Naiste Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 10. oktoober 2009
14:00
Nõmme JK Kalju
4:1
FC Kuressaare
Pühapäev, 4. oktoober 2009
13:15
FC Kuressaare
1:2
Tartu JK Tammeka
14:00
Põlva FC Lootos
2:0
Tallinna FC Flora
14:00
Pärnu JK
1:2
Tallinna FC Levadia
14:00
Nõmme JK Kalju
1:1
JK Tallinna Kalev
Kolmapäev, 30. september 2009
16:30
FC Kuressaare
0:13
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme JK Kalju
0:2
Pärnu JK
20:00
Tartu JK Tammeka
0:1
JK Tallinna Kalev
Teisipäev, 29. september 2009
17:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Põlva FC Lootos
Pühapäev, 27. september 2009
15:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Põlva FC Lootos
15:00
Tallinna FC Flora
3:1
Pärnu JK
17:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Nõmme JK Kalju
Laupäev, 26. september 2009
17:00
Tallinna FC Levadia
16:0
FC Kuressaare
Pühapäev, 13. september 2009
14:00
Tallinna FC Flora
1:2
Tallinna FC Levadia
17:00
Pärnu JK
7:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 12. september 2009
16:00
Põlva FC Lootos
1:1
Tartu JK Tammeka
Neljapäev, 10. september 2009
19:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Levadia
Pühapäev, 6. september 2009
14:00
FC Kuressaare
1:3
Põlva FC Lootos
17:00
JK Tallinna Kalev
0:6
Tallinna FC Flora
17:00
Tallinna FC Levadia
7:1
Nõmme JK Kalju
17:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Pärnu JK
Kolmapäev, 2. september 2009
18:00
Tallinna FC Levadia
1:2
Tallinna FC Flora
Pühapäev, 30. august 2009
12:00
Tallinna FC Flora
3:0
Tartu JK Tammeka
14:00
Pärnu JK
15:1
FC Kuressaare
17:00
Põlva FC Lootos
4:1
Nõmme JK Kalju
17:00
JK Tallinna Kalev
0:6
Tallinna FC Levadia
Neljapäev, 27. august 2009
18:00
JK Tallinna Kalev
3:0
FC Kuressaare
Kolmapäev, 19. august 2009
19:00
Tallinna FC Levadia
2:0
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 16. august 2009
14:00
Pärnu JK
7:1
Põlva FC Lootos
15:00
Tallinna FC Flora
16:0
Nõmme JK Kalju
17:00
JK Tallinna Kalev
1:0
FC Kuressaare
Kolmapäev, 12. august 2009
16:00
Tallinna FC Flora
9:1
Nõmme JK Kalju
Pühapäev, 9. august 2009
17:00
Pärnu JK
2:3
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Tallinna Kalev
1:1
Põlva FC Lootos
Reede, 7. august 2009
16:30
FC Kuressaare
2:2
Tartu JK Tammeka
Neljapäev, 6. august 2009
19:30
Tallinna FC Flora
2:0
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 2. august 2009
14:00
Põlva FC Lootos
2:0
FC Kuressaare
17:00
Nõmme JK Kalju
0:12
Pärnu JK
17:00
Tartu JK Tammeka
0:5
Tallinna FC Flora
Kolmapäev, 29. juuli 2009
17:00
Tartu JK Tammeka
3:0
Nõmme JK Kalju
Pühapäev, 26. juuli 2009
14:00
Tallinna FC Flora
1:1
Pärnu JK
17:00
FC Kuressaare
0:7
Tallinna FC Levadia
17:00
JK Tallinna Kalev
4:0
Nõmme JK Kalju
17:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Põlva FC Lootos
Kolmapäev, 22. juuli 2009
17:30
FC Kuressaare
0:7
Pärnu JK
Pühapäev, 19. juuli 2009
14:00
Nõmme JK Kalju
1:1
FC Kuressaare
17:00
Tallinna FC Levadia
10:0
Tartu JK Tammeka
17:00
Põlva FC Lootos
0:1
Tallinna FC Flora
17:00
Pärnu JK
5:1
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 12. juuli 2009
17:00
Põlva FC Lootos
1:6
Tallinna FC Levadia
Pühapäev, 21. juuni 2009
12:00
Nõmme JK Kalju
1:4
Põlva FC Lootos
Kolmapäev, 17. juuni 2009
18:00
Pärnu JK
9:0
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 14. juuni 2009
14:00
Tallinna FC Flora
13:0
FC Kuressaare
17:00
Tallinna FC Levadia
10:0
Nõmme JK Kalju
17:00
Tartu JK Tammeka
1:5
JK Tallinna Kalev
17:00
Põlva FC Lootos
1:4
Pärnu JK
Pühapäev, 7. juuni 2009
14:00
Nõmme JK Kalju
0:6
Tallinna FC Flora
14:00
Tartu JK Tammeka
3:1
FC Kuressaare
17:00
Tallinna FC Levadia
3:2
Pärnu JK
17:00
Põlva FC Lootos
1:1
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 31. mai 2009
14:00
FC Kuressaare
0:2
Põlva FC Lootos
14:00
Tallinna FC Flora
6:0
Tartu JK Tammeka
17:00
Pärnu JK
19:0
Nõmme JK Kalju
17:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Tallinna FC Levadia
Pühapäev, 24. mai 2009
14:00
Nõmme JK Kalju
0:2
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Levadia
5:0
FC Kuressaare
17:00
Pärnu JK
2:0
Tallinna FC Flora
17:00
Põlva FC Lootos
1:0
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 3. mai 2009
14:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Tallinna FC Levadia
14:00
FC Kuressaare
1:1
Nõmme JK Kalju
17:00
JK Tallinna Kalev
1:6
Pärnu JK
17:00
Tallinna FC Flora
4:2
Põlva FC Lootos
Pühapäev, 19. aprill 2009
14:00
Pärnu JK
9:0
FC Kuressaare
17:00
Tallinna FC Levadia
6:0
Põlva FC Lootos
17:00
Nõmme JK Kalju
1:6
Tartu JK Tammeka
17:30
JK Tallinna Kalev
1:3
Tallinna FC Flora
Pühapäev, 12. aprill 2009
14:00
FC Kuressaare
0:1
JK Tallinna Kalev
17:00
Tallinna FC Flora
0:0
Tallinna FC Levadia
17:00
Põlva FC Lootos
10:2
Nõmme JK Kalju
18:00
Tartu JK Tammeka
0:8
Pärnu JK
Pühapäev, 5. aprill 2009
14:00
FC Kuressaare
0:2
Tallinna FC Flora
17:00
JK Tallinna Kalev
1:1
Tartu JK Tammeka
17:00
Pärnu JK
5:0
Põlva FC Lootos
17:00
Nõmme JK Kalju
0:11
Tallinna FC Levadia
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
LIVE: Tamm alustab otsustavat Euroopa liiga mängu põhikoosseisus  (4:0!)
EKSKLUSIIV
MÄLUMÄNGUD
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
FÄNNITURNIIR 2018

Fänniturniir jõuab suure juubelini. Juba 22. detsembril Kalevi spordihallis!

SOCCERNET.EE - NÜÜD KA IPHONE'ILE!

Kui omad iOS-il põhinevat nutitelefoni, on sul nüüd võimalik kasutada Soccernet.ee pakutavat kogu ulatuses - tiri omale siit alla verivärske mobiiliäpp!

Androidi äpp ei ole samuti kuskile kadunud - kui Sinu telefonis veel ei ole, saad selle tirida Play Store'ist.

Jalgpall luubi all ja sinu taskus!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimuvad kahe hooaja vahel Eesti meistriliga klubides.

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitas lõppenud hooajal otsepilti kokku üle 80 mängust nii Premium liigas, Esiliigas, naiste Balti liigas kui ka mujal. Püsi lainel!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK