Maardu Linnameeskond

Koduväljak
Maardu linnastaadion
Peatreener
Algimantas Briaunys
Abitreener
Mark Kolk
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Vadim Aksjonov
20.11.1996
Poolkaitsja
Eesti
Anton Aristov
22.08.1986
Kaitsja
Eesti
Klimentii Boldyrev
20.03.1992
Kaitsja
Ukraina
Timur Bulavkin
13.03.1998
Poolkaitsja
Eesti
Erik Grigorjev
31.12.1986
Kaitsja
Eesti
Vitali Gussev
16.03.1983
Ründaja
Eesti
Ilja Kassjantšuk
06.02.1986
Väravavaht
Määratlemata
Maksim Krivošein
03.06.1983
Poolkaitsja
Eesti
Dmitri Kruglov
24.05.1984
Kaitsja
Eesti
Denis Maksimenko
12.08.1998
Kaitsja
Eesti
Vadim Mihhailov
06.06.1998
Poolkaitsja
Eesti
Vladislav Ogorodnik
18.03.1995
Poolkaitsja
Eesti
Aleksandr Shevchenko
04.10.2003
Kaitsja
Eesti
Roman Sobtšenko
25.01.1994
Poolkaitsja
Eesti
Vitali Teleš
17.10.1983
Väravavaht
Eesti
Kirill Vinogradov
05.06.1992
Poolkaitsja
Määratlemata
Ilja Zelentsov
02.08.1992
Poolkaitsja
Eesti
MÖÖDUNUD NÄDAL
Nädala tipud: võidumaitseline viik, seis ja Lipp
SUURED LAHINGUD
Luup peale | Uus  El Clasico  ei igatsenud Ramost, küll aga Messit
KURESSAARE NÄPISTAS FLORAT
Luup peale | Kui Flora ei taha Eesti meistriks tulla, siis nad ei tule kah!
TARTU JÄI TAMMEKALE
FLORA VÄGITEOD
Uhke statistika: FC Flora on tõstnud Euroopa põhjamudas sipelnud Eesti mööda Venemaast!
KOHVI KÕRVALE
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
26
22
1
3
74:28
67
2.
Tallinna FC Flora
25
17
7
1
66:20
58
3.
Paide Linnameeskond
27
15
8
4
52:27
53
4.
Nõmme Kalju FC
27
13
4
10
51:34
43
5.
Tallinna JK Legion
27
11
5
11
45:36
38
6.
JK Narva Trans
27
8
5
14
33:52
29
7.
FC Kuressaare
27
8
4
15
33:46
28
8.
Viljandi JK Tulevik
27
8
3
16
37:57
27
9.
Tartu JK Tammeka
26
5
4
17
29:60
19
10.
Pärnu JK Vaprus
27
4
3
20
20:80
15
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • K 19.00 Flora - Tammeka (Premium liiga)
  • L 13.00 Paide - Legion (Premium liiga)
  • L 16.00 Vaprus - Tulevik (Premium liiga)
  • L 19.00 Tammeka - Kuressaare (Premium liiga)
  • P 13.00 Trans - Flora (Premium liiga)
  • P 19.00 Welco - Kalev (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
67
Tallinna FC Flora
58
Paide Linnameeskond
53
Nõmme Kalju FC
43
Tallinna JK Legion
38
JK Narva Trans
29
FC Kuressaare
28
Viljandi JK Tulevik
27
Tartu JK Tammeka
19
Pärnu JK Vaprus
15
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK