FC Nõmme United

Koduväljak
Männiku staadion
Peatreener
Martin Klasen
Abitreener
Riho Rosenthal
Väravavahtide treener
Mart Poom
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Lars-Indrek Aigro
30.08.2002
Poolkaitsja
Eesti
Aleksandr Alteberg
02.06.2005
Kaitsja
Eesti
Oliver Ani
14.08.1998
Väravavaht
Eesti
Kirill Aleksandr Antonov
11.04.2003
Kaitsja
Eesti
Dimitri Jepihhin
28.10.2005
Ründaja
Eesti
Carl Kaiser Kiidjärv
05.12.2001
Väravavaht
Eesti
Karl Gustav Kokka
18.02.2003
Poolkaitsja
Eesti
Henri Leoke
30.12.2003
Ründaja
Eesti
Sander Alex Liit
11.04.2003
Kaitsja
Eesti
Märten Männiste
05.08.2001
Kaitsja
Eesti
Samuel Merilai
25.11.2004
Kaitsja
Eesti
Marten Metsniit
21.08.1997
Kaitsja
Eesti
Egert Õunapuu
30.04.2005
Ründaja
Eesti
Richard Reesar
10.03.2003
Kaitsja
Eesti
Robi Saarma
20.05.2001
Poolkaitsja
Eesti
Andreas Tiits
05.04.2002
Ründaja
Eesti
Ander Ott Valge
20.10.1998
Ründaja
Eesti
Nikita Vassiljev
07.10.2003
Poolkaitsja
Eesti
Tristan Vendelin
29.04.2005
Poolkaitsja
Eesti
Igor Žarikov
25.11.1998
Kaitsja
Eesti
MÖÖDUNUD NÄDAL
Nädala tipud: võidumaitseline viik, seis ja Lipp
SUURED LAHINGUD
Luup peale | Uus  El Clasico  ei igatsenud Ramost, küll aga Messit
KURESSAARE NÄPISTAS FLORAT
Luup peale | Kui Flora ei taha Eesti meistriks tulla, siis nad ei tule kah!
TARTU JÄI TAMMEKALE
FLORA VÄGITEOD
Uhke statistika: FC Flora on tõstnud Euroopa põhjamudas sipelnud Eesti mööda Venemaast!
KOHVI KÕRVALE
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
26
22
1
3
74:28
67
2.
Tallinna FC Flora
25
17
7
1
66:20
58
3.
Paide Linnameeskond
27
15
8
4
52:27
53
4.
Nõmme Kalju FC
27
13
4
10
51:34
43
5.
Tallinna JK Legion
27
11
5
11
45:36
38
6.
JK Narva Trans
27
8
5
14
33:52
29
7.
FC Kuressaare
27
8
4
15
33:46
28
8.
Viljandi JK Tulevik
27
8
3
16
37:57
27
9.
Tartu JK Tammeka
26
5
4
17
29:60
19
10.
Pärnu JK Vaprus
27
4
3
20
20:80
15
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • K 19.00 Flora - Tammeka (Premium liiga)
  • L 13.00 Paide - Legion (Premium liiga)
  • L 16.00 Vaprus - Tulevik (Premium liiga)
  • L 19.00 Tammeka - Kuressaare (Premium liiga)
  • P 13.00 Trans - Flora (Premium liiga)
  • P 19.00 Welco - Kalev (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
67
Tallinna FC Flora
58
Paide Linnameeskond
53
Nõmme Kalju FC
43
Tallinna JK Legion
38
JK Narva Trans
29
FC Kuressaare
28
Viljandi JK Tulevik
27
Tartu JK Tammeka
19
Pärnu JK Vaprus
15
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK