Esiliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 6. november 2016
13:00
Tartu FC Santos
2:3
Nõmme Kalju FC U21
13:00
Tallinna FC Levadia U21
2:5
Maardu Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Infonet II
3:3
Tallinna FC Flora U21
16:00
Vändra JK Vaprus
1:0
JK Tallinna Kalev
16:00
Viljandi JK Tulevik
6:0
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 30. oktoober 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Viljandi JK Tulevik
13:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Vändra JK Vaprus
16:00
Nõmme Kalju FC U21
4:3
Tallinna FC Infonet II
Laupäev, 29. oktoober 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:2
Tartu FC Santos
Neljapäev, 27. oktoober 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
1:3
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 23. oktoober 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
Nõmme Kalju FC U21
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:2
Tallinna FC Levadia U21
13:00
Vändra JK Vaprus
2:3
Maardu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Infonet II
2:2
Kohtla-Järve JK Järve
Neljapäev, 20. oktoober 2016
19:00
Tartu FC Santos
2:0
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 16. oktoober 2016
13:00
Vändra JK Vaprus
0:0
Tallinna FC Flora U21
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Nõmme Kalju FC U21
Laupäev, 15. oktoober 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
3:2
Tallinna FC Infonet II
Reede, 14. oktoober 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Tartu FC Santos
Neljapäev, 13. oktoober 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
2:6
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 8. oktoober 2016
13:00
Tallinna FC Infonet II
1:3
Tallinna FC Levadia U21
Pühapäev, 2. oktoober 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik
6:3
Vändra JK Vaprus
13:00
Nõmme Kalju FC U21
3:1
JK Tallinna Kalev
Reede, 30. september 2016
17:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
Kohtla-Järve JK Järve
Neljapäev, 29. september 2016
19:00
Tallinna FC Infonet II
2:3
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu FC Santos
4:0
Maardu Linnameeskond
Pühapäev, 25. september 2016
13:00
Maardu Linnameeskond
4:2
Tallinna FC Infonet II
13:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 24. september 2016
13:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Tartu FC Santos
13:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
Neljapäev, 22. september 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:0
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 18. september 2016
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
Maardu Linnameeskond
16:00
Tartu FC Santos
0:2
Viljandi JK Tulevik
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Infonet II
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 17. september 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Tallinna FC Flora U21
Neljapäev, 15. september 2016
17:45
Viljandi JK Tulevik
4:1
Tallinna FC Infonet II
19:00
Maardu Linnameeskond
5:0
Kohtla-Järve JK Järve
Kolmapäev, 14. september 2016
17:45
Vändra JK Vaprus
3:1
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:1
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu FC Santos
1:0
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 11. september 2016
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:3
Vändra JK Vaprus
16:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Maardu Linnameeskond
Reede, 9. september 2016
18:00
Nõmme Kalju FC U21
0:4
Viljandi JK Tulevik
18:00
Tallinna FC Flora U21
0:5
Tallinna FC Levadia U21
Neljapäev, 8. september 2016
19:00
Tallinna FC Infonet II
3:2
Tartu FC Santos
Esmaspäev, 29. august 2016
19:00
Tartu FC Santos
3:2
Tallinna FC Infonet II
Pühapäev, 28. august 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik
5:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Tallinna FC Flora U21
Laupäev, 27. august 2016
13:00
Vändra JK Vaprus
0:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Maardu Linnameeskond
2:1
JK Tallinna Kalev
Kolmapäev, 24. august 2016
18:00
Nõmme Kalju FC U21
8:1
Vändra JK Vaprus
18:45
Kohtla-Järve JK Järve
2:2
Maardu Linnameeskond
18:45
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia U21
18:45
Tallinna FC Flora U21
2:0
Tartu FC Santos
Pühapäev, 21. august 2016
16:00
Tallinna FC Levadia U21
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Maardu Linnameeskond
0:4
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Vändra JK Vaprus
1:2
Tallinna FC Infonet II
Laupäev, 20. august 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
2:2
JK Tallinna Kalev
19:00
Viljandi JK Tulevik
2:0
Tartu FC Santos
Neljapäev, 18. august 2016
19:00
Nõmme Kalju FC U21
3:2
Tallinna FC Levadia U21
Kolmapäev, 17. august 2016
18:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
Tallinna FC Flora U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu FC Santos
2:2
Vändra JK Vaprus
20:00
Tallinna FC Infonet II
1:5
Maardu Linnameeskond
Pühapäev, 14. august 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
0:1
Tartu FC Santos
19:00
Vändra JK Vaprus
0:4
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 13. august 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
2:3
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Tallinna FC Flora U21
Neljapäev, 11. august 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:2
Tallinna FC Infonet II
Pühapäev, 7. august 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
7:1
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 6. august 2016
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna FC Infonet II
5:0
JK Tallinna Kalev
Neljapäev, 4. august 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik
6:1
Maardu Linnameeskond
Kolmapäev, 3. august 2016
19:00
Tartu FC Santos
3:2
Tallinna FC Levadia U21
Pühapäev, 31. juuli 2016
19:00
Nõmme Kalju FC U21
3:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
4:2
Tallinna FC Infonet II
Laupäev, 30. juuli 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Vändra JK Vaprus
Reede, 29. juuli 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
2:3
Viljandi JK Tulevik
Neljapäev, 28. juuli 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
4:0
Tartu FC Santos
Esmaspäev, 25. juuli 2016
19:00
Tallinna FC Infonet II
2:1
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 24. juuli 2016
19:00
Tartu FC Santos
2:0
Kohtla-Järve JK Järve
Laupäev, 23. juuli 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
4:1
Maardu Linnameeskond
Reede, 22. juuli 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
2:5
Tallinna FC Levadia U21
Neljapäev, 21. juuli 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik
3:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 16. juuli 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
4:0
Vändra JK Vaprus
13:00
Maardu Linnameeskond
1:2
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:4
Tallinna FC Infonet II
Reede, 15. juuli 2016
19:00
Nõmme Kalju FC U21
2:1
Tartu FC Santos
Neljapäev, 14. juuli 2016
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:2
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 9. juuli 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik
6:1
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tartu FC Santos
4:5
Maardu Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Infonet II
2:4
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
4:0
Kohtla-Järve JK Järve
Neljapäev, 7. juuli 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
3:2
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 2. juuli 2016
16:00
Viljandi JK Tulevik
3:3
JK Tallinna Kalev
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:2
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Tartu FC Santos
1:5
Tallinna FC Levadia U21
Reede, 1. juuli 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Tallinna FC Infonet II
Neljapäev, 30. juuni 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 12. juuni 2016
12:00
Tallinna FC Flora U21
0:1
Tartu FC Santos
12:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:2
JK Tallinna Kalev
12:00
Vändra JK Vaprus
2:2
Maardu Linnameeskond
Laupäev, 11. juuni 2016
12:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
Nõmme Kalju FC U21
12:00
Tallinna FC Infonet II
1:5
Viljandi JK Tulevik
Neljapäev, 9. juuni 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
1:0
Tartu FC Santos
Kolmapäev, 8. juuni 2016
18:00
Tallinna FC Flora U21
4:1
Tallinna FC Levadia U21
19:00
JK Tallinna Kalev
6:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:4
Tallinna FC Infonet II
Teisipäev, 7. juuni 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
2:2
Viljandi JK Tulevik
Neljapäev, 26. mai 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik
4:1
Tartu FC Santos
Kolmapäev, 25. mai 2016
18:00
Maardu Linnameeskond
7:1
Kohtla-Järve JK Järve
18:00
Vändra JK Vaprus
1:1
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:2
JK Tallinna Kalev
20:00
Nõmme Kalju FC U21
2:3
Tallinna FC Infonet II
Pühapäev, 22. mai 2016
13:00
Vändra JK Vaprus
1:6
Tallinna FC Levadia U21
13:00
Tartu FC Santos
0:1
Kohtla-Järve JK Järve
Laupäev, 21. mai 2016
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:3
Maardu Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Infonet II
2:3
JK Tallinna Kalev
Neljapäev, 19. mai 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 15. mai 2016
13:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
Tallinna FC Infonet II
13:00
Tartu FC Santos
4:1
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Vändra JK Vaprus
0:1
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 14. mai 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Tallinna FC Flora U21
Neljapäev, 12. mai 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
0:0
Maardu Linnameeskond
Pühapäev, 8. mai 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
1:1
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Maardu Linnameeskond
5:1
Tallinna FC Infonet II
19:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Tartu FC Santos
Reede, 6. mai 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Tallinna FC Levadia U21
Neljapäev, 5. mai 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:2
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 1. mai 2016
13:00
Tallinna FC Infonet II
6:2
Tartu FC Santos
13:00
Nõmme Kalju FC U21
0:3
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 30. aprill 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Viljandi JK Tulevik
13:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Maardu Linnameeskond
Neljapäev, 28. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:0
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 24. aprill 2016
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tartu FC Santos
5:2
Tallinna FC Infonet II
Laupäev, 23. aprill 2016
13:00
Maardu Linnameeskond
3:4
Tallinna FC Levadia U21
13:00
JK Tallinna Kalev
1:1
Tallinna FC Flora U21
Neljapäev, 21. aprill 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
2:0
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 17. aprill 2016
15:00
Tartu FC Santos
1:3
JK Tallinna Kalev
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FC Infonet II
5:0
Maardu Linnameeskond
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:2
Vändra JK Vaprus
Neljapäev, 14. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:1
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 10. aprill 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
6:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Vändra JK Vaprus
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:1
Tartu FC Santos
16:00
Tallinna FC Infonet II
2:1
Tallinna FC Levadia U21
Laupäev, 9. aprill 2016
13:00
Maardu Linnameeskond
2:1
JK Tallinna Kalev
Neljapäev, 7. aprill 2016
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Tartu FC Santos
Kolmapäev, 6. aprill 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
2:3
Tallinna FC Infonet II
19:00
Maardu Linnameeskond
3:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:5
Vändra JK Vaprus
Teisipäev, 5. aprill 2016
18:00
Viljandi JK Tulevik
0:0
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 3. aprill 2016
16:00
Tallinna FC Infonet II
2:0
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
Maardu Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia U21
Laupäev, 2. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
Vändra JK Vaprus
Neljapäev, 31. märts 2016
19:00
Tartu FC Santos
2:3
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 20. märts 2016
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
JK Tallinna Kalev
13:00
Tartu FC Santos
2:0
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna FC Infonet II
6:1
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Maardu Linnameeskond
Neljapäev, 17. märts 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:3
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 13. märts 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
2:1
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tartu FC Santos
1:0
Tallinna FC Flora U21
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:2
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Viljandi JK Tulevik
1:2
Tallinna FC Infonet II
Neljapäev, 10. märts 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
3:0
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 6. märts 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
5:2
Maardu Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Infonet II
4:1
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna FC Levadia U21
3:2
Tartu FC Santos
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:5
Nõmme Kalju FC U21
Neljapäev, 3. märts 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 27. veebruar 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:4
Tallinna FC Levadia U21
13:00
Maardu Linnameeskond
3:0
Tartu FC Santos
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:3
Viljandi JK Tulevik
13:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
Tallinna FC Infonet II
Neljapäev, 25. veebruar 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
2:0
Vändra JK Vaprus
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
Pikk ette (ja ise järele) | Äkitselt ametist läinud Savic ja Vassiljev jätsid endast Levadiasse tohutu pärandi
ESILIIGA
OLUKORD HIIUL
Tehva ootab Lillekülast Hiiule naasmist: ühel staadionil mängides kaovad klubide identiteedid  (muutunud plaan ei morjenda)
LEVADIA TOIMETAB
SUUR MUUTUS
AMETLIK: Savic ja Vassiljev lahkuvad Levadia tüüri juurest!
REKLAAM
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
18
16
2
0
49:9
50
2.
Tallinna FCI Levadia
19
15
3
1
45:9
48
3.
Nõmme Kalju FC
18
12
3
3
34:15
39
4.
Paide Linnameeskond
19
10
3
6
44:20
33
5.
FC Kuressaare
19
7
4
8
22:27
25
6.
Tartu JK Tammeka
19
5
3
11
18:37
18
7.
JK Narva Trans
17
4
2
11
17:29
14
8.
JK Tallinna Kalev
19
3
3
13
16:52
12
9.
Tallinna JK Legion
18
3
5
10
19:33
10
10.
Pärnu JK Vaprus
18
2
2
14
18:51
8
PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
50
Tallinna FCI Levadia
48
Nõmme Kalju FC
39
Paide Linnameeskond
33
FC Kuressaare
25
Tartu JK Tammeka
18
JK Narva Trans
14
JK Tallinna Kalev
12
Tallinna JK Legion
10
Pärnu JK Vaprus
8
EKSKLUSIIV

Loe Soccernet.ee värskemaid eksklusiivlugusid: