Esiliiga › Mängud

TULEMUSED
Kolmapäev, 11. november 2009
18:00
Kiviõli Tamme Auto
1:4
Lasnamäe FC Ajax
18:00
Pärnu JK Vaprus
0:2
Valga FC Warrior
18:00
Tallinna FC Flora II
4:2
Rakvere FC Flora
18:00
Viljandi JK Tulevik II
2:3
Kohtla-Järve FC Lootus
18:00
Tallinna FC Levadia II
3:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 8. november 2009
13:00
Valga FC Warrior
4:3
Kiviõli Tamme Auto
13:00
Rakvere FC Flora
2:-
Pärnu JK Vaprus
13:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:4
Tallinna FC Flora II
13:00
Tallinna JK Legion
0:0
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Lasnamäe FC Ajax
1:2
Tallinna FC Levadia II
Kolmapäev, 4. november 2009
18:00
Lasnamäe FC Ajax
0:2
Valga FC Warrior
18:00
Tallinna FC Levadia II
1:0
Viljandi JK Tulevik II
18:00
Pärnu JK Vaprus
4:1
Kohtla-Järve FC Lootus
18:00
Kiviõli Tamme Auto
4:1
Rakvere FC Flora
18:00
Tallinna FC Flora II
0:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 1. november 2009
13:00
Viljandi JK Tulevik II
1:0
Tallinna FC Flora II
13:00
Valga FC Warrior
0:2
Tallinna FC Levadia II
13:00
Rakvere FC Flora
2:3
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:1
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna JK Legion
2:1
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 25. oktoober 2009
14:00
Pärnu JK Vaprus
3:3
Viljandi JK Tulevik II
14:00
Kiviõli Tamme Auto
0:2
Tallinna JK Legion
14:00
Lasnamäe FC Ajax
2:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Valga FC Warrior
4:1
Rakvere FC Flora
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 18. oktoober 2009
14:00
Rakvere FC Flora
2:3
Tallinna FC Levadia II
14:00
Tallinna FC Flora II
4:2
Pärnu JK Vaprus
14:00
Viljandi JK Tulevik II
1:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:3
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna JK Legion
0:3
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 4. oktoober 2009
14:00
Kiviõli Tamme Auto
4:0
Tallinna FC Flora II
14:00
Valga FC Warrior
7:2
Tallinna JK Legion
14:00
Rakvere FC Flora
0:5
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Lasnamäe FC Ajax
3:0
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Tallinna FC Levadia II
4:0
Pärnu JK Vaprus
Kolmapäev, 30. september 2009
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 27. september 2009
14:00
Tallinna JK Legion
3:0
Rakvere FC Flora
14:00
Viljandi JK Tulevik II
0:2
Valga FC Warrior
14:00
Pärnu JK Vaprus
3:4
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna FC Flora II
1:3
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 20. september 2009
14:00
Lasnamäe FC Ajax
4:0
Pärnu JK Vaprus
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:1
Tallinna JK Legion
14:00
Valga FC Warrior
2:1
Tallinna FC Flora II
17:00
Rakvere FC Flora
0:2
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Tallinna FC Levadia II
4:0
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 13. september 2009
14:00
Kiviõli Tamme Auto
0:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Pärnu JK Vaprus
1:2
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Viljandi JK Tulevik II
2:2
Rakvere FC Flora
14:00
Tallinna JK Legion
1:2
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Tallinna FC Flora II
0:1
Valga FC Warrior
Pühapäev, 30. august 2009
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Rakvere FC Flora
3:1
Tallinna JK Legion
17:00
Kiviõli Tamme Auto
1:2
Pärnu JK Vaprus
17:00
Lasnamäe FC Ajax
5:0
Tallinna FC Flora II
19:30
Valga FC Warrior
2:5
Viljandi JK Tulevik II
Esmaspäev, 24. august 2009
18:45
Pärnu JK Vaprus
1:2
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 23. august 2009
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
7:2
Rakvere FC Flora
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:3
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna FC Flora II
3:0
Kiviõli Tamme Auto
19:30
Tallinna JK Legion
2:4
Valga FC Warrior
Pühapäev, 16. august 2009
17:00
Tallinna FC Levadia II
5:0
Rakvere FC Flora
17:00
Valga FC Warrior
0:3
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Kiviõli Tamme Auto
3:1
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
Tallinna FC Flora II
19:30
Lasnamäe FC Ajax
4:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 9. august 2009
17:00
Viljandi JK Tulevik II
2:8
Pärnu JK Vaprus
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:1
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna JK Legion
2:3
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Rakvere FC Flora
1:3
Valga FC Warrior
19:30
Tallinna FC Flora II
1:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 2. august 2009
17:00
Lasnamäe FC Ajax
3:1
Rakvere FC Flora
17:00
Tallinna FC Flora II
0:1
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Pärnu JK Vaprus
3:4
Tallinna JK Legion
17:00
Kiviõli Tamme Auto
1:6
Kohtla-Järve FC Lootus
19:30
Tallinna FC Levadia II
2:1
Valga FC Warrior
Pühapäev, 26. juuli 2009
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:3
Tallinna FC Levadia II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:2
Pärnu JK Vaprus
17:00
Rakvere FC Flora
0:6
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Valga FC Warrior
1:2
Lasnamäe FC Ajax
19:30
Tallinna JK Legion
0:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 19. juuli 2009
17:00
Kiviõli Tamme Auto
0:1
Valga FC Warrior
17:00
Pärnu JK Vaprus
3:3
Rakvere FC Flora
17:00
Tallinna FC Flora II
0:3
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:1
Tallinna JK Legion
19:30
Tallinna FC Levadia II
1:0
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 12. juuli 2009
17:00
Lasnamäe FC Ajax
4:1
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Valga FC Warrior
1:1
Pärnu JK Vaprus
17:00
Rakvere FC Flora
1:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:1
Viljandi JK Tulevik II
19:30
Tallinna JK Legion
0:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 5. juuli 2009
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Tallinna JK Legion
17:00
Rakvere FC Flora
1:3
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Valga FC Warrior
3:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Lasnamäe FC Ajax
4:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia II
2:4
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 21. juuni 2009
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Tallinna FC Levadia II
17:00
Pärnu JK Vaprus
3:2
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:0
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna JK Legion
3:1
Rakvere FC Flora
19:30
Tallinna FC Flora II
0:1
Lasnamäe FC Ajax
Kolmapäev, 17. juuni 2009
18:45
Kiviõli Tamme Auto
1:0
Tallinna FC Flora II
18:45
Lasnamäe FC Ajax
3:0
Viljandi JK Tulevik II
18:45
Valga FC Warrior
2:1
Tallinna JK Legion
18:45
Rakvere FC Flora
2:4
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:0
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 14. juuni 2009
17:00
Tallinna FC Flora II
0:3
Pärnu JK Vaprus
17:00
Viljandi JK Tulevik II
0:1
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:1
Valga FC Warrior
17:00
Rakvere FC Flora
0:2
Tallinna FC Levadia II
19:30
Tallinna JK Legion
1:1
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 31. mai 2009
17:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Kiviõli Tamme Auto
3:0
Tallinna JK Legion
17:00
Valga FC Warrior
2:4
Rakvere FC Flora
17:00
Lasnamäe FC Ajax
1:2
Kohtla-Järve FC Lootus
19:30
Tallinna FC Levadia II
4:0
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 27. mai 2009
18:00
Tallinna JK Legion
5:1
Pärnu JK Vaprus
18:00
Viljandi JK Tulevik II
2:1
Tallinna FC Flora II
18:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:4
Kiviõli Tamme Auto
18:00
Rakvere FC Flora
1:3
Lasnamäe FC Ajax
18:45
Valga FC Warrior
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 24. mai 2009
14:00
Tallinna FC Levadia II
4:0
Viljandi JK Tulevik II
14:00
Pärnu JK Vaprus
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Kiviõli Tamme Auto
5:0
Rakvere FC Flora
14:00
Lasnamäe FC Ajax
2:1
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna FC Flora II
4:2
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 17. mai 2009
14:00
Valga FC Warrior
5:0
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Rakvere FC Flora
1:5
Pärnu JK Vaprus
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
5:1
Tallinna FC Flora II
14:00
Tallinna JK Legion
3:1
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Lasnamäe FC Ajax
0:4
Tallinna FC Levadia II
Kolmapäev, 13. mai 2009
18:45
Kiviõli Tamme Auto
0:1
Valga FC Warrior
18:45
Rakvere FC Flora
0:2
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 10. mai 2009
14:00
Viljandi JK Tulevik II
1:2
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
0:2
Rakvere FC Flora
14:00
Pärnu JK Vaprus
0:2
Valga FC Warrior
14:00
Kiviõli Tamme Auto
4:1
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 3. mai 2009
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:1
Viljandi JK Tulevik II
14:00
Lasnamäe FC Ajax
7:3
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Valga FC Warrior
1:3
Pärnu JK Vaprus
17:00
Tallinna JK Legion
0:6
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 26. aprill 2009
14:00
Viljandi JK Tulevik II
3:1
Tallinna JK Legion
14:00
Pärnu JK Vaprus
2:1
Rakvere FC Flora
14:00
Tallinna FC Levadia II
7:0
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 19. aprill 2009
14:00
Valga FC Warrior
2:0
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:0
Pärnu JK Vaprus
14:00
Viljandi JK Tulevik II
2:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Rakvere FC Flora
2:1
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna JK Legion
4:2
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 12. aprill 2009
14:00
Pärnu JK Vaprus
2:1
Tallinna JK Legion
14:00
Lasnamäe FC Ajax
0:2
Rakvere FC Flora
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:3
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
1:2
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Tallinna FC Levadia II
2:1
Valga FC Warrior
Pühapäev, 5. aprill 2009
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:2
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Viljandi JK Tulevik II
1:4
Pärnu JK Vaprus
14:00
Tallinna JK Legion
3:3
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Rakvere FC Flora
1:0
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 22. märts 2009
14:00
Kiviõli Tamme Auto
4:0
Viljandi JK Tulevik II
14:00
Valga FC Warrior
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Levadia II
5:0
Rakvere FC Flora
17:00
Pärnu JK Vaprus
0:2
Tallinna FC Flora II
18:00
Lasnamäe FC Ajax
1:1
Tallinna JK Legion
Kolmapäev, 18. märts 2009
18:45
Tallinna FC Flora II
0:2
Kiviõli Tamme Auto
18:45
Pärnu JK Vaprus
1:1
Tallinna FC Levadia II
18:45
Viljandi JK Tulevik II
4:0
Lasnamäe FC Ajax
18:45
Tallinna JK Legion
6:2
Valga FC Warrior
18:45
Kohtla-Järve FC Lootus
2:1
Rakvere FC Flora
Pühapäev, 15. märts 2009
14:00
Tallinna FC Levadia II
0:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Rakvere FC Flora
3:4
Tallinna JK Legion
14:00
Valga FC Warrior
3:2
Viljandi JK Tulevik II
17:00
Kiviõli Tamme Auto
4:3
Pärnu JK Vaprus
18:00
Lasnamäe FC Ajax
1:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 8. märts 2009
14:00
Tallinna JK Legion
0:1
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Viljandi JK Tulevik II
4:3
Rakvere FC Flora
14:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Tallinna FC Levadia II
17:00
Tallinna FC Flora II
-:1
Valga FC Warrior
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
MEISTRITE LIIGA
LEPMETSA SEIKLUSED
SILM PEALE!
Mihkel Järviste: ma polnud oma satsis kõige andekam, aga nägin palju vaeva, küll siis tuleb ka tulemus
TÄHTSAT
ESILIIGA OTSEÜLEKANNE
EVALD TIPNERI KARIKAS
MEISTRITE LIIGA
ÜLEMINEK SOOLAS?
Ainsalu jättis Floraga hüvasti: olen nii naeratanud kui ka kannatanud
EESTI VÕITIS KODUS LÄTIT
KARIKAVÕISTLUSED
VAATA JÄRELE: Nõmme United osutas tugevat vastupanu, aga Kalev võitis väravaterohke lahingu  (+ galerii!)
VENEMAAL HAKKAS PIHTA
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Eesti klubidele langes sülle üle ootuste hea euroloos
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
1
1
43:11
43
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
16
8
4
4
38:24
28
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
16
4
5
7
16:25
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
16
4
3
9
15:29
15
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

EKSKLUSIIV

Loe Soccernet.ee värskemaid eksklusiivlugusid:

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
43
Nõmme Kalju FC
32
Paide Linnameeskond
30
Tallinna FCI Levadia
28
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
17
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
15
Tallinna JK Legion
13
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!