Esiliiga

Väravalööjate edetabel

Väravaid
Mängija
Võistkond
26
Robi Saarma
FC Nõmme United
18
Vitali Gussev
Maardu Linnameeskond
17
Ats Purje
JK Tallinna Kalev
16
Vadim Aksjonov
Maardu Linnameeskond
14
Roman Sobtšenko
Maardu Linnameeskond
12
Silard Simanis
Pärnu Jalgpalliklubi
11
Ilja Zelentsov
Maardu Linnameeskond
10
Andreas Kiivit
Tallinna FC Flora U21
10
Kristofer Piht
Paide Linnameeskond U21
9
Kevor Palumets
Paide Linnameeskond U21
9
Jaagup Luts
Paide Linnameeskond U21
9
Lars-Indrek Aigro
FC Nõmme United
9
Ramol Sillamaa
JK Tallinna Kalev
8
Vadim Mihhailov
Maardu Linnameeskond
8
Vladislav Ogorodnik
Maardu Linnameeskond
7
Martin Jõgi
Tartu JK Tammeka U21
7
Nikita Dronov
JK Tallinna Kalev
7
Ander Ott Valge
FC Nõmme United
7
Murad Velijev
JK Tallinna Kalev
7
Amar Yunis Abdallah
Tallinna FCI Levadia U21
6
Karl Joosep Mark
Tartu JK Welco
6
Jasper Reilson
FC Elva
6
Egert Naruson
Tartu JK Tammeka U21
5
Reinhard Reimaa
JK Tallinna Kalev
5
Tarvo Timm
FC Elva
5
Henri Leoke
FC Nõmme United
5
Kaspar Laur
JK Tallinna Kalev
5
Henri Käblik
Tartu JK Tammeka U21
5
Alger Džumadil
JK Tallinna Kalev
5
Taaniel Usta
Tallinna FC Flora U21
5
Karl Rudolf Õigus
Tallinna FCI Levadia U21
5
Igor Ustritski
Tallinna FC Flora U21
5
Siim Aer
Paide Linnameeskond U21
5
Rain Näkk
Tartu JK Welco
5
Marten Henrik Kelement
Paide Linnameeskond U21
4
Dimitri Jepihhin
FC Nõmme United
4
Mart Paul Preiman
Tartu JK Tammeka U21
4
Foday Trawally
Paide Linnameeskond U21
4
Hadji Drame
Paide Linnameeskond U21
4
Henri Härm
FC Elva
4
Veiko Vespere
Pärnu Jalgpalliklubi
4
Nevil Krimm
Tallinna FCI Levadia U21
4
Kevin Kauber
Paide Linnameeskond U21
4
Selim El Aabchi
JK Tallinna Kalev
4
Markus Lokk
FC Elva
4
Sander Sinilaid
Paide Linnameeskond U21
3
Joonas Sild
Pärnu Jalgpalliklubi
3
Kevin Metso
Paide Linnameeskond U21
3
Tarmo Kovalevski
Pärnu Jalgpalliklubi
3
Omar Nabil Rashad Elhussieny
Tallinna FCI Levadia U21
3
Georg Vende
Tallinna FC Flora U21
3
Sander Soo
Paide Linnameeskond U21
3
Henri Välja
Tallinna FC Flora U21
3
Paul-Feliks Frei
FC Elva
3
Ander Vool
Tartu JK Welco
3
Andreas Tiits
FC Nõmme United
3
Giacomo Uggeri
Tartu JK Tammeka U21
3
Nikita Grankin
Tallinna FCI Levadia U21
3
Aaron Thomas Russ
JK Tallinna Kalev
3
Markus Vaherna
JK Tallinna Kalev
3
Nikita Karasjov
FC Elva
3
Igor Sokolov
Tallinna FCI Levadia U21
2
Artur Voilenko
Tallinna FCI Levadia U21
2
Kristjan Pelt
Paide Linnameeskond U21
2
Martin Thomson
FC Elva
2
Sekou Amadou Camara
Paide Linnameeskond U21
2
Karl Tammeorg
FC Elva
2
Vitaliy Kudryk
Pärnu Jalgpalliklubi
2
Erik Grigorjev
Maardu Linnameeskond
2
Oliver Vaabel
Pärnu Jalgpalliklubi
2
Alan Mones
Tallinna FCI Levadia U21
2
Dominic Laaneots
Tartu JK Tammeka U21
2
Danil Kuraksin
Tallinna FC Flora U21
2
Miikal Roos
Tartu JK Welco
2
Eric Pärn
Tartu JK Welco
2
Ekke Lõbu
FC Elva
2
Kristo Kolesnitšenko
FC Elva
2
Luka Lukovič
Tallinna FCI Levadia U21
2
Matrix Einer
Paide Linnameeskond U21
2
Jako Kanter
Pärnu Jalgpalliklubi
2
Sander Lepik
Tartu JK Tammeka U21
2
Sander Alex Liit
FC Nõmme United
2
Carl Robert Mägimets
Tartu JK Tammeka U21
1
Klimentii Boldyrev
Maardu Linnameeskond
1
Karl Gustav Kokka
FC Nõmme United
1
Risto Pärnat
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Simon Usar
Paide Linnameeskond U21
1
Abdullahi Alfa
JK Tallinna Kalev
1
Mattias Erik Tiik
Tartu JK Tammeka U21
1
Rocco Robert Shein
Tallinna FC Flora U21
1
Sten Reinkort
Tallinna FC Flora U21
1
Nikita Vassiljev
FC Nõmme United
1
Kristo Põldsaar
FC Elva
1
Kaarel Tinn
FC Elva
1
Kristian Lenk
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Ats Joandi
FC Elva
1
Gero Mekk
FC Elva
1
Andrei Grigorjev
Tallinna FCI Levadia U21
1
Casper Nicolas Lugtmeijer
Tallinna FCI Levadia U21
1
Martin Klasen
FC Nõmme United
1
Jevgeni Novikov
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Artur Sakarias
Tallinna FCI Levadia U21
1
Artur Aus
Tartu JK Welco
1
Mikk Valtna
Tartu JK Welco
1
Markus Riisenberg
JK Tallinna Kalev
1
Remi Kõivik
FC Elva
1
Kevin Burov
Tartu JK Tammeka U21
1
Randin Rande
FC Nõmme United
1
Nazar Vyzdryk
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Igor Mohhov
Pärnu Jalgpalliklubi
1
Romet Pastak
FC Elva
1
Rasmus Kallas
Paide Linnameeskond U21
1
Ja-Far Samed Issah
Tartu JK Welco
1
Aleksandr Shevchenko
Maardu Linnameeskond
1
Timur Bulavkin
Maardu Linnameeskond
1
Marko Mägi
Tartu JK Welco
1
Herman Pedmanson
Tartu JK Tammeka U21
1
Veiko Maidla
FC Elva
1
Andres Järve
Tallinna FCI Levadia U21
1
Aleks Polkopa
Maardu Linnameeskond
1
Georg Voldemar Järve
Tartu JK Tammeka U21
1
Raimond Eino
Paide Linnameeskond U21
1
Aleksandr Alteberg
FC Nõmme United
1
Tristan Toomas Teeväli
Tallinna FC Flora U21
1
Märten Subka
Tallinna FC Flora U21
1
Georg Lani
Tartu JK Tammeka U21
1
Mark Petrov
JK Tallinna Kalev
1
Deniss Kovtun
Maardu Linnameeskond
1
Kevin Kärp
Paide Linnameeskond U21
1
Maksim Krivošein
Maardu Linnameeskond
1
Kristo Hussar
Tallinna FC Flora U21
1
Ishaku Konda
Paide Linnameeskond U21
1
Ivan Timofejev
Tallinna FC Flora U21
1
Anti Ivaste
FC Elva
1
Georg Ander Sild
Tallinna FC Flora U21
PÄRAMISTE DUELL
OTSEPILT: tartlased ja pärnakad madistavad ellujäämislahingus  (1:1!)
ANORTHOSIS - FLORA
MEISTRITE LIIGA
TÄNA LIVE: kas Atalanta suudab süvendada Manchester Unitedi kriisi?
JALGPALLIÕHTU EUROOPAS
JALGPALLKOLMAPÄEV
Solskjaer tunnistab survet ja loodab seda vigastustest räsitud Atalanta vastu leevendada
VALITSUS OTSUSTAS
Negatiivne koroonatest ei tõenda enam nakkusohutust. Mis saab vaktsineerimata Premium liiga jalgpalluritest?
TAGASILÖÖGID
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Šokk-kaotus pani Levadia peatreeneri Savici sõnu sööma
SILM PEALE!
Tuleviku võit Levadia üle ei olnud üllatus. Premium liiga 2021 ongi ettearvamatu(m)
REKLAAM
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
26
22
1
3
74:28
67
2.
Tallinna FC Flora
24
17
6
1
64:18
57
3.
Paide Linnameeskond
27
15
8
4
52:27
53
4.
Nõmme Kalju FC
27
13
4
10
51:34
43
5.
Tallinna JK Legion
27
11
5
11
45:36
38
6.
JK Narva Trans
27
8
5
14
33:52
29
7.
FC Kuressaare
26
8
3
15
31:44
27
8.
Viljandi JK Tulevik
27
8
3
16
37:57
27
9.
Tartu JK Tammeka
26
4
5
17
28:60
17
10.
Pärnu JK Vaprus
27
4
4
19
20:79
16
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • K 18.00 Vaprus - Tammeka (Premium liiga)
  • R 19.00 Kalev - Nõmme United (Esiliiga)
  • L 13.00 Tulevik - Kalju (karika 1/8-finaal)
  • P 19.00 Tammeka - Tartu Kalev (karika 1/8-finaal)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
67
Tallinna FC Flora
57
Paide Linnameeskond
53
Nõmme Kalju FC
43
Tallinna JK Legion
38
JK Narva Trans
29
FC Kuressaare
27
Viljandi JK Tulevik
27
Tartu JK Tammeka
17
Pärnu JK Vaprus
16
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK