G-alagrupp › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 12. oktoober 2015
Rootsi
2:0
Moldova
Venemaa
2:0
Montenegro
Austria
3:0
Liechtenstein
Reede, 9. oktoober 2015
Montenegro
2:3
Austria
Moldova
1:2
Venemaa
Liechtenstein
0:2
Rootsi
Teisipäev, 8. september 2015
Liechtenstein
0:7
Venemaa
Moldova
0:2
Montenegro
Rootsi
1:4
Austria
Laupäev, 5. september 2015
Montenegro
2:0
Liechtenstein
Austria
1:0
Moldova
Venemaa
1:0
Rootsi
Pühapäev, 14. juuni 2015
Rootsi
3:1
Montenegro
Venemaa
0:1
Austria
Liechtenstein
1:1
Moldova
Reede, 27. märts 2015
Montenegro
0:3
Venemaa
Moldova
0:2
Rootsi
Liechtenstein
0:5
Austria
Laupäev, 15. november 2014
Montenegro
1:1
Rootsi
Moldova
0:1
Liechtenstein
Austria
1:0
Venemaa
Pühapäev, 12. oktoober 2014
Austria
1:0
Montenegro
Venemaa
1:1
Moldova
Rootsi
2:0
Liechtenstein
Neljapäev, 9. oktoober 2014
Rootsi
1:1
Venemaa
Moldova
1:2
Austria
Liechtenstein
0:0
Montenegro
Esmaspäev, 8. september 2014
Montenegro
2:0
Moldova
Austria
1:1
Rootsi
Venemaa
4:0
Liechtenstein
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
MEISTRITE LIIGA
Luup peale | Tuchel sai revanši ja mängis Nagelsmanni taktikaliselt üle
KALEV LANGES ESILIIGASSE
EESTLASED VÕÕRSIL
PÕHJALIKUD JUTUAJAMISED
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Kalju ja Flora mängisidki nagu meeskonnad, kel tabelis nüüd 25 punkti vahet
SILM PEALE!
Vladislav Kreida: üks hea hooaeg ei näita midagi. 10 head hooaega järjest - vot see on tase!
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
27
24
2
1
67:16
74
2.
Paide Linnameeskond
28
20
1
7
72:32
61
3.
Tallinna FCI Levadia
27
16
6
5
64:35
54
4.
Nõmme Kalju FC
28
14
7
7
48:22
49
5.
Tartu JK Tammeka
28
8
8
12
33:44
32
6.
Viljandi JK Tulevik
28
9
4
15
30:46
31
7.
Tallinna JK Legion
29
7
7
15
23:43
28
8.
JK Narva Trans
29
6
7
16
30:46
25
9.
FC Kuressaare
29
5
8
16
27:62
23
10.
JK Tallinna Kalev
29
5
4
20
19:67
19
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 18.00 Legion - Kuressaare (Premium liiga)
  • K, 18.00 Vaprus - United (Esiliiga)
  • R, 18.00 Eesti - Türgi (naiste A-koondis)
  • L, 13.00 Kalev - Kuressaare (Premium liiga)
  • P, 13.00 Paide - Flora (Premium liiga)
  • P 18.00 Maardu - Vaprus (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
74
Paide Linnameeskond
61
Tallinna FCI Levadia
54
Nõmme Kalju FC
49
Tartu JK Tammeka
32
Viljandi JK Tulevik
31
Tallinna JK Legion
28
JK Narva Trans
25
FC Kuressaare
23
JK Tallinna Kalev
19
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK