Esiliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 4. november 2012
14:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Tartu JK Tammeka II
1:2
Rakvere JK Tarvas
14:00
Kiviõli Tamme Auto
2:1
Tartu SK 10
14:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
FC Infonet
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:3
FC Puuma
Pühapäev, 28. oktoober 2012
14:00
Tallinna FC Flora II
4:3
Tartu JK Tammeka II
14:00
FC Puuma
1:2
Pärnu Linnameeskond
14:00
Rakvere JK Tarvas
5:1
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tartu SK 10
0:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
FC Infonet
6:1
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 21. oktoober 2012
14:00
Kiviõli Tamme Auto
0:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:2
Pärnu Linnameeskond
14:00
FC Infonet
2:3
Tartu SK 10
14:00
Tartu JK Tammeka II
4:3
FC Puuma
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:2
Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 13. oktoober 2012
14:00
Pärnu Linnameeskond
3:0
Tallinna FC Levadia II
14:00
Kiviõli Tamme Auto
3:0
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 7. oktoober 2012
14:00
Rakvere JK Tarvas
0:2
FC Infonet
14:00
Pärnu Linnameeskond
2:4
Tartu JK Tammeka II
14:00
Tartu SK 10
1:1
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
FC Puuma
3:1
Kiviõli Tamme Auto
Kolmapäev, 3. oktoober 2012
16:45
Kohtla-Järve FC Lootus
4:0
Tartu JK Tammeka II
16:45
Kiviõli Tamme Auto
6:1
Pärnu Linnameeskond
18:45
Tartu SK 10
1:1
Rakvere JK Tarvas
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:1
FC Puuma
18:45
FC Infonet
0:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 30. september 2012
14:00
Tartu JK Tammeka II
0:3
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tallinna FC Flora II
3:0
Tartu SK 10
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
FC Puuma
0:1
FC Infonet
Pühapäev, 23. september 2012
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tartu SK 10
3:4
FC Puuma
14:00
Tallinna FC Levadia II
2:1
Tartu JK Tammeka II
17:00
FC Infonet
4:0
Pärnu Linnameeskond
17:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 19. september 2012
17:30
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tartu SK 10
17:30
Kiviõli Tamme Auto
2:1
Tallinna FC Levadia II
17:30
Tallinna FC Flora II
4:0
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tartu JK Tammeka II
1:1
FC Infonet
18:45
FC Puuma
5:2
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 16. september 2012
14:00
Rakvere JK Tarvas
5:4
Pärnu Linnameeskond
14:00
Tartu SK 10
-:4
Tartu JK Tammeka II
14:00
FC Infonet
4:1
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
4:5
Tallinna FC Levadia II
17:00
Tallinna FC Flora II
0:0
FC Puuma
Laupäev, 8. september 2012
17:00
Kiviõli Tamme Auto
8:0
FC Puuma
Kolmapäev, 5. september 2012
18:00
Pärnu Linnameeskond
2:2
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 2. september 2012
14:00
Tallinna FC Levadia II
7:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Kiviõli Tamme Auto
0:3
FC Infonet
14:00
Tartu JK Tammeka II
0:1
Tartu SK 10
14:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
Rakvere JK Tarvas
17:00
FC Puuma
2:3
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 29. august 2012
18:30
Rakvere JK Tarvas
5:3
FC Puuma
18:30
Kohtla-Järve FC Lootus
-:2
Tallinna FC Flora II
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:0
Kiviõli Tamme Auto
18:45
Tartu SK 10
3:1
Pärnu Linnameeskond
18:45
FC Infonet
6:0
Tartu JK Tammeka II
Pühapäev, 26. august 2012
17:00
Kiviõli Tamme Auto
7:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Tartu JK Tammeka II
0:5
Tallinna FC Levadia II
17:00
Pärnu Linnameeskond
1:1
FC Infonet
17:00
Tallinna FC Flora II
3:2
Rakvere JK Tarvas
19:30
FC Puuma
2:3
Tartu SK 10
Kolmapäev, 22. august 2012
18:45
Tallinna FC Levadia II
2:1
Tallinna FC Flora II
18:45
Tartu JK Tammeka II
1:0
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 19. august 2012
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:1
Rakvere JK Tarvas
17:00
Tartu SK 10
1:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Kiviõli Tamme Auto
2:3
Tartu JK Tammeka II
17:00
Tallinna FC Levadia II
8:2
Pärnu Linnameeskond
19:30
FC Infonet
2:0
FC Puuma
Pühapäev, 12. august 2012
17:00
Tartu JK Tammeka II
2:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Rakvere JK Tarvas
4:1
Tartu SK 10
17:00
Tallinna FC Flora II
1:2
FC Infonet
19:30
FC Puuma
1:0
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 5. august 2012
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:2
Tartu SK 10
17:00
FC Infonet
4:1
Rakvere JK Tarvas
17:00
Kiviõli Tamme Auto
0:2
FC Puuma
Kolmapäev, 1. august 2012
18:45
FC Infonet
3:1
Tallinna FC Flora II
18:45
FC Puuma
0:0
Rakvere JK Tarvas
18:45
Pärnu Linnameeskond
1:1
Tartu SK 10
18:45
Tartu JK Tammeka II
3:5
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 29. juuli 2012
17:00
Tartu SK 10
3:2
FC Infonet
17:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Tallinna FC Levadia II
17:00
FC Puuma
4:2
Tartu JK Tammeka II
17:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
19:30
Tallinna FC Flora II
1:2
Kiviõli Tamme Auto
Pühapäev, 22. juuli 2012
17:00
Kiviõli Tamme Auto
3:3
Rakvere JK Tarvas
17:00
Tartu JK Tammeka II
1:1
Tallinna FC Flora II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:1
FC Infonet
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Tartu SK 10
19:30
Pärnu Linnameeskond
2:0
FC Puuma
Kolmapäev, 18. juuli 2012
18:45
Kiviõli Tamme Auto
2:1
Tallinna FC Levadia II
18:45
Tartu SK 10
1:3
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 15. juuli 2012
14:00
Tartu SK 10
2:1
Kiviõli Tamme Auto
14:00
FC Puuma
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
2:1
Pärnu Linnameeskond
14:00
FC Infonet
5:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
Rakvere JK Tarvas
3:2
Tartu JK Tammeka II
Pühapäev, 1. juuli 2012
17:00
Rakvere JK Tarvas
3:0
Pärnu Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Flora II
2:1
FC Puuma
17:00
Tartu SK 10
1:1
Tartu JK Tammeka II
17:00
FC Infonet
5:0
Kiviõli Tamme Auto
Kolmapäev, 27. juuni 2012
18:45
Tallinna FC Flora II
4:1
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tartu JK Tammeka II
1:4
FC Infonet
Pühapäev, 17. juuni 2012
17:00
Rakvere JK Tarvas
1:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Tallinna FC Levadia II
6:1
Tartu JK Tammeka II
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
3:2
Kiviõli Tamme Auto
17:00
Tartu SK 10
0:2
FC Puuma
17:00
FC Infonet
4:1
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 10. juuni 2012
14:00
Pärnu Linnameeskond
1:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Tallinna FC Flora II
4:0
Tartu SK 10
14:00
Kiviõli Tamme Auto
2:4
Tartu JK Tammeka II
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:-
Kohtla-Järve FC Lootus
Laupäev, 2. juuni 2012
19:30
FC Puuma
0:2
FC Infonet
19:30
Kiviõli Tamme Auto
3:4
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 27. mai 2012
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:4
Tallinna FC Levadia II
14:00
Kiviõli Tamme Auto
3:3
FC Infonet
Kolmapäev, 23. mai 2012
18:45
Kohtla-Järve FC Lootus
5:2
Tartu JK Tammeka II
18:45
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Pärnu Linnameeskond
18:45
Tallinna FC Levadia II
1:3
FC Puuma
Pühapäev, 20. mai 2012
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:0
FC Infonet
14:00
FC Puuma
2:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Pärnu Linnameeskond
2:0
Tartu JK Tammeka II
17:00
Tallinna FC Flora II
0:0
Tallinna FC Levadia II
17:00
Tartu SK 10
7:0
Kohtla-Järve FC Lootus
Pühapäev, 13. mai 2012
14:00
Kiviõli Tamme Auto
1:1
Tallinna FC Flora II
14:00
Tartu JK Tammeka II
1:0
FC Puuma
14:00
FC Infonet
1:0
Tartu SK 10
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:1
Pärnu Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Levadia II
4:1
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 6. mai 2012
14:00
Tallinna FC Flora II
3:1
Tartu JK Tammeka II
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:3
Kiviõli Tamme Auto
14:00
FC Infonet
6:2
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tartu SK 10
3:3
Tallinna FC Levadia II
17:00
FC Puuma
1:1
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 29. aprill 2012
14:00
Kiviõli Tamme Auto
2:5
Tartu SK 10
14:00
Tartu JK Tammeka II
1:2
Rakvere JK Tarvas
14:00
Pärnu Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Flora II
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:3
FC Puuma
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:3
FC Infonet
Pühapäev, 22. aprill 2012
14:00
FC Puuma
3:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Tallinna FC Flora II
2:1
Pärnu Linnameeskond
14:00
Rakvere JK Tarvas
2:0
Tartu JK Tammeka II
14:00
Tartu SK 10
5:2
Kiviõli Tamme Auto
17:00
FC Infonet
4:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 15. aprill 2012
14:00
Tallinna FC Levadia II
4:1
Tartu SK 10
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:3
FC Infonet
17:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
FC Puuma
17:00
Tartu JK Tammeka II
1:1
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 11. aprill 2012
18:45
FC Puuma
1:1
Tartu JK Tammeka II
18:45
Pärnu Linnameeskond
2:0
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
Tartu SK 10
1:2
FC Infonet
18:45
Tallinna FC Flora II
4:0
Kiviõli Tamme Auto
18:45
Rakvere JK Tarvas
2:1
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 8. aprill 2012
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:4
Tartu SK 10
14:00
FC Infonet
2:1
Rakvere JK Tarvas
17:00
Tartu JK Tammeka II
0:0
Pärnu Linnameeskond
19:30
Tallinna FC Levadia II
0:0
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 1. aprill 2012
14:00
Pärnu Linnameeskond
2:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
FC Puuma
2:1
Tallinna FC Levadia II
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:3
Tartu SK 10
17:00
Tartu JK Tammeka II
4:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Tallinna FC Flora II
4:0
FC Infonet
Kolmapäev, 28. märts 2012
18:45
Tallinna FC Levadia II
1:2
Pärnu Linnameeskond
18:45
Tartu SK 10
0:1
Tallinna FC Flora II
18:45
FC Infonet
0:0
FC Puuma
18:45
Kohtla-Järve FC Lootus
0:2
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 25. märts 2012
14:00
FC Puuma
0:2
Tartu SK 10
14:00
Tartu JK Tammeka II
3:1
Tallinna FC Levadia II
17:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
FC Infonet
17:00
Tallinna FC Flora II
1:1
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 18. märts 2012
14:00
Tallinna FC Levadia II
2:2
Kiviõli Tamme Auto
14:00
Tartu SK 10
1:1
Pärnu Linnameeskond
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:2
Tallinna FC Flora II
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
FC Puuma
17:00
FC Infonet
2:1
Tartu JK Tammeka II
Pühapäev, 11. märts 2012
14:00
Tartu JK Tammeka II
1:1
Tartu SK 10
14:00
FC Puuma
1:2
Tallinna FC Flora II
14:00
Pärnu Linnameeskond
1:2
Rakvere JK Tarvas
17:00
Tallinna FC Levadia II
2:1
Kohtla-Järve FC Lootus
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
PREMIUM LIIGA
SOOME ON EM-FINAALTURNIIRI LÄVEL
NAPP KAOTUS UKRAINAS
Eesti parim Ukrainas - Matvei Igonen
Eesti kaotas neljapäeva õhtul võõrsil Zaporižžjas üleminuti väravast 0:1 Ukrainale. Soccernet.ee valis Eesti parimaks antud lahingus väravavaht Matvei Igoneni.
EESTI RAHVUSKOONDIS
MM-FINALISTID SAID SELGEKS
PREMIUM LIIGA PILDIS
Kolme aastaga mangomüüjast rahvuskangelaseks
VALI ISE PARIMAD!
SUUR HÄÄLETUS: vali Premium liiga parim mängija!
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
36
29
3
4
110:21
90
2.
Tallinna FCI Levadia
36
24
6
6
98:32
78
3.
Nõmme Kalju FC
36
22
11
3
79:34
77
4.
Paide Linnameeskond
36
23
5
8
78:30
74
5.
Tartu JK Tammeka
36
14
7
15
57:62
49
6.
JK Narva Trans
36
13
9
14
57:49
48
7.
Viljandi JK Tulevik
36
7
7
22
35:75
28
8.
JK Tallinna Kalev
36
6
6
24
29:89
24
9.
FC Kuressaare
36
6
5
25
24:87
23
10.
Maardu Linnameeskond
36
4
5
27
30:118
17
REKLAAM
HÄÄLETUS
Kes lõi Premium liiga oktoobri- ja novembrikuu ilusaima värava?
6%
7%
15%
13%
58%
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

U17 MM

U17 MM Brasiilias - otsepildis Soccernet TV-s!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
90
Tallinna FCI Levadia
78
Nõmme Kalju FC
77
Paide Linnameeskond
74
Tartu JK Tammeka
49
JK Narva Trans
48
Viljandi JK Tulevik
28
JK Tallinna Kalev
24
FC Kuressaare
23
Maardu Linnameeskond
17