Esiliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 7. november 2010
13:00
Rakvere FC Flora
2:3
Tallinna FC Levadia II
13:00
Valga FC Warrior
4:1
Tallinna FC Flora II
13:00
Tallinna JK Legion
2:3
Kiviõli Tamme Auto
13:00
JK Tallinna Kalev
4:3
Pärnu JK Vaprus
13:35
Jõhvi JK Orbiit
1:2
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 31. oktoober 2010
14:00
Tallinna FC Flora II
1:2
Rakvere FC Flora
14:00
Lasnamäe FC Ajax
1:3
JK Tallinna Kalev
14:00
Pärnu JK Vaprus
2:3
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna FC Levadia II
8:2
Tallinna JK Legion
19:00
Kiviõli Tamme Auto
6:3
Jõhvi JK Orbiit
Pühapäev, 24. oktoober 2010
14:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Tallinna JK Legion
3:2
Tallinna FC Flora II
14:00
Jõhvi JK Orbiit
0:4
Tallinna FC Levadia II
17:00
Valga FC Warrior
2:4
Rakvere FC Flora
Kolmapäev, 20. oktoober 2010
18:45
Tallinna FC Flora II
5:1
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 17. oktoober 2010
14:00
Tallinna FC Flora II
5:0
Jõhvi JK Orbiit
14:00
Rakvere FC Flora
3:2
Tallinna JK Legion
17:00
Kiviõli Tamme Auto
4:0
Pärnu JK Vaprus
17:00
Tallinna FC Levadia II
0:0
JK Tallinna Kalev
17:00
Lasnamäe FC Ajax
1:3
Valga FC Warrior
Kolmapäev, 13. oktoober 2010
18:45
Pärnu JK Vaprus
2:3
Tallinna FC Levadia II
Kolmapäev, 6. oktoober 2010
16:00
Kiviõli Tamme Auto
2:5
Tallinna FC Flora II
17:00
Pärnu JK Vaprus
2:3
Rakvere FC Flora
Pühapäev, 3. oktoober 2010
14:00
JK Tallinna Kalev
2:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Lasnamäe FC Ajax
3:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Jõhvi JK Orbiit
1:2
Rakvere FC Flora
17:00
Valga FC Warrior
0:2
Tallinna JK Legion
Kolmapäev, 29. september 2010
17:00
Rakvere FC Flora
1:2
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 26. september 2010
14:00
Kiviõli Tamme Auto
4:0
Valga FC Warrior
14:00
Rakvere FC Flora
2:3
JK Tallinna Kalev
14:00
Tallinna JK Legion
1:2
Jõhvi JK Orbiit
17:00
Tallinna FC Levadia II
4:2
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 19. september 2010
14:00
Lasnamäe FC Ajax
0:2
Tallinna FC Flora II
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:4
Tallinna FC Levadia II
17:00
Valga FC Warrior
2:2
Jõhvi JK Orbiit
Laupäev, 18. september 2010
17:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna JK Legion
Kolmapäev, 15. september 2010
17:00
Jõhvi JK Orbiit
0:1
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Flora II
3:7
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Rakvere FC Flora
1:3
Lasnamäe FC Ajax
18:45
Tallinna FC Levadia II
5:2
Valga FC Warrior
18:45
Tallinna JK Legion
5:1
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 12. september 2010
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Rakvere FC Flora
14:00
Lasnamäe FC Ajax
3:1
Tallinna JK Legion
14:00
Valga FC Warrior
3:4
JK Tallinna Kalev
14:00
Pärnu JK Vaprus
4:1
Jõhvi JK Orbiit
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 5. september 2010
17:00
Pärnu JK Vaprus
0:3
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 29. august 2010
17:00
JK Tallinna Kalev
3:5
Valga FC Warrior
17:00
Rakvere FC Flora
0:-
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Jõhvi JK Orbiit
1:2
Pärnu JK Vaprus
17:00
Tallinna FC Flora II
1:0
Tallinna FC Levadia II
19:30
Tallinna JK Legion
0:0
Lasnamäe FC Ajax
Kolmapäev, 25. august 2010
18:45
Tallinna FC Levadia II
6:0
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 22. august 2010
17:00
JK Tallinna Kalev
2:2
Jõhvi JK Orbiit
17:00
Pärnu JK Vaprus
2:2
Tallinna JK Legion
17:00
Lasnamäe FC Ajax
3:0
Rakvere FC Flora
19:00
Valga FC Warrior
3:5
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 15. august 2010
17:00
Jõhvi JK Orbiit
4:1
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna FC Flora II
0:3
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna JK Legion
1:1
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 8. august 2010
17:00
Valga FC Warrior
4:3
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Jõhvi JK Orbiit
4:0
Tallinna JK Legion
17:00
JK Tallinna Kalev
3:1
Rakvere FC Flora
19:30
Lasnamäe FC Ajax
0:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 1. august 2010
17:00
Tallinna JK Legion
-:3
Valga FC Warrior
17:00
Rakvere FC Flora
2:1
Jõhvi JK Orbiit
17:00
Tallinna FC Flora II
7:0
JK Tallinna Kalev
17:00
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Lasnamäe FC Ajax
19:30
Tallinna FC Levadia II
6:0
Pärnu JK Vaprus
Esmaspäev, 26. juuli 2010
18:45
JK Tallinna Kalev
1:6
Tallinna FC Levadia II
18:45
Jõhvi JK Orbiit
0:6
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 25. juuli 2010
17:00
Valga FC Warrior
1:3
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna JK Legion
4:1
Rakvere FC Flora
17:00
Pärnu JK Vaprus
2:3
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 18. juuli 2010
17:00
Rakvere FC Flora
1:3
Valga FC Warrior
17:00
Kiviõli Tamme Auto
1:3
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Flora II
8:0
Tallinna JK Legion
17:00
Lasnamäe FC Ajax
1:2
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia II
2:1
Jõhvi JK Orbiit
Pühapäev, 11. juuli 2010
14:00
Rakvere FC Flora
1:2
Tallinna FC Flora II
14:00
Tallinna JK Legion
2:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Jõhvi JK Orbiit
1:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Valga FC Warrior
2:2
Pärnu JK Vaprus
17:00
JK Tallinna Kalev
1:1
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 4. juuli 2010
17:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia II
3:2
Rakvere FC Flora
17:00
Kiviõli Tamme Auto
4:1
Tallinna JK Legion
17:00
Lasnamäe FC Ajax
5:0
Jõhvi JK Orbiit
19:30
Tallinna FC Flora II
3:1
Valga FC Warrior
Kolmapäev, 30. juuni 2010
18:45
Tallinna FC Levadia II
0:1
Tallinna FC Flora II
18:45
Valga FC Warrior
2:1
JK Tallinna Kalev
18:45
Kiviõli Tamme Auto
3:0
Rakvere FC Flora
18:45
Lasnamäe FC Ajax
1:0
Tallinna JK Legion
18:45
Pärnu JK Vaprus
5:0
Jõhvi JK Orbiit
Kolmapäev, 16. juuni 2010
19:15
Jõhvi JK Orbiit
1:2
JK Tallinna Kalev
19:15
Tallinna FC Flora II
0:0
Kiviõli Tamme Auto
19:15
Rakvere FC Flora
0:0
Lasnamäe FC Ajax
19:15
Tallinna JK Legion
1:2
Pärnu JK Vaprus
19:15
Tallinna FC Levadia II
4:0
Valga FC Warrior
Pühapäev, 13. juuni 2010
19:15
JK Tallinna Kalev
3:0
Tallinna JK Legion
19:15
Pärnu JK Vaprus
3:1
Rakvere FC Flora
19:15
Lasnamäe FC Ajax
2:1
Tallinna FC Flora II
19:15
Kiviõli Tamme Auto
1:4
Tallinna FC Levadia II
19:15
Valga FC Warrior
1:2
Jõhvi JK Orbiit
Pühapäev, 6. juuni 2010
17:00
Kiviõli Tamme Auto
3:2
Valga FC Warrior
17:00
Rakvere FC Flora
2:1
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia II
2:0
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna JK Legion
1:0
Jõhvi JK Orbiit
19:30
Tallinna FC Flora II
2:0
Pärnu JK Vaprus
Kolmapäev, 2. juuni 2010
18:45
Pärnu JK Vaprus
0:1
Tallinna FC Levadia II
18:45
Lasnamäe FC Ajax
3:2
Kiviõli Tamme Auto
18:45
Valga FC Warrior
2:2
Tallinna JK Legion
18:45
Jõhvi JK Orbiit
1:2
Rakvere FC Flora
18:45
JK Tallinna Kalev
2:3
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 30. mai 2010
14:00
Rakvere FC Flora
3:4
Tallinna JK Legion
14:00
Kiviõli Tamme Auto
4:3
Pärnu JK Vaprus
14:00
Tallinna FC Flora II
3:1
Jõhvi JK Orbiit
14:00
Lasnamäe FC Ajax
6:0
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna FC Levadia II
3:0
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 16. mai 2010
14:00
Tallinna JK Legion
1:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Jõhvi JK Orbiit
0:1
Tallinna FC Levadia II
14:00
Pärnu JK Vaprus
0:0
Lasnamäe FC Ajax
14:05
JK Tallinna Kalev
4:3
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Valga FC Warrior
4:0
Rakvere FC Flora
Pühapäev, 9. mai 2010
14:00
Kiviõli Tamme Auto
3:1
Jõhvi JK Orbiit
14:00
Tallinna FC Flora II
6:2
Rakvere FC Flora
14:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Valga FC Warrior
14:00
Tallinna FC Levadia II
4:0
Tallinna JK Legion
17:00
Lasnamäe FC Ajax
2:1
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 2. mai 2010
13:00
Jõhvi JK Orbiit
0:3
Lasnamäe FC Ajax
14:00
JK Tallinna Kalev
4:0
Pärnu JK Vaprus
14:00
Rakvere FC Flora
0:4
Tallinna FC Levadia II
14:00
Tallinna JK Legion
0:2
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Valga FC Warrior
0:2
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 25. aprill 2010
14:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Valga FC Warrior
14:00
Lasnamäe FC Ajax
3:0
Jõhvi JK Orbiit
14:00
Pärnu JK Vaprus
2:2
JK Tallinna Kalev
17:00
Kiviõli Tamme Auto
3:1
Tallinna JK Legion
17:00
Tallinna FC Levadia II
6:0
Rakvere FC Flora
Pühapäev, 18. aprill 2010
14:00
Rakvere FC Flora
1:6
Tallinna FC Flora II
14:00
Valga FC Warrior
0:3
Pärnu JK Vaprus
14:00
Jõhvi JK Orbiit
0:3
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tallinna JK Legion
0:2
Tallinna FC Levadia II
17:00
JK Tallinna Kalev
1:1
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 11. aprill 2010
14:00
Rakvere FC Flora
0:0
Valga FC Warrior
14:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Jõhvi JK Orbiit
14:00
Tallinna FC Flora II
1:1
Tallinna JK Legion
17:00
Kiviõli Tamme Auto
1:3
JK Tallinna Kalev
17:00
Lasnamäe FC Ajax
1:0
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 4. aprill 2010
14:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Pärnu JK Vaprus
2:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tallinna JK Legion
8:0
Rakvere FC Flora
14:00
Jõhvi JK Orbiit
2:1
Tallinna FC Flora II
17:00
Valga FC Warrior
0:3
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 28. märts 2010
14:00
Tallinna JK Legion
3:0
Valga FC Warrior
14:00
Kiviõli Tamme Auto
3:3
Lasnamäe FC Ajax
14:00
Rakvere FC Flora
0:2
Jõhvi JK Orbiit
14:00
Tallinna FC Levadia II
2:0
Pärnu JK Vaprus
17:00
Tallinna FC Flora II
2:1
JK Tallinna Kalev
Kolmapäev, 24. märts 2010
18:45
Pärnu JK Vaprus
3:1
Tallinna FC Flora II
18:45
Lasnamäe FC Ajax
2:2
Tallinna FC Levadia II
18:45
Jõhvi JK Orbiit
0:1
Tallinna JK Legion
18:45
Valga FC Warrior
0:4
Kiviõli Tamme Auto
18:45
JK Tallinna Kalev
1:0
Rakvere FC Flora
Pühapäev, 21. märts 2010
14:00
Jõhvi JK Orbiit
0:2
Valga FC Warrior
14:00
Rakvere FC Flora
1:4
Pärnu JK Vaprus
14:00
Tallinna JK Legion
1:4
JK Tallinna Kalev
14:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Lasnamäe FC Ajax
17:00
Tallinna FC Levadia II
3:0
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 14. märts 2010
14:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Jõhvi JK Orbiit
14:00
Pärnu JK Vaprus
2:3
Tallinna JK Legion
14:00
Lasnamäe FC Ajax
3:2
Rakvere FC Flora
14:00
Kiviõli Tamme Auto
2:2
Tallinna FC Flora II
17:00
Valga FC Warrior
0:3
Tallinna FC Levadia II
Kolmapäev, 10. märts 2010
18:45
Tallinna FC Flora II
1:0
Tallinna FC Levadia II
18:45
Jõhvi JK Orbiit
0:0
Pärnu JK Vaprus
18:45
Tallinna JK Legion
1:2
Lasnamäe FC Ajax
18:45
Rakvere FC Flora
2:-
Kiviõli Tamme Auto
18:45
JK Tallinna Kalev
4:1
Valga FC Warrior
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
LIVE: Inter ja Dortmund jagavad surmagrupis edasipääsupaika  (Batshuayi kukutas Ajaxi)
TIPNERI KARIKAS
U17 MM
Kostja dokk mustalt | Talenti voolinud Passikuta: ilma Professorita meil midagi ei otsustatud
MEISTRITE LIIGA
LEVADIA - KALJU KARIKALAHING
Jalgpallilisi tähelepanekuid Frankfurdi raamatumessilt
OLULINE
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
33
26
3
4
90:21
81
2.
Tallinna FCI Levadia
33
23
5
5
92:27
74
3.
Nõmme Kalju FC
33
21
10
2
73:30
73
4.
Paide Linnameeskond
33
22
5
6
73:25
71
5.
Tartu JK Tammeka
33
11
7
15
49:57
40
6.
JK Narva Trans
33
10
9
14
52:49
39
7.
Viljandi JK Tulevik
33
6
7
20
33:69
25
8.
FC Kuressaare
33
6
5
22
24:76
23
9.
JK Tallinna Kalev
33
5
6
22
25:85
21
10.
Maardu Linnameeskond
33
4
5
24
28:100
17
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
81
Tallinna FCI Levadia
74
Nõmme Kalju FC
73
Paide Linnameeskond
71
Tartu JK Tammeka
40
JK Narva Trans
39
Viljandi JK Tulevik
25
FC Kuressaare
23
JK Tallinna Kalev
21
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK