Esiliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 6. november 2011
13:00
JK Tallinna Kalev
3:2
Tallinna FC Puuma
13:00
Tallinna FC Flora II
4:3
Kohtla-Järve FC Lootus
13:00
Kiviõli Tamme Auto
3:1
Tallinna FC Levadia II
13:00
Tallinna FC Infonet
3:0
Pärnu Linnameeskond
13:00
Tallinna JK Legion
2:2
Valga FC Warrior
Pühapäev, 30. oktoober 2011
14:00
Pärnu Linnameeskond
4:0
Tallinna JK Legion
14:00
Valga FC Warrior
0:9
JK Tallinna Kalev
14:00
Tallinna FC Puuma
2:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:3
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna FC Levadia II
4:3
Tallinna FC Infonet
Kolmapäev, 26. oktoober 2011
18:45
Kiviõli Tamme Auto
4:1
Tallinna FC Puuma
Pühapäev, 23. oktoober 2011
14:00
Tallinna JK Legion
2:2
JK Tallinna Kalev
14:00
Tallinna FC Flora II
1:1
Valga FC Warrior
15:00
Pärnu Linnameeskond
4:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
Tallinna FC Infonet
9:2
Kohtla-Järve FC Lootus
Kolmapäev, 19. oktoober 2011
16:00
Valga FC Warrior
2:7
Pärnu Linnameeskond
18:45
Kiviõli Tamme Auto
3:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 16. oktoober 2011
14:00
Tallinna FC Puuma
2:4
Tallinna FC Infonet
14:00
JK Tallinna Kalev
3:0
Tallinna FC Flora II
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:2
Pärnu Linnameeskond
14:00
Valga FC Warrior
0:3
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 9. oktoober 2011
14:00
Valga FC Warrior
0:4
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 2. oktoober 2011
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:0
JK Tallinna Kalev
14:00
Tallinna FC Infonet
7:0
Valga FC Warrior
14:00
Tallinna JK Legion
0:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Pärnu Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Puuma
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Kohtla-Järve FC Lootus
Kolmapäev, 28. september 2011
17:00
Tallinna FC Flora II
3:2
Kiviõli Tamme Auto
17:00
JK Tallinna Kalev
3:1
Tallinna FC Infonet
17:00
Tallinna FC Puuma
2:5
Tallinna FC Levadia II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:0
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 25. september 2011
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:1
Tallinna FC Puuma
14:00
Tallinna FC Levadia II
4:1
Valga FC Warrior
14:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
JK Tallinna Kalev
14:00
Tallinna JK Legion
1:4
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna FC Infonet
2:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 18. september 2011
14:00
JK Tallinna Kalev
3:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Tallinna FC Infonet
14:00
Valga FC Warrior
1:2
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Puuma
6:2
Tallinna JK Legion
17:00
Tallinna FC Flora II
1:0
Pärnu Linnameeskond
Kolmapäev, 14. september 2011
17:00
Tallinna FC Puuma
5:0
Valga FC Warrior
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:0
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna JK Legion
1:6
Tallinna FC Infonet
17:00
Pärnu Linnameeskond
2:3
Kiviõli Tamme Auto
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 11. september 2011
14:00
Valga FC Warrior
1:3
Tallinna FC Puuma
14:00
JK Tallinna Kalev
3:1
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Pärnu Linnameeskond
14:00
Tallinna FC Infonet
5:1
Tallinna JK Legion
17:00
Tallinna FC Flora II
1:2
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 28. august 2011
17:00
Tallinna JK Legion
2:6
Tallinna FC Puuma
17:00
Pärnu Linnameeskond
3:3
Tallinna FC Flora II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
6:0
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna FC Infonet
Kiviõli Tamme Auto
19:30
Tallinna FC Levadia II
2:2
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 21. august 2011
17:00
Kiviõli Tamme Auto
4:0
Tallinna JK Legion
17:00
Pärnu Linnameeskond
4:5
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Tallinna FC Infonet
17:00
Tallinna FC Puuma
2:2
Kohtla-Järve FC Lootus
19:30
Valga FC Warrior
1:1
Tallinna FC Levadia II
Kolmapäev, 17. august 2011
18:45
JK Tallinna Kalev
3:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 14. august 2011
17:00
Tallinna JK Legion
3:2
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Pärnu Linnameeskond
5:0
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Tallinna FC Puuma
19:30
Tallinna FC Infonet
1:1
JK Tallinna Kalev
Kolmapäev, 10. august 2011
18:45
Tallinna FC Flora II
2:0
Valga FC Warrior
18:45
Tallinna FC Levadia II
1:1
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 7. august 2011
17:00
Valga FC Warrior
0:2
Tallinna FC Infonet
17:00
JK Tallinna Kalev
4:5
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna FC Puuma
3:2
Pärnu Linnameeskond
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Tallinna FC Levadia II
19:30
Tallinna FC Flora II
5:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 31. juuli 2011
17:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Kiviõli Tamme Auto
2:5
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna JK Legion
2:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
Tallinna FC Infonet
2:0
Tallinna FC Puuma
19:30
Tallinna FC Flora II
0:6
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 24. juuli 2011
17:00
Tallinna FC Puuma
4:2
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:4
Tallinna FC Infonet
17:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Tallinna JK Legion
Esmaspäev, 18. juuli 2011
18:45
Tallinna FC Infonet
2:2
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 17. juuli 2011
17:00
Kiviõli Tamme Auto
4:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Tallinna FC Flora II
0:3
Tallinna FC Puuma
17:00
JK Tallinna Kalev
3:1
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna JK Legion
3:1
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 10. juuli 2011
17:00
Pärnu Linnameeskond
1:3
Tallinna FC Infonet
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Tallinna FC Puuma
0:5
JK Tallinna Kalev
17:00
Valga FC Warrior
3:1
Tallinna JK Legion
19:30
Tallinna FC Levadia II
-:1
Kiviõli Tamme Auto
Esmaspäev, 4. juuli 2011
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:0
Tallinna FC Flora II
18:45
Tallinna FC Puuma
3:1
Valga FC Warrior
Pühapäev, 3. juuli 2011
17:00
Tallinna JK Legion
1:3
Tallinna FC Infonet
17:00
Pärnu Linnameeskond
1:3
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:4
JK Tallinna Kalev
Kolmapäev, 22. juuni 2011
18:45
Kiviõli Tamme Auto
0:0
Tallinna FC Infonet
18:45
Tallinna FC Flora II
1:1
Pärnu Linnameeskond
18:45
JK Tallinna Kalev
1:4
Tallinna FC Levadia II
18:45
Valga FC Warrior
3:3
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tallinna FC Puuma
3:3
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 19. juuni 2011
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:2
Tallinna FC Puuma
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna JK Legion
1:2
Kiviõli Tamme Auto
19:30
Tallinna FC Infonet
3:1
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 15. juuni 2011
18:45
Tallinna FC Flora II
8:0
Kiviõli Tamme Auto
18:45
Valga FC Warrior
2:3
Pärnu Linnameeskond
18:45
JK Tallinna Kalev
2:2
Tallinna FC Infonet
18:45
Tallinna FC Puuma
1:1
Tallinna FC Levadia II
18:45
Kohtla-Järve FC Lootus
3:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 12. juuni 2011
17:00
Tallinna FC Infonet
5:0
Valga FC Warrior
17:00
Tallinna JK Legion
0:3
Tallinna FC Flora II
17:00
Pärnu Linnameeskond
2:3
Tallinna FC Puuma
17:00
Kiviõli Tamme Auto
2:2
JK Tallinna Kalev
19:30
Tallinna FC Levadia II
4:2
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 5. juuni 2011
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:0
Pärnu Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Puuma
2:3
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 29. mai 2011
17:00
Valga FC Warrior
1:-
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tallinna FC Puuma
5:2
Tallinna FC Infonet
19:30
Tallinna FC Levadia II
5:0
Tallinna JK Legion
Reede, 27. mai 2011
18:30
JK Tallinna Kalev
1:0
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 22. mai 2011
17:00
Tallinna JK Legion
1:5
JK Tallinna Kalev
17:00
Pärnu Linnameeskond
0:5
Tallinna FC Levadia II
17:00
Kiviõli Tamme Auto
1:2
Tallinna FC Puuma
17:00
Tallinna FC Infonet
3:3
Kohtla-Järve FC Lootus
Kolmapäev, 18. mai 2011
17:00
Tallinna FC Flora II
1:1
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 15. mai 2011
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Valga FC Warrior
0:0
JK Tallinna Kalev
14:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
Tallinna JK Legion
17:00
Tallinna FC Levadia II
0:0
Tallinna FC Infonet
Pühapäev, 8. mai 2011
14:00
Tallinna FC Infonet
3:3
Pärnu Linnameeskond
14:00
Tallinna JK Legion
4:2
Valga FC Warrior
17:00
Kiviõli Tamme Auto
1:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
JK Tallinna Kalev
5:0
Tallinna FC Puuma
Pühapäev, 1. mai 2011
14:00
Pärnu Linnameeskond
1:2
Tallinna FC Infonet
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Tallinna FC Flora II
14:00
Tallinna FC Puuma
1:0
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia II
0:1
Kiviõli Tamme Auto
Reede, 29. aprill 2011
19:00
Valga FC Warrior
0:1
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 24. aprill 2011
14:00
Tallinna FC Infonet
1:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Tallinna JK Legion
0:1
Pärnu Linnameeskond
14:00
JK Tallinna Kalev
Valga FC Warrior
14:00
Kiviõli Tamme Auto
2:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Tallinna FC Flora II
4:0
Tallinna FC Puuma
Pühapäev, 17. aprill 2011
14:00
Valga FC Warrior
0:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Tallinna FC Puuma
1:0
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:3
Tallinna FC Infonet
14:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Pärnu Linnameeskond
17:00
JK Tallinna Kalev
3:0
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 10. aprill 2011
14:00
Kiviõli Tamme Auto
5:2
Valga FC Warrior
14:00
Tallinna JK Legion
0:0
Tallinna FC Levadia II
14:00
Pärnu Linnameeskond
0:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Infonet
1:1
Tallinna FC Puuma
17:00
Tallinna FC Flora II
1:1
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 3. aprill 2011
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Valga FC Warrior
0:4
Tallinna FC Infonet
14:00
JK Tallinna Kalev
2:1
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tallinna FC Puuma
1:1
Pärnu Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Flora II
4:2
Tallinna JK Legion
Kolmapäev, 30. märts 2011
18:45
Tallinna FC Levadia II
0:3
JK Tallinna Kalev
Kolmapäev, 23. märts 2011
18:45
Kiviõli Tamme Auto
1:0
Tallinna FC Flora II
18:45
Tallinna FC Levadia II
1:0
Tallinna FC Puuma
18:45
Pärnu Linnameeskond
0:0
Valga FC Warrior
18:45
Tallinna JK Legion
3:3
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tallinna FC Infonet
0:0
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 20. märts 2011
11:00
Tallinna FC Puuma
0:1
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Valga FC Warrior
0:7
Tallinna FC Levadia II
14:00
JK Tallinna Kalev
0:0
Pärnu Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Flora II
2:1
Tallinna FC Infonet
19:30
Kiviõli Tamme Auto
1:2
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 13. märts 2011
14:00
Tallinna FC Infonet
2:1
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:1
Valga FC Warrior
14:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Tallinna JK Legion
1:5
Tallinna FC Puuma
Pühapäev, 6. märts 2011
11:00
Tallinna FC Infonet
1:2
Tallinna JK Legion
14:00
Kiviõli Tamme Auto
2:1
Pärnu Linnameeskond
14:00
JK Tallinna Kalev
2:2
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Valga FC Warrior
3:7
Tallinna FC Puuma
19:30
Tallinna FC Flora II
0:1
Tallinna FC Levadia II
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
OTSEPILT: Eesti U17 koondis alustab turniiri Liechtensteini vastu  (Eestil juba kaks väravat löödud!)
LEVADIA JA PAIDE 2:0
Rogic polnud rahul
VÄLISMAAL
Välismaa 21.04 | Loe järele: Dortmund hoiab end Bayerni sabas
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
21
Tallinna FCI Levadia
21
Paide Linnameeskond
13
Nõmme Kalju FC
11
JK Narva Trans
9
FC Kuressaare
7
Maardu Linnameeskond
5
Tartu JK Tammeka
4
Viljandi JK Tulevik
4
JK Tallinna Kalev
4
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK