Bundesliga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 6. oktoober 2019
14:30
Mönchengladbach
5:1
Augsburg
16:30
Wolfsburg
1:0
Union Berliin
19:00
Eintracht Frankfurt
2:2
Werder Bremen
Laupäev, 5. oktoober 2019
16:30
Bayern München
1:2
Hoffenheim
16:30
Bayer Leverkusen
1:1
Leipzig
16:30
Freiburg
2:2
Borussia Dortmund
16:30
Paderborn
1:2
Mainz
19:30
Schalke
1:1
Köln
Reede, 4. oktoober 2019
21:30
Hertha Berliin
3:1
Fortuna Düsseldorf
Pühapäev, 29. september 2019
16:30
Fortuna Düsseldorf
1:2
Freiburg
19:00
Köln
0:4
Hertha Berliin
Laupäev, 28. september 2019
16:30
Leipzig
1:3
Schalke
16:30
Hoffenheim
0:3
Mönchengladbach
16:30
Mainz
0:1
Wolfsburg
16:30
Augsburg
0:3
Bayer Leverkusen
16:30
Paderborn
2:3
Bayern München
19:30
Borussia Dortmund
2:2
Werder Bremen
Reede, 27. september 2019
21:30
Union Berliin
1:2
Eintracht Frankfurt
Esmaspäev, 23. september 2019
21:30
Wolfsburg
1:1
Hoffenheim
Pühapäev, 22. september 2019
16:30
Mönchengladbach
2:1
Fortuna Düsseldorf
19:00
Eintracht Frankfurt
2:2
Borussia Dortmund
Laupäev, 21. september 2019
16:30
Bayer Leverkusen
2:0
Union Berliin
16:30
Bayern München
4:0
Köln
16:30
Freiburg
1:1
Augsburg
16:30
Hertha Berliin
2:1
Paderborn
19:30
Werder Bremen
0:3
Leipzig
Reede, 20. september 2019
21:30
Schalke
2:1
Mainz
Pühapäev, 15. september 2019
16:30
Hoffenheim
0:3
Freiburg
19:00
Paderborn
1:5
Schalke
Laupäev, 14. september 2019
16:30
Union Berliin
1:2
Werder Bremen
16:30
Köln
0:1
Mönchengladbach
16:30
Augsburg
2:1
Eintracht Frankfurt
16:30
Mainz
2:1
Hertha Berliin
16:30
Borussia Dortmund
4:0
Bayer Leverkusen
19:30
Leipzig
1:1
Bayern München
Reede, 13. september 2019
21:30
Fortuna Düsseldorf
1:1
Wolfsburg
Pühapäev, 1. september 2019
16:30
Werder Bremen
3:2
Augsburg
19:00
Eintracht Frankfurt
2:1
Fortuna Düsseldorf
Laupäev, 31. august 2019
16:30
Bayern München
6:1
Mainz
16:30
Schalke
3:0
Hertha Berliin
16:30
Freiburg
1:2
Köln
16:30
Wolfsburg
1:1
Paderborn
16:30
Bayer Leverkusen
0:0
Hoffenheim
19:30
Union Berliin
3:1
Borussia Dortmund
Reede, 30. august 2019
21:30
Mönchengladbach
1:3
Leipzig
Pühapäev, 25. august 2019
16:30
Leipzig
2:1
Eintracht Frankfurt
19:00
Hertha Berliin
0:3
Wolfsburg
Laupäev, 24. august 2019
16:30
Augsburg
1:1
Union Berliin
16:30
Paderborn
1:3
Freiburg
16:30
Mainz
1:3
Mönchengladbach
16:30
Fortuna Düsseldorf
1:3
Bayer Leverkusen
16:30
Hoffenheim
3:2
Werder Bremen
19:30
Schalke
0:3
Bayern München
Reede, 23. august 2019
21:30
Köln
1:3
Borussia Dortmund
Pühapäev, 18. august 2019
16:30
Eintracht Frankfurt
1:0
Hoffenheim
19:00
Union Berliin
0:4
Leipzig
Laupäev, 17. august 2019
16:30
Freiburg
3:0
Mainz
16:30
Wolfsburg
2:1
Köln
16:30
Bayer Leverkusen
3:2
Paderborn
16:30
Borussia Dortmund
5:1
Augsburg
16:30
Werder Bremen
1:3
Fortuna Düsseldorf
19:30
Mönchengladbach
0:0
Schalke
Reede, 16. august 2019
21:30
Bayern München
2:2
Hertha Berliin
MÄNGUKAVA
Reede, 18. oktoober 2019
21:30
Eintracht Frankfurt
vs
Bayer Leverkusen
Laupäev, 19. oktoober 2019
16:30
Augsburg
vs
Bayern München
16:30
Fortuna Düsseldorf
vs
Mainz
16:30
Leipzig
vs
Wolfsburg
16:30
Union Berliin
vs
Freiburg
16:30
Werder Bremen
vs
Hertha Berliin
19:30
Borussia Dortmund
vs
Mönchengladbach
Pühapäev, 20. oktoober 2019
16:30
Köln
vs
Paderborn
19:00
Hoffenheim
vs
Schalke
EESTI - SAKSAMAA
Luup peale | Miks läks nii, et 14. minutil vähemusse jäänud Saksamaa võitis ikkagi?  (galeriid!)
EM ON KUUM KAUP
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
32
26
3
3
89:19
81
2.
Tallinna FCI Levadia
32
22
5
5
90:26
71
3.
Nõmme Kalju FC
32
20
10
2
71:29
70
4.
Paide Linnameeskond
32
21
5
6
71:24
68
5.
Tartu JK Tammeka
32
11
7
14
48:54
40
6.
JK Narva Trans
32
9
9
14
47:47
36
7.
FC Kuressaare
32
6
5
21
23:74
23
8.
Viljandi JK Tulevik
32
5
7
20
30:68
22
9.
JK Tallinna Kalev
32
5
6
21
24:83
21
10.
Maardu Linnameeskond
32
4
5
23
26:95
17
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
81
Tallinna FCI Levadia
71
Nõmme Kalju FC
70
Paide Linnameeskond
68
Tartu JK Tammeka
40
JK Narva Trans
36
FC Kuressaare
23
Viljandi JK Tulevik
22
JK Tallinna Kalev
21
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK