Esiliiga › Mängud

TULEMUSED
Kolmapäev, 11. november 2009
18:00
Kiviõli Tamme Auto
1:4
Lasnamäe FC Ajax
18:00
Pärnu JK Vaprus
0:2
Valga FC Warrior
18:00
Tallinna FC Flora II
4:2
Rakvere FC Flora
18:00
Viljandi JK Tulevik II
2:3
Kohtla-Järve FC Lootus
18:00
Tallinna FC Levadia II
3:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 8. november 2009
13:00
Valga FC Warrior
4:3
Kiviõli Tamme Auto
13:00
Rakvere FC Flora
2:-
Pärnu JK Vaprus
13:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:4
Tallinna FC Flora II
13:00
Tallinna JK Legion
0:0
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Lasnamäe FC Ajax
1:2
Tallinna FC Levadia II
Kolmapäev, 4. november 2009
18:00
Lasnamäe FC Ajax
0:2
Valga FC Warrior
18:00
Tallinna FC Levadia II
1:0
Viljandi JK Tulevik II
18:00
Pärnu JK Vaprus
4:1
Kohtla-Järve FC Lootus
18:00
Kiviõli Tamme Auto
4:1
Rakvere FC Flora
18:00
Tallinna FC Flora II
0:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 1. november 2009
13:00
Viljandi JK Tulevik II
1:0
Tallinna FC Flora II
13:00
Valga FC Warrior
0:2
Tallinna FC Levadia II
13:00
Rakvere FC Flora
2:3
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:1
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna JK Legion
2:1
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 25. oktoober 2009
14:00
Pärnu JK Vaprus
3:3
Viljandi JK Tulevik II
14:00
Kiviõli Tamme Auto
0:2
Tallinna JK Legion
14:00
Lasnamäe FC Ajax
2:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Valga FC Warrior
4:1
Rakvere FC Flora
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 18. oktoober 2009
14:00
Rakvere FC Flora
2:3
Tallinna FC Levadia II
14:00
Tallinna FC Flora II
4:2
Pärnu JK Vaprus
14:00
Viljandi JK Tulevik II
1:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:3
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna JK Legion
0:3
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 4. oktoober 2009
14:00
Kiviõli Tamme Auto
4:0
Tallinna FC Flora II
14:00
Valga FC Warrior
7:2
Tallinna JK Legion
14:00
Rakvere FC Flora
0:5
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Lasnamäe FC Ajax
3:0
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Tallinna FC Levadia II
4:0
Pärnu JK Vaprus
Kolmapäev, 30. september 2009
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 27. september 2009
14:00
Tallinna JK Legion
3:0
Rakvere FC Flora
14:00
Viljandi JK Tulevik II
0:2
Valga FC Warrior
14:00
Pärnu JK Vaprus
3:4
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna FC Flora II
1:3
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 20. september 2009
14:00
Lasnamäe FC Ajax
4:0
Pärnu JK Vaprus
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:1
Tallinna JK Legion
14:00
Valga FC Warrior
2:1
Tallinna FC Flora II
17:00
Rakvere FC Flora
0:2
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Tallinna FC Levadia II
4:0
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 13. september 2009
14:00
Kiviõli Tamme Auto
0:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Pärnu JK Vaprus
1:2
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Viljandi JK Tulevik II
2:2
Rakvere FC Flora
14:00
Tallinna JK Legion
1:2
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Tallinna FC Flora II
0:1
Valga FC Warrior
Pühapäev, 30. august 2009
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Rakvere FC Flora
3:1
Tallinna JK Legion
17:00
Kiviõli Tamme Auto
1:2
Pärnu JK Vaprus
17:00
Lasnamäe FC Ajax
5:0
Tallinna FC Flora II
19:30
Valga FC Warrior
2:5
Viljandi JK Tulevik II
Esmaspäev, 24. august 2009
18:45
Pärnu JK Vaprus
1:2
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 23. august 2009
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
7:2
Rakvere FC Flora
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:3
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna FC Flora II
3:0
Kiviõli Tamme Auto
19:30
Tallinna JK Legion
2:4
Valga FC Warrior
Pühapäev, 16. august 2009
17:00
Tallinna FC Levadia II
5:0
Rakvere FC Flora
17:00
Valga FC Warrior
0:3
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Kiviõli Tamme Auto
3:1
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
Tallinna FC Flora II
19:30
Lasnamäe FC Ajax
4:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 9. august 2009
17:00
Viljandi JK Tulevik II
2:8
Pärnu JK Vaprus
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:1
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna JK Legion
2:3
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Rakvere FC Flora
1:3
Valga FC Warrior
19:30
Tallinna FC Flora II
1:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 2. august 2009
17:00
Lasnamäe FC Ajax
3:1
Rakvere FC Flora
17:00
Tallinna FC Flora II
0:1
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Pärnu JK Vaprus
3:4
Tallinna JK Legion
17:00
Kiviõli Tamme Auto
1:6
Kohtla-Järve FC Lootus
19:30
Tallinna FC Levadia II
2:1
Valga FC Warrior
Pühapäev, 26. juuli 2009
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:3
Tallinna FC Levadia II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:2
Pärnu JK Vaprus
17:00
Rakvere FC Flora
0:6
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Valga FC Warrior
1:2
Lasnamäe FC Ajax
19:30
Tallinna JK Legion
0:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 19. juuli 2009
17:00
Kiviõli Tamme Auto
0:1
Valga FC Warrior
17:00
Pärnu JK Vaprus
3:3
Rakvere FC Flora
17:00
Tallinna FC Flora II
0:3
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:1
Tallinna JK Legion
19:30
Tallinna FC Levadia II
1:0
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 12. juuli 2009
17:00
Lasnamäe FC Ajax
4:1
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Valga FC Warrior
1:1
Pärnu JK Vaprus
17:00
Rakvere FC Flora
1:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:1
Viljandi JK Tulevik II
19:30
Tallinna JK Legion
0:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 5. juuli 2009
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Tallinna JK Legion
17:00
Rakvere FC Flora
1:3
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Valga FC Warrior
3:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Lasnamäe FC Ajax
4:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia II
2:4
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 21. juuni 2009
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Tallinna FC Levadia II
17:00
Pärnu JK Vaprus
3:2
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:0
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna JK Legion
3:1
Rakvere FC Flora
19:30
Tallinna FC Flora II
0:1
Lasnamäe FC Ajax
Kolmapäev, 17. juuni 2009
18:45
Kiviõli Tamme Auto
1:0
Tallinna FC Flora II
18:45
Lasnamäe FC Ajax
3:0
Viljandi JK Tulevik II
18:45
Valga FC Warrior
2:1
Tallinna JK Legion
18:45
Rakvere FC Flora
2:4
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:0
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 14. juuni 2009
17:00
Tallinna FC Flora II
0:3
Pärnu JK Vaprus
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:1
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:1
Valga FC Warrior
17:00
Rakvere FC Flora
0:2
Tallinna FC Levadia II
19:30
Tallinna JK Legion
1:1
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 31. mai 2009
17:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Kiviõli Tamme Auto
3:0
Tallinna JK Legion
17:00
Valga FC Warrior
2:4
Rakvere FC Flora
17:00
Lasnamäe FC Ajax
1:2
Kohtla-Järve FC Lootus
19:30
Tallinna FC Levadia II
4:0
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 27. mai 2009
18:00
Tallinna JK Legion
5:1
Pärnu JK Vaprus
18:00
Viljandi JK Tulevik II
2:1
Tallinna FC Flora II
18:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:4
Kiviõli Tamme Auto
18:00
Rakvere FC Flora
1:3
Lasnamäe FC Ajax
18:45
Valga FC Warrior
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 24. mai 2009
14:00
Tallinna FC Levadia II
4:0
Viljandi JK Tulevik II
14:00
Pärnu JK Vaprus
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Kiviõli Tamme Auto
5:0
Rakvere FC Flora
14:00
Lasnamäe FC Ajax
2:1
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna FC Flora II
4:2
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 17. mai 2009
14:00
Valga FC Warrior
5:0
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Rakvere FC Flora
1:5
Pärnu JK Vaprus
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
5:1
Tallinna FC Flora II
14:00
Tallinna JK Legion
3:1
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Lasnamäe FC Ajax
0:4
Tallinna FC Levadia II
Kolmapäev, 13. mai 2009
18:45
Kiviõli Tamme Auto
0:1
Valga FC Warrior
18:45
Rakvere FC Flora
0:2
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 10. mai 2009
14:00
Viljandi JK Tulevik II
1:2
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
0:2
Rakvere FC Flora
14:00
Pärnu JK Vaprus
0:2
Valga FC Warrior
14:00
Kiviõli Tamme Auto
4:1
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 3. mai 2009
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:1
Viljandi JK Tulevik II
14:00
Lasnamäe FC Ajax
7:3
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Valga FC Warrior
1:3
Pärnu JK Vaprus
17:00
Tallinna JK Legion
0:6
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 26. aprill 2009
14:00
Viljandi JK Tulevik II
3:1
Tallinna JK Legion
14:00
Pärnu JK Vaprus
2:1
Rakvere FC Flora
14:00
Tallinna FC Levadia II
7:0
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 19. aprill 2009
14:00
Valga FC Warrior
2:0
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:0
Pärnu JK Vaprus
14:00
Viljandi JK Tulevik II
2:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Rakvere FC Flora
2:1
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna JK Legion
4:2
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 12. aprill 2009
14:00
Pärnu JK Vaprus
2:1
Tallinna JK Legion
14:00
Lasnamäe FC Ajax
0:2
Rakvere FC Flora
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:3
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
1:2
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Tallinna FC Levadia II
2:1
Valga FC Warrior
Pühapäev, 5. aprill 2009
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:2
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Viljandi JK Tulevik II
1:4
Pärnu JK Vaprus
14:00
Tallinna JK Legion
3:3
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Rakvere FC Flora
1:0
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 22. märts 2009
14:00
Kiviõli Tamme Auto
4:0
Viljandi JK Tulevik II
14:00
Valga FC Warrior
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Levadia II
5:0
Rakvere FC Flora
17:00
Pärnu JK Vaprus
0:2
Tallinna FC Flora II
18:00
Lasnamäe FC Ajax
1:1
Tallinna JK Legion
Kolmapäev, 18. märts 2009
18:45
Tallinna FC Flora II
0:2
Kiviõli Tamme Auto
18:45
Pärnu JK Vaprus
1:1
Tallinna FC Levadia II
18:45
Viljandi JK Tulevik II
4:0
Lasnamäe FC Ajax
18:45
Tallinna JK Legion
6:2
Valga FC Warrior
18:45
Kohtla-Järve FC Lootus
2:1
Rakvere FC Flora
Pühapäev, 15. märts 2009
14:00
Tallinna FC Levadia II
0:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Rakvere FC Flora
3:4
Tallinna JK Legion
14:00
Valga FC Warrior
3:2
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Kiviõli Tamme Auto
4:3
Pärnu JK Vaprus
18:00
Lasnamäe FC Ajax
1:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 8. märts 2009
14:00
Tallinna JK Legion
0:1
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Viljandi JK Tulevik II
4:3
Rakvere FC Flora
14:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Tallinna FC Levadia II
17:00
Tallinna FC Flora II
-:1
Valga FC Warrior
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
PREMIUM LIIGA
SOOME ON EM-FINAALTURNIIRI LÄVEL
NAPP KAOTUS UKRAINAS
Eesti parim Ukrainas - Matvei Igonen
Eesti kaotas neljapäeva õhtul võõrsil Zaporižžjas üleminuti väravast 0:1 Ukrainale. Soccernet.ee valis Eesti parimaks antud lahingus väravavaht Matvei Igoneni.
EESTI RAHVUSKOONDIS
MM-FINALISTID SAID SELGEKS
PREMIUM LIIGA PILDIS
Kolme aastaga mangomüüjast rahvuskangelaseks
VALI ISE PARIMAD!
SUUR HÄÄLETUS: vali Premium liiga parim mängija!
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
36
29
3
4
110:21
90
2.
Tallinna FCI Levadia
36
24
6
6
98:32
78
3.
Nõmme Kalju FC
36
22
11
3
79:34
77
4.
Paide Linnameeskond
36
23
5
8
78:30
74
5.
Tartu JK Tammeka
36
14
7
15
57:62
49
6.
JK Narva Trans
36
13
9
14
57:49
48
7.
Viljandi JK Tulevik
36
7
7
22
35:75
28
8.
JK Tallinna Kalev
36
6
6
24
29:89
24
9.
FC Kuressaare
36
6
5
25
24:87
23
10.
Maardu Linnameeskond
36
4
5
27
30:118
17
REKLAAM
HÄÄLETUS
Kes lõi Premium liiga oktoobri- ja novembrikuu ilusaima värava?
6%
7%
16%
13%
57%
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

U17 MM

U17 MM Brasiilias - otsepildis Soccernet TV-s!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
90
Tallinna FCI Levadia
78
Nõmme Kalju FC
77
Paide Linnameeskond
74
Tartu JK Tammeka
49
JK Narva Trans
48
Viljandi JK Tulevik
28
JK Tallinna Kalev
24
FC Kuressaare
23
Maardu Linnameeskond
17