Primera Division › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 26. oktoober 2020
22:00
Levante
1:1
Celta de Vigo
Pühapäev, 25. oktoober 2020
13:00
Real Valladolid
0:2
Deportivo Alaves
17:00
Cadiz
0:0
Villarreal
19:30
Getafe
0:1
Granada
22:00
Real Sociedad
4:1
Huesca
Laupäev, 24. oktoober 2020
17:00
Barcelona
1:3
Real Madrid
19:30
Osasuna
1:0
Athletic Bilbao
19:30
Sevilla
0:1
Eibar
22:00
Atletico Madrid
2:0
Real Betis
Reede, 23. oktoober 2020
22:00
Elche
2:1
Valencia
Pühapäev, 18. oktoober 2020
13:00
Eibar
0:0
Osasuna
15:00
Athletic Bilbao
2:0
Levante
17:00
Villarreal
2:1
Valencia
19:30
Deportivo Alaves
0:2
Elche
19:30
Huesca
2:2
Real Valladolid
22:00
Real Betis
0:3
Real Sociedad
Laupäev, 17. oktoober 2020
14:00
Granada
1:0
Sevilla
17:00
Celta de Vigo
0:2
Atletico Madrid
19:30
Real Madrid
0:1
Cadiz
22:00
Getafe
1:0
Barcelona
Pühapäev, 4. oktoober 2020
13:00
Osasuna
2:0
Celta de Vigo
15:00
Deportivo Alaves
1:0
Athletic Bilbao
17:00
Levante
0:2
Real Madrid
19:30
Cadiz
1:1
Granada
22:00
Barcelona
1:1
Sevilla
Laupäev, 3. oktoober 2020
14:00
Real Valladolid
1:2
Eibar
17:00
Atletico Madrid
0:0
Villarreal
19:30
Real Sociedad
3:0
Getafe
19:30
Elche
0:0
Huesca
22:00
Valencia
0:2
Real Betis
Neljapäev, 1. oktoober 2020
20:00
Sevilla
1:0
Levante
20:00
Athletic Bilbao
0:1
Cadiz
22:30
Celta de Vigo
0:3
Barcelona
Kolmapäev, 30. september 2020
20:00
Huesca
0:0
Atletico Madrid
20:00
Villarreal
3:1
Deportivo Alaves
22:30
Eibar
0:1
Elche
22:30
Real Madrid
1:0
Real Valladolid
Teisipäev, 29. september 2020
20:00
Real Sociedad
0:1
Valencia
22:30
Getafe
3:0
Real Betis
Pühapäev, 27. september 2020
13:00
Osasuna
1:3
Levante
15:00
Eibar
1:2
Athletic Bilbao
17:00
Atletico Madrid
6:1
Granada
19:30
Real Valladolid
1:1
Celta de Vigo
19:30
Cadiz
1:3
Sevilla
22:00
Barcelona
4:0
Villarreal
Laupäev, 26. september 2020
14:00
Deportivo Alaves
0:0
Getafe
17:00
Valencia
1:1
Huesca
19:30
Elche
0:3
Real Sociedad
22:00
Real Betis
2:3
Real Madrid
Pühapäev, 20. september 2020
17:00
Huesca
0:2
Cadiz
19:30
Granada
2:1
Deportivo Alaves
19:30
Real Betis
2:0
Real Valladolid
22:00
Real Sociedad
0:0
Real Madrid
Laupäev, 19. september 2020
17:00
Villarreal
2:1
Eibar
19:30
Getafe
1:0
Osasuna
22:00
Celta de Vigo
2:1
Valencia
Pühapäev, 13. september 2020
15:00
Deportivo Alaves
0:1
Real Betis
17:00
Real Valladolid
1:1
Real Sociedad
19:30
Villarreal
1:1
Huesca
22:00
Valencia
4:2
Levante
Laupäev, 12. september 2020
17:00
Eibar
0:0
Celta de Vigo
19:30
Granada
2:0
Athletic Bilbao
22:00
Cadiz
0:2
Osasuna
MÄNGUKAVA
Reede, 30. oktoober 2020
22:00
Eibar
vs
Cadiz
Laupäev, 31. oktoober 2020
15:00
Real Madrid
vs
Huesca
17:00
Athletic Bilbao
vs
Sevilla
19:30
Osasuna
vs
Atletico Madrid
22:00
Deportivo Alaves
vs
Barcelona
Pühapäev, 1. november 2020
15:00
Real Betis
vs
Elche
17:00
Celta de Vigo
vs
Real Sociedad
19:30
Granada
vs
Levante
22:00
Valencia
vs
Getafe
Esmaspäev, 2. november 2020
22:00
Villarreal
vs
Real Valladolid
Reede, 6. november 2020
22:00
Elche
vs
Celta de Vigo
Laupäev, 7. november 2020
15:00
Huesca
vs
Eibar
17:15
Barcelona
vs
Real Betis
19:30
Sevilla
vs
Osasuna
22:00
Atletico Madrid
vs
Cadiz
Pühapäev, 8. november 2020
15:00
Getafe
vs
Villarreal
17:15
Real Sociedad
vs
Granada
19:30
Levante
vs
Deportivo Alaves
19:30
Real Valladolid
vs
Athletic Bilbao
22:00
Valencia
vs
Real Madrid
Teisipäev, 12. jaanuar 2021
22:30
Granada
vs
Osasuna
MEISTRITE LIIGA KOLMAPÄEV
MÄNGUD EESTI VÄLJAKUTEL
Luup peale | Floral Paide vastu 3-st 3 ja tippude vastu 7-st 7 võitu. See on klassivahe!
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Koolirahast hoolimata konkurendid kotti - Paide uus tase
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
24
22
1
1
63:16
67
2.
Paide Linnameeskond
25
18
0
7
60:26
54
3.
Nõmme Kalju FC
25
14
5
6
47:18
47
4.
Tallinna FCI Levadia
24
14
5
5
57:30
47
5.
Tartu JK Tammeka
25
8
7
10
28:37
31
6.
Viljandi JK Tulevik
25
9
2
14
27:42
29
7.
Tallinna JK Legion
25
6
6
13
20:40
24
8.
JK Narva Trans
25
5
6
14
23:37
21
9.
FC Kuressaare
25
4
7
14
23:52
19
10.
JK Tallinna Kalev
25
3
3
19
13:63
12
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
67
Paide Linnameeskond
54
Nõmme Kalju FC
47
Tallinna FCI Levadia
47
Tartu JK Tammeka
31
Viljandi JK Tulevik
29
Tallinna JK Legion
24
JK Narva Trans
21
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
12
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK