Esiliiga B › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 11. november 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
2:5
Võru FC Helios
13:00
FC Nõmme United
1:3
Tallinna JK Legion
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
3:2
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Vändra JK Vaprus
3:2
Tallinna FC Flora U19
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:3
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 4. november 2018
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:2
FC Nõmme United
Laupäev, 3. november 2018
13:00
Võru FC Helios
8:1
Tallinna FC Flora U19
13:00
Paide Linnameeskond U21
4:1
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Tallinna JK Legion
4:3
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
5:0
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 28. oktoober 2018
13:00
Tallinna FC Flora U19
0:7
Tallinna JK Legion
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
1:0
FC Nõmme United
Laupäev, 27. oktoober 2018
13:00
Vändra JK Vaprus
0:4
Paide Linnameeskond U21
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
4:1
Võru FC Helios
13:00
Lasnamäe FC Ajax
1:7
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 21. oktoober 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
2:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 20. oktoober 2018
13:00
Tartu JK Tammeka U21
4:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
FC Nõmme United
8:0
Tallinna FC Flora U19
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:0
Vändra JK Vaprus
13:00
Võru FC Helios
3:1
Tallinna JK Legion
Laupäev, 13. oktoober 2018
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
6:0
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 7. oktoober 2018
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:4
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Tallinna JK Legion
7:0
Paide Linnameeskond U21
13:00
Tartu JK Tammeka U21
2:1
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 6. oktoober 2018
13:00
Võru FC Helios
5:5
FC Nõmme United
Pühapäev, 30. september 2018
13:00
Tallinna JK Legion
1:1
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Paide Linnameeskond U21
7:0
Tallinna FC Flora U19
Laupäev, 29. september 2018
13:00
Võru FC Helios
0:0
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Vändra JK Vaprus
1:4
FC Nõmme United
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 23. september 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:5
FC Nõmme United
13:00
Vändra JK Vaprus
1:2
Võru FC Helios
13:00
Tartu JK Tammeka U21
10:0
Paide Linnameeskond U21
13:00
Tallinna FC Flora U19
1:4
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 22. september 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Tallinna JK Legion
Neljapäev, 20. september 2018
17:30
Võru FC Helios
2:0
Tartu JK Tammeka U21
19:00
FC Nõmme United
6:0
Paide Linnameeskond U21
Kolmapäev, 19. september 2018
19:00
Tallinna JK Legion
1:0
Vändra JK Vaprus
Teisipäev, 18. september 2018
19:30
Tallinna FC Flora U19
0:9
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 16. september 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
Võru FC Helios
13:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 15. september 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Tallinna JK Legion
13:00
Tartu JK Tammeka U21
4:1
Tallinna FC Flora U19
13:00
FC Nõmme United
2:2
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 2. september 2018
16:00
Võru FC Helios
6:2
Lasnamäe FC Ajax
16:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:2
Tallinna JK Legion
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Tartu JK Tammeka U21
16:00
Tallinna FC Flora U19
1:5
FC Nõmme United
16:00
Paide Linnameeskond U21
3:4
Vändra JK Vaprus
Neljapäev, 30. august 2018
18:30
Vändra JK Vaprus
4:2
Tartu JK Tammeka U21
18:30
Võru FC Helios
2:2
FC Nõmme United
18:30
Kohtla-Järve JK Järve
1:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Kolmapäev, 29. august 2018
18:30
Paide Linnameeskond U21
2:0
Lasnamäe FC Ajax
Teisipäev, 28. august 2018
19:00
Tallinna JK Legion
3:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 26. august 2018
16:00
FC Nõmme United
3:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 25. august 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
0:7
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tartu JK Tammeka U21
7:0
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Võru FC Helios
0:5
Tallinna JK Legion
Reede, 24. august 2018
19:00
Tallinna FC Flora U19
2:0
Paide Linnameeskond U21
Esmaspäev, 20. august 2018
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
4:0
Tallinna FC Flora U19
19:00
Paide Linnameeskond U21
0:4
Tallinna JK Legion
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Kohtla-Järve JK Järve
Reede, 17. august 2018
19:00
Võru FC Helios
3:4
Vändra JK Vaprus
Neljapäev, 16. august 2018
19:00
FC Nõmme United
1:4
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 12. august 2018
16:00
Tallinna FC Flora U19
1:1
Võru FC Helios
16:00
Tartu JK Tammeka U21
2:0
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 11. august 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
8:1
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Paide Linnameeskond U21
Kolmapäev, 8. august 2018
19:00
FC Nõmme United
2:7
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 5. august 2018
19:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
FC Nõmme United
Laupäev, 4. august 2018
19:00
Lasnamäe FC Ajax
1:3
Tallinna FC Flora U19
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
1:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Võru FC Helios
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
Reede, 3. august 2018
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:2
Tallinna JK Legion
Laupäev, 28. juuli 2018
13:00
FC Nõmme United
1:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
6:2
Võru FC Helios
19:00
Tallinna JK Legion
4:0
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:1
Tallinna FC Flora U19
Reede, 27. juuli 2018
19:00
Paide Linnameeskond U21
2:6
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 25. juuli 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
4:6
Tallinna JK Legion
Laupäev, 21. juuli 2018
19:00
Võru FC Helios
5:0
Paide Linnameeskond U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
FC Nõmme United
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:2
Pärnu Jalgpalliklubi
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:3
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 15. juuli 2018
13:00
Tartu JK Tammeka U21
3:1
Võru FC Helios
Laupäev, 14. juuli 2018
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
5:4
Paide Linnameeskond U21
13:00
FC Nõmme United
6:1
Lasnamäe FC Ajax
Reede, 13. juuli 2018
19:00
Tallinna FC Flora U19
2:2
Vändra JK Vaprus
19:00
Tallinna JK Legion
3:0
Kohtla-Järve JK Järve
Kolmapäev, 11. juuli 2018
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:0
FC Nõmme United
Esmaspäev, 9. juuli 2018
19:00
Võru FC Helios
8:0
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 8. juuli 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:1
Tallinna JK Legion
16:00
Vändra JK Vaprus
2:0
Lasnamäe FC Ajax
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Kolmapäev, 13. juuni 2018
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Lasnamäe FC Ajax
5:0
Tallinna FC Flora U19
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
Teisipäev, 12. juuni 2018
19:00
FC Nõmme United
0:0
Võru FC Helios
19:00
Tallinna JK Legion
2:1
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 10. juuni 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
4:1
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 9. juuni 2018
13:00
Tallinna FC Flora U19
3:-
FC Nõmme United
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
-:0
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Vändra JK Vaprus
0:6
Tallinna JK Legion
15:00
Lasnamäe FC Ajax
1:1
Võru FC Helios
Esmaspäev, 28. mai 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
2:4
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:4
Pärnu Jalgpalliklubi
Pühapäev, 27. mai 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Paide Linnameeskond U21
13:00
FC Nõmme United
0:3
Tallinna JK Legion
13:00
Võru FC Helios
2:4
Kohtla-Järve JK Järve
Reede, 25. mai 2018
19:00
Tartu JK Tammeka U21
5:0
Tallinna FC Flora U19
Neljapäev, 24. mai 2018
19:00
Tallinna JK Legion
2:1
Võru FC Helios
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:2
FC Nõmme United
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
3:2
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
5:0
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 20. mai 2018
13:00
Võru FC Helios
3:2
Vändra JK Vaprus
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:1
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Tallinna FC Flora U19
1:1
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 19. mai 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:2
FC Nõmme United
Reede, 18. mai 2018
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:6
Tallinna JK Legion
Kolmapäev, 16. mai 2018
19:00
FC Nõmme United
1:1
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 12. mai 2018
13:00
FC Nõmme United
8:0
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Tallinna JK Legion
4:0
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Võru FC Helios
1:1
Pärnu Jalgpalliklubi
19:00
Paide Linnameeskond U21
2:5
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Vändra JK Vaprus
4:1
Tallinna FC Flora U19
Esmaspäev, 7. mai 2018
19:00
Võru FC Helios
2:0
Paide Linnameeskond U21
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Lasnamäe FC Ajax
2:2
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 6. mai 2018
13:00
FC Nõmme United
3:0
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna JK Legion
3:2
Pärnu Jalgpalliklubi
Neljapäev, 3. mai 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
2:1
Paide Linnameeskond U21
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
3:2
FC Nõmme United
19:00
Võru FC Helios
4:1
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:0
Lasnamäe FC Ajax
Teisipäev, 1. mai 2018
16:00
Tallinna FC Flora U19
2:7
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 29. aprill 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:1
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:4
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 28. aprill 2018
13:00
FC Nõmme United
5:0
Tallinna FC Flora U19
19:00
Võru FC Helios
0:2
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Tallinna JK Legion
2:1
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 22. aprill 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Kohtla-Järve JK Järve
Laupäev, 21. aprill 2018
13:00
FC Nõmme United
1:1
Võru FC Helios
19:00
Tartu JK Tammeka U21
1:2
Tallinna JK Legion
Reede, 20. aprill 2018
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 15. aprill 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
5:2
Vändra JK Vaprus
13:00
FC Nõmme United
1:2
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 14. aprill 2018
13:00
Tallinna JK Legion
3:1
Paide Linnameeskond U21
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
1:1
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
Võru FC Helios
Pühapäev, 8. aprill 2018
13:00
Vändra JK Vaprus
1:6
FC Nõmme United
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
1:3
Tallinna JK Legion
13:00
Tartu JK Tammeka U21
12:0
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
Tallinna FC Flora U19
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
Võru FC Helios
Neljapäev, 5. aprill 2018
19:00
FC Nõmme United
2:1
Pärnu Jalgpalliklubi
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:0
Paide Linnameeskond U21
Teisipäev, 3. aprill 2018
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:4
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna JK Legion
3:0
Võru FC Helios
Pühapäev, 1. aprill 2018
18:00
Tallinna FC Flora U19
1:6
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 31. märts 2018
13:00
Tallinna JK Legion
4:0
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:0
Võru FC Helios
16:00
Vändra JK Vaprus
2:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Pühapäev, 18. märts 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
3:5
FC Nõmme United
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Tallinna JK Legion
Laupäev, 17. märts 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
Vändra JK Vaprus
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
5:0
Tallinna FC Flora U19
13:00
Tartu JK Tammeka U21
4:0
Võru FC Helios
Pühapäev, 11. märts 2018
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:1
Paide Linnameeskond U21
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Vändra JK Vaprus
2:2
Võru FC Helios
19:00
Tallinna FC Flora U19
3:2
Lasnamäe FC Ajax
Laupäev, 10. märts 2018
13:00
Tallinna JK Legion
5:0
FC Nõmme United
Esmaspäev, 5. märts 2018
19:00
FC Nõmme United
6:0
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 4. märts 2018
12:00
Tallinna JK Legion
5:1
Tallinna FC Flora U19
13:00
Tartu JK Tammeka U21
3:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Võru FC Helios
2:0
Pärnu Jalgpalliklubi
20:00
Lasnamäe FC Ajax
2:3
Paide Linnameeskond U21
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
Saksamaale siirdunud Seppik: Floras oli tase kõvem kui Holsteini U19 meeskonnas
AASIAS, AMEERIKAS JA EUROOPAS
Eesti – Saksamaa statistika, Mets ja Antonov parimad, Liivak ja Käit ohtlikemad
EM-VALIKTURNIIR
MUSTA MÕTISKLUSED
Miks igavusmäng Eestiga sakslastele oluline oli?
EESTI U21 - VENEMAA U21
Aksalu ja SJK teed lähevad pärast tänavust hooaega lahku
EM-VALIKTURNIIR
Ševtšenko Ukraina pühkis ka tiitlikaitsja enda teelt
KOONDISED PILDIS JA HELIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
32
26
3
3
89:19
81
2.
Tallinna FCI Levadia
32
22
5
5
90:26
71
3.
Nõmme Kalju FC
32
20
10
2
71:29
70
4.
Paide Linnameeskond
32
21
5
6
71:24
68
5.
Tartu JK Tammeka
32
11
7
14
48:54
40
6.
JK Narva Trans
32
9
9
14
47:47
36
7.
FC Kuressaare
32
6
5
21
23:74
23
8.
Viljandi JK Tulevik
32
5
7
20
30:68
22
9.
JK Tallinna Kalev
32
5
6
21
24:83
21
10.
Maardu Linnameeskond
32
4
5
23
26:95
17
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
81
Tallinna FCI Levadia
71
Nõmme Kalju FC
70
Paide Linnameeskond
68
Tartu JK Tammeka
40
JK Narva Trans
36
FC Kuressaare
23
Viljandi JK Tulevik
22
JK Tallinna Kalev
21
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK