Naiste Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 17. oktoober 2010
13:00
Tallinna FC Levadia
1:4
Põlva FC Lootos
Laupäev, 16. oktoober 2010
11:00
Tartu JK Tammeka
1:10
Tallinna FC Flora
11:00
JK Tallinna Kalev
0:5
Pärnu JK
Laupäev, 9. oktoober 2010
11:00
Pärnu JK
2:2
Tallinna FC Levadia
11:00
Tallinna FC Flora
8:0
JK Tallinna Kalev
11:00
Põlva FC Lootos
1:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 2. oktoober 2010
11:00
Tallinna FC Flora
1:3
Pärnu JK
11:00
JK Tallinna Kalev
1:6
Põlva FC Lootos
18:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 25. september 2010
11:00
Pärnu JK
4:0
Tartu JK Tammeka
11:00
Tallinna FC Levadia
6:0
JK Tallinna Kalev
11:00
Põlva FC Lootos
1:5
Tallinna FC Flora
Laupäev, 18. september 2010
11:00
Põlva FC Lootos
2:3
Pärnu JK
11:00
Tallinna FC Flora
1:2
Tallinna FC Levadia
15:30
JK Tallinna Kalev
0:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 4. september 2010
14:00
Põlva FC Lootos
1:7
Tallinna FC Levadia
14:00
Pärnu JK
2:0
JK Tallinna Kalev
14:00
Tallinna FC Flora
3:1
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 31. august 2010
19:00
Tallinna FC Levadia
6:0
Tartu JK Tammeka
Neljapäev, 19. august 2010
19:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Tallinna FC Flora
Laupäev, 14. august 2010
14:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Põlva FC Lootos
14:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Flora
18:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Pärnu JK
Laupäev, 7. august 2010
14:00
Pärnu JK
6:2
Tallinna FC Flora
18:00
Põlva FC Lootos
3:2
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 31. juuli 2010
14:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Pärnu JK
14:00
JK Tallinna Kalev
1:5
Tallinna FC Levadia
14:00
Tallinna FC Flora
7:1
Põlva FC Lootos
Laupäev, 17. juuli 2010
14:00
Tallinna FC Levadia
1:2
Tallinna FC Flora
14:00
Tartu JK Tammeka
1:0
JK Tallinna Kalev
Reede, 16. juuli 2010
18:00
Pärnu JK
6:0
Põlva FC Lootos
Laupäev, 10. juuli 2010
11:00
Tallinna FC Flora
11:0
Tartu JK Tammeka
11:00
Pärnu JK
3:-
JK Tallinna Kalev
14:00
Põlva FC Lootos
0:3
Tallinna FC Levadia
Teisipäev, 6. juuli 2010
14:00
Tartu JK Tammeka
-:1
Põlva FC Lootos
18:45
Tallinna FC Levadia
1:3
Pärnu JK
18:45
JK Tallinna Kalev
0:8
Tallinna FC Flora
Laupäev, 12. juuni 2010
12:00
Põlva FC Lootos
3:2
JK Tallinna Kalev
12:00
Pärnu JK
4:2
Tallinna FC Flora
12:00
Tallinna FC Levadia
3:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 29. mai 2010
14:00
JK Tallinna Kalev
1:4
Tallinna FC Levadia
14:00
Tartu JK Tammeka
0:2
Pärnu JK
14:00
Tallinna FC Flora
4:1
Põlva FC Lootos
Laupäev, 22. mai 2010
14:00
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Tallinna Kalev
14:00
Pärnu JK
4:1
Põlva FC Lootos
14:00
Tallinna FC Levadia
3:0
Tallinna FC Flora
Laupäev, 8. mai 2010
18:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Põlva FC Lootos
18:30
JK Tallinna Kalev
0:5
Pärnu JK
Laupäev, 1. mai 2010
14:00
Tallinna FC Flora
3:0
JK Tallinna Kalev
14:00
Pärnu JK
2:2
Tallinna FC Levadia
14:00
Põlva FC Lootos
3:1
Tartu JK Tammeka
Kolmapäev, 28. aprill 2010
19:00
Tallinna FC Flora
1:3
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 24. aprill 2010
19:30
Tallinna FC Flora
1:4
Pärnu JK
19:30
JK Tallinna Kalev
1:1
Põlva FC Lootos
19:30
Tartu JK Tammeka
0:2
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 17. aprill 2010
11:00
Pärnu JK
5:0
Tartu JK Tammeka
18:00
Tallinna FC Levadia
3:0
JK Tallinna Kalev
19:30
Põlva FC Lootos
1:6
Tallinna FC Flora
Laupäev, 10. aprill 2010
11:00
Põlva FC Lootos
1:6
Pärnu JK
11:30
JK Tallinna Kalev
1:3
Tartu JK Tammeka
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
MEISTRITE LIIGA
ANIER TAGASI KODUMAAL
Pommuudis: Henri Anier lõi käed Paide Linnameeskonnaga
PREMIUM LIIGA REEDE
VALENCIAST
Nahkhiire sünge lend üle pisarate ja solvangute maa
Vana Daami habetunud lotopilet
LEIPZIG ON POOLFINAALIS
LEPMETSA SEIKLUSED
SILM PEALE!
Mihkel Järviste: ma polnud oma satsis kõige andekam, aga nägin palju vaeva, küll siis tuleb ka tulemus
TÄHTSAT
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Eesti klubidele langes sülle üle ootuste hea euroloos
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
17
15
1
1
46:12
46
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
17
8
5
4
40:26
29
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
17
4
5
8
17:28
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
17
4
4
9
17:31
16
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

EKSKLUSIIV

Loe Soccernet.ee värskemaid eksklusiivlugusid:

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
46
Nõmme Kalju FC
32
Paide Linnameeskond
30
Tallinna FCI Levadia
29
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
17
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
16
Tallinna JK Legion
13
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK