Serie A › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 26. oktoober 2020
21:45
Milan
3:3
Roma
Pühapäev, 25. oktoober 2020
13:30
Cagliari
4:2
Crotone
16:00
Parma
2:2
Spezia
16:00
Benevento
1:2
Napoli
19:00
Fiorentina
3:2
Udinese
21:45
Juventus
1:1
Hellas Verona
Laupäev, 24. oktoober 2020
16:00
Atalanta
1:3
Sampdoria
19:00
Genoa
0:2
Inter
21:45
Lazio
2:1
Bologna
Reede, 23. oktoober 2020
21:45
Sassuolo
3:3
Torino
Esmaspäev, 19. oktoober 2020
21:45
Hellas Verona
0:0
Genoa
Pühapäev, 18. oktoober 2020
13:30
Bologna
3:4
Sassuolo
16:00
Torino
2:3
Cagliari
16:00
Spezia
2:2
Fiorentina
19:00
Udinese
3:2
Parma
21:45
Roma
5:2
Benevento
Laupäev, 17. oktoober 2020
16:00
Napoli
4:1
Atalanta
19:00
Inter
1:2
Milan
19:00
Sampdoria
3:0
Lazio
21:45
Crotone
1:1
Juventus
Pühapäev, 4. oktoober 2020
13:30
Atalanta
5:2
Cagliari
16:00
Benevento
1:0
Bologna
16:00
Parma
1:0
Hellas Verona
16:00
Lazio
1:1
Inter
19:00
Milan
3:0
Spezia
21:45
Juventus
3:0
Napoli
Laupäev, 3. oktoober 2020
16:00
Sassuolo
4:1
Crotone
21:45
Udinese
0:1
Roma
Reede, 2. oktoober 2020
21:45
Fiorentina
1:2
Sampdoria
Kolmapäev, 30. september 2020
19:00
Benevento
2:5
Inter
19:00
Udinese
0:2
Spezia
21:45
Lazio
1:4
Atalanta
Esmaspäev, 28. september 2020
21:45
Bologna
4:1
Parma
Pühapäev, 27. september 2020
13:30
Spezia
1:4
Sassuolo
16:00
Hellas Verona
1:0
Udinese
19:00
Napoli
6:0
Genoa
19:00
Crotone
0:2
Milan
21:45
Roma
2:2
Juventus
Laupäev, 26. september 2020
16:00
Torino
2:4
Atalanta
19:00
Cagliari
0:2
Lazio
19:00
Sampdoria
2:3
Benevento
21:45
Inter
4:3
Fiorentina
Esmaspäev, 21. september 2020
21:45
Milan
2:0
Bologna
Pühapäev, 20. september 2020
13:30
Parma
0:2
Napoli
16:00
Genoa
4:1
Crotone
19:00
Sassuolo
1:1
Cagliari
21:45
Juventus
3:0
Sampdoria
Laupäev, 19. september 2020
19:00
Fiorentina
1:0
Torino
21:45
Hellas Verona
3:0
Roma
MÄNGUKAVA
Laupäev, 3. oktoober 2020
19:00
Genoa
vs
Torino
Laupäev, 31. oktoober 2020
16:00
Crotone
vs
Atalanta
19:00
Inter
vs
Parma
21:45
Bologna
vs
Cagliari
Pühapäev, 1. november 2020
13:30
Udinese
vs
Milan
16:00
Spezia
vs
Juventus
16:00
Torino
vs
Lazio
16:00
Napoli
vs
Sassuolo
19:00
Roma
vs
Fiorentina
21:45
Sampdoria
vs
Genoa
Esmaspäev, 2. november 2020
21:45
Hellas Verona
vs
Benevento
Reede, 6. november 2020
21:45
Sassuolo
vs
Udinese
Laupäev, 7. november 2020
16:00
Cagliari
vs
Sampdoria
19:00
Benevento
vs
Spezia
21:45
Parma
vs
Fiorentina
Pühapäev, 8. november 2020
13:30
Lazio
vs
Juventus
16:00
Genoa
vs
Roma
16:00
Torino
vs
Crotone
16:00
Atalanta
vs
Inter
19:00
Bologna
vs
Napoli
21:45
Milan
vs
Hellas Verona
MEISTRITE LIIGA KOLMAPÄEV
MÄNGUD EESTI VÄLJAKUTEL
Luup peale | Floral Paide vastu 3-st 3 ja tippude vastu 7-st 7 võitu. See on klassivahe!
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Koolirahast hoolimata konkurendid kotti - Paide uus tase
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
24
22
1
1
63:16
67
2.
Paide Linnameeskond
25
18
0
7
60:26
54
3.
Nõmme Kalju FC
25
14
5
6
47:18
47
4.
Tallinna FCI Levadia
24
14
5
5
57:30
47
5.
Tartu JK Tammeka
25
8
7
10
28:37
31
6.
Viljandi JK Tulevik
25
9
2
14
27:42
29
7.
Tallinna JK Legion
25
6
6
13
20:40
24
8.
JK Narva Trans
25
5
6
14
23:37
21
9.
FC Kuressaare
25
4
7
14
23:52
19
10.
JK Tallinna Kalev
25
3
3
19
13:63
12
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
67
Paide Linnameeskond
54
Nõmme Kalju FC
47
Tallinna FCI Levadia
47
Tartu JK Tammeka
31
Viljandi JK Tulevik
29
Tallinna JK Legion
24
JK Narva Trans
21
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
12
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK