C-alagrupp › Mängud

TULEMUSED
Teisipäev, 19. november 2019
21:45
Holland
5:0
Eesti
21:45
Saksamaa
6:1
Põhja-Iirimaa
Laupäev, 16. november 2019
21:45
Saksamaa
4:0
Valgevene
21:45
Põhja-Iirimaa
0:0
Holland
Pühapäev, 13. oktoober 2019
19:00
Valgevene
1:2
Holland
21:45
Eesti
0:3
Saksamaa
Neljapäev, 10. oktoober 2019
19:00
Valgevene
0:0
Eesti
21:45
Holland
3:1
Põhja-Iirimaa
Esmaspäev, 9. september 2019
21:45
Eesti
0:4
Holland
21:45
Põhja-Iirimaa
0:2
Saksamaa
Reede, 6. september 2019
19:00
Eesti
1:2
Valgevene
21:45
Saksamaa
2:4
Holland
Teisipäev, 11. juuni 2019
21:45
Valgevene
0:1
Põhja-Iirimaa
21:45
Saksamaa
8:0
Eesti
Laupäev, 8. juuni 2019
19:00
Eesti
1:2
Põhja-Iirimaa
21:45
Valgevene
0:2
Saksamaa
Pühapäev, 24. märts 2019
21:45
Põhja-Iirimaa
2:1
Valgevene
21:45
Holland
2:3
Saksamaa
Neljapäev, 21. märts 2019
21:45
Holland
4:0
Valgevene
21:45
Põhja-Iirimaa
2:0
Eesti
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
NOORED MEHED KAUGEL MAAL
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEV
Flora kaks poolkaitsjat vigastatud, Jääger naasis treeningutele
FLORA - PAIDE
Luup peale | Kostja supermäng tähendab, et Flora saldo tippude vastu on neljast neli!  (galerii!)
REIM LÄINUD
German Šlein: 2019 oli minu jaoks väga karm aasta, nüüd liigun ühe eesmärgi kaupa edasi
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
12
10
1
1
32:9
31
2.
Nõmme Kalju FC
12
8
1
3
23:6
25
3.
Tallinna FCI Levadia
12
7
3
2
29:15
24
4.
Paide Linnameeskond
12
7
0
5
24:15
21
5.
Viljandi JK Tulevik
12
6
0
6
17:21
18
6.
Tartu JK Tammeka
12
4
2
6
12:19
14
7.
FC Kuressaare
12
4
1
7
12:22
13
8.
JK Narva Trans
12
2
3
7
13:20
9
9.
Tallinna JK Legion
12
2
3
7
6:17
9
10.
JK Tallinna Kalev
12
2
2
8
6:30
8
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • N, 19.00 Vaprus - Maardu (Esiliiga)
  • R, 19.30 Paide - Kalju (Premium liiga)
  • L, 13.00 Kalev - Tulevik (Premium liiga)
  • L, 19.00 Tammeka - Trans (Premium liiga)
  • P, 14.00 Tammeka - Sporting (Naiste ML)
  • P, 19.00 Maardu - Elva (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
31
Nõmme Kalju FC
25
Tallinna FCI Levadia
24
Paide Linnameeskond
21
Viljandi JK Tulevik
18
Tartu JK Tammeka
14
FC Kuressaare
13
JK Narva Trans
9
Tallinna JK Legion
9
JK Tallinna Kalev
8
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK