hinne:
Sander Soo

Keskm. hinne: -
Hinne:
Kevin Kauber

Keskm. hinne: -
Hinne:
Kristofer Piht

Keskm. hinne: -
Hinne:
Hadji Drame

Keskm. hinne: -
Hinne:
 
Ilja Kassjantšuk

Keskm. hinne: -
Hinne:
Dmitri Kruglov

Keskm. hinne: -
Hinne:
Aleksandr Shevchenko

Keskm. hinne: -
Hinne:
Deniss Kovtun

Keskm. hinne: -
Hinne:
Anton Aristov

Keskm. hinne: -
Hinne:
Ilja Zelentsov

Keskm. hinne: -
Hinne:
Roman Sobtšenko

Keskm. hinne: -
Hinne:
Vadim Aksjonov

Keskm. hinne: -
Hinne:
Erik Grigorjev

Keskm. hinne: -
Hinne:
Vadim Mihhailov

Keskm. hinne: -
Hinne:
Vitali Gussev

Keskm. hinne: -
Hinne:

Vahetusmängijad

Paide Linnameeskond U21
 
Maardu Linnameeskond
Matrix Einer

Keskm. hinne: -
Hinne:
Marten Henrik Kelement

Keskm. hinne: -
Hinne:
Jaagup Luts

Keskm. hinne: -
Hinne:
 
Dmitri Dovženok

Keskm. hinne: -
Hinne:
Mihhail Jakovlev

Keskm. hinne: -
Denis Maksimenko

Keskm. hinne: -
Hinne:
German Ussov

Keskm. hinne: -
Hinne:
Kirill Vinogradov

Keskm. hinne: -
Hinne:

Kohtunikud

Peakohtunik
1. abikohtunik
2. abikohtunik
Tanel Üprus
Sander Saga
Tauno Rämson
OTSUSTAV PÄEV INGLISMAAL
LOE JÄRELE: Manchester City tuli sügavast ahastuseorust välja ja pööras kaheväravalise kaotusseisu viie minutiga meistritiitliks!
VÄLISMAA LIIGAD
EESTLASED VÕÕRSIL
PAIDE LEGENDI RÕÕM
Paide jalgpallilegend Viktor Mets tähistab karikavõitu eksootilise istiku ja ilusate mälestustega
PAIDE ESIMENE KARIKAVÕIT
Luup peale | Paide pani märgi maha ja Voolaid tõestas, et oskab võtta suuri võite. Kalju jäeti jälle Euroopast kõrvale
KES, KAS JA KUS EKSIS?
Videokohtunik | Levadia penalti osutus pehmeks, Narvas ja Pärnus jäid punased märkamata
SINJAVSKI MÕTTED
Välismaal karjääri esimese täishooaja lõpetanud Sinjavski: arvan, et selles klubis ma ei jätka, kuigi on võimalus lepingut aasta võrra pikendada
RISTNURK
REKLAAM
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
13
12
1
0
36:7
37
2.
Tallinna FCI Levadia
14
12
1
1
33:4
37
3.
Nõmme Kalju FC
13
9
2
2
26:11
29
4.
Paide Linnameeskond
14
8
1
5
37:16
25
5.
FC Kuressaare
14
6
1
7
15:21
19
6.
Tartu JK Tammeka
14
4
2
8
15:26
14
7.
JK Narva Trans
13
4
0
9
15:23
12
8.
Pärnu JK Vaprus
14
2
1
11
15:39
7
9.
JK Tallinna Kalev
14
2
1
11
11:43
7
10.
Tallinna JK Legion
13
2
4
7
11:24
6
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • E 19.00 Tulevik - Harju (Esiliiga)
  • T 18.00 Legion - Levadia (Premium liiga)
  • T 20.00 Paide - Tammeka (Premium liiga)
  • K 17.30 Kalev - Vaprus (Premium liiga)
  • L 19.30 Kalev - Legion (Premium liiga)
  • P 12.00 Lootos - Tammeka (naiste Meistriliiga)
  • P 14.30 Kalju - Paide (Premium liiga)
  • P 19.30 Kuressaare - Tammeka (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
37
Tallinna FCI Levadia
37
Nõmme Kalju FC
29
Paide Linnameeskond
25
FC Kuressaare
19
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
12
Pärnu JK Vaprus
7
JK Tallinna Kalev
7
Tallinna JK Legion
6