Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 6. november 2010
13:00
Nõmme JK Kalju
2:0
Kohtla-Järve FC Lootus
13:00
Paide Linnameeskond
1:4
Tallinna FC Flora
13:00
Tallinna FC Levadia
6:0
Tartu JK Tammeka
13:00
JK Narva Trans
2:1
JK Sillamäe Kalev
13:00
FC Kuressaare
4:2
Viljandi JK Tulevik
Teisipäev, 2. november 2010
14:30
Nõmme JK Kalju
3:3
Tallinna FC Flora
Laupäev, 30. oktoober 2010
14:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
Tallinna FC Levadia
14:00
JK Sillamäe Kalev
0:0
Paide Linnameeskond
14:00
Tartu JK Tammeka
0:1
JK Narva Trans
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
2:0
FC Kuressaare
17:00
Tallinna FC Flora
3:0
Nõmme JK Kalju
Laupäev, 23. oktoober 2010
14:00
FC Kuressaare
0:2
Tallinna FC Flora
14:00
Tallinna FC Levadia
5:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
Nõmme JK Kalju
0:2
JK Sillamäe Kalev
14:00
JK Narva Trans
0:-
Paide Linnameeskond
17:00
Tartu JK Tammeka
2:2
Viljandi JK Tulevik
Teisipäev, 19. oktoober 2010
16:00
Viljandi JK Tulevik
4:0
Kohtla-Järve FC Lootus
Laupäev, 16. oktoober 2010
14:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
FC Kuressaare
14:00
Viljandi JK Tulevik
0:3
JK Narva Trans
14:00
Paide Linnameeskond
0:1
Nõmme JK Kalju
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:3
Tartu JK Tammeka
17:00
Tallinna FC Flora
2:0
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 2. oktoober 2010
14:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Tallinna FC Flora
14:00
JK Narva Trans
1:0
Nõmme JK Kalju
14:00
FC Kuressaare
2:3
Paide Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Levadia
2:0
JK Sillamäe Kalev
Teisipäev, 28. september 2010
17:00
FC Kuressaare
2:2
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 25. september 2010
14:00
Paide Linnameeskond
1:4
Tallinna FC Levadia
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:4
JK Narva Trans
14:00
Nõmme JK Kalju
1:0
FC Kuressaare
14:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
Tartu JK Tammeka
17:00
Tallinna FC Flora
1:0
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 18. september 2010
14:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
JK Sillamäe Kalev
14:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Paide Linnameeskond
14:00
JK Narva Trans
5:1
FC Kuressaare
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:8
Tallinna FC Flora
17:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Nõmme JK Kalju
Teisipäev, 14. september 2010
17:45
FC Kuressaare
0:4
Tallinna FC Levadia
17:45
JK Sillamäe Kalev
4:0
Kohtla-Järve FC Lootus
17:45
Paide Linnameeskond
1:1
Viljandi JK Tulevik
17:45
Nõmme JK Kalju
3:1
Tartu JK Tammeka
18:45
Tallinna FC Flora
4:0
JK Narva Trans
Laupäev, 11. september 2010
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:2
Paide Linnameeskond
14:00
JK Narva Trans
0:3
Tallinna FC Levadia
14:00
Tartu JK Tammeka
0:2
FC Kuressaare
14:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
Nõmme JK Kalju
17:00
Tallinna FC Flora
3:0
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 28. august 2010
17:00
FC Kuressaare
3:2
Tartu JK Tammeka
17:00
JK Sillamäe Kalev
2:5
Tallinna FC Flora
17:00
Paide Linnameeskond
1:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Nõmme JK Kalju
3:0
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Levadia
1:1
JK Narva Trans
Teisipäev, 24. august 2010
18:00
JK Sillamäe Kalev
4:1
Nõmme JK Kalju
18:45
Tallinna FC Flora
6:2
Paide Linnameeskond
Laupäev, 21. august 2010
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:5
JK Sillamäe Kalev
17:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
Paide Linnameeskond
17:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Nõmme JK Kalju
17:00
Tallinna FC Levadia
4:0
FC Kuressaare
19:30
JK Narva Trans
1:2
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 17. august 2010
18:45
Tallinna FC Flora
4:2
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 14. august 2010
17:00
JK Sillamäe Kalev
5:2
Viljandi JK Tulevik
17:00
FC Kuressaare
1:4
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Flora
5:0
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Nõmme JK Kalju
1:5
Tallinna FC Levadia
19:30
Paide Linnameeskond
3:4
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 7. august 2010
17:00
FC Kuressaare
1:5
Nõmme JK Kalju
17:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Paide Linnameeskond
17:00
Tartu JK Tammeka
2:3
JK Sillamäe Kalev
19:30
JK Narva Trans
4:1
Kohtla-Järve FC Lootus
19:30
Viljandi JK Tulevik
1:6
Tallinna FC Flora
Laupäev, 31. juuli 2010
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:0
Viljandi JK Tulevik
17:00
Nõmme JK Kalju
0:2
JK Narva Trans
17:00
JK Sillamäe Kalev
0:4
Tallinna FC Levadia
17:15
Tallinna FC Flora
6:3
Tartu JK Tammeka
19:30
Paide Linnameeskond
3:0
FC Kuressaare
Pühapäev, 25. juuli 2010
19:30
Tallinna FC Levadia
2:2
Tallinna FC Flora
Laupäev, 24. juuli 2010
17:00
JK Narva Trans
2:0
Viljandi JK Tulevik
17:00
Nõmme JK Kalju
0:0
Paide Linnameeskond
17:00
Tartu JK Tammeka
5:1
Kohtla-Järve FC Lootus
Laupäev, 17. juuli 2010
17:00
Tallinna FC Flora
6:0
FC Kuressaare
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:5
Tallinna FC Levadia
17:00
Paide Linnameeskond
1:1
JK Narva Trans
17:00
Viljandi JK Tulevik
4:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 10. juuli 2010
14:00
Paide Linnameeskond
1:8
JK Sillamäe Kalev
14:00
Tallinna FC Levadia
3:0
Viljandi JK Tulevik
17:00
FC Kuressaare
0:1
Kohtla-Järve FC Lootus
Laupäev, 3. juuli 2010
19:15
Kohtla-Järve FC Lootus
0:6
Nõmme JK Kalju
19:15
Viljandi JK Tulevik
4:1
FC Kuressaare
19:15
Tartu JK Tammeka
0:0
Tallinna FC Levadia
Teisipäev, 29. juuni 2010
19:15
Tartu JK Tammeka
2:0
FC Kuressaare
19:15
Viljandi JK Tulevik
1:4
Nõmme JK Kalju
19:15
Kohtla-Järve FC Lootus
2:1
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 15. juuni 2010
19:15
Tallinna FC Flora
1:1
JK Narva Trans
19:15
JK Sillamäe Kalev
3:1
Kohtla-Järve FC Lootus
19:15
Nõmme JK Kalju
1:1
Tartu JK Tammeka
19:15
FC Kuressaare
0:7
Tallinna FC Levadia
19:15
Paide Linnameeskond
2:0
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 12. juuni 2010
19:15
Tartu JK Tammeka
0:0
Paide Linnameeskond
19:15
JK Narva Trans
3:0
FC Kuressaare
19:15
Kohtla-Järve FC Lootus
0:4
Tallinna FC Flora
19:15
Tallinna FC Levadia
0:0
Nõmme JK Kalju
19:15
Viljandi JK Tulevik
1:2
JK Sillamäe Kalev
Teisipäev, 8. juuni 2010
18:45
JK Narva Trans
1:2
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 5. juuni 2010
17:00
Tallinna FC Flora
1:1
Viljandi JK Tulevik
17:00
Nõmme JK Kalju
2:1
FC Kuressaare
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:5
JK Narva Trans
17:00
Paide Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia
19:30
JK Sillamäe Kalev
4:0
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 1. juuni 2010
18:45
Tallinna FC Levadia
3:1
JK Sillamäe Kalev
18:45
Viljandi JK Tulevik
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
JK Narva Trans
2:2
Nõmme JK Kalju
18:45
Tartu JK Tammeka
0:1
Tallinna FC Flora
18:45
FC Kuressaare
1:0
Paide Linnameeskond
Laupäev, 29. mai 2010
17:00
JK Sillamäe Kalev
-:0
FC Kuressaare
17:00
Paide Linnameeskond
0:3
Nõmme JK Kalju
17:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
JK Narva Trans
17:00
Kohtla-Järve FC Lootus
1:3
Tartu JK Tammeka
19:30
Tallinna FC Flora
2:1
Tallinna FC Levadia
Teisipäev, 25. mai 2010
18:45
JK Narva Trans
1:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 15. mai 2010
17:00
FC Kuressaare
1:2
Tallinna FC Flora
17:00
JK Narva Trans
4:1
Paide Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Levadia
5:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Nõmme JK Kalju
2:1
JK Sillamäe Kalev
20:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 8. mai 2010
17:00
Tallinna FC Flora
1:0
Nõmme JK Kalju
17:00
Tartu JK Tammeka
1:2
JK Narva Trans
17:00
JK Sillamäe Kalev
4:0
Paide Linnameeskond
17:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
Tallinna FC Levadia
19:30
Kohtla-Järve FC Lootus
5:2
FC Kuressaare
Teisipäev, 4. mai 2010
18:45
JK Sillamäe Kalev
1:3
JK Narva Trans
Laupäev, 1. mai 2010
17:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Tartu JK Tammeka
17:00
JK Narva Trans
2:2
JK Sillamäe Kalev
17:00
Nõmme JK Kalju
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Paide Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Flora
19:30
FC Kuressaare
3:2
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 24. aprill 2010
14:00
Tartu JK Tammeka
0:0
Tallinna FC Levadia
14:00
Tallinna FC Flora
2:1
Paide Linnameeskond
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:5
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
JK Narva Trans
17:00
Viljandi JK Tulevik
0:0
FC Kuressaare
Laupäev, 17. aprill 2010
14:00
Paide Linnameeskond
0:1
JK Sillamäe Kalev
14:00
FC Kuressaare
1:2
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
JK Narva Trans
0:0
Tartu JK Tammeka
14:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Viljandi JK Tulevik
17:00
Nõmme JK Kalju
1:2
Tallinna FC Flora
Laupäev, 10. aprill 2010
14:00
Paide Linnameeskond
0:4
JK Narva Trans
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:3
Tallinna FC Levadia
14:00
Tallinna FC Flora
4:0
FC Kuressaare
14:00
JK Sillamäe Kalev
2:2
Nõmme JK Kalju
17:00
Viljandi JK Tulevik
0:3
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 3. aprill 2010
14:00
Tartu JK Tammeka
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
14:00
FC Kuressaare
0:4
JK Sillamäe Kalev
14:00
JK Narva Trans
2:0
Viljandi JK Tulevik
14:00
Nõmme JK Kalju
1:1
Paide Linnameeskond
17:00
Tallinna FC Levadia
2:1
Tallinna FC Flora
Laupäev, 27. märts 2010
14:00
Paide Linnameeskond
1:2
FC Kuressaare
14:00
Tallinna FC Flora
3:2
Tartu JK Tammeka
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:1
Viljandi JK Tulevik
17:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Tallinna FC Levadia
17:00
Nõmme JK Kalju
0:1
JK Narva Trans
Teisipäev, 23. märts 2010
18:45
Tallinna FC Levadia
6:0
Paide Linnameeskond
18:45
Tartu JK Tammeka
1:4
JK Sillamäe Kalev
18:45
Viljandi JK Tulevik
0:1
Tallinna FC Flora
18:45
JK Narva Trans
0:1
Kohtla-Järve FC Lootus
18:45
FC Kuressaare
1:2
Nõmme JK Kalju
Laupäev, 20. märts 2010
14:00
JK Sillamäe Kalev
2:1
Viljandi JK Tulevik
14:00
Paide Linnameeskond
1:3
Tartu JK Tammeka
14:00
Tallinna FC Flora
2:1
Kohtla-Järve FC Lootus
17:00
Nõmme JK Kalju
0:3
Tallinna FC Levadia
19:30
FC Kuressaare
0:1
JK Narva Trans
Laupäev, 13. märts 2010
14:00
Tallinna FC Levadia
1:1
FC Kuressaare
14:00
Tartu JK Tammeka
2:3
Nõmme JK Kalju
14:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
Paide Linnameeskond
14:00
Kohtla-Järve FC Lootus
0:1
JK Sillamäe Kalev
17:00
JK Narva Trans
1:0
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 9. märts 2010
16:00
Paide Linnameeskond
1:0
Kohtla-Järve FC Lootus
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tallinna FC Flora
17:00
FC Kuressaare
2:3
Tartu JK Tammeka
18:45
Tallinna FC Levadia
3:0
JK Narva Trans
19:30
Nõmme JK Kalju
1:0
Viljandi JK Tulevik
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
Kostja dokk mustalt | Talenti voolinud Passikuta: ilma Professorita meil midagi ei otsustatud
MEISTRITE LIIGA
LEVADIA - KALJU KARIKALAHING
MEISTRITE LIIGA
Conte poisid peavad üleöö suureks kasvama
U17 MM
Jalgpallilisi tähelepanekuid Frankfurdi raamatumessilt
OLULINE
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
33
26
3
4
90:21
81
2.
Tallinna FCI Levadia
33
23
5
5
92:27
74
3.
Nõmme Kalju FC
33
21
10
2
73:30
73
4.
Paide Linnameeskond
33
22
5
6
73:25
71
5.
Tartu JK Tammeka
33
11
7
15
49:57
40
6.
JK Narva Trans
33
10
9
14
52:49
39
7.
Viljandi JK Tulevik
33
6
7
20
33:69
25
8.
FC Kuressaare
33
6
5
22
24:76
23
9.
JK Tallinna Kalev
33
5
6
22
25:85
21
10.
Maardu Linnameeskond
33
4
5
24
28:100
17
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
81
Tallinna FCI Levadia
74
Nõmme Kalju FC
73
Paide Linnameeskond
71
Tartu JK Tammeka
40
JK Narva Trans
39
Viljandi JK Tulevik
25
FC Kuressaare
23
JK Tallinna Kalev
21
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK