Ligue 1 › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 25. oktoober 2020
16:00
Bordeaux
2:0
Nimes
16:00
Montpellier
0:4
Reims
16:00
Metz
2:0
Saint-Etienne
16:00
Brest
0:3
Strasbourg
18:00
Nice
1:1
Lille
22:00
Lyon
4:1
Monaco
Laupäev, 24. oktoober 2020
18:00
Lorient
0:1
Marseille
22:00
PSG
4:0
Dijon
Reede, 23. oktoober 2020
22:00
Rennes
1:2
Angers
Pühapäev, 18. oktoober 2020
14:00
Strasbourg
2:3
Lyon
16:00
Angers
1:1
Metz
16:00
Monaco
1:1
Montpellier
16:00
Nantes
3:1
Brest
18:00
Saint-Etienne
1:3
Nice
22:00
Lille
4:0
Lens
Laupäev, 17. oktoober 2020
18:00
Reims
1:3
Lorient
22:00
Marseille
3:1
Bordeaux
Reede, 16. oktoober 2020
20:00
Dijon
1:1
Rennes
22:00
Nimes
0:4
PSG
Pühapäev, 4. oktoober 2020
14:00
Montpellier
0:1
Nimes
16:00
Bordeaux
3:0
Dijon
16:00
Brest
1:0
Monaco
16:00
Metz
3:1
Lorient
16:00
Strasbourg
0:3
Lille
18:00
Rennes
2:2
Reims
22:00
Lyon
1:1
Marseille
Laupäev, 3. oktoober 2020
18:00
Lens
2:0
Saint-Etienne
22:00
Nice
2:1
Nantes
Reede, 2. oktoober 2020
22:00
PSG
6:1
Angers
Pühapäev, 27. september 2020
14:00
Bordeaux
0:0
Nice
16:00
Dijon
2:2
Montpellier
16:00
Angers
3:2
Brest
16:00
Monaco
3:2
Strasbourg
16:00
Nimes
1:1
Lens
18:00
Lorient
1:1
Lyon
22:00
Reims
0:2
PSG
Laupäev, 26. september 2020
18:00
Saint-Etienne
0:3
Rennes
22:00
Marseille
1:1
Metz
Reede, 25. september 2020
22:00
Lille
2:0
Nantes
Pühapäev, 20. september 2020
14:00
Nice
0:3
PSG
16:00
Strasbourg
1:0
Dijon
16:00
Montpellier
4:1
Angers
16:00
Metz
2:1
Reims
16:00
Brest
3:2
Lorient
18:00
Nantes
2:2
Saint-Etienne
22:00
Marseille
1:1
Lille
Laupäev, 19. september 2020
18:00
Lens
2:1
Bordeaux
22:00
Rennes
2:1
Monaco
Reede, 18. september 2020
22:00
Lyon
0:0
Nimes
Neljapäev, 17. september 2020
22:00
Marseille
0:2
Saint-Etienne
Kolmapäev, 16. september 2020
22:00
PSG
1:0
Metz
Teisipäev, 15. september 2020
22:00
Montpellier
2:1
Lyon
Pühapäev, 13. september 2020
14:00
Lille
1:0
Metz
16:00
Nimes
2:4
Rennes
16:00
Lorient
2:3
Lens
16:00
Dijon
0:2
Brest
16:00
Angers
1:0
Reims
18:00
Monaco
2:1
Nantes
22:00
PSG
0:1
Marseille
Laupäev, 12. september 2020
18:00
Montpellier
3:1
Nice
22:00
Saint-Etienne
2:0
Strasbourg
Reede, 11. september 2020
22:00
Bordeaux
0:0
Lyon
Neljapäev, 10. september 2020
22:00
Lens
1:0
PSG
Pühapäev, 30. august 2020
14:00
Reims
0:1
Lille
16:00
Angers
0:2
Bordeaux
16:00
Metz
0:1
Monaco
16:00
Nantes
2:1
Nimes
16:00
Saint-Etienne
2:0
Lorient
22:00
Brest
2:3
Marseille
Laupäev, 29. august 2020
18:00
Rennes
2:1
Montpellier
22:00
Strasbourg
0:2
Nice
Reede, 28. august 2020
22:00
Lyon
4:1
Dijon
Pühapäev, 23. august 2020
14:00
Monaco
2:2
Reims
16:00
Nimes
4:0
Brest
16:00
Lorient
3:1
Strasbourg
18:00
Nice
2:1
Lens
Laupäev, 22. august 2020
18:00
Dijon
0:1
Angers
22:00
Lille
1:1
Rennes
Reede, 21. august 2020
20:00
Bordeaux
0:0
Nantes
MÄNGUKAVA
Pühapäev, 25. oktoober 2020
14:00
Lens
vs
Nantes
Reede, 30. oktoober 2020
22:00
Marseille
vs
Lens
Laupäev, 31. oktoober 2020
18:00
Rennes
vs
Brest
22:00
Nantes
vs
PSG
Pühapäev, 1. november 2020
14:00
Saint-Etienne
vs
Montpellier
16:00
Angers
vs
Nice
16:00
Dijon
vs
Lorient
16:00
Nimes
vs
Metz
16:00
Reims
vs
Strasbourg
18:00
Monaco
vs
Bordeaux
22:00
Lille
vs
Lyon
Reede, 6. november 2020
22:00
Strasbourg
vs
Marseille
Laupäev, 7. november 2020
18:00
Bordeaux
vs
Montpellier
22:00
PSG
vs
Rennes
Pühapäev, 8. november 2020
14:00
Brest
vs
Lille
16:00
Lens
vs
Reims
16:00
Lorient
vs
Nantes
16:00
Metz
vs
Dijon
16:00
Nimes
vs
Angers
18:00
Nice
vs
Monaco
22:00
Lyon
vs
Saint-Etienne
MEISTRITE LIIGA KOLMAPÄEV
MÄNGUD EESTI VÄLJAKUTEL
Luup peale | Floral Paide vastu 3-st 3 ja tippude vastu 7-st 7 võitu. See on klassivahe!
TASKUHÄÄLINGU UUS OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Koolirahast hoolimata konkurendid kotti - Paide uus tase
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
24
22
1
1
63:16
67
2.
Paide Linnameeskond
25
18
0
7
60:26
54
3.
Nõmme Kalju FC
25
14
5
6
47:18
47
4.
Tallinna FCI Levadia
24
14
5
5
57:30
47
5.
Tartu JK Tammeka
25
8
7
10
28:37
31
6.
Viljandi JK Tulevik
25
9
2
14
27:42
29
7.
Tallinna JK Legion
25
6
6
13
20:40
24
8.
JK Narva Trans
25
5
6
14
23:37
21
9.
FC Kuressaare
25
4
7
14
23:52
19
10.
JK Tallinna Kalev
25
3
3
19
13:63
12
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
67
Paide Linnameeskond
54
Nõmme Kalju FC
47
Tallinna FCI Levadia
47
Tartu JK Tammeka
31
Viljandi JK Tulevik
29
Tallinna JK Legion
24
JK Narva Trans
21
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
12
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK