Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 9. november 2013
14:00
FC Kuressaare
2:4
Tallinna FC Levadia
14:15
FC Infonet
3:2
JK Narva Trans
14:15
Paide Linnameeskond
1:0
JK Tallinna Kalev
14:15
Tallinna FC Flora
0:3
JK Sillamäe Kalev
14:15
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme JK Kalju
Kolmapäev, 6. november 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
3:2
FC Kuressaare
Pühapäev, 3. november 2013
14:00
Tallinna FC Levadia
1:0
Paide Linnameeskond
Laupäev, 2. november 2013
14:00
Nõmme JK Kalju
5:0
FC Infonet
14:00
JK Narva Trans
3:1
FC Kuressaare
14:00
JK Tallinna Kalev
0:9
JK Sillamäe Kalev
14:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora
Laupäev, 26. oktoober 2013
14:00
Nõmme JK Kalju
4:2
JK Tallinna Kalev
14:00
JK Sillamäe Kalev
6:0
Tartu JK Tammeka
14:00
Paide Linnameeskond
0:3
JK Narva Trans
14:00
FC Infonet
0:3
Tallinna FC Levadia
17:00
Tallinna FC Flora
4:0
FC Kuressaare
Teisipäev, 22. oktoober 2013
17:30
FC Infonet
1:2
Paide Linnameeskond
19:30
Tartu JK Tammeka
0:2
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 19. oktoober 2013
14:00
Tallinna FC Levadia
3:1
Tallinna FC Flora
14:00
JK Narva Trans
0:2
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Tallinna Kalev
3:1
FC Infonet
14:00
FC Kuressaare
0:5
JK Sillamäe Kalev
14:00
Paide Linnameeskond
1:2
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 12. oktoober 2013
14:00
FC Kuressaare
1:4
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 5. oktoober 2013
14:00
Nõmme JK Kalju
2:2
Tallinna FC Flora
17:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Tallinna Kalev
0:4
JK Narva Trans
Teisipäev, 1. oktoober 2013
17:00
Tallinna FC Levadia
2:1
Nõmme JK Kalju
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
FC Infonet
19:30
Tallinna FC Flora
2:0
JK Narva Trans
Laupäev, 28. september 2013
14:00
JK Tallinna Kalev
2:1
Tartu JK Tammeka
17:00
Nõmme JK Kalju
1:0
JK Sillamäe Kalev
17:00
JK Narva Trans
0:2
Tallinna FC Levadia
17:00
Paide Linnameeskond
4:1
FC Kuressaare
19:30
FC Infonet
1:2
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 24. september 2013
17:00
Nõmme JK Kalju
2:1
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Sillamäe Kalev
3:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 21. september 2013
14:00
Tallinna FC Flora
0:0
Paide Linnameeskond
17:00
FC Kuressaare
0:4
Nõmme JK Kalju
17:00
FC Infonet
1:0
JK Sillamäe Kalev
17:00
Tartu JK Tammeka
1:2
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Tallinna Kalev
Teisipäev, 17. september 2013
17:45
JK Tallinna Kalev
1:1
Tallinna FC Flora
17:45
Nõmme JK Kalju
2:0
Paide Linnameeskond
17:45
JK Sillamäe Kalev
2:1
JK Narva Trans
18:00
FC Kuressaare
0:3
FC Infonet
19:30
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 14. september 2013
14:00
FC Infonet
1:1
FC Kuressaare
17:00
Paide Linnameeskond
0:4
Nõmme JK Kalju
17:00
JK Narva Trans
0:2
JK Sillamäe Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Tartu JK Tammeka
Reede, 13. september 2013
19:30
Tallinna FC Flora
5:0
JK Tallinna Kalev
Teisipäev, 10. september 2013
18:00
JK Tallinna Kalev
3:1
FC Kuressaare
Esmaspäev, 2. september 2013
18:00
Nõmme JK Kalju
4:0
FC Kuressaare
Laupäev, 31. august 2013
14:00
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans
17:00
Paide Linnameeskond
0:5
Tallinna FC Flora
17:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
FC Infonet
Reede, 30. august 2013
18:30
Tallinna FC Levadia
1:0
JK Tallinna Kalev
Esmaspäev, 26. august 2013
18:30
JK Sillamäe Kalev
1:1
Nõmme JK Kalju
Laupäev, 24. august 2013
14:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Narva Trans
17:00
FC Kuressaare
1:2
Paide Linnameeskond
Reede, 23. august 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
0:1
JK Tallinna Kalev
19:30
Tallinna FC Flora
2:3
FC Infonet
Teisipäev, 20. august 2013
14:00
JK Narva Trans
1:4
Tallinna FC Flora
17:00
JK Tallinna Kalev
1:4
Tallinna FC Levadia
17:00
Paide Linnameeskond
0:3
JK Sillamäe Kalev
19:30
FC Infonet
3:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 17. august 2013
14:00
Tallinna FC Flora
0:3
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Narva Trans
3:1
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia
1:0
JK Sillamäe Kalev
18:45
FC Kuressaare
0:0
Tartu JK Tammeka
19:00
Paide Linnameeskond
2:0
FC Infonet
Laupäev, 10. august 2013
17:00
Nõmme JK Kalju
3:1
JK Narva Trans
19:30
FC Infonet
0:1
JK Tallinna Kalev
Reede, 9. august 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
0:0
Paide Linnameeskond
19:30
JK Sillamäe Kalev
2:0
FC Kuressaare
19:30
Tallinna FC Flora
1:2
Tallinna FC Levadia
Teisipäev, 6. august 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
2:1
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 3. august 2013
17:00
Tartu JK Tammeka
0:3
JK Sillamäe Kalev
19:30
JK Tallinna Kalev
1:1
Nõmme JK Kalju
Reede, 2. august 2013
18:45
FC Kuressaare
0:1
Tallinna FC Flora
19:30
Tallinna FC Levadia
3:0
FC Infonet
19:30
JK Narva Trans
2:0
Paide Linnameeskond
Esmaspäev, 29. juuli 2013
19:30
Paide Linnameeskond
1:3
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 27. juuli 2013
17:00
FC Infonet
1:1
Nõmme JK Kalju
Reede, 26. juuli 2013
18:45
FC Kuressaare
1:0
JK Narva Trans
19:30
JK Sillamäe Kalev
2:0
JK Tallinna Kalev
19:30
Tallinna FC Flora
2:2
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 23. juuli 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
0:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 20. juuli 2013
14:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Paide Linnameeskond
17:00
Nõmme JK Kalju
3:0
Tartu JK Tammeka
17:00
JK Sillamäe Kalev
2:1
Tallinna FC Flora
Reede, 19. juuli 2013
19:30
JK Narva Trans
1:2
FC Infonet
19:30
Tallinna FC Levadia
2:1
FC Kuressaare
Teisipäev, 16. juuli 2013
18:45
FC Kuressaare
0:1
Paide Linnameeskond
Esmaspäev, 15. juuli 2013
19:30
JK Tallinna Kalev
2:4
Tallinna FC Flora
19:30
JK Sillamäe Kalev
3:2
JK Narva Trans
Laupäev, 13. juuli 2013
17:00
Nõmme JK Kalju
1:0
Paide Linnameeskond
Reede, 12. juuli 2013
19:30
FC Kuressaare
1:1
FC Infonet
Esmaspäev, 8. juuli 2013
18:00
Tallinna FC Flora
1:0
Paide Linnameeskond
Laupäev, 6. juuli 2013
17:00
FC Infonet
-:1
JK Sillamäe Kalev
19:30
FC Kuressaare
0:1
Nõmme JK Kalju
19:30
JK Narva Trans
0:1
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 2. juuli 2013
19:30
FC Kuressaare
0:0
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 18. juuni 2013
19:30
Nõmme JK Kalju
0:0
JK Sillamäe Kalev
19:30
JK Narva Trans
1:0
Tallinna FC Levadia
19:30
JK Tallinna Kalev
0:2
Tartu JK Tammeka
19:30
Paide Linnameeskond
3:0
FC Kuressaare
Esmaspäev, 17. juuni 2013
19:30
FC Infonet
0:2
Tallinna FC Flora
Laupäev, 15. juuni 2013
17:00
Tallinna FC Levadia
1:0
Nõmme JK Kalju
Reede, 14. juuni 2013
19:30
Tallinna FC Flora
1:0
JK Narva Trans
19:30
JK Sillamäe Kalev
3:0
Paide Linnameeskond
19:30
FC Kuressaare
1:3
JK Tallinna Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
0:3
FC Infonet
Laupäev, 8. juuni 2013
19:00
Tartu JK Tammeka
3:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 1. juuni 2013
17:00
FC Infonet
1:2
Paide Linnameeskond
Reede, 31. mai 2013
19:30
JK Sillamäe Kalev
2:0
Tallinna FC Levadia
19:30
Nõmme JK Kalju
4:3
Tallinna FC Flora
Neljapäev, 30. mai 2013
19:30
JK Tallinna Kalev
1:2
JK Narva Trans
19:30
Tartu JK Tammeka
3:1
FC Kuressaare
Laupäev, 25. mai 2013
17:00
JK Narva Trans
2:0
Nõmme JK Kalju
19:30
JK Tallinna Kalev
1:4
FC Infonet
Reede, 24. mai 2013
19:30
FC Kuressaare
1:4
JK Sillamäe Kalev
19:30
Paide Linnameeskond
6:2
Tartu JK Tammeka
19:30
Tallinna FC Levadia
1:0
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 21. mai 2013
19:30
Tallinna FC Flora
6:0
FC Kuressaare
19:30
JK Sillamäe Kalev
1:1
Tartu JK Tammeka
19:30
Paide Linnameeskond
0:1
JK Narva Trans
19:30
Nõmme JK Kalju
2:0
JK Tallinna Kalev
Esmaspäev, 20. mai 2013
19:30
FC Infonet
0:1
Tallinna FC Levadia
Kolmapäev, 15. mai 2013
19:30
Tallinna FC Levadia
1:0
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 14. mai 2013
19:30
JK Tallinna Kalev
1:0
JK Sillamäe Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
1:4
Tallinna FC Flora
19:30
Nõmme JK Kalju
2:0
FC Infonet
19:30
JK Narva Trans
2:0
FC Kuressaare
Laupäev, 11. mai 2013
17:00
Tallinna FC Flora
3:0
JK Sillamäe Kalev
Reede, 10. mai 2013
19:30
Paide Linnameeskond
2:1
JK Tallinna Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme JK Kalju
19:30
FC Infonet
1:0
JK Narva Trans
19:30
FC Kuressaare
0:1
Tallinna FC Levadia
Esmaspäev, 6. mai 2013
19:30
Nõmme JK Kalju
2:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 4. mai 2013
14:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Paide Linnameeskond
17:00
JK Sillamäe Kalev
2:1
Tallinna FC Flora
Reede, 3. mai 2013
19:15
JK Narva Trans
1:1
FC Infonet
19:30
Tallinna FC Levadia
2:1
FC Kuressaare
Laupäev, 27. aprill 2013
14:00
FC Infonet
0:3
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Sillamäe Kalev
0:0
JK Tallinna Kalev
17:00
FC Kuressaare
2:0
JK Narva Trans
17:00
Paide Linnameeskond
3:4
Tallinna FC Levadia
Reede, 26. aprill 2013
19:30
Tallinna FC Flora
2:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 20. aprill 2013
14:00
Tallinna FC Levadia
2:1
FC Infonet
17:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Nõmme JK Kalju
17:00
FC Kuressaare
2:4
Tallinna FC Flora
17:00
JK Narva Trans
0:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 13. aprill 2013
14:00
Tallinna FC Flora
0:3
Tallinna FC Levadia
17:00
Nõmme JK Kalju
4:0
JK Narva Trans
17:00
JK Sillamäe Kalev
4:0
FC Kuressaare
19:30
FC Infonet
2:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 6. aprill 2013
14:00
Tallinna FC Flora
1:0
Nõmme JK Kalju
17:00
Paide Linnameeskond
4:0
FC Infonet
17:00
JK Narva Trans
1:1
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia
0:0
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 30. märts 2013
14:00
Nõmme JK Kalju
1:0
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Narva Trans
0:3
Tallinna FC Flora
17:00
Paide Linnameeskond
2:1
JK Sillamäe Kalev
17:00
JK Tallinna Kalev
1:0
FC Kuressaare
19:30
FC Infonet
0:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 16. märts 2013
14:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Nõmme JK Kalju
14:00
Tallinna FC Levadia
3:0
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Flora
1:1
FC Infonet
Laupäev, 9. märts 2013
14:00
JK Narva Trans
1:2
Tartu JK Tammeka
14:00
Paide Linnameeskond
0:6
Tallinna FC Flora
14:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia
14:00
JK Sillamäe Kalev
3:0
FC Infonet
17:00
Nõmme JK Kalju
2:1
FC Kuressaare
Laupäev, 2. märts 2013
14:00
FC Infonet
0:0
FC Kuressaare
14:00
Paide Linnameeskond
2:3
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Narva Trans
1:2
JK Sillamäe Kalev
17:00
Tallinna FC Flora
4:1
JK Tallinna Kalev
19:30
Tallinna FC Levadia
3:1
Tartu JK Tammeka
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
MEISTRITE LIIGA
Luup peale | Potteri Chelsea leidis hoo ja lükkas hoopis Milani kuristiku servale
NAISTE KOONDIS
TASKUST TULEB HÄÄL
Kuus mängu ja seitse punkti. Kui reaalne on Vaprusel end Esiliigast päästa?
VAR TULEB EESTISSE!
PÕNEVAT
RISTNURK
SOCCERNET TV
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
30
27
3
0
81:16
84
2.
Tallinna FCI Levadia
30
22
5
3
66:17
71
3.
Paide Linnameeskond
30
17
6
7
76:29
57
4.
Nõmme Kalju FC
30
16
7
7
54:26
55
5.
FC Kuressaare
30
12
8
10
39:40
44
6.
JK Narva Trans
30
9
5
16
38:52
32
7.
Tartu JK Tammeka
30
7
7
16
30:54
28
8.
JK Tallinna Kalev
30
8
3
19
36:84
27
9.
Tallinna JK Legion
30
4
6
20
27:74
14
10.
Pärnu JK Vaprus
30
2
2
26
27:82
8
Ekspert Haalandi varju jäänud ründajatest: Lewandowskit ei panda enam tähelegi ja kes on Darwin Nunez?