Esiliiga A › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 10. november 2013
11:00
Tartu JK Tammeka II
FC Puuma
11:00
Viljandi JK Tulevik
1:1
Tartu SK 10
11:00
Tallinna FC Flora II
4:5
Kiviõli FC Irbis
11:00
Vändra JK Vaprus
3:2
Tallinna FC Levadia II
11:00
Rakvere JK Tarvas
0:2
Jõhvi FC Lokomotiv
Pühapäev, 3. november 2013
11:00
Tartu JK Tammeka II
1:2
Tallinna FC Flora II
11:00
Jõhvi FC Lokomotiv
0:0
Vändra JK Vaprus
14:00
Tartu SK 10
4:3
Kiviõli FC Irbis
17:00
FC Puuma
2:4
Rakvere JK Tarvas
19:30
Tallinna FC Levadia II
5:2
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 27. oktoober 2013
11:00
Kiviõli FC Irbis
1:7
Tartu JK Tammeka II
14:00
Viljandi JK Tulevik
3:1
Jõhvi FC Lokomotiv
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:5
Tallinna FC Levadia II
14:00
Tallinna FC Flora II
1:1
Vändra JK Vaprus
14:00
FC Puuma
1:2
Tartu SK 10
Pühapäev, 20. oktoober 2013
11:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Kiviõli FC Irbis
11:00
Jõhvi FC Lokomotiv
1:0
FC Puuma
14:00
Viljandi JK Tulevik
2:2
Tartu JK Tammeka II
14:00
Tallinna FC Levadia II
2:2
Tallinna FC Flora II
17:00
Tartu SK 10
2:1
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 13. oktoober 2013
14:00
Vändra JK Vaprus
1:0
Tartu SK 10
14:00
Kiviõli FC Irbis
4:0
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 6. oktoober 2013
14:00
FC Puuma
2:1
Tallinna FC Flora II
14:00
Kiviõli FC Irbis
3:1
Tallinna FC Levadia II
14:00
Rakvere JK Tarvas
3:0
Viljandi JK Tulevik
17:00
Tartu SK 10
0:1
Jõhvi FC Lokomotiv
Laupäev, 5. oktoober 2013
19:30
Tartu JK Tammeka II
3:1
Vändra JK Vaprus
Kolmapäev, 2. oktoober 2013
17:00
Tallinna FC Flora II
2:1
Jõhvi FC Lokomotiv
19:30
Tallinna FC Levadia II
6:0
FC Puuma
19:30
Tartu JK Tammeka II
1:1
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 29. september 2013
14:00
Tallinna FC Levadia II
2:1
Jõhvi FC Lokomotiv
14:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Vändra JK Vaprus
14:00
Tartu SK 10
1:0
Tartu JK Tammeka II
17:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Tallinna FC Flora II
Reede, 27. september 2013
19:30
FC Puuma
4:2
Kiviõli FC Irbis
Pühapäev, 22. september 2013
14:00
Vändra JK Vaprus
6:0
FC Puuma
14:00
Tallinna FC Flora II
1:0
Viljandi JK Tulevik
14:00
Jõhvi FC Lokomotiv
2:1
Tartu JK Tammeka II
17:00
Rakvere JK Tarvas
4:3
Kiviõli FC Irbis
17:00
Tallinna FC Levadia II
6:1
Tartu SK 10
Neljapäev, 19. september 2013
19:30
Tartu SK 10
-:3
Tallinna FC Flora II
Kolmapäev, 18. september 2013
17:45
Vändra JK Vaprus
1:0
Rakvere JK Tarvas
17:45
Kiviõli FC Irbis
5:7
Jõhvi FC Lokomotiv
19:30
Tartu JK Tammeka II
1:2
Tallinna FC Levadia II
20:30
FC Puuma
1:0
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 15. september 2013
14:00
Viljandi JK Tulevik
4:0
FC Puuma
14:00
Jõhvi FC Lokomotiv
4:1
Kiviõli FC Irbis
Laupäev, 14. september 2013
11:00
Tallinna FC Flora II
2:1
Tartu SK 10
17:00
Rakvere JK Tarvas
4:3
Vändra JK Vaprus
20:30
Tallinna FC Levadia II
2:1
Tartu JK Tammeka II
Pühapäev, 8. september 2013
17:00
Vändra JK Vaprus
3:0
Tartu JK Tammeka II
Kolmapäev, 4. september 2013
20:00
FC Puuma
1:1
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 1. september 2013
14:00
Viljandi JK Tulevik
1:4
Tallinna FC Flora II
17:00
Tartu JK Tammeka II
1:1
Jõhvi FC Lokomotiv
19:30
Tartu SK 10
1:5
Tallinna FC Levadia II
Reede, 30. august 2013
18:30
Kiviõli FC Irbis
2:3
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 25. august 2013
17:00
Jõhvi FC Lokomotiv
3:1
Tallinna FC Levadia II
Laupäev, 24. august 2013
17:00
Tartu JK Tammeka II
2:0
Tartu SK 10
17:00
Tallinna FC Flora II
1:4
Rakvere JK Tarvas
17:00
Kiviõli FC Irbis
1:1
FC Puuma
Reede, 23. august 2013
18:45
Vändra JK Vaprus
1:0
Viljandi JK Tulevik
Kolmapäev, 21. august 2013
18:00
Jõhvi FC Lokomotiv
2:0
Tallinna FC Flora II
18:00
Rakvere JK Tarvas
6:2
Tartu JK Tammeka II
20:30
FC Puuma
0:6
Tallinna FC Levadia II
Teisipäev, 20. august 2013
19:00
Viljandi JK Tulevik
+:-
Kiviõli FC Irbis
19:30
Tartu SK 10
2:4
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 18. august 2013
15:00
Vändra JK Vaprus
1:2
Tartu JK Tammeka II
17:00
Tallinna FC Flora II
3:1
FC Puuma
Laupäev, 17. august 2013
18:00
Jõhvi FC Lokomotiv
0:3
Tartu SK 10
20:00
Tallinna FC Levadia II
5:1
Kiviõli FC Irbis
Reede, 16. august 2013
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:2
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 11. august 2013
19:30
FC Puuma
2:1
Jõhvi FC Lokomotiv
Laupäev, 10. august 2013
11:00
Tallinna FC Flora II
1:2
Tallinna FC Levadia II
14:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Tartu SK 10
14:00
Tartu JK Tammeka II
2:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
Kiviõli FC Irbis
2:5
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 4. august 2013
17:00
Tartu JK Tammeka II
5:4
Kiviõli FC Irbis
Laupäev, 3. august 2013
14:00
Tallinna FC Levadia II
1:0
Rakvere JK Tarvas
14:00
Vändra JK Vaprus
1:1
Tallinna FC Flora II
19:30
Jõhvi FC Lokomotiv
5:0
Viljandi JK Tulevik
Reede, 2. august 2013
19:30
Tartu SK 10
2:1
FC Puuma
Pühapäev, 28. juuli 2013
19:30
Viljandi JK Tulevik
0:7
Tallinna FC Levadia II
Laupäev, 27. juuli 2013
14:00
Tallinna FC Flora II
2:1
Tartu JK Tammeka II
14:00
Rakvere JK Tarvas
2:0
FC Puuma
19:30
Vändra JK Vaprus
1:1
Jõhvi FC Lokomotiv
Reede, 26. juuli 2013
19:30
Kiviõli FC Irbis
2:4
Tartu SK 10
Kolmapäev, 24. juuli 2013
19:30
Vändra JK Vaprus
2:4
Jõhvi FC Lokomotiv
Pühapäev, 21. juuli 2013
19:30
Jõhvi FC Lokomotiv
0:0
Rakvere JK Tarvas
19:30
FC Puuma
2:1
Tartu JK Tammeka II
19:30
Kiviõli FC Irbis
1:3
Tallinna FC Flora II
Laupäev, 20. juuli 2013
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:2
Vändra JK Vaprus
Reede, 19. juuli 2013
19:30
Tartu SK 10
3:2
Viljandi JK Tulevik
Reede, 12. juuli 2013
18:00
Tartu JK Tammeka II
1:5
Tallinna FC Levadia II
19:30
Vändra JK Vaprus
1:1
Rakvere JK Tarvas
19:30
Kiviõli FC Irbis
3:3
Jõhvi FC Lokomotiv
19:30
FC Puuma
1:1
Viljandi JK Tulevik
20:30
Tartu SK 10
1:2
Tallinna FC Flora II
Reede, 5. juuli 2013
19:30
Vändra JK Vaprus
1:1
FC Puuma
19:30
Rakvere JK Tarvas
2:0
Kiviõli FC Irbis
19:30
Jõhvi FC Lokomotiv
0:1
Tartu JK Tammeka II
19:30
Tallinna FC Flora II
0:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Levadia II
3:3
Tartu SK 10
Kolmapäev, 19. juuni 2013
18:00
Jõhvi FC Lokomotiv
3:1
Tallinna FC Levadia II
18:00
Tartu SK 10
4:0
Tartu JK Tammeka II
20:30
FC Puuma
5:1
Kiviõli FC Irbis
Teisipäev, 18. juuni 2013
19:30
Viljandi JK Tulevik
2:2
Vändra JK Vaprus
19:30
Rakvere JK Tarvas
1:1
Tallinna FC Flora II
Pühapäev, 16. juuni 2013
19:30
Tallinna FC Levadia II
5:1
FC Puuma
Laupäev, 15. juuni 2013
11:00
Tallinna FC Flora II
0:4
Jõhvi FC Lokomotiv
14:00
Tartu JK Tammeka II
5:0
Rakvere JK Tarvas
14:00
Kiviõli FC Irbis
2:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
Vändra JK Vaprus
4:2
Tartu SK 10
Kolmapäev, 12. juuni 2013
19:30
Kiviõli FC Irbis
0:4
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 9. juuni 2013
17:00
Vändra JK Vaprus
1:1
Viljandi JK Tulevik
17:00
Tartu JK Tammeka II
2:0
Tartu SK 10
17:00
Kiviõli FC Irbis
2:1
FC Puuma
Kolmapäev, 5. juuni 2013
19:30
Kiviõli FC Irbis
1:6
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 2. juuni 2013
14:00
Tartu SK 10
0:5
Jõhvi FC Lokomotiv
19:30
Tartu JK Tammeka II
1:0
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 1. juuni 2013
11:00
FC Puuma
0:0
Tallinna FC Flora II
14:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Viljandi JK Tulevik
14:00
Kiviõli FC Irbis
0:2
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 26. mai 2013
19:30
Jõhvi FC Lokomotiv
3:1
FC Puuma
Laupäev, 25. mai 2013
11:00
Tallinna FC Levadia II
1:2
Tallinna FC Flora II
14:00
Viljandi JK Tulevik
0:0
Tartu JK Tammeka II
17:00
Kiviõli FC Irbis
3:2
Vändra JK Vaprus
Kolmapäev, 22. mai 2013
19:30
Tartu SK 10
4:0
Rakvere JK Tarvas
19:30
Vändra JK Vaprus
0:2
Tallinna FC Flora II
Laupäev, 18. mai 2013
11:00
Tallinna FC Flora II
2:1
Vändra JK Vaprus
14:00
FC Puuma
3:0
Tartu SK 10
Reede, 17. mai 2013
19:30
Viljandi JK Tulevik
1:1
Jõhvi FC Lokomotiv
19:30
Kiviõli FC Irbis
1:1
Tartu JK Tammeka II
19:30
Rakvere JK Tarvas
2:2
Tallinna FC Levadia II
Pühapäev, 12. mai 2013
14:00
Tartu JK Tammeka II
2:0
Tallinna FC Flora II
Laupäev, 11. mai 2013
14:00
FC Puuma
0:2
Rakvere JK Tarvas
14:00
Tartu SK 10
3:0
Kiviõli FC Irbis
14:00
Jõhvi FC Lokomotiv
3:0
Vändra JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia II
1:1
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 5. mai 2013
14:00
Tallinna FC Flora II
1:1
Kiviõli FC Irbis
19:30
Viljandi JK Tulevik
1:3
Tartu SK 10
Laupäev, 4. mai 2013
17:00
Tartu JK Tammeka II
2:1
FC Puuma
19:30
Vändra JK Vaprus
1:1
Tallinna FC Levadia II
19:30
Rakvere JK Tarvas
2:2
Jõhvi FC Lokomotiv
Kolmapäev, 1. mai 2013
14:00
FC Puuma
3:2
Tartu JK Tammeka II
14:00
Tallinna FC Levadia II
1:0
Vändra JK Vaprus
14:00
Jõhvi FC Lokomotiv
2:0
Rakvere JK Tarvas
14:00
Kiviõli FC Irbis
1:3
Tallinna FC Flora II
14:00
Tartu SK 10
0:1
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 28. aprill 2013
14:00
Kiviõli FC Irbis
1:2
Tartu SK 10
14:00
Viljandi JK Tulevik
0:0
Tallinna FC Levadia II
Laupäev, 27. aprill 2013
14:00
Rakvere JK Tarvas
3:1
FC Puuma
16:30
Tallinna FC Flora II
0:4
Tartu JK Tammeka II
Pühapäev, 21. aprill 2013
14:00
Tartu SK 10
3:1
FC Puuma
14:00
Jõhvi FC Lokomotiv
0:3
Viljandi JK Tulevik
17:00
Tallinna FC Levadia II
2:2
Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 20. aprill 2013
19:00
Tartu JK Tammeka II
3:0
Kiviõli FC Irbis
Pühapäev, 14. aprill 2013
14:00
FC Puuma
0:3
Jõhvi FC Lokomotiv
14:00
Tallinna FC Flora II
0:2
Tallinna FC Levadia II
17:00
Tartu JK Tammeka II
0:4
Viljandi JK Tulevik
Reede, 12. aprill 2013
19:30
Rakvere JK Tarvas
1:2
Tartu SK 10
Pühapäev, 7. aprill 2013
14:00
Viljandi JK Tulevik
1:1
Rakvere JK Tarvas
14:00
Jõhvi FC Lokomotiv
3:0
Tartu SK 10
14:00
Tallinna FC Flora II
4:1
FC Puuma
17:00
Tallinna FC Levadia II
3:0
Kiviõli FC Irbis
Kolmapäev, 3. aprill 2013
19:30
Tallinna FC Levadia II
0:0
Tartu JK Tammeka II
Pühapäev, 31. märts 2013
14:00
Viljandi JK Tulevik
5:1
Kiviõli FC Irbis
14:00
Jõhvi FC Lokomotiv
3:0
Tallinna FC Flora II
17:00
Tartu SK 10
2:1
Vändra JK Vaprus
17:00
Rakvere JK Tarvas
3:1
Tartu JK Tammeka II
17:00
FC Puuma
1:3
Tallinna FC Levadia II
Laupäev, 23. märts 2013
11:00
Tallinna FC Flora II
3:0
Tartu SK 10
14:00
Rakvere JK Tarvas
2:1
Vändra JK Vaprus
14:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
FC Puuma
14:00
Jõhvi FC Lokomotiv
5:0
Kiviõli FC Irbis
Pühapäev, 17. märts 2013
14:00
Tallinna FC Flora II
1:3
Rakvere JK Tarvas
17:00
Tallinna FC Levadia II
1:1
Jõhvi FC Lokomotiv
Pühapäev, 10. märts 2013
12:00
Tartu SK 10
0:0
Tallinna FC Levadia II
12:00
FC Puuma
1:2
Vändra JK Vaprus
14:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
Tallinna FC Flora II
15:00
Tartu JK Tammeka II
2:2
Jõhvi FC Lokomotiv
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
Euroopa liiga: 26 riiki, 48 unistajat
TALLINNA DERBI
Luup peale | Šampanja külma! Vassiljevi hiline värav viis Flora meistritiitli veerele  (galerii!)
MEISTRITE LIIGA
PREMIUM LIIGA KOLMAPÄEV
SOCCERNET TV
Soccernet.ee avas oma TV-keskkonna
Linnaruumist Hamburgi näitel
MUSTA MÕTISKLUSED
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
28
22
3
3
76:18
69
2.
Tallinna FCI Levadia
29
20
4
5
87:25
64
3.
Paide Linnameeskond
29
19
5
5
66:23
62
4.
Nõmme Kalju FC
27
15
10
2
53:26
55
5.
Tartu JK Tammeka
29
10
6
13
42:47
36
6.
JK Narva Trans
29
9
9
11
47:44
36
7.
Viljandi JK Tulevik
28
5
7
16
29:54
22
8.
JK Tallinna Kalev
28
5
5
18
20:71
20
9.
FC Kuressaare
29
4
5
20
18:69
17
10.
Maardu Linnameeskond
28
4
4
20
23:84
16
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
69
Tallinna FCI Levadia
64
Paide Linnameeskond
62
Nõmme Kalju FC
55
Tartu JK Tammeka
36
JK Narva Trans
36
Viljandi JK Tulevik
22
JK Tallinna Kalev
20
FC Kuressaare
17
Maardu Linnameeskond
16
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.