Eesti maavõistlused › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 8. september 2019
13:00
Lääne-Virumaa
2:12
Tartumaa
Pühapäev, 18. august 2019
Võrumaa
5:2
Järvamaa
Laupäev, 10. august 2019
18:00
Pärnumaa
3:4
Saaremaa
Pühapäev, 4. august 2019
17:00
Raplamaa
2:1
Viljandimaa
Laupäev, 27. juuli 2019
14:00
Läänemaa
10:2
Põlvamaa
Pühapäev, 7. juuli 2019
17:00
Valgamaa
5:1
Hiiumaa
Laupäev, 6. juuli 2019
13:00
Tallinn
5:4
Ida-Virumaa
Reede, 21. juuni 2019
19:00
Harjumaa
0:2
Jõgevamaa
Pühapäev, 3. juuni 2018
16:00
Hiiumaa
2:0
Valgamaa
16:00
Ida-Virumaa
0:6
Tallinn
16:00
Saaremaa
0:2
Pärnumaa
16:00
Järvamaa
5:1
Võrumaa
16:00
Tartumaa
6:0
Lääne-Virumaa
16:00
Põlvamaa
+:-
Läänemaa
16:00
Jõgevamaa
-:+
Harjumaa
19:00
Viljandimaa
4:3
Raplamaa
Pühapäev, 3. september 2017
Tallinn
2:0
Viljandimaa
Laupäev, 2. september 2017
Pärnumaa
5:0
Tartumaa
Raplamaa
5:2
Ida-Virumaa
Lääne-Virumaa
2:0
Järvamaa
Valgamaa
14:1
Põlvamaa
Harjumaa
5:2
Hiiumaa
Võrumaa
3:1
Jõgevamaa
Läänemaa
5:1
Saaremaa
Pühapäev, 22. mai 2016
Ida-Virumaa
5:1
Raplamaa
Järvamaa
3:1
Lääne-Virumaa
Hiiumaa
2:2
Harjumaa
Saaremaa
11:1
Läänemaa
Jõgevamaa
2:3
Võrumaa
Tartumaa
3:0
Pärnumaa
Põlvamaa
3:7
Valgamaa
Viljandimaa
1:2
Tallinn
Kolmapäev, 17. juuni 2015
Harjumaa
5:1
Saaremaa
Tallinn
5:3
Pärnumaa
Viljandimaa
1:4
Tartumaa
Ida-Virumaa
12:3
Järvamaa
Raplamaa
1:0
Lääne-Virumaa
Põlvamaa
2:2
Jõgevamaa
Hiiumaa
2:0
Läänemaa
Valgamaa
2:4
Võrumaa
Pühapäev, 22. juuni 2014
Pärnumaa
2:0
Tallinn
Tartumaa
0:1
Viljandimaa
Lääne-Virumaa
2:1
Raplamaa
Jõgevamaa
3:0
Põlvamaa
Võrumaa
2:2
Valgamaa
Saaremaa
1:4
Harjumaa
Järvamaa
7:3
Ida-Virumaa
Reede, 20. juuni 2014
Läänemaa
6:0
Hiiumaa
Reede, 21. juuni 2013
Valgamaa
5:2
Jõgevamaa
Tallinn
1:3
Tartumaa
Hiiumaa
0:1
Saaremaa
Ida-Virumaa
1:0
Lääne-Virumaa
Harjumaa
6:4
Läänemaa
Raplamaa
1:1
Järvamaa
Viljandimaa
6:5
Pärnumaa
Neljapäev, 20. juuni 2013
Põlvamaa
4:1
Võrumaa
Reede, 22. juuni 2012
Saaremaa
3:1
Hiiumaa
Pärnumaa
2:3
Viljandimaa
Järvamaa
5:1
Raplamaa
Läänemaa
0:5
Harjumaa
Võrumaa
3:0
Põlvamaa
Lääne-Virumaa
1:3
Ida-Virumaa
Tartumaa
1:4
Tallinn
Jõgevamaa
0:1
Valgamaa
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
MAAILMA TIPUS
Kalev palkas keskkaitsesse Käidi koduklubi kasvandiku
OLULINE JA VÄRSKE
VÄLISMAA
Hispaaniast Legioni naasnud Andrejev: eesmärk on väravatabelis järgmine sada ette pöörata
KÕVA SÕNA
Võimas! Napoliga kaks aastat järjest liiga võitnud Tammik käis testimisel maailma parimate sekka kuuluvas Saksamaa tippklubis
JUULI PARIMA OTSINGUIL
VIDEO | Neli ristnurka lajatatud võiduväravat ja akrobaatiline boonus: kes lõi Premium liiga juulikuu ilusaima?
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Liit võiks Transile vastu tulla ja erandiga pentsiku peitusemängu lõpetada
Miks läks Mihkel Ainsaluga nii nagu läks? Kes võiks olla Transi uus peatreener? Kas tippmängijad võiksid osaleda rahvaliigas?
PIKK ETTE JA ISE JÄRELE
PÕNEVAT
 
Piletita maailma kõige kiiremini keerleval karussellil
VÄLISMAA
Piletita maailma kõige kiiremini keerleval karussellil (3)
Jorge Jesus võitis Flamengoga rohkem tiitleid kui sai kaotusi ja jättis lahkudes viiekordse maailmameistri kõverpeeglisse põrnitsema.
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
15
13
1
1
40:11
40
2.
Nõmme Kalju FC
15
9
2
4
28:10
29
3.
Tallinna FCI Levadia
15
8
3
4
37:23
27
4.
Paide Linnameeskond
15
9
0
6
32:20
27
5.
Viljandi JK Tulevik
15
8
0
7
22:26
24
6.
Tartu JK Tammeka
15
4
4
7
15:24
16
7.
JK Narva Trans
15
4
4
7
18:22
16
8.
FC Kuressaare
15
4
3
8
15:26
15
9.
Tallinna JK Legion
15
2
4
9
7:23
10
10.
JK Tallinna Kalev
15
2
3
10
8:37
9
VIIMASED PILDIGALERIID
HÄÄLETUS
Kes lõi Premium liiga juulikuu ilusaima värava?
31%
57%
7%
1%
4%
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • E, 19.00 PJK - Flora (karikavõistlused)
  • N, 20.30 Vaprus - United (Esiliiga)
  • R, 19.30 Flora - Kuressaare (Premium liiga)
  • L, 14.00 Lootos - Vaprus (naiste meistriliiga)
  • P, 13.00 Paide - Kalev (Premium liiga)
  • P, 19.00 Tammeka - Levadia (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
40
Nõmme Kalju FC
29
Tallinna FCI Levadia
27
Paide Linnameeskond
27
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
16
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
15
Tallinna JK Legion
10
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK