Esiliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 4. november 2012
14:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Tartu JK Tammeka II
1:2
Rakvere JK Tarvas
14:00
Kiviõli Tamme Auto
2:1
Tartu SK 10
14:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
FC Infonet
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:3
FC Puuma
Pühapäev, 28. oktoober 2012
14:00
Tallinna FC Flora II
4:3
Tartu JK Tammeka II
14:00
FC Puuma
1:2
Pärnu Linnameeskond
14:00
Rakvere JK Tarvas
5:1
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tartu SK 10
0:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
FC Infonet
6:1
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 21. oktoober 2012
14:00
Kiviõli Tamme Auto
0:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:2
Pärnu Linnameeskond
14:00
FC Infonet
2:3
Tartu SK 10
14:00
Tartu JK Tammeka II
4:3
FC Puuma
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:2
Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 13. oktoober 2012
14:00
Pärnu Linnameeskond
3:0
Tallinna FC Levadia II
14:00
Kiviõli Tamme Auto
3:0
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 7. oktoober 2012
14:00
Rakvere JK Tarvas
0:2
FC Infonet
14:00
Pärnu Linnameeskond
2:4
Tartu JK Tammeka II
14:00
Tartu SK 10
1:1
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
FC Puuma
3:1
Kiviõli Tamme Auto
Kolmapäev, 3. oktoober 2012
16:45
Kohtla-Järve FC Lootus
4:0
Tartu JK Tammeka II
16:45
Kiviõli Tamme Auto
6:1
Pärnu Linnameeskond
18:45
Tartu SK 10
1:1
Rakvere JK Tarvas
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:1
FC Puuma
18:45
FC Infonet
0:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 30. september 2012
14:00
Tartu JK Tammeka II
0:3
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tallinna FC Flora II
3:0
Tartu SK 10
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
FC Puuma
0:1
FC Infonet
Pühapäev, 23. september 2012
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tartu SK 10
3:4
FC Puuma
14:00
Tallinna FC Levadia II
2:1
Tartu JK Tammeka II
17:00
FC Infonet
4:0
Pärnu Linnameeskond
17:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 19. september 2012
17:30
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tartu SK 10
17:30
Kiviõli Tamme Auto
2:1
Tallinna FC Levadia II
17:30
Tallinna FC Flora II
4:0
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tartu JK Tammeka II
1:1
FC Infonet
18:45
FC Puuma
5:2
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 16. september 2012
14:00
Rakvere JK Tarvas
5:4
Pärnu Linnameeskond
14:00
Tartu SK 10
-:4
Tartu JK Tammeka II
14:00
FC Infonet
4:1
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:5
Tallinna FC Levadia II
17:00
Tallinna FC Flora II
0:0
FC Puuma
Laupäev, 8. september 2012
17:00
Kiviõli Tamme Auto
8:0
FC Puuma
Kolmapäev, 5. september 2012
18:00
Pärnu Linnameeskond
2:2
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 2. september 2012
14:00
Tallinna FC Levadia II
7:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Kiviõli Tamme Auto
0:3
FC Infonet
14:00
Tartu JK Tammeka II
0:1
Tartu SK 10
14:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
Rakvere JK Tarvas
17:00
FC Puuma
2:3
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 29. august 2012
18:30
Rakvere JK Tarvas
5:3
FC Puuma
18:30
Kohtla-Järve FC Lootus
-:2
Tallinna FC Flora II
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:0
Kiviõli Tamme Auto
18:45
Tartu SK 10
3:1
Pärnu Linnameeskond
18:45
FC Infonet
6:0
Tartu JK Tammeka II
Pühapäev, 26. august 2012
17:00
Kiviõli Tamme Auto
7:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Tartu JK Tammeka II
0:5
Tallinna FC Levadia II
17:00
Pärnu Linnameeskond
1:1
FC Infonet
17:00
Tallinna FC Flora II
3:2
Rakvere JK Tarvas
19:30
FC Puuma
2:3
Tartu SK 10
Kolmapäev, 22. august 2012
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:1
Tallinna FC Flora II
18:45
Tartu JK Tammeka II
1:0
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 19. august 2012
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:1
Rakvere JK Tarvas
17:00
Tartu SK 10
1:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Kiviõli Tamme Auto
2:3
Tartu JK Tammeka II
17:00
Tallinna FC Levadia II
8:2
Pärnu Linnameeskond
19:30
FC Infonet
2:0
FC Puuma
Pühapäev, 12. august 2012
17:00
Tartu JK Tammeka II
2:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Rakvere JK Tarvas
4:1
Tartu SK 10
17:00
Tallinna FC Flora II
1:2
FC Infonet
19:30
FC Puuma
1:0
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 5. august 2012
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:2
Tartu SK 10
17:00
FC Infonet
4:1
Rakvere JK Tarvas
17:00
Kiviõli Tamme Auto
0:2
FC Puuma
Kolmapäev, 1. august 2012
18:45
FC Infonet
3:1
Tallinna FC Flora II
18:45
FC Puuma
0:0
Rakvere JK Tarvas
18:45
Pärnu Linnameeskond
1:1
Tartu SK 10
18:45
Tartu JK Tammeka II
3:5
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 29. juuli 2012
17:00
Tartu SK 10
3:2
FC Infonet
17:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Tallinna FC Levadia II
17:00
FC Puuma
4:2
Tartu JK Tammeka II
17:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
19:30
Tallinna FC Flora II
1:2
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 22. juuli 2012
17:00
Kiviõli Tamme Auto
3:3
Rakvere JK Tarvas
17:00
Tartu JK Tammeka II
1:1
Tallinna FC Flora II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:1
FC Infonet
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Tartu SK 10
19:30
Pärnu Linnameeskond
2:0
FC Puuma
Kolmapäev, 18. juuli 2012
18:45
Kiviõli Tamme Auto
2:1
Tallinna FC Levadia II
18:45
Tartu SK 10
1:3
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 15. juuli 2012
14:00
Tartu SK 10
2:1
Kiviõli Tamme Auto
14:00
FC Puuma
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
2:1
Pärnu Linnameeskond
14:00
FC Infonet
5:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
Rakvere JK Tarvas
3:2
Tartu JK Tammeka II
Pühapäev, 1. juuli 2012
17:00
Rakvere JK Tarvas
3:0
Pärnu Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Flora II
2:1
FC Puuma
17:00
Tartu SK 10
1:1
Tartu JK Tammeka II
17:00
FC Infonet
5:0
Kiviõli Tamme Auto
Kolmapäev, 27. juuni 2012
18:45
Tallinna FC Flora II
4:1
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tartu JK Tammeka II
1:4
FC Infonet
Pühapäev, 17. juuni 2012
17:00
Rakvere JK Tarvas
1:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Tallinna FC Levadia II
6:1
Tartu JK Tammeka II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:2
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tartu SK 10
0:2
FC Puuma
17:00
FC Infonet
4:1
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 10. juuni 2012
14:00
Pärnu Linnameeskond
1:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Tallinna FC Flora II
4:0
Tartu SK 10
14:00
Kiviõli Tamme Auto
2:4
Tartu JK Tammeka II
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:-
Kohtla-Järve FC Lootus
Laupäev, 2. juuni 2012
19:30
FC Puuma
0:2
FC Infonet
19:30
Kiviõli Tamme Auto
3:4
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 27. mai 2012
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:4
Tallinna FC Levadia II
14:00
Kiviõli Tamme Auto
3:3
FC Infonet
Kolmapäev, 23. mai 2012
18:45
Kohtla-Järve FC Lootus
5:2
Tartu JK Tammeka II
18:45
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Pärnu Linnameeskond
18:45
Tallinna FC Levadia II
1:3
FC Puuma
Pühapäev, 20. mai 2012
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:0
FC Infonet
14:00
FC Puuma
2:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Pärnu Linnameeskond
2:0
Tartu JK Tammeka II
17:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
Tartu SK 10
7:0
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 13. mai 2012
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Tallinna FC Flora II
14:00
Tartu JK Tammeka II
1:0
FC Puuma
14:00
FC Infonet
1:0
Tartu SK 10
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:1
Pärnu Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Levadia II
4:1
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 6. mai 2012
14:00
Tallinna FC Flora II
3:1
Tartu JK Tammeka II
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:3
Kiviõli Tamme Auto
14:00
FC Infonet
6:2
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tartu SK 10
3:3
Tallinna FC Levadia II
17:00
FC Puuma
1:1
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 29. aprill 2012
14:00
Kiviõli Tamme Auto
2:5
Tartu SK 10
14:00
Tartu JK Tammeka II
1:2
Rakvere JK Tarvas
14:00
Pärnu Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Flora II
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:3
FC Puuma
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:3
FC Infonet
Pühapäev, 22. aprill 2012
14:00
FC Puuma
3:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
2:1
Pärnu Linnameeskond
14:00
Rakvere JK Tarvas
2:0
Tartu JK Tammeka II
14:00
Tartu SK 10
5:2
Kiviõli Tamme Auto
17:00
FC Infonet
4:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 15. aprill 2012
14:00
Tallinna FC Levadia II
4:1
Tartu SK 10
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:3
FC Infonet
17:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
FC Puuma
17:00
Tartu JK Tammeka II
1:1
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 11. aprill 2012
18:45
FC Puuma
1:1
Tartu JK Tammeka II
18:45
Pärnu Linnameeskond
2:0
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tartu SK 10
1:2
FC Infonet
18:45
Tallinna FC Flora II
4:0
Kiviõli Tamme Auto
18:45
Rakvere JK Tarvas
2:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 8. aprill 2012
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:4
Tartu SK 10
14:00
FC Infonet
2:1
Rakvere JK Tarvas
17:00
Tartu JK Tammeka II
0:0
Pärnu Linnameeskond
19:30
Tallinna FC Levadia II
0:0
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 1. aprill 2012
14:00
Pärnu Linnameeskond
2:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
FC Puuma
2:1
Tallinna FC Levadia II
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:3
Tartu SK 10
17:00
Tartu JK Tammeka II
4:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Tallinna FC Flora II
4:0
FC Infonet
Kolmapäev, 28. märts 2012
18:45
Tallinna FC Levadia II
1:2
Pärnu Linnameeskond
18:45
Tartu SK 10
0:1
Tallinna FC Flora II
18:45
FC Infonet
0:0
FC Puuma
18:45
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 25. märts 2012
14:00
FC Puuma
0:2
Tartu SK 10
14:00
Tartu JK Tammeka II
3:1
Tallinna FC Levadia II
17:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
FC Infonet
17:00
Tallinna FC Flora II
1:1
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 18. märts 2012
14:00
Tallinna FC Levadia II
2:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tartu SK 10
1:1
Pärnu Linnameeskond
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:2
Tallinna FC Flora II
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
FC Puuma
17:00
FC Infonet
2:1
Tartu JK Tammeka II
Pühapäev, 11. märts 2012
14:00
Tartu JK Tammeka II
1:1
Tartu SK 10
14:00
FC Puuma
1:2
Tallinna FC Flora II
14:00
Pärnu Linnameeskond
1:2
Rakvere JK Tarvas
17:00
Tallinna FC Levadia II
2:1
Kohtla-Järve FC Lootus
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
TÄNA KODUS
MEISTRITE LIIGA ON TAGASI!
Luup peale | Pariisi  deja vu  tuletas meelde PSG halvimad ja Unitedi parimad küljed
Kui kohtuvad peatamatu jõud ja liikumatu objekt, kas karikal keeratakse siis kõrvad tagurpidi?
EESTLASTE KÄEKÄIK VÕÕRSIL
SUUR KUUIK EI SAANUD OMA TAHTMIST
Liverpooli ja Manchester Unitedi kavandatud riigipööre kukkus läbi. Aga ainult esialgu
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | VAR, millal juba tuled? Eesti kohtunikud vajavad sind oma skandaalsetelt otsustelt tähelepanu kõrvale juhtimiseks
VÄÄRT VAATAMIST-LUGEMIST
 
Valencia pimedad mehed
VÄLISMAA
Valencia pimedad mehed (2)
Kahekordne Meistrite liiga finalist Valencia jättis selja taha klubi ajaloo kõige nukramaigulisema suve ja fännid ei jõua ära oodata, millal neil avaneb võimalus omanik Peter Limi pea teibasse ajada.
REKLAAM
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
21
19
1
1
56:15
58
2.
Paide Linnameeskond
23
17
0
6
57:24
51
3.
Nõmme Kalju FC
24
14
5
5
46:15
47
4.
Tallinna FCI Levadia
23
13
5
5
55:29
44
5.
Viljandi JK Tulevik
24
9
2
13
27:41
29
6.
Tartu JK Tammeka
24
7
7
10
27:37
28
7.
JK Narva Trans
23
5
6
12
21:33
21
8.
Tallinna JK Legion
24
5
6
13
18:40
21
9.
FC Kuressaare
24
4
7
13
23:48
19
10.
JK Tallinna Kalev
24
3
3
18
13:61
12
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • K, 19.00 Legion II - Zenit (väikesed karikavõistlused)
  • N, 19.00 PJK - Pärnu Vaprus (Esiliiga)
  • L, 13.00 Tulevik - Tammeka (Premium liiga)
  • L, 15.00 Trans - Levadia (Premium liiga)
  • L, 17.00 Pärnu Sadam - Team Helm (Rahvaliiga)
  • P, 13.00 Kuressaare - Flora (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
58
Paide Linnameeskond
51
Nõmme Kalju FC
47
Tallinna FCI Levadia
44
Viljandi JK Tulevik
29
Tartu JK Tammeka
28
JK Narva Trans
21
Tallinna JK Legion
21
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
12
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

VÄLISMAA ERILOOD

Soccernet.ee pakub igal nädalal pikemat lugemist ka välismaa jalgpalli huvilistele. Loe järele!