Premium liiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 7. oktoober 2018
15:00
Tallinna FC Flora
2:2
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 6. oktoober 2018
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:2
FC Kuressaare
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
JK Narva Trans
16:00
JK Tallinna Kalev
1:4
Tallinna FCI Levadia
19:00
Tartu JK Tammeka
1:1
Paide Linnameeskond
Kolmapäev, 3. oktoober 2018
19:00
JK Narva Trans
3:2
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora
19:30
Tallinna FCI Levadia
0:0
Nõmme Kalju FC
Teisipäev, 2. oktoober 2018
18:30
FC Kuressaare
1:3
Paide Linnameeskond
20:30
Pärnu JK Vaprus
0:3
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 30. september 2018
15:00
JK Tallinna Kalev
2:2
Tallinna FC Flora
Laupäev, 29. september 2018
13:00
Paide Linnameeskond
1:4
Tallinna FCI Levadia
16:00
Nõmme Kalju FC
4:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu JK Tammeka
5:0
Pärnu JK Vaprus
Reede, 28. september 2018
19:30
JK Narva Trans
2:1
FC Kuressaare
Pühapäev, 23. september 2018
15:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 22. september 2018
13:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Tartu JK Tammeka
13:00
FC Kuressaare
0:5
Tallinna FCI Levadia
16:00
Paide Linnameeskond
2:5
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
3:0
Pärnu JK Vaprus
Kolmapäev, 19. september 2018
17:30
Tallinna FCI Levadia
4:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
7:2
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 18. september 2018
18:00
FC Kuressaare
2:4
Nõmme Kalju FC
20:30
JK Narva Trans
2:1
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 16. september 2018
15:00
Viljandi JK Tulevik
0:4
Tallinna FCI Levadia
Laupäev, 15. september 2018
13:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Paide Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Flora
2:2
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
3:1
FC Kuressaare
Reede, 14. september 2018
19:30
Tartu JK Tammeka
0:1
Nõmme Kalju FC
Pühapäev, 2. september 2018
19:00
Nõmme Kalju FC
1:1
Tallinna FC Flora
Laupäev, 1. september 2018
13:00
FC Kuressaare
1:4
Viljandi JK Tulevik
13:00
Paide Linnameeskond
2:1
Tartu JK Tammeka
16:00
Tallinna FCI Levadia
3:2
JK Tallinna Kalev
Reede, 31. august 2018
19:30
JK Narva Trans
1:1
Pärnu JK Vaprus
Kolmapäev, 29. august 2018
19:30
Tallinna FC Flora
3:0
Tallinna FCI Levadia
Teisipäev, 28. august 2018
18:30
Viljandi JK Tulevik
2:5
Nõmme Kalju FC
18:30
FC Kuressaare
0:3
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:3
Paide Linnameeskond
20:30
Tartu JK Tammeka
1:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 25. august 2018
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:3
Paide Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
4:0
Pärnu JK Vaprus
16:00
Tallinna FCI Levadia
4:0
FC Kuressaare
19:00
JK Tallinna Kalev
0:1
JK Narva Trans
Reede, 24. august 2018
19:30
Tallinna FC Flora
5:0
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 19. august 2018
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
Tallinna FCI Levadia
19:00
Tallinna FC Flora
3:1
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 18. august 2018
16:00
Paide Linnameeskond
0:3
Nõmme Kalju FC
Reede, 17. august 2018
19:00
JK Narva Trans
4:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
FC Kuressaare
1:3
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 12. august 2018
16:00
Pärnu JK Vaprus
2:4
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 11. august 2018
16:00
Tallinna FCI Levadia
6:1
JK Narva Trans
16:00
Tartu JK Tammeka
1:0
Viljandi JK Tulevik
Reede, 10. august 2018
19:00
Paide Linnameeskond
3:3
Tallinna FC Flora
19:30
Nõmme Kalju FC
4:0
FC Kuressaare
Pühapäev, 5. august 2018
16:00
Nõmme Kalju FC
1:1
JK Tallinna Kalev
19:00
FC Kuressaare
0:4
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FCI Levadia
0:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 4. august 2018
16:00
JK Narva Trans
1:2
Paide Linnameeskond
Reede, 3. august 2018
19:30
Viljandi JK Tulevik
1:1
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 29. juuli 2018
16:00
Paide Linnameeskond
2:1
FC Kuressaare
Laupäev, 28. juuli 2018
16:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Tallinna FCI Levadia
16:00
Tartu JK Tammeka
2:1
JK Narva Trans
Reede, 27. juuli 2018
19:30
Viljandi JK Tulevik
2:2
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 22. juuli 2018
16:00
Tallinna FCI Levadia
4:0
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Tartu JK Tammeka
19:00
JK Narva Trans
0:3
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 21. juuli 2018
16:00
JK Tallinna Kalev
3:0
FC Kuressaare
Reede, 20. juuli 2018
19:30
Tallinna FC Flora
4:0
Viljandi JK Tulevik
Kolmapäev, 13. juuni 2018
19:30
Tartu JK Tammeka
0:3
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 12. juuni 2018
18:30
Nõmme Kalju FC
8:2
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
JK Narva Trans
19:00
FC Kuressaare
1:1
Tallinna FCI Levadia
20:30
Paide Linnameeskond
2:0
JK Tallinna Kalev
Kolmapäev, 6. juuni 2018
19:00
Nõmme Kalju FC
8:3
FC Kuressaare
19:00
JK Narva Trans
6:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
3:1
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 5. juuni 2018
18:30
Paide Linnameeskond
4:0
Viljandi JK Tulevik
20:30
JK Tallinna Kalev
0:4
Tallinna FCI Levadia
Pühapäev, 27. mai 2018
15:00
JK Tallinna Kalev
2:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 26. mai 2018
13:00
Tallinna FCI Levadia
6:1
Pärnu JK Vaprus
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
2:4
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme Kalju FC
3:2
Paide Linnameeskond
Kolmapäev, 23. mai 2018
19:00
JK Tallinna Kalev
2:2
Nõmme Kalju FC
19:00
FC Kuressaare
1:3
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
2:2
Tallinna FCI Levadia
Teisipäev, 22. mai 2018
18:30
Paide Linnameeskond
0:2
JK Narva Trans
20:30
Tartu JK Tammeka
0:0
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 20. mai 2018
15:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
JK Tallinna Kalev
Reede, 18. mai 2018
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:1
Paide Linnameeskond
Kolmapäev, 16. mai 2018
19:00
Tallinna FC Flora
2:1
FC Kuressaare
Teisipäev, 15. mai 2018
19:00
JK Narva Trans
4:1
Tartu JK Tammeka
19:00
Nõmme Kalju FC
2:1
Tallinna FCI Levadia
Pühapäev, 13. mai 2018
15:00
FC Kuressaare
1:4
Paide Linnameeskond
Laupäev, 12. mai 2018
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:8
Tallinna FC Flora
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
JK Narva Trans
Reede, 11. mai 2018
19:00
Tallinna FCI Levadia
3:0
JK Tallinna Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
Nõmme Kalju FC
Pühapäev, 6. mai 2018
15:00
Paide Linnameeskond
3:3
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 5. mai 2018
13:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Tallinna FC Flora
16:00
Tallinna FCI Levadia
5:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:6
Nõmme Kalju FC
Reede, 4. mai 2018
19:00
JK Narva Trans
3:0
FC Kuressaare
Kolmapäev, 2. mai 2018
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
3:3
Nõmme Kalju FC
Teisipäev, 1. mai 2018
13:00
Tartu JK Tammeka
1:2
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
1:1
Tallinna FCI Levadia
Pühapäev, 29. aprill 2018
15:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Pärnu JK Vaprus
Laupäev, 28. aprill 2018
13:00
Paide Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Flora
13:00
FC Kuressaare
1:0
JK Tallinna Kalev
16:00
Tallinna FCI Levadia
3:1
Tartu JK Tammeka
Reede, 27. aprill 2018
19:30
Nõmme Kalju FC
5:2
JK Narva Trans
Pühapäev, 22. aprill 2018
15:00
Paide Linnameeskond
1:3
Tallinna FCI Levadia
Laupäev, 21. aprill 2018
13:00
FC Kuressaare
0:3
Nõmme Kalju FC
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
Tallinna FC Flora
16:00
JK Narva Trans
2:2
JK Tallinna Kalev
Reede, 20. aprill 2018
19:30
Tartu JK Tammeka
4:2
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 15. aprill 2018
15:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
FC Kuressaare
Laupäev, 14. aprill 2018
13:00
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
Nõmme Kalju FC
16:00
Tallinna FCI Levadia
2:1
Tallinna FC Flora
Reede, 13. aprill 2018
19:30
JK Tallinna Kalev
2:3
Paide Linnameeskond
Pühapäev, 8. aprill 2018
15:00
Nõmme Kalju FC
3:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 7. aprill 2018
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:5
Tallinna FCI Levadia
13:00
Paide Linnameeskond
3:1
FC Kuressaare
16:00
Tallinna FC Flora
0:0
JK Narva Trans
18:15
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tartu JK Tammeka
Kolmapäev, 4. aprill 2018
19:00
FC Kuressaare
0:7
Tallinna FC Flora
19:00
JK Tallinna Kalev
4:2
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FCI Levadia
2:2
Nõmme Kalju FC
Teisipäev, 3. aprill 2018
18:30
Tartu JK Tammeka
5:2
Paide Linnameeskond
20:30
JK Narva Trans
2:0
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 1. aprill 2018
15:00
Tallinna FC Flora
1:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 31. märts 2018
13:00
Paide Linnameeskond
1:4
Nõmme Kalju FC
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FCI Levadia
5:0
JK Narva Trans
Reede, 30. märts 2018
19:30
FC Kuressaare
0:4
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 18. märts 2018
15:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 17. märts 2018
13:00
JK Tallinna Kalev
5:0
FC Kuressaare
13:00
Tallinna FC Flora
5:0
Pärnu JK Vaprus
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:7
Tallinna FCI Levadia
Reede, 16. märts 2018
19:30
JK Narva Trans
1:0
Paide Linnameeskond
Kolmapäev, 14. märts 2018
19:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Tallinna FCI Levadia
19:00
FC Kuressaare
3:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
Nõmme Kalju FC
2:0
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 13. märts 2018
18:30
Paide Linnameeskond
2:2
Pärnu JK Vaprus
20:30
JK Tallinna Kalev
1:2
JK Narva Trans
Pühapäev, 11. märts 2018
15:00
Tallinna FCI Levadia
4:0
FC Kuressaare
Laupäev, 10. märts 2018
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
JK Tallinna Kalev
16:00
JK Narva Trans
2:2
Nõmme Kalju FC
Reede, 9. märts 2018
19:30
Tallinna FC Flora
6:0
Paide Linnameeskond
Pühapäev, 4. märts 2018
15:00
Nõmme Kalju FC
7:0
Pärnu JK Vaprus
Laupäev, 3. märts 2018
13:00
FC Kuressaare
0:5
JK Narva Trans
13:00
Tallinna FC Flora
1:0
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FCI Levadia
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tartu JK Tammeka
MÄNGUKAVA
Laupäev, 20. oktoober 2018
13:00
FC Kuressaare
vs
JK Tallinna Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Pärnu JK Vaprus
16:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Flora
Pühapäev, 21. oktoober 2018
13:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Viljandi JK Tulevik
15:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 23. oktoober 2018
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Flora
Reede, 26. oktoober 2018
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
Paide Linnameeskond
Laupäev, 27. oktoober 2018
13:00
Tallinna FC Flora
vs
FC Kuressaare
13:00
JK Tallinna Kalev
vs
Pärnu JK Vaprus
16:00
Viljandi JK Tulevik
vs
JK Narva Trans
Pühapäev, 28. oktoober 2018
15:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FCI Levadia
Reede, 2. november 2018
19:30
Pärnu JK Vaprus
vs
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 3. november 2018
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Flora
13:00
Tartu JK Tammeka
vs
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FCI Levadia
Pühapäev, 4. november 2018
15:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 10. november 2018
13:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Tallinna Kalev
13:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Tallinna FC Flora
13:00
Nõmme Kalju FC
vs
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Viljandi JK Tulevik
13:00
FC Kuressaare
vs
Pärnu JK Vaprus
U21 KOONDIS LÕPETAS VALIKTSÜKLI
U19 KOONDISE VALIKMÄNG
Kellele kuulub jalgpallur ja mida temalt oodata?
Viimastel päevadel on samaaegselt Eestis ja Saksamaal mõtiskletud omajagu kattuval teemal – ja nimelt, milline on jalgpallurite positsioon ühiskonnas, milline on nende roll ning neile esitatavad ootused? Mastaapidest tulenevalt on arutelud Saksamaal arusaadavalt küll laiapinnalisemad, kuid antud juhul pole oluline mitte küsimuse kandevõime, kuivõrd selle sisu. Seepärast pole paralleeli sikutamine Eesti ja Saksamaa vahel kohatu.
MUSTA MÕTISKLUSED
EESTI - UNGARI
Eesti parim Ungari vastu - Henrik Ojamaa
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
Eesti leppis Ungariga 3:3 viiki
EESTI RAHVUSKOONDIS
Eesti leppis Ungariga 3:3 viiki (5)
 
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
32
23
9
0
103:29
78
2.
32
22
6
4
100:23
72