D-alagrupp › Mängud

TULEMUSED
Teisipäev, 15. oktoober 2013
Ungari
2:0
Andorra
Türgi
0:2
Holland
21:00
Rumeenia
2:0
Eesti
Reede, 11. oktoober 2013
Holland
8:1
Ungari
Andorra
0:4
Rumeenia
21:30
Eesti
0:2
Türgi
Teisipäev, 10. september 2013
Rumeenia
0:2
Türgi
Andorra
0:2
Holland
21:30
Ungari
5:1
Eesti
Reede, 6. september 2013
Rumeenia
3:0
Ungari
Türgi
5:0
Andorra
21:30
Eesti
2:2
Holland
Teisipäev, 26. märts 2013
Holland
4:0
Rumeenia
Türgi
1:1
Ungari
19:00
Eesti
2:0
Andorra
Reede, 22. märts 2013
Andorra
0:2
Türgi
Ungari
2:2
Rumeenia
21:30
Holland
3:0
Eesti
Teisipäev, 16. oktoober 2012
Ungari
3:1
Türgi
Rumeenia
1:4
Holland
20:00
Andorra
0:1
Eesti
Reede, 12. oktoober 2012
Holland
3:0
Andorra
Türgi
0:1
Rumeenia
21:30
Eesti
0:1
Ungari
Teisipäev, 11. september 2012
Ungari
1:4
Holland
Rumeenia
4:0
Andorra
21:00
Türgi
3:0
Eesti
Reede, 7. september 2012
Holland
2:0
Türgi
Andorra
0:5
Ungari
21:00
Eesti
0:2
Rumeenia
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
LIVE: Kelle saavad Kalju, Levadia ja Paide vastu Euroopas?  (Kalju kodus, Paide ja Levadia võõrsil!)
ÜHE HOOG ÜLES, TEISE OMA MAHA
Luup peale | Natho meistriklassi varjutas kohtunike jäme eksimus, mille üle Trans võib õigustatult kuri olla
MEISTRITE LIIGA UUE HOOAJA LOOS
SILM PEALE!
Kristjan Kask: mul pole piisavalt palju väravaid, pean endalt rohkem nõudma ja rohkem lööma
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
1
1
43:11
43
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
16
8
4
4
38:24
28
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
16
4
5
7
16:25
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
16
4
3
9
15:29
15
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 18.30 Hiiumaa - Keila (karikavõistlused)
  • K, 17.00 Eesti - Läti (naiste maavõistlus)
  • K, 19.00 Kalev - United (karikavõistlused)
  • N, 19.00 Tammeka U21 - Järve (Esiliiga)
  • R, 19.30 Tammeka - Flora (Premium liiga)
  • L, 14.00 Vaprus - Kalju (naiste meistriliiga)
  • L, 19.00 Tulevik - Paide (Premium liiga)
  • P, 19.00 Trans - Kalev (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
43
Nõmme Kalju FC
32
Paide Linnameeskond
30
Tallinna FCI Levadia
28
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
17
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
15
Tallinna JK Legion
13
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK