Premium liiga

Väravalööjate edetabel

Väravaid
Mängija
Võistkond
26
Henri Anier
Paide Linnameeskond
24
Zakaria Beglarishvili
Tallinna FCI Levadia
23
Rauno Sappinen
Tallinna FC Flora
17
Robert Kirss
Tallinna FCI Levadia
14
Sergei Zenjov
Tallinna FC Flora
12
Kaimar Saag
Viljandi JK Tulevik
11
Aleksandr Šapovalov
Tallinna JK Legion
11
Tristan Koskor
Tartu JK Tammeka
11
Mattias Männilaan
FC Kuressaare
10
Aleksandr Zakarliuka
JK Narva Trans
9
Pavel Marin
Nõmme Kalju FC
9
Märten Pajunurm
FC Kuressaare
9
Rauno Alliku
Tallinna FC Flora
8
Alex Matthias Tamm
Nõmme Kalju FC
8
Henrik Ojamaa
Tallinna FC Flora
8
Deabeas Nii Klu Owusu Sekyere
Paide Linnameeskond
8
Kirill Nesterov
Tallinna JK Legion
7
Aleksandr Volkov
Nõmme Kalju FC
7
Nikita Andreev
Tallinna JK Legion
7
Eduard Golovljov
JK Narva Trans
7
Konstantin Vassiljev
Tallinna FC Flora
6
Bogdan Vaštšuk
Tallinna FC Levadia
6
Ernest Agyiri
Tallinna FCI Levadia
6
Vladyslav Khomutov
Nõmme Kalju FC
6
Otto-Robert Lipp
FC Kuressaare
5
Siim Luts
Paide Linnameeskond
5
Markus Poom
Tallinna FC Flora
5
Rasmus Peetson
Tallinna FCI Levadia
5
Igor Subbotin
Nõmme Kalju FC
5
Gleb Pevtsov
JK Narva Trans
5
Silver Alex Kelder
FC Kuressaare
5
Brent Lepistu
FC Levadia Maardu
5
Vladimir Avilov
Nõmme Kalju FC
5
Igor Dudarev
Tartu JK Tammeka
5
Andre Frolov
Paide Linnameeskond
5
Kevin Mätas
Tartu JK Tammeka
5
Frank Liivak
Tallinna FCI Levadia
5
Anton Krutogolov
Pärnu JK Vaprus
5
Ken Kallaste
Tallinna FC Flora
5
Enrico Veensalu
Pärnu JK Vaprus
4
Sander Laht
FC Kuressaare
4
Herol Riiberg
Viljandi JK Tulevik
4
Kristjan Kask
Viljandi JK Tulevik
4
Hadji Drame
Paide Linnameeskond
4
Kaspar Paur
Nõmme Kalju FC
3
Mark Oliver Roosnupp
Tallinna FCI Levadia
3
Hannes Anier
FC Levadia Maardu
3
Sander Sinilaid
Paide Linnameeskond
3
Mihkel Ainsalu
Tallinna JK Legion
3
Artur Uljanov
Tartu JK Tammeka
3
Henrik Pürg
Tallinna FC Flora
3
Magnus Villota
Pärnu JK Vaprus
3
Strahinja Krstevski
Tallinna FCI Levadia
3
Sigitas Olberkis
Tallinna JK Legion
3
Ganiu Atanda Ogungbe
Viljandi JK Tulevik
3
Virgo Vallik
Pärnu JK Vaprus
3
Kristen Saarts
Pärnu JK Vaprus
3
Henri Välja
Tallinna FC Flora
3
Nikita Ivanov
Tallinna JK Legion
3
Pavel Dõmov
Tallinna JK Legion
3
Dušan Bakic
Tallinna JK Legion
3
Abubakir Muydinov
Viljandi JK Tulevik
3
Danil Kuraksin
Tallinna FC Flora
3
Nikita Komissarov
Viljandi JK Tulevik
3
Artjom Škinjov
JK Narva Trans
2
Ioannis Tsivelekidis
Nõmme Kalju FC
2
Sekou Amadou Camara
Paide Linnameeskond
2
Abdul Razak Yusif
Paide Linnameeskond
2
Mihkel Järviste
Tartu JK Tammeka
2
Volodymyr Baienko
Tallinna FCI Levadia
2
Andre Paju
Tartu JK Tammeka
2
Aleksandr Kulinitš
Nõmme Kalju FC
2
Karl Mööl
FC Kuressaare
2
Maksim Gussev
Nõmme Kalju FC
2
Carson Emanuel Buschman-Dormond
Viljandi JK Tulevik
2
Arc-En-Ciel Mintongo Mpal
Viljandi JK Tulevik
2
Markkus Seppik
Tallinna FC Flora
2
Henri Hanson
Pärnu JK Vaprus
2
Nikita Mihhailov
JK Narva Trans
2
Artjom Artjunin
Tallinna JK Legion
2
Sander Puri
Tallinna JK Legion
2
Andriy Markovych
Nõmme Kalju FC
2
Hindrek Ojamaa
Paide Linnameeskond
2
Bi Sehi Elysee Irie
JK Narva Trans
2
Sander Kapper
Tartu JK Tammeka
2
Ragnar Klavan
Paide Linnameeskond
1
Maximiliano Achille Ugge
Tallinna FCI Levadia
1
Jevgeni Demidov
Viljandi JK Tulevik
1
Tauno Tekko
Pärnu JK Vaprus
1
Albert Prosa
Tallinna JK Legion
1
Nikita Zagrebelnyi
JK Narva Trans
1
Edgar Tur
Paide Linnameeskond
1
Anton Tolordava
Tallinna FCI Levadia
1
Arseni Kovaltšuk
JK Narva Trans
1
Martin Allik
Viljandi JK Tulevik
1
Roman Nesterovski
JK Narva Trans
1
Rasmus Saar
FC Kuressaare
1
Michael Lilander
Tallinna FC Flora
1
Aleksandr Kukharev
Tartu JK Tammeka
1
Amir Natkho
Tallinna FCI Levadia
1
Artjom Jermatšenko
FC Kuressaare
1
Foday Trawally
Paide Linnameeskond
1
Sergei Mošnikov
Paide Linnameeskond
1
Aleksandr Dmitrijev
Tallinna JK Legion
1
Marko Lipp
Tartu JK Tammeka
1
Karl Rudolf Õigus
Tallinna FCI Levadia
1
Märten Kuusk
Tallinna FC Flora
1
Reno Mark
Pärnu JK Vaprus
1
Kevor Palumets
Paide Linnameeskond
1
Deniss Tjapkin
Nõmme Kalju FC
1
Ihor Koshman
Tallinna JK Legion
1
Joseph Saliste
Paide Linnameeskond
1
Tanel Tammik
Tartu JK Tammeka
1
Markus Soomets
Tallinna FC Flora
1
Martin Miller
Tallinna FC Flora
1
Tõnis Vihmoja
Pärnu JK Vaprus
1
Ridwan Ayinla Babatunde
Viljandi JK Tulevik
1
Mikhail Belov
JK Narva Trans
1
Gerdo Juhkam
Viljandi JK Tulevik
1
Kristi Marku
JK Narva Trans
1
Ihor Zhurakhovskyi
Tallinna FCI Levadia
1
Kaarel Usta
Nõmme Kalju FC
1
Joonas Soomre
FC Kuressaare
1
Markus Allast
FC Kuressaare
1
Leonid Arhipov
Tallinna JK Legion
MIKKER KÜLGE!
Kommentaatorite elust ja olust: kes kuidas alustas ning kellele hoitakse pöialt?
MILANI TRIUMF
Noored, vanad ja renessansimehed – kuidas AC Milan jälle Serie A tippu tõusis
LAHING TIRANAS
Luup peale | AS Roma jõudis lõpuks sihile ning Jose Mourinho jätkab alistamatuna
PREMIUM LIIGA
Narva Transi keskkaitsja kukkus Premium liiga mängu ajal kokku ning viidi haiglasse uuringutele  (+ klubi kommentaar; täiendatud!)
BARANOV ON MEISTER!
Vägev! Baranov kindlustas Pjuniku ridades Armeenia meistritiitli
REKLAAM
EESTI KOONDIS
Koondise nimekiri: Häberli valikusse kuulub esmakordselt Shein  (+ Kuusk ja Hein)
TASKUHÄÄLING JA VIDEOKOHTUNIK
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
14
13
1
0
39:7
40
2.
Tallinna FCI Levadia
15
13
1
1
36:5
40
3.
Nõmme Kalju FC
14
9
3
2
27:12
30
4.
Paide Linnameeskond
15
9
1
5
40:16
28
5.
FC Kuressaare
15
6
2
7
16:22
20
6.
Tartu JK Tammeka
15
4
2
9
15:29
14
7.
JK Narva Trans
14
4
0
10
15:26
12
8.
JK Tallinna Kalev
15
3
1
11
12:43
10
9.
Pärnu JK Vaprus
15
2
1
12
15:40
7
10.
Tallinna JK Legion
14
2
4
8
12:27
6
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
40
Tallinna FCI Levadia
40
Nõmme Kalju FC
30
Paide Linnameeskond
28
FC Kuressaare
20
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
12
JK Tallinna Kalev
10
Pärnu JK Vaprus
7
Tallinna JK Legion
6