G-alagrupp › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 12. oktoober 2015
Rootsi
2:0
Moldova
Venemaa
2:0
Montenegro
Austria
3:0
Liechtenstein
Reede, 9. oktoober 2015
Montenegro
2:3
Austria
Moldova
1:2
Venemaa
Liechtenstein
0:2
Rootsi
Teisipäev, 8. september 2015
Liechtenstein
0:7
Venemaa
Moldova
0:2
Montenegro
Rootsi
1:4
Austria
Laupäev, 5. september 2015
Montenegro
2:0
Liechtenstein
Austria
1:0
Moldova
Venemaa
1:0
Rootsi
Pühapäev, 14. juuni 2015
Rootsi
3:1
Montenegro
Venemaa
0:1
Austria
Liechtenstein
1:1
Moldova
Reede, 27. märts 2015
Montenegro
0:3
Venemaa
Moldova
0:2
Rootsi
Liechtenstein
0:5
Austria
Laupäev, 15. november 2014
Montenegro
1:1
Rootsi
Moldova
0:1
Liechtenstein
Austria
1:0
Venemaa
Pühapäev, 12. oktoober 2014
Austria
1:0
Montenegro
Venemaa
1:1
Moldova
Rootsi
2:0
Liechtenstein
Neljapäev, 9. oktoober 2014
Rootsi
1:1
Venemaa
Moldova
1:2
Austria
Liechtenstein
0:0
Montenegro
Esmaspäev, 8. september 2014
Montenegro
2:0
Moldova
Austria
1:1
Rootsi
Venemaa
4:0
Liechtenstein
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
Jürgens lõi Roomas oma esimesed väravad
KALJU VÕTAB KUJU
PÕNEVAT
TIPPLIIGAD
Pärnust täiendusi saav Saku naiskond sihib uuel hooajal medaleid
EESTI MÄNGIJAD ITAALIAS
SUURED INTERVJUUD
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
2.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
3.
Viljandi JK Tulevik
0
0
0
0
0:0
0
4.
Tallinna JK Legion
0
0
0
0
0:0
0
5.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
6.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
7.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
8.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
9.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
10.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Jälgi, millised muutused toimuvad kahe hooaja vahel Eesti meistriliga klubides!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

PREMIUM LIIGA TABEL
Nõmme Kalju FC
0
Paide Linnameeskond
0
Tallinna JK Legion
0
Tallinna FC Flora
0
Tallinna FCI Levadia
0
JK Narva Trans
0
JK Tallinna Kalev
0
FC Kuressaare
0
Tartu JK Tammeka
0
Viljandi JK Tulevik
0
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK