Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 9. november 2013
14:00
FC Kuressaare
2:4
Tallinna FC Levadia
14:15
FC Infonet
3:2
JK Narva Trans
14:15
Paide Linnameeskond
1:0
JK Tallinna Kalev
14:15
Tallinna FC Flora
0:3
JK Sillamäe Kalev
14:15
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme JK Kalju
Kolmapäev, 6. november 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
3:2
FC Kuressaare
Pühapäev, 3. november 2013
14:00
Tallinna FC Levadia
1:0
Paide Linnameeskond
Laupäev, 2. november 2013
14:00
Nõmme JK Kalju
5:0
FC Infonet
14:00
JK Narva Trans
3:1
FC Kuressaare
14:00
JK Tallinna Kalev
0:9
JK Sillamäe Kalev
14:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora
Laupäev, 26. oktoober 2013
14:00
Nõmme JK Kalju
4:2
JK Tallinna Kalev
14:00
JK Sillamäe Kalev
6:0
Tartu JK Tammeka
14:00
Paide Linnameeskond
0:3
JK Narva Trans
14:00
FC Infonet
0:3
Tallinna FC Levadia
17:00
Tallinna FC Flora
4:0
FC Kuressaare
Teisipäev, 22. oktoober 2013
17:30
FC Infonet
1:2
Paide Linnameeskond
19:30
Tartu JK Tammeka
0:2
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 19. oktoober 2013
14:00
Tallinna FC Levadia
3:1
Tallinna FC Flora
14:00
JK Narva Trans
0:2
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Tallinna Kalev
3:1
FC Infonet
14:00
FC Kuressaare
0:5
JK Sillamäe Kalev
14:00
Paide Linnameeskond
1:2
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 12. oktoober 2013
14:00
FC Kuressaare
1:4
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 5. oktoober 2013
14:00
Nõmme JK Kalju
2:2
Tallinna FC Flora
17:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Tallinna Kalev
0:4
JK Narva Trans
Teisipäev, 1. oktoober 2013
17:00
Tallinna FC Levadia
2:1
Nõmme JK Kalju
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
FC Infonet
19:30
Tallinna FC Flora
2:0
JK Narva Trans
Laupäev, 28. september 2013
14:00
JK Tallinna Kalev
2:1
Tartu JK Tammeka
17:00
Nõmme JK Kalju
1:0
JK Sillamäe Kalev
17:00
JK Narva Trans
0:2
Tallinna FC Levadia
17:00
Paide Linnameeskond
4:1
FC Kuressaare
19:30
FC Infonet
1:2
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 24. september 2013
17:00
Nõmme JK Kalju
2:1
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Sillamäe Kalev
3:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 21. september 2013
14:00
Tallinna FC Flora
0:0
Paide Linnameeskond
17:00
FC Kuressaare
0:4
Nõmme JK Kalju
17:00
FC Infonet
1:0
JK Sillamäe Kalev
17:00
Tartu JK Tammeka
1:2
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Tallinna Kalev
Teisipäev, 17. september 2013
17:45
JK Tallinna Kalev
1:1
Tallinna FC Flora
17:45
Nõmme JK Kalju
2:0
Paide Linnameeskond
17:45
JK Sillamäe Kalev
2:1
JK Narva Trans
18:00
FC Kuressaare
0:3
FC Infonet
19:30
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 14. september 2013
14:00
FC Infonet
1:1
FC Kuressaare
17:00
Paide Linnameeskond
0:4
Nõmme JK Kalju
17:00
JK Narva Trans
0:2
JK Sillamäe Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Tartu JK Tammeka
Reede, 13. september 2013
19:30
Tallinna FC Flora
5:0
JK Tallinna Kalev
Teisipäev, 10. september 2013
18:00
JK Tallinna Kalev
3:1
FC Kuressaare
Esmaspäev, 2. september 2013
18:00
Nõmme JK Kalju
4:0
FC Kuressaare
Laupäev, 31. august 2013
14:00
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans
17:00
Paide Linnameeskond
0:5
Tallinna FC Flora
17:00
JK Sillamäe Kalev
2:0
FC Infonet
Reede, 30. august 2013
18:30
Tallinna FC Levadia
1:0
JK Tallinna Kalev
Esmaspäev, 26. august 2013
18:30
JK Sillamäe Kalev
1:1
Nõmme JK Kalju
Laupäev, 24. august 2013
14:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Narva Trans
17:00
FC Kuressaare
1:2
Paide Linnameeskond
Reede, 23. august 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
0:1
JK Tallinna Kalev
19:30
Tallinna FC Flora
2:3
FC Infonet
Teisipäev, 20. august 2013
14:00
JK Narva Trans
1:4
Tallinna FC Flora
17:00
JK Tallinna Kalev
1:4
Tallinna FC Levadia
17:00
Paide Linnameeskond
0:3
JK Sillamäe Kalev
19:30
FC Infonet
3:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 17. august 2013
14:00
Tallinna FC Flora
0:3
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Narva Trans
3:1
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia
1:0
JK Sillamäe Kalev
18:45
FC Kuressaare
0:0
Tartu JK Tammeka
19:00
Paide Linnameeskond
2:0
FC Infonet
Laupäev, 10. august 2013
17:00
Nõmme JK Kalju
3:1
JK Narva Trans
19:30
FC Infonet
0:1
JK Tallinna Kalev
Reede, 9. august 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
0:0
Paide Linnameeskond
19:30
JK Sillamäe Kalev
2:0
FC Kuressaare
19:30
Tallinna FC Flora
1:2
Tallinna FC Levadia
Teisipäev, 6. august 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
2:1
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 3. august 2013
17:00
Tartu JK Tammeka
0:3
JK Sillamäe Kalev
19:30
JK Tallinna Kalev
1:1
Nõmme JK Kalju
Reede, 2. august 2013
18:45
FC Kuressaare
0:1
Tallinna FC Flora
19:30
Tallinna FC Levadia
3:0
FC Infonet
19:30
JK Narva Trans
2:0
Paide Linnameeskond
Esmaspäev, 29. juuli 2013
19:30
Paide Linnameeskond
1:3
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 27. juuli 2013
17:00
FC Infonet
1:1
Nõmme JK Kalju
Reede, 26. juuli 2013
18:45
FC Kuressaare
1:0
JK Narva Trans
19:30
JK Sillamäe Kalev
2:0
JK Tallinna Kalev
19:30
Tallinna FC Flora
2:2
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 23. juuli 2013
19:30
Tartu JK Tammeka
0:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 20. juuli 2013
14:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Paide Linnameeskond
17:00
Nõmme JK Kalju
3:0
Tartu JK Tammeka
17:00
JK Sillamäe Kalev
2:1
Tallinna FC Flora
Reede, 19. juuli 2013
19:30
JK Narva Trans
1:2
FC Infonet
19:30
Tallinna FC Levadia
2:1
FC Kuressaare
Teisipäev, 16. juuli 2013
18:45
FC Kuressaare
0:1
Paide Linnameeskond
Esmaspäev, 15. juuli 2013
19:30
JK Tallinna Kalev
2:4
Tallinna FC Flora
19:30
JK Sillamäe Kalev
3:2
JK Narva Trans
Laupäev, 13. juuli 2013
17:00
Nõmme JK Kalju
1:0
Paide Linnameeskond
Reede, 12. juuli 2013
19:30
FC Kuressaare
1:1
FC Infonet
Esmaspäev, 8. juuli 2013
18:00
Tallinna FC Flora
1:0
Paide Linnameeskond
Laupäev, 6. juuli 2013
17:00
FC Infonet
-:1
JK Sillamäe Kalev
19:30
FC Kuressaare
0:1
Nõmme JK Kalju
19:30
JK Narva Trans
0:1
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 2. juuli 2013
19:30
FC Kuressaare
0:0
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 18. juuni 2013
19:30
Nõmme JK Kalju
0:0
JK Sillamäe Kalev
19:30
JK Narva Trans
1:0
Tallinna FC Levadia
19:30
JK Tallinna Kalev
0:2
Tartu JK Tammeka
19:30
Paide Linnameeskond
3:0
FC Kuressaare
Esmaspäev, 17. juuni 2013
19:30
FC Infonet
0:2
Tallinna FC Flora
Laupäev, 15. juuni 2013
17:00
Tallinna FC Levadia
1:0
Nõmme JK Kalju
Reede, 14. juuni 2013
19:30
Tallinna FC Flora
1:0
JK Narva Trans
19:30
JK Sillamäe Kalev
3:0
Paide Linnameeskond
19:30
FC Kuressaare
1:3
JK Tallinna Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
0:3
FC Infonet
Laupäev, 8. juuni 2013
19:00
Tartu JK Tammeka
3:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 1. juuni 2013
17:00
FC Infonet
1:2
Paide Linnameeskond
Reede, 31. mai 2013
19:30
JK Sillamäe Kalev
2:0
Tallinna FC Levadia
19:30
Nõmme JK Kalju
4:3
Tallinna FC Flora
Neljapäev, 30. mai 2013
19:30
JK Tallinna Kalev
1:2
JK Narva Trans
19:30
Tartu JK Tammeka
3:1
FC Kuressaare
Laupäev, 25. mai 2013
17:00
JK Narva Trans
2:0
Nõmme JK Kalju
19:30
JK Tallinna Kalev
1:4
FC Infonet
Reede, 24. mai 2013
19:30
FC Kuressaare
1:4
JK Sillamäe Kalev
19:30
Paide Linnameeskond
6:2
Tartu JK Tammeka
19:30
Tallinna FC Levadia
1:0
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 21. mai 2013
19:30
Tallinna FC Flora
6:0
FC Kuressaare
19:30
JK Sillamäe Kalev
1:1
Tartu JK Tammeka
19:30
Paide Linnameeskond
0:1
JK Narva Trans
19:30
Nõmme JK Kalju
2:0
JK Tallinna Kalev
Esmaspäev, 20. mai 2013
19:30
FC Infonet
0:1
Tallinna FC Levadia
Kolmapäev, 15. mai 2013
19:30
Tallinna FC Levadia
1:0
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 14. mai 2013
19:30
JK Tallinna Kalev
1:0
JK Sillamäe Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
1:4
Tallinna FC Flora
19:30
Nõmme JK Kalju
2:0
FC Infonet
19:30
JK Narva Trans
2:0
FC Kuressaare
Laupäev, 11. mai 2013
17:00
Tallinna FC Flora
3:0
JK Sillamäe Kalev
Reede, 10. mai 2013
19:30
Paide Linnameeskond
2:1
JK Tallinna Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme JK Kalju
19:30
FC Infonet
1:0
JK Narva Trans
19:30
FC Kuressaare
0:1
Tallinna FC Levadia
Esmaspäev, 6. mai 2013
19:30
Nõmme JK Kalju
2:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 4. mai 2013
14:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Paide Linnameeskond
17:00
JK Sillamäe Kalev
2:1
Tallinna FC Flora
Reede, 3. mai 2013
19:15
JK Narva Trans
1:1
FC Infonet
19:30
Tallinna FC Levadia
2:1
FC Kuressaare
Laupäev, 27. aprill 2013
14:00
FC Infonet
0:3
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Sillamäe Kalev
0:0
JK Tallinna Kalev
17:00
FC Kuressaare
2:0
JK Narva Trans
17:00
Paide Linnameeskond
3:4
Tallinna FC Levadia
Reede, 26. aprill 2013
19:30
Tallinna FC Flora
2:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 20. aprill 2013
14:00
Tallinna FC Levadia
2:1
FC Infonet
17:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Nõmme JK Kalju
17:00
FC Kuressaare
2:4
Tallinna FC Flora
17:00
JK Narva Trans
0:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 13. aprill 2013
14:00
Tallinna FC Flora
0:3
Tallinna FC Levadia
17:00
Nõmme JK Kalju
4:0
JK Narva Trans
17:00
JK Sillamäe Kalev
4:0
FC Kuressaare
19:30
FC Infonet
2:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 6. aprill 2013
14:00
Tallinna FC Flora
1:0
Nõmme JK Kalju
17:00
Paide Linnameeskond
4:0
FC Infonet
17:00
JK Narva Trans
1:1
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia
0:0
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 30. märts 2013
14:00
Nõmme JK Kalju
1:0
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Narva Trans
0:3
Tallinna FC Flora
17:00
Paide Linnameeskond
2:1
JK Sillamäe Kalev
17:00
JK Tallinna Kalev
1:0
FC Kuressaare
19:30
FC Infonet
0:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 16. märts 2013
14:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Nõmme JK Kalju
14:00
Tallinna FC Levadia
3:0
JK Narva Trans
17:00
Tallinna FC Flora
1:1
FC Infonet
Laupäev, 9. märts 2013
14:00
JK Narva Trans
1:2
Tartu JK Tammeka
14:00
Paide Linnameeskond
0:6
Tallinna FC Flora
14:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia
14:00
JK Sillamäe Kalev
3:0
FC Infonet
17:00
Nõmme JK Kalju
2:1
FC Kuressaare
Laupäev, 2. märts 2013
14:00
FC Infonet
0:0
FC Kuressaare
14:00
Paide Linnameeskond
2:3
Nõmme JK Kalju
14:00
JK Narva Trans
1:2
JK Sillamäe Kalev
17:00
Tallinna FC Flora
4:1
JK Tallinna Kalev
19:30
Tallinna FC Levadia
3:1
Tartu JK Tammeka
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
HOOVIVUTILE MÕELDES
Fotod ja kommentaarid: kus saab Mustamäel jalgpalli mängida?
MUSTA MÕTISKLUSED
Sellest, kuidas mälestus lahkunud fännidest üht mängu ilmestas
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | KTM-reegel, Vaštšuk, imeväravad, sündimata ja sündinud üllatused, ABC-raamatud ...
REKLAAM
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
24
19
2
3
80:18
59
2.
Tallinna FC Flora
23
19
1
3
66:15
58
3.
Paide Linnameeskond
24
15
4
5
51:20
49
4.
Nõmme Kalju FC
22
12
8
2
43:21
44
5.
Tartu JK Tammeka
24
8
5
11
36:41
29
6.
JK Narva Trans
24
6
8
10
35:37
26
7.
FC Kuressaare
24
4
5
15
15:56
17
8.
Viljandi JK Tulevik
23
4
4
15
22:47
16
9.
JK Tallinna Kalev
23
4
4
15
17:59
16
10.
Maardu Linnameeskond
23
4
3
16
18:69
15
REKLAAM