Esiliiga B › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 13. oktoober 2018
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
6:0
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 7. oktoober 2018
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:4
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Tallinna JK Legion
7:0
Paide Linnameeskond U21
13:00
Tartu JK Tammeka U21
2:1
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 6. oktoober 2018
13:00
Võru FC Helios
5:5
FC Nõmme United
Pühapäev, 30. september 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
7:0
Tallinna FC Flora U19
13:00
Tallinna JK Legion
1:1
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 29. september 2018
13:00
Võru FC Helios
0:0
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Vändra JK Vaprus
1:4
FC Nõmme United
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 23. september 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:5
FC Nõmme United
13:00
Vändra JK Vaprus
1:2
Võru FC Helios
13:00
Tallinna FC Flora U19
1:4
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Tartu JK Tammeka U21
10:0
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 22. september 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Tallinna JK Legion
Neljapäev, 20. september 2018
17:30
Võru FC Helios
2:0
Tartu JK Tammeka U21
19:00
FC Nõmme United
6:0
Paide Linnameeskond U21
Kolmapäev, 19. september 2018
19:00
Tallinna JK Legion
1:0
Vändra JK Vaprus
Teisipäev, 18. september 2018
19:30
Tallinna FC Flora U19
0:9
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 16. september 2018
13:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
Võru FC Helios
Laupäev, 15. september 2018
13:00
FC Nõmme United
2:2
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Tallinna JK Legion
13:00
Tartu JK Tammeka U21
4:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 2. september 2018
16:00
Võru FC Helios
6:2
Lasnamäe FC Ajax
16:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:2
Tallinna JK Legion
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Tartu JK Tammeka U21
16:00
Tallinna FC Flora U19
1:5
FC Nõmme United
16:00
Paide Linnameeskond U21
3:4
Vändra JK Vaprus
Neljapäev, 30. august 2018
18:30
Kohtla-Järve JK Järve
1:1
Pärnu Jalgpalliklubi
18:30
Võru FC Helios
2:2
FC Nõmme United
18:30
Vändra JK Vaprus
4:2
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 29. august 2018
18:30
Paide Linnameeskond U21
2:0
Lasnamäe FC Ajax
Teisipäev, 28. august 2018
19:00
Tallinna JK Legion
3:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 26. august 2018
16:00
FC Nõmme United
3:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 25. august 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
0:7
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tartu JK Tammeka U21
7:0
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Võru FC Helios
0:5
Tallinna JK Legion
Reede, 24. august 2018
19:00
Tallinna FC Flora U19
2:0
Paide Linnameeskond U21
Esmaspäev, 20. august 2018
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Paide Linnameeskond U21
0:4
Tallinna JK Legion
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
4:0
Tallinna FC Flora U19
Reede, 17. august 2018
19:00
Võru FC Helios
3:4
Vändra JK Vaprus
Neljapäev, 16. august 2018
19:00
FC Nõmme United
1:4
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 12. august 2018
16:00
Tartu JK Tammeka U21
2:0
Pärnu Jalgpalliklubi
16:00
Tallinna FC Flora U19
1:1
Võru FC Helios
Laupäev, 11. august 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
8:1
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Paide Linnameeskond U21
Kolmapäev, 8. august 2018
19:00
FC Nõmme United
2:7
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 5. august 2018
19:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
FC Nõmme United
Laupäev, 4. august 2018
19:00
Võru FC Helios
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
1:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Lasnamäe FC Ajax
1:3
Tallinna FC Flora U19
Reede, 3. august 2018
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:2
Tallinna JK Legion
Laupäev, 28. juuli 2018
13:00
FC Nõmme United
1:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
6:2
Võru FC Helios
19:00
Tallinna JK Legion
4:0
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:1
Tallinna FC Flora U19
Reede, 27. juuli 2018
19:00
Paide Linnameeskond U21
2:6
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 25. juuli 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
4:6
Tallinna JK Legion
Laupäev, 21. juuli 2018
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:3
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:2
Pärnu Jalgpalliklubi
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
FC Nõmme United
19:00
Võru FC Helios
5:0
Paide Linnameeskond U21
Pühapäev, 15. juuli 2018
13:00
Tartu JK Tammeka U21
3:1
Võru FC Helios
Laupäev, 14. juuli 2018
13:00
FC Nõmme United
6:1
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
5:4
Paide Linnameeskond U21
Reede, 13. juuli 2018
19:00
Tallinna JK Legion
3:0
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna FC Flora U19
2:2
Vändra JK Vaprus
Kolmapäev, 11. juuli 2018
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:0
FC Nõmme United
Esmaspäev, 9. juuli 2018
19:00
Võru FC Helios
8:0
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 8. juuli 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:1
Tallinna JK Legion
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Pärnu Jalgpalliklubi
16:00
Vändra JK Vaprus
2:0
Lasnamäe FC Ajax
Kolmapäev, 13. juuni 2018
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Lasnamäe FC Ajax
5:0
Tallinna FC Flora U19
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
Teisipäev, 12. juuni 2018
19:00
Tallinna JK Legion
2:1
Tartu JK Tammeka U21
19:00
FC Nõmme United
0:0
Võru FC Helios
Pühapäev, 10. juuni 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
4:1
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 9. juuni 2018
13:00
Vändra JK Vaprus
0:6
Tallinna JK Legion
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
-:0
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Tallinna FC Flora U19
3:-
FC Nõmme United
15:00
Lasnamäe FC Ajax
1:1
Võru FC Helios
Esmaspäev, 28. mai 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
2:4
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:4
Pärnu Jalgpalliklubi
Pühapäev, 27. mai 2018
13:00
FC Nõmme United
0:3
Tallinna JK Legion
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Paide Linnameeskond U21
13:00
Võru FC Helios
2:4
Kohtla-Järve JK Järve
Reede, 25. mai 2018
19:00
Tartu JK Tammeka U21
5:0
Tallinna FC Flora U19
Neljapäev, 24. mai 2018
19:00
Tallinna JK Legion
2:1
Võru FC Helios
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
5:0
Vändra JK Vaprus
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
3:2
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:2
FC Nõmme United
Pühapäev, 20. mai 2018
13:00
Võru FC Helios
3:2
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna FC Flora U19
1:1
Paide Linnameeskond U21
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 19. mai 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:2
FC Nõmme United
Reede, 18. mai 2018
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:6
Tallinna JK Legion
Kolmapäev, 16. mai 2018
19:00
FC Nõmme United
1:1
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 12. mai 2018
13:00
FC Nõmme United
8:0
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Tallinna JK Legion
4:0
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Võru FC Helios
1:1
Pärnu Jalgpalliklubi
19:00
Paide Linnameeskond U21
2:5
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Vändra JK Vaprus
4:1
Tallinna FC Flora U19
Esmaspäev, 7. mai 2018
19:00
Võru FC Helios
2:0
Paide Linnameeskond U21
19:00
Lasnamäe FC Ajax
2:2
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 6. mai 2018
13:00
FC Nõmme United
3:0
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna JK Legion
3:2
Pärnu Jalgpalliklubi
Neljapäev, 3. mai 2018
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:0
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Vändra JK Vaprus
2:1
Paide Linnameeskond U21
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
3:2
FC Nõmme United
19:00
Võru FC Helios
4:1
Tartu JK Tammeka U21
Teisipäev, 1. mai 2018
16:00
Tallinna FC Flora U19
2:7
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 29. aprill 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:1
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:4
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 28. aprill 2018
13:00
FC Nõmme United
5:0
Tallinna FC Flora U19
19:00
Võru FC Helios
0:2
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Tallinna JK Legion
2:1
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 22. aprill 2018
13:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 21. aprill 2018
13:00
FC Nõmme United
1:1
Võru FC Helios
19:00
Tartu JK Tammeka U21
1:2
Tallinna JK Legion
Reede, 20. aprill 2018
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 15. aprill 2018
13:00
FC Nõmme United
1:2
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Lasnamäe FC Ajax
5:2
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 14. aprill 2018
13:00
Tallinna JK Legion
3:1
Paide Linnameeskond U21
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
1:1
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
Võru FC Helios
Pühapäev, 8. aprill 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
Tallinna FC Flora U19
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
Võru FC Helios
13:00
Tartu JK Tammeka U21
12:0
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Vändra JK Vaprus
1:6
FC Nõmme United
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
1:3
Tallinna JK Legion
Neljapäev, 5. aprill 2018
19:00
FC Nõmme United
2:1
Pärnu Jalgpalliklubi
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:0
Paide Linnameeskond U21
Teisipäev, 3. aprill 2018
19:00
Tallinna JK Legion
3:0
Võru FC Helios
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:4
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:1
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 1. aprill 2018
18:00
Tallinna FC Flora U19
1:6
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 31. märts 2018
13:00
Tallinna JK Legion
4:0
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:0
Võru FC Helios
16:00
Vändra JK Vaprus
2:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Pühapäev, 18. märts 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Tallinna JK Legion
13:00
Lasnamäe FC Ajax
3:5
FC Nõmme United
Laupäev, 17. märts 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
Vändra JK Vaprus
13:00
Tartu JK Tammeka U21
4:0
Võru FC Helios
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
5:0
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 11. märts 2018
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Vändra JK Vaprus
2:2
Võru FC Helios
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:1
Paide Linnameeskond U21
19:00
Tallinna FC Flora U19
3:2
Lasnamäe FC Ajax
Laupäev, 10. märts 2018
13:00
Tallinna JK Legion
5:0
FC Nõmme United
Esmaspäev, 5. märts 2018
19:00
FC Nõmme United
6:0
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 4. märts 2018
12:00
Tallinna JK Legion
5:1
Tallinna FC Flora U19
13:00
Tartu JK Tammeka U21
3:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Võru FC Helios
2:0
Pärnu Jalgpalliklubi
20:00
Lasnamäe FC Ajax
2:3
Paide Linnameeskond U21
MÄNGUKAVA
Laupäev, 20. oktoober 2018
13:00
Võru FC Helios
vs
Tallinna JK Legion
13:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Vändra JK Vaprus
13:00
FC Nõmme United
vs
Tallinna FC Flora U19
13:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 21. oktoober 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 27. oktoober 2018
13:00
Vändra JK Vaprus
vs
Paide Linnameeskond U21
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Võru FC Helios
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
FC Nõmme United
13:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 28. oktoober 2018
13:00
Tallinna FC Flora U19
vs
Tallinna JK Legion
Laupäev, 3. november 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna JK Legion
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Võru FC Helios
vs
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 4. november 2018
13:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
FC Nõmme United
Pühapäev, 11. november 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Vändra JK Vaprus
vs
Tallinna FC Flora U19
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
Tartu JK Tammeka U21
13:00
FC Nõmme United
vs
Tallinna JK Legion
13:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Võru FC Helios
U21 KOONDIS LÕPETAS VALIKTSÜKLI
U19 KOONDISE VALIKMÄNG
Kellele kuulub jalgpallur ja mida temalt oodata?
Viimastel päevadel on samaaegselt Eestis ja Saksamaal mõtiskletud omajagu kattuval teemal – ja nimelt, milline on jalgpallurite positsioon ühiskonnas, milline on nende roll ning neile esitatavad ootused? Mastaapidest tulenevalt on arutelud Saksamaal arusaadavalt küll laiapinnalisemad, kuid antud juhul pole oluline mitte küsimuse kandevõime, kuivõrd selle sisu. Seepärast pole paralleeli sikutamine Eesti ja Saksamaa vahel kohatu.
MUSTA MÕTISKLUSED
EESTI - UNGARI
Eesti parim Ungari vastu - Henrik Ojamaa
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
32
23
9
0
103:29
78
2.
32
22
6
4
100:23
72
3.
31
21
8
2
100:28
71
4.
32
18
7
7
72:45
61
5.
32
12
7
13
56:70
43
6.
32
12
6
14
46:51
42
7.
32
7
5
20
30:90
26
8.
32
6
5
21
43:61
23
9.
32
5
2
25
28:101
17
10.
31
2
7
22
23:103
13
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK