Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Teisipäev, 10. november 2009
13:00
JK Sillamäe Kalev
0:2
JK Narva Trans
18:00
Tallinna FC Levadia
4:2
Paide Linnameeskond
18:00
Viljandi JK Tulevik
4:1
JK Tallinna Kalev
18:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora
18:00
Nõmme JK Kalju
1:0
FC Kuressaare
Laupäev, 7. november 2009
13:00
JK Tallinna Kalev
2:6
JK Sillamäe Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
0:3
Nõmme JK Kalju
13:00
FC Kuressaare
0:2
Tartu JK Tammeka
13:00
JK Narva Trans
2:1
Tallinna FC Levadia
17:30
Tallinna FC Flora
4:1
Viljandi JK Tulevik
Teisipäev, 3. november 2009
13:00
JK Sillamäe Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia
18:00
Tartu JK Tammeka
1:0
Paide Linnameeskond
18:00
Nõmme JK Kalju
2:2
JK Narva Trans
18:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Tallinna FC Flora
18:00
Viljandi JK Tulevik
6:0
FC Kuressaare
Laupäev, 31. oktoober 2009
14:00
Paide Linnameeskond
0:4
Viljandi JK Tulevik
14:00
FC Kuressaare
2:0
JK Tallinna Kalev
14:00
JK Narva Trans
2:0
Tartu JK Tammeka
14:00
Tallinna FC Levadia
5:0
Nõmme JK Kalju
17:00
Tallinna FC Flora
4:0
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 24. oktoober 2009
14:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
JK Narva Trans
14:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Tallinna Kalev
3:2
Paide Linnameeskond
14:00
Tallinna FC Flora
3:0
FC Kuressaare
17:00
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Levadia
Teisipäev, 20. oktoober 2009
18:45
Tallinna FC Flora
4:1
JK Tallinna Kalev
18:45
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 17. oktoober 2009
14:00
FC Kuressaare
0:3
JK Sillamäe Kalev
14:00
Paide Linnameeskond
0:6
Tallinna FC Flora
14:00
JK Narva Trans
1:0
JK Tallinna Kalev
14:00
Tallinna FC Levadia
3:0
Viljandi JK Tulevik
17:00
Nõmme JK Kalju
1:1
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 6. oktoober 2009
16:45
Tallinna FC Levadia
1:1
JK Narva Trans
Laupäev, 3. oktoober 2009
14:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Sillamäe Kalev
3:0
Tartu JK Tammeka
14:00
FC Kuressaare
4:1
Paide Linnameeskond
14:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia
17:00
Tallinna FC Flora
1:2
JK Narva Trans
Teisipäev, 29. september 2009
17:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
Tallinna FC Flora
18:45
Nõmme JK Kalju
1:3
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 26. september 2009
14:00
JK Narva Trans
FC Kuressaare
14:00
Nõmme JK Kalju
3:4
JK Tallinna Kalev
14:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Viljandi JK Tulevik
14:00
Paide Linnameeskond
0:1
JK Sillamäe Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia
1:0
Tallinna FC Flora
Laupäev, 19. september 2009
14:00
FC Kuressaare
1:3
Tallinna FC Levadia
14:00
JK Tallinna Kalev
1:6
Tartu JK Tammeka
14:00
JK Sillamäe Kalev
3:1
Viljandi JK Tulevik
14:00
Paide Linnameeskond
1:1
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Flora
2:2
Nõmme JK Kalju
Teisipäev, 15. september 2009
18:45
Tallinna FC Flora
1:3
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 12. september 2009
14:00
Tallinna FC Levadia
8:0
FC Kuressaare
14:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
JK Sillamäe Kalev
14:00
Nõmme JK Kalju
3:2
Tallinna FC Flora
14:00
Tartu JK Tammeka
1:0
JK Tallinna Kalev
17:00
JK Narva Trans
4:1
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 1. september 2009
18:00
Tallinna FC Levadia
6:1
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 29. august 2009
17:00
JK Sillamäe Kalev
3:0
Paide Linnameeskond
17:00
FC Kuressaare
0:7
JK Narva Trans
17:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Nõmme JK Kalju
17:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 23. august 2009
17:00
Tallinna FC Levadia
5:1
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 22. august 2009
17:00
Nõmme JK Kalju
1:1
Viljandi JK Tulevik
17:00
Paide Linnameeskond
2:0
FC Kuressaare
17:00
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Flora
19:30
Tartu JK Tammeka
1:2
JK Sillamäe Kalev
Teisipäev, 18. august 2009
18:45
Tallinna FC Flora
3:0
FC Kuressaare
Laupäev, 15. august 2009
17:00
Viljandi JK Tulevik
0:0
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Tallinna Kalev
0:2
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Flora
0:0
Paide Linnameeskond
17:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Nõmme JK Kalju
19:30
JK Sillamäe Kalev
5:1
FC Kuressaare
Laupäev, 8. august 2009
17:00
Nõmme JK Kalju
1:1
JK Sillamäe Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia
6:1
Tartu JK Tammeka
17:00
Paide Linnameeskond
3:2
JK Tallinna Kalev
17:00
FC Kuressaare
0:3
Tallinna FC Flora
19:30
JK Narva Trans
3:1
Viljandi JK Tulevik
Teisipäev, 4. august 2009
18:45
Tallinna FC Flora
0:0
Nõmme JK Kalju
Laupäev, 1. august 2009
17:00
JK Tallinna Kalev
1:4
FC Kuressaare
17:00
Tallinna FC Levadia
3:1
Nõmme JK Kalju
17:00
Tartu JK Tammeka
0:1
JK Narva Trans
17:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Tallinna FC Flora
19:30
Viljandi JK Tulevik
4:0
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 28. juuli 2009
18:45
Tallinna FC Flora
4:1
JK Sillamäe Kalev
18:45
Paide Linnameeskond
0:5
JK Narva Trans
Laupäev, 25. juuli 2009
17:00
FC Kuressaare
0:4
Viljandi JK Tulevik
17:00
JK Narva Trans
0:0
Nõmme JK Kalju
19:30
Paide Linnameeskond
2:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 18. juuli 2009
17:00
Nõmme JK Kalju
Paide Linnameeskond
17:00
JK Sillamäe Kalev
7:0
JK Tallinna Kalev
17:00
Tartu JK Tammeka
1:2
FC Kuressaare
Teisipäev, 14. juuli 2009
18:45
JK Narva Trans
0:1
JK Sillamäe Kalev
18:45
FC Kuressaare
-:-
Nõmme JK Kalju
Laupäev, 11. juuli 2009
17:00
Tallinna FC Flora
2:1
Tartu JK Tammeka
17:00
Paide Linnameeskond
1:5
Tallinna FC Levadia
19:30
JK Tallinna Kalev
0:2
Viljandi JK Tulevik
Teisipäev, 7. juuli 2009
18:45
FC Kuressaare
1:7
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 4. juuli 2009
17:00
JK Tallinna Kalev
0:4
Tartu JK Tammeka
19:30
JK Sillamäe Kalev
1:0
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 20. juuni 2009
17:00
Paide Linnameeskond
0:2
JK Sillamäe Kalev
17:00
JK Narva Trans
2:0
FC Kuressaare
17:00
Tartu JK Tammeka
1:1
Viljandi JK Tulevik
17:00
Nõmme JK Kalju
2:1
JK Tallinna Kalev
19:30
Tallinna FC Levadia
3:2
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 16. juuni 2009
18:45
JK Sillamäe Kalev
5:0
Tartu JK Tammeka
18:45
Viljandi JK Tulevik
0:2
Nõmme JK Kalju
18:45
FC Kuressaare
1:0
Paide Linnameeskond
18:45
JK Tallinna Kalev
2:2
Tallinna FC Levadia
18:45
Tallinna FC Flora
1:1
JK Narva Trans
Laupäev, 13. juuni 2009
17:00
Paide Linnameeskond
0:6
Tallinna FC Flora
17:00
Tallinna FC Levadia
5:0
Viljandi JK Tulevik
17:00
Nõmme JK Kalju
4:0
Tartu JK Tammeka
19:30
FC Kuressaare
0:1
JK Sillamäe Kalev
19:30
JK Narva Trans
3:1
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 30. mai 2009
17:00
JK Tallinna Kalev
0:0
Paide Linnameeskond
17:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
Nõmme JK Kalju
19:30
Viljandi JK Tulevik
1:2
JK Narva Trans
Teisipäev, 26. mai 2009
18:45
FC Kuressaare
0:1
JK Tallinna Kalev
18:45
Paide Linnameeskond
0:1
Viljandi JK Tulevik
18:45
JK Narva Trans
3:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 23. mai 2009
17:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Tallinna FC Flora
17:00
Viljandi JK Tulevik
3:0
FC Kuressaare
17:00
Tartu JK Tammeka
0:2
Paide Linnameeskond
17:00
Nõmme JK Kalju
1:2
JK Narva Trans
17:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 16. mai 2009
17:00
JK Tallinna Kalev
1:1
JK Sillamäe Kalev
17:00
Tallinna FC Flora
1:0
Viljandi JK Tulevik
17:00
FC Kuressaare
0:0
Tartu JK Tammeka
17:00
Paide Linnameeskond
0:3
Nõmme JK Kalju
19:30
JK Narva Trans
0:3
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 9. mai 2009
17:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Paide Linnameeskond
17:00
Nõmme JK Kalju
6:1
FC Kuressaare
17:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora
17:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
JK Tallinna Kalev
19:30
JK Sillamäe Kalev
2:1
JK Narva Trans
Laupäev, 2. mai 2009
17:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Viljandi JK Tulevik
17:00
Tallinna FC Flora
2:1
Tartu JK Tammeka
17:00
Paide Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Narva Trans
1:2
JK Sillamäe Kalev
19:30
FC Kuressaare
1:2
Nõmme JK Kalju
Laupäev, 25. aprill 2009
14:00
Tallinna FC Levadia
2:0
JK Narva Trans
14:00
Nõmme JK Kalju
3:0
Paide Linnameeskond
14:00
Viljandi JK Tulevik
1:1
Tallinna FC Flora
19:30
Tartu JK Tammeka
2:0
FC Kuressaare
19:30
JK Sillamäe Kalev
2:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 18. aprill 2009
14:00
Tallinna FC Levadia
3:1
JK Sillamäe Kalev
14:00
JK Narva Trans
3:0
Nõmme JK Kalju
14:00
Tallinna FC Flora
1:0
JK Tallinna Kalev
17:00
FC Kuressaare
0:3
Viljandi JK Tulevik
19:30
Paide Linnameeskond
3:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 11. aprill 2009
14:00
JK Sillamäe Kalev
3:2
Tallinna FC Flora
14:00
JK Tallinna Kalev
1:1
FC Kuressaare
14:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
Paide Linnameeskond
14:00
Tartu JK Tammeka
1:4
JK Narva Trans
17:00
Nõmme JK Kalju
1:2
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 4. aprill 2009
14:00
FC Kuressaare
1:0
Tallinna FC Flora
14:00
JK Narva Trans
1:1
Viljandi JK Tulevik
14:00
Tallinna FC Levadia
8:0
Tartu JK Tammeka
14:00
Nõmme JK Kalju
1:3
JK Sillamäe Kalev
17:00
Paide Linnameeskond
1:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 21. märts 2009
14:00
JK Sillamäe Kalev
0:1
FC Kuressaare
14:00
Tallinna FC Flora
4:0
Paide Linnameeskond
14:00
JK Tallinna Kalev
2:4
JK Narva Trans
14:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Nõmme JK Kalju
17:00
Viljandi JK Tulevik
0:7
Tallinna FC Levadia
Teisipäev, 17. märts 2009
18:00
Paide Linnameeskond
0:0
FC Kuressaare
18:45
Nõmme JK Kalju
1:1
Viljandi JK Tulevik
18:45
Tartu JK Tammeka
0:8
JK Sillamäe Kalev
18:45
Tallinna FC Levadia
4:1
JK Tallinna Kalev
21:00
JK Narva Trans
1:2
Tallinna FC Flora
Laupäev, 14. märts 2009
14:00
JK Sillamäe Kalev
6:0
Paide Linnameeskond
14:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Nõmme JK Kalju
14:00
Viljandi JK Tulevik
3:0
Tartu JK Tammeka
14:00
FC Kuressaare
0:5
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Flora
1:3
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 7. märts 2009
14:00
JK Narva Trans
3:-
Paide Linnameeskond
14:00
Tallinna FC Levadia
3:0
FC Kuressaare
14:00
Tartu JK Tammeka
0:3
JK Tallinna Kalev
14:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
JK Sillamäe Kalev
18:00
Nõmme JK Kalju
0:1
Tallinna FC Flora
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
Kostja dokk mustalt | Talenti voolinud Passikuta: ilma Professorita meil midagi ei otsustatud
MEISTRITE LIIGA
LEVADIA - KALJU KARIKALAHING
MEISTRITE LIIGA
Conte poisid peavad üleöö suureks kasvama
U17 MM
Jalgpallilisi tähelepanekuid Frankfurdi raamatumessilt
OLULINE
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
33
26
3
4
90:21
81
2.
Tallinna FCI Levadia
33
23
5
5
92:27
74
3.
Nõmme Kalju FC
33
21
10
2
73:30
73
4.
Paide Linnameeskond
33
22
5
6
73:25
71
5.
Tartu JK Tammeka
33
11
7
15
49:57
40
6.
JK Narva Trans
33
10
9
14
52:49
39
7.
Viljandi JK Tulevik
33
6
7
20
33:69
25
8.
FC Kuressaare
33
6
5
22
24:76
23
9.
JK Tallinna Kalev
33
5
6
22
25:85
21
10.
Maardu Linnameeskond
33
4
5
24
28:100
17
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
81
Tallinna FCI Levadia
74
Nõmme Kalju FC
73
Paide Linnameeskond
71
Tartu JK Tammeka
40
JK Narva Trans
39
Viljandi JK Tulevik
25
FC Kuressaare
23
JK Tallinna Kalev
21
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK