Tallinna FC Flora II › Mängud

TULEMUSED
Kuupäev
10. nov
Tallinna FC Flora II
4:5
Kiviõli FC Irbis
3. nov
Tartu JK Tammeka II
1:2
Tallinna FC Flora II
27. okt
Tallinna FC Flora II
1:1
Vändra JK Vaprus
20. okt
Tallinna FC Levadia II
2:2
Tallinna FC Flora II
6. okt
FC Puuma
2:1
Tallinna FC Flora II
2. okt
Tallinna FC Flora II
2:1
Jõhvi FC Lokomotiv
29. sept
Rakvere JK Tarvas
1:2
Tallinna FC Flora II
22. sept
Tallinna FC Flora II
1:0
Viljandi JK Tulevik
19. sept
Tartu SK 10
-:3
Tallinna FC Flora II
14. sept
Tallinna FC Flora II
2:1
Tartu SK 10
1. sept
Viljandi JK Tulevik
1:4
Tallinna FC Flora II
24. aug
Tallinna FC Flora II
1:4
Rakvere JK Tarvas
21. aug
Jõhvi FC Lokomotiv
2:0
Tallinna FC Flora II
18. aug
Tallinna FC Flora II
3:1
FC Puuma
10. aug
Tallinna FC Flora II
1:2
Tallinna FC Levadia II
3. aug
Vändra JK Vaprus
1:1
Tallinna FC Flora II
27. juuli
Tallinna FC Flora II
2:1
Tartu JK Tammeka II
21. juuli
Kiviõli FC Irbis
1:3
Tallinna FC Flora II
12. juuli
Tartu SK 10
1:2
Tallinna FC Flora II
5. juuli
Tallinna FC Flora II
0:1
Viljandi JK Tulevik
18. juuni
Rakvere JK Tarvas
1:1
Tallinna FC Flora II
15. juuni
Tallinna FC Flora II
0:4
Jõhvi FC Lokomotiv
1. juuni
FC Puuma
0:0
Tallinna FC Flora II
25. mai
Tallinna FC Levadia II
1:2
Tallinna FC Flora II
22. mai
Vändra JK Vaprus
0:2
Tallinna FC Flora II
18. mai
Tallinna FC Flora II
2:1
Vändra JK Vaprus
12. mai
Tartu JK Tammeka II
2:0
Tallinna FC Flora II
5. mai
Tallinna FC Flora II
1:1
Kiviõli FC Irbis
1. mai
Kiviõli FC Irbis
1:3
Tallinna FC Flora II
27. apr
Tallinna FC Flora II
0:4
Tartu JK Tammeka II
14. apr
Tallinna FC Flora II
0:2
Tallinna FC Levadia II
7. apr
Tallinna FC Flora II
4:1
FC Puuma
31. märts
Jõhvi FC Lokomotiv
3:0
Tallinna FC Flora II
23. märts
Tallinna FC Flora II
3:0
Tartu SK 10
17. märts
Tallinna FC Flora II
1:3
Rakvere JK Tarvas
10. märts
Viljandi JK Tulevik
1:0
Tallinna FC Flora II
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
Kolm võimalikku debütanti: Voolaid kutsus koondisesse Turi, Soometsa ja Lepiku  (Sorga, Ojamaa ja Zenjov jäävad eemale!)
KUUM SISU
VÄLJAMAALT
Antonov otsib sõjaolukorras Armeeniast pääseteed: pole öeldud, et oled pask mängija, mine ära, aga selle treeneriga ma platsile ei saa
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Nõmme Kalju FC
21
13
3
5
41:13
42
4.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
22
6
6
10
23:35
24
7.
JK Narva Trans
22
5
5
12
21:33
20
8.
Tallinna JK Legion
22
5
5
12
17:37
20
9.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 19.00 Welco  - Kuressaare (karikavõistlused)
  • K, 19.00 Kalju - Tulevik (Premium liiga)
  • N, 19.00 PJK - Elva (Esiliiga)
  • L, 16.00 Kuressaare - Kalev (Premium liiga)
  • P, 13.00 Flora - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kalju - Legion (Premium liiga)
  • P, 16.00 Flora - Saku (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Nõmme Kalju FC
42
Tallinna FCI Levadia
41
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
Tallinna JK Legion
20
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK