FC Elva

Koduväljak
Elva linnastaadion
Peatreener
Veiko Haan
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Paul-Feliks Frei
23.08.1997
Ründaja
Eesti
Henri Härm
05.10.2000
Kaitsja
Eesti
Anti Ivaste
23.10.1997
Kaitsja
Eesti
Ats Joandi
11.08.1991
Ründaja
Eesti
Nikita Karasjov
29.03.2001
Poolkaitsja
Eesti
Remi Kõivik
16.07.1999
Kaitsja
Eesti
Kristo Kolesnitšenko
24.11.2000
Ründaja
Eesti
Karl Kruus
19.10.2001
Väravavaht
Eesti
Ekke Lõbu
13.08.2003
Poolkaitsja
Eesti
Markus Lokk
18.02.1999
Poolkaitsja
Eesti
Veiko Maidla
10.08.1995
Ründaja
Eesti
Romet Pastak
05.04.1999
Ründaja
Eesti
Kristo Põldsaar
06.11.2003
Poolkaitsja
Eesti
Jasper Reilson
15.08.2003
Poolkaitsja
Eesti
Deniss Samoilov
13.01.1995
Kaitsja
Eesti
Naatan Siimeon Tamm
16.06.2001
Kaitsja
Eesti
Karl Tammeorg
27.03.2002
Poolkaitsja
Eesti
Martin Thomson
19.10.1996
Kaitsja
Eesti
Tarvo Timm
24.10.1998
Ründaja
Eesti
Kaarel Tinn
27.11.1992
Poolkaitsja
Eesti
MÖÖDUNUD NÄDAL
Nädala tipud: võidumaitseline viik, seis ja Lipp
SUURED LAHINGUD
Luup peale | Uus  El Clasico  ei igatsenud Ramost, küll aga Messit
KURESSAARE NÄPISTAS FLORAT
Luup peale | Kui Flora ei taha Eesti meistriks tulla, siis nad ei tule kah!
TARTU JÄI TAMMEKALE
FLORA VÄGITEOD
Uhke statistika: FC Flora on tõstnud Euroopa põhjamudas sipelnud Eesti mööda Venemaast!
KOHVI KÕRVALE
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
26
22
1
3
74:28
67
2.
Tallinna FC Flora
25
17
7
1
66:20
58
3.
Paide Linnameeskond
27
15
8
4
52:27
53
4.
Nõmme Kalju FC
27
13
4
10
51:34
43
5.
Tallinna JK Legion
27
11
5
11
45:36
38
6.
JK Narva Trans
27
8
5
14
33:52
29
7.
FC Kuressaare
27
8
4
15
33:46
28
8.
Viljandi JK Tulevik
27
8
3
16
37:57
27
9.
Tartu JK Tammeka
26
5
4
17
29:60
19
10.
Pärnu JK Vaprus
27
4
3
20
20:80
15
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • K 19.00 Flora - Tammeka (Premium liiga)
  • L 13.00 Paide - Legion (Premium liiga)
  • L 16.00 Vaprus - Tulevik (Premium liiga)
  • L 19.00 Tammeka - Kuressaare (Premium liiga)
  • P 13.00 Trans - Flora (Premium liiga)
  • P 19.00 Welco - Kalev (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
67
Tallinna FC Flora
58
Paide Linnameeskond
53
Nõmme Kalju FC
43
Tallinna JK Legion
38
JK Narva Trans
29
FC Kuressaare
28
Viljandi JK Tulevik
27
Tartu JK Tammeka
19
Pärnu JK Vaprus
15
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK