Esiliiga

Väravalööjate edetabel

Väravaid
Mängija
Võistkond
28
Robi Saarma
FC Nõmme United
24
Ats Purje
JK Tallinna Kalev
21
Vitali Gussev
Maardu Linnameeskond
16
Vadim Aksjonov
Maardu Linnameeskond
16
Kristofer Piht
Paide Linnameeskond U21
15
Roman Sobtšenko
Maardu Linnameeskond
13
Ilja Zelentsov
Maardu Linnameeskond
12
Silard Simanis
Pärnu Jalgpalliklubi
12
Lars-Indrek Aigro
FC Nõmme United
11
Ramol Sillamaa
JK Tallinna Kalev
11
Andreas Kiivit
Tallinna FC Flora U21
10
Ander Ott Valge
FC Nõmme United
10
Vadim Mihhailov
Maardu Linnameeskond
9
Jaagup Luts
Paide Linnameeskond U21
9
Kevor Palumets
Paide Linnameeskond U21
9
Murad Velijev
JK Tallinna Kalev
9
Vladislav Ogorodnik
Maardu Linnameeskond
8
Martin Jõgi
Tartu JK Tammeka U21
7
Amar Yunis Abdallah
Tallinna FCI Levadia U21
7
Egert Naruson
Tartu JK Tammeka U21
7
Nikita Dronov
JK Tallinna Kalev
6
Siim Aer
Paide Linnameeskond U21
6
Karl Joosep Mark
Tartu JK Welco
6
Marten Henrik Kelement
Paide Linnameeskond U21
6
Henri Käblik
Tartu JK Tammeka U21
6
Jasper Reilson
FC Elva
6
Henri Leoke
FC Nõmme United
5
Karl Rudolf Õigus
Tallinna FCI Levadia U21
5
Selim El Aabchi
JK Tallinna Kalev
5
Reinhard Reimaa
JK Tallinna Kalev
5
Taaniel Usta
Tallinna FC Flora U21
5
Kaspar Laur
JK Tallinna Kalev
5
Tarvo Timm
FC Elva
5
Kevin Kauber
Paide Linnameeskond U21
5
Nevil Krimm
Tallinna FCI Levadia U21
5
Alger Džumadil
JK Tallinna Kalev
5
Rain Näkk
Tartu JK Welco
5
Igor Ustritski
Tallinna FC Flora U21
4
Foday Trawally
Paide Linnameeskond U21
4
Sander Sinilaid
Paide Linnameeskond U21
4
Dimitri Jepihhin
FC Nõmme United
4
Mart Paul Preiman
Tartu JK Tammeka U21
4
Hadji Drame
Paide Linnameeskond U21
4
Nikita Vassiljev
FC Nõmme United
4
Georg Vende
Tallinna FC Flora U21
4
Veiko Vespere
Pärnu Jalgpalliklubi
4
Henri Härm
FC Elva
4
Andreas Tiits
FC Nõmme United
4
Markus Lokk
FC Elva
3
Henri Välja
Tallinna FC Flora U21
3
Sander Soo
Paide Linnameeskond U21
3
Nikita Karasjov
FC Elva
3
Joonas Sild
Pärnu Jalgpalliklubi
3
Nikita Grankin
Tallinna FCI Levadia U21
3
Kevin Metso
Paide Linnameeskond U21
3
Miikal Roos
Tartu JK Welco
3
Omar Nabil Rashad Elhussieny
Tallinna FCI Levadia U21
3
Igor Sokolov
Tallinna FCI Levadia U21
3
Tarmo Kovalevski
Pärnu Jalgpalliklubi
3
Aaron Thomas Russ
JK Tallinna Kalev
3
Matrix Einer
Paide Linnameeskond U21
3
Ander Vool
Tartu JK Welco
3
Giacomo Uggeri
Tartu JK Tammeka U21
3
Paul-Feliks Frei
FC Elva
3
Markus Vaherna
JK Tallinna Kalev
2
Veiko Maidla
FC Elva
2
Klimentii Boldyrev
Maardu Linnameeskond
2
Sekou Amadou Camara
Paide Linnameeskond U21
2
Karl Tammeorg
FC Elva
2
Luka Lukovič
Tallinna FCI Levadia U21
2
Alan Mones
Tallinna FCI Levadia U21
2
Simon Usar
Paide Linnameeskond U21
2
Mikk Valtna
Tartu JK Welco
2
Sander Lepik
Tartu JK Tammeka U21
2
Dominic Laaneots
Tartu JK Tammeka U21
2
Artur Sakarias
Tallinna FCI Levadia U21
2
Erik Grigorjev
Maardu Linnameeskond
2
Abdullahi Alfa
JK Tallinna Kalev
2
Kristo Kolesnitšenko
FC Elva
2
Rasmus Kallas
Paide Linnameeskond U21
2
Eric Pärn
Tartu JK Welco
2
Oliver Vaabel
Pärnu Jalgpalliklubi
2
Martin Thomson
FC Elva
2
Sander Alex Liit
FC Nõmme United
2
Jako Kanter
Pärnu Jalgpalliklubi
2
Artur Voilenko
Tallinna FCI Levadia U21
2
Carl Robert Mägimets
Tartu JK Tammeka U21
2
Danil Kuraksin
Tallinna FC Flora U21
2
Kristjan Pelt
Paide Linnameeskond U21
2
Vitaliy Kudryk
Pärnu Jalgpalliklubi
2
Ekke Lõbu
FC Elva
1
Kaarel Tinn
FC Elva
1
Romet Pastak
FC Elva
1
Carmo Toomet
Paide Linnameeskond U21
1
Andres Järve
Tallinna FCI Levadia U21
1
Georg Ander Sild
Tallinna FC Flora U21
1
Kevin Kärp
Paide Linnameeskond U21
1
Kristo Hussar
Tallinna FC Flora U21
1
Märten Subka
Tallinna FC Flora U21
1
Rocco Robert Shein
Tallinna FC Flora U21
1
Jevgeni Novikov
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Jander Poolma
Paide Linnameeskond U21
1
Ats Joandi
FC Elva
1
Tanel Tamberg
JK Tallinna Kalev
1
Georg Voldemar Järve
Tartu JK Tammeka U21
1
Kristian Lenk
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Risto Pärnat
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Aleks Polkopa
Maardu Linnameeskond
1
Aleksandr Shevchenko
Maardu Linnameeskond
1
German Ussov
Maardu Linnameeskond
1
Randin Rande
FC Nõmme United
1
Gero Mekk
FC Elva
1
Kristo Põldsaar
FC Elva
1
Anti Ivaste
FC Elva
1
Martin Klasen
FC Nõmme United
1
Aleksandr Alteberg
FC Nõmme United
1
Igor Mohhov
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Marko Mägi
Tartu JK Welco
1
Ja-Far Samed Issah
Tartu JK Welco
1
Kevin Burov
Tartu JK Tammeka U21
1
Timur Bulavkin
Maardu Linnameeskond
1
Karl Gustav Kokka
FC Nõmme United
1
Sten Reinkort
Tallinna FC Flora U21
1
Paul-Kevin Chan
FC Nõmme United
1
Maksim Krivošein
Maardu Linnameeskond
1
Casper Nicolas Lugtmeijer
Tallinna FCI Levadia U21
1
Mattias Erik Tiik
Tartu JK Tammeka U21
1
Dmitri Kruglov
Maardu Linnameeskond
1
Nazar Vyzdryk
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Andrei Grigorjev
Tallinna FCI Levadia U21
1
Herman Pedmanson
Tartu JK Tammeka U21
1
Siim Martti Kubensky
FC Nõmme United
1
Artur Aus
Tartu JK Welco
1
Markus Riisenberg
JK Tallinna Kalev
1
Georg Lani
Tartu JK Tammeka U21
1
Raimond Eino
Paide Linnameeskond U21
1
Ishaku Konda
Paide Linnameeskond U21
1
Tristan Toomas Teeväli
Tallinna FC Flora U21
1
Remi Kõivik
FC Elva
1
Marten Metsniit
FC Nõmme United
1
Deniss Kovtun
Maardu Linnameeskond
1
Ivan Timofejev
Tallinna FC Flora U21
1
Mark Petrov
JK Tallinna Kalev
MIKKER KÜLGE!
Kommentaatorite elust ja olust: kes kuidas alustas ning kellele hoitakse pöialt?
MILANI TRIUMF
Noored, vanad ja renessansimehed – kuidas AC Milan jälle Serie A tippu tõusis
LAHING TIRANAS
Luup peale | AS Roma jõudis lõpuks sihile ning Jose Mourinho jätkab alistamatuna
PREMIUM LIIGA
Narva Transi keskkaitsja kukkus Premium liiga mängu ajal kokku ning viidi haiglasse uuringutele  (+ klubi kommentaar; täiendatud!)
BARANOV ON MEISTER!
Vägev! Baranov kindlustas Pjuniku ridades Armeenia meistritiitli
REKLAAM
EESTI KOONDIS
Koondise nimekiri: Häberli valikusse kuulub esmakordselt Shein  (+ Kuusk ja Hein)
TASKUHÄÄLING JA VIDEOKOHTUNIK
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
14
13
1
0
39:7
40
2.
Tallinna FCI Levadia
15
13
1
1
36:5
40
3.
Nõmme Kalju FC
14
9
3
2
27:12
30
4.
Paide Linnameeskond
15
9
1
5
40:16
28
5.
FC Kuressaare
15
6
2
7
16:22
20
6.
Tartu JK Tammeka
15
4
2
9
15:29
14
7.
JK Narva Trans
14
4
0
10
15:26
12
8.
JK Tallinna Kalev
15
3
1
11
12:43
10
9.
Pärnu JK Vaprus
15
2
1
12
15:40
7
10.
Tallinna JK Legion
14
2
4
8
12:27
6
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
40
Tallinna FCI Levadia
40
Nõmme Kalju FC
30
Paide Linnameeskond
28
FC Kuressaare
20
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
12
JK Tallinna Kalev
10
Pärnu JK Vaprus
7
Tallinna JK Legion
6