Bundesliga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 17. jaanuar 2021
16:30
Bayern München
2:1
Freiburg
Laupäev, 16. jaanuar 2021
16:30
Wolfsburg
2:2
Leipzig
16:30
Werder Bremen
2:0
Augsburg
16:30
Köln
0:0
Hertha Berliin
16:30
Hoffenheim
0:0
Arminia Bielefeld
16:30
Borussia Dortmund
1:1
Mainz
19:30
Stuttgart
2:2
Mönchengladbach
Reede, 15. jaanuar 2021
21:30
Union Berliin
1:0
Bayer Leverkusen
Pühapäev, 10. jaanuar 2021
16:30
Augsburg
1:4
Stuttgart
19:00
Arminia Bielefeld
1:0
Hertha Berliin
Laupäev, 9. jaanuar 2021
16:30
Mainz
0:2
Eintracht Frankfurt
16:30
Schalke
4:0
Hoffenheim
16:30
Union Berliin
2:2
Wolfsburg
16:30
Freiburg
5:0
Köln
16:30
Bayer Leverkusen
1:1
Werder Bremen
19:30
Leipzig
1:3
Borussia Dortmund
Reede, 8. jaanuar 2021
21:30
Mönchengladbach
3:2
Bayern München
Pühapäev, 3. jaanuar 2021
16:30
Borussia Dortmund
2:0
Wolfsburg
19:00
Bayern München
5:2
Mainz
Laupäev, 2. jaanuar 2021
16:30
Arminia Bielefeld
0:1
Mönchengladbach
16:30
Werder Bremen
0:2
Union Berliin
16:30
Köln
0:1
Augsburg
16:30
Eintracht Frankfurt
2:1
Bayer Leverkusen
16:30
Hoffenheim
1:3
Freiburg
19:30
Hertha Berliin
3:0
Schalke
21:30
Stuttgart
0:1
Leipzig
Pühapäev, 20. detsember 2020
16:30
Freiburg
4:1
Hertha Berliin
19:00
Wolfsburg
1:0
Stuttgart
Laupäev, 19. detsember 2020
16:30
Augsburg
0:2
Eintracht Frankfurt
16:30
Mainz
0:1
Werder Bremen
16:30
Schalke
0:1
Arminia Bielefeld
16:30
Mönchengladbach
1:2
Hoffenheim
16:30
Leipzig
0:0
Köln
19:30
Bayer Leverkusen
1:2
Bayern München
Reede, 18. detsember 2020
21:30
Union Berliin
2:1
Borussia Dortmund
Kolmapäev, 16. detsember 2020
19:30
Schalke
0:2
Freiburg
21:30
Arminia Bielefeld
0:1
Augsburg
21:30
Köln
0:4
Bayer Leverkusen
21:30
Hoffenheim
0:1
Leipzig
21:30
Bayern München
2:1
Wolfsburg
Teisipäev, 15. detsember 2020
19:30
Eintracht Frankfurt
3:3
Mönchengladbach
21:30
Werder Bremen
1:2
Borussia Dortmund
21:30
Stuttgart
2:2
Union Berliin
21:30
Hertha Berliin
0:0
Mainz
Pühapäev, 13. detsember 2020
16:30
Augsburg
2:2
Schalke
19:00
Bayer Leverkusen
4:1
Hoffenheim
Laupäev, 12. detsember 2020
16:30
Borussia Dortmund
1:5
Stuttgart
16:30
Mönchengladbach
1:1
Hertha Berliin
16:30
Leipzig
2:0
Werder Bremen
16:30
Freiburg
2:0
Arminia Bielefeld
16:30
Mainz
0:1
Köln
19:30
Union Berliin
1:1
Bayern München
Reede, 11. detsember 2020
21:30
Wolfsburg
2:1
Eintracht Frankfurt
Esmaspäev, 7. detsember 2020
21:30
Hoffenheim
3:1
Augsburg
Pühapäev, 6. detsember 2020
16:30
Werder Bremen
1:2
Stuttgart
19:00
Schalke
0:3
Bayer Leverkusen
Laupäev, 5. detsember 2020
16:30
Freiburg
2:2
Mönchengladbach
16:30
Eintracht Frankfurt
1:1
Borussia Dortmund
16:30
Arminia Bielefeld
2:1
Mainz
16:30
Köln
2:2
Wolfsburg
19:30
Bayern München
3:3
Leipzig
Reede, 4. detsember 2020
21:30
Hertha Berliin
3:1
Union Berliin
Pühapäev, 29. november 2020
16:30
Bayer Leverkusen
0:0
Hertha Berliin
19:00
Mainz
1:1
Hoffenheim
Laupäev, 28. november 2020
16:30
Stuttgart
1:3
Bayern München
16:30
Borussia Dortmund
1:2
Köln
16:30
Leipzig
2:1
Arminia Bielefeld
16:30
Union Berliin
3:3
Eintracht Frankfurt
16:30
Augsburg
1:1
Freiburg
19:30
Mönchengladbach
4:1
Schalke
Reede, 27. november 2020
21:30
Wolfsburg
5:3
Werder Bremen
Pühapäev, 22. november 2020
16:30
Freiburg
1:3
Mainz
19:00
Köln
1:2
Union Berliin
Laupäev, 21. november 2020
16:30
Schalke
0:2
Wolfsburg
16:30
Hoffenheim
3:3
Stuttgart
16:30
Mönchengladbach
1:1
Augsburg
16:30
Bayern München
1:1
Werder Bremen
16:30
Arminia Bielefeld
1:2
Bayer Leverkusen
19:30
Eintracht Frankfurt
1:1
Leipzig
21:30
Hertha Berliin
2:5
Borussia Dortmund
Pühapäev, 8. november 2020
16:30
Wolfsburg
2:1
Hoffenheim
19:00
Bayer Leverkusen
4:3
Mönchengladbach
Laupäev, 7. november 2020
16:30
Union Berliin
5:0
Arminia Bielefeld
16:30
Mainz
2:2
Schalke
16:30
Augsburg
0:3
Hertha Berliin
16:30
Stuttgart
2:2
Eintracht Frankfurt
16:30
Leipzig
3:0
Freiburg
19:30
Borussia Dortmund
2:3
Bayern München
Reede, 6. november 2020
21:30
Werder Bremen
1:1
Köln
Esmaspäev, 2. november 2020
21:30
Hoffenheim
1:3
Union Berliin
Pühapäev, 1. november 2020
16:30
Freiburg
2:4
Bayer Leverkusen
19:00
Hertha Berliin
1:1
Wolfsburg
Laupäev, 31. oktoober 2020
16:30
Eintracht Frankfurt
1:1
Werder Bremen
16:30
Köln
1:2
Bayern München
16:30
Augsburg
3:1
Mainz
16:30
Arminia Bielefeld
0:2
Borussia Dortmund
19:30
Mönchengladbach
1:0
Leipzig
Reede, 30. oktoober 2020
21:30
Schalke
1:1
Stuttgart
Esmaspäev, 26. oktoober 2020
21:30
Bayer Leverkusen
3:1
Augsburg
Pühapäev, 25. oktoober 2020
16:30
Wolfsburg
2:1
Arminia Bielefeld
19:00
Werder Bremen
1:1
Hoffenheim
Laupäev, 24. oktoober 2020
16:30
Bayern München
5:0
Eintracht Frankfurt
16:30
Leipzig
2:1
Hertha Berliin
16:30
Union Berliin
1:1
Freiburg
16:30
Mainz
2:3
Mönchengladbach
19:30
Borussia Dortmund
3:0
Schalke
Reede, 23. oktoober 2020
21:30
Stuttgart
1:1
Köln
Pühapäev, 18. oktoober 2020
16:30
Köln
1:1
Eintracht Frankfurt
19:00
Schalke
1:1
Union Berliin
Laupäev, 17. oktoober 2020
16:30
Mainz
0:1
Bayer Leverkusen
16:30
Augsburg
0:2
Leipzig
16:30
Freiburg
1:1
Werder Bremen
16:30
Hoffenheim
0:1
Borussia Dortmund
16:30
Hertha Berliin
0:2
Stuttgart
19:30
Arminia Bielefeld
1:4
Bayern München
21:30
Mönchengladbach
1:1
Wolfsburg
Pühapäev, 4. oktoober 2020
16:30
Wolfsburg
0:0
Augsburg
19:00
Bayern München
4:3
Hertha Berliin
Laupäev, 3. oktoober 2020
16:30
Stuttgart
1:1
Bayer Leverkusen
16:30
Werder Bremen
1:0
Arminia Bielefeld
16:30
Eintracht Frankfurt
2:1
Hoffenheim
16:30
Borussia Dortmund
4:0
Freiburg
16:30
Köln
1:3
Mönchengladbach
19:30
Leipzig
4:0
Schalke
Reede, 2. oktoober 2020
21:30
Union Berliin
4:0
Mainz
Pühapäev, 27. september 2020
16:30
Hoffenheim
4:1
Bayern München
19:00
Freiburg
1:1
Wolfsburg
Laupäev, 26. september 2020
16:30
Mönchengladbach
1:1
Union Berliin
16:30
Mainz
1:4
Stuttgart
16:30
Augsburg
2:0
Borussia Dortmund
16:30
Bayer Leverkusen
1:1
Leipzig
16:30
Arminia Bielefeld
1:0
Köln
19:30
Schalke
1:3
Werder Bremen
Reede, 25. september 2020
21:30
Hertha Berliin
1:3
Eintracht Frankfurt
Pühapäev, 20. september 2020
16:30
Leipzig
3:1
Mainz
19:00
Wolfsburg
0:0
Bayer Leverkusen
Laupäev, 19. september 2020
16:30
Stuttgart
2:3
Freiburg
16:30
Werder Bremen
1:4
Hertha Berliin
16:30
Köln
2:3
Hoffenheim
16:30
Union Berliin
1:3
Augsburg
16:30
Eintracht Frankfurt
1:1
Arminia Bielefeld
19:30
Borussia Dortmund
3:0
Mönchengladbach
Reede, 18. september 2020
21:30
Bayern München
8:0
Schalke
MÄNGUKAVA
Pühapäev, 17. jaanuar 2021
19:00
Eintracht Frankfurt
vs
Schalke
Teisipäev, 19. jaanuar 2021
19:30
Mönchengladbach
vs
Werder Bremen
21:30
Bayer Leverkusen
vs
Borussia Dortmund
21:30
Hertha Berliin
vs
Hoffenheim
21:30
Mainz
vs
Wolfsburg
Kolmapäev, 20. jaanuar 2021
19:30
Schalke
vs
Köln
21:30
Leipzig
vs
Union Berliin
21:30
Freiburg
vs
Eintracht Frankfurt
21:30
Augsburg
vs
Bayern München
21:30
Arminia Bielefeld
vs
Stuttgart
Reede, 22. jaanuar 2021
21:30
Mönchengladbach
vs
Borussia Dortmund
Laupäev, 23. jaanuar 2021
16:30
Bayer Leverkusen
vs
Wolfsburg
16:30
Freiburg
vs
Stuttgart
16:30
Mainz
vs
Leipzig
16:30
Augsburg
vs
Union Berliin
16:30
Arminia Bielefeld
vs
Eintracht Frankfurt
19:30
Hertha Berliin
vs
Werder Bremen
Pühapäev, 24. jaanuar 2021
16:30
Schalke
vs
Bayern München
19:00
Hoffenheim
vs
Köln
UUS VÄLJAKUTSE
SUUR MÄNG INGLISMAAL
Mancheser Unitedi ja Liverpooli suur lahing jättis liidrid tabeli tippu
PÜHAPÄEV VÄLISMAAL
Lvivist lahkunud Ainsalu: leegionäridele anti kolm võimalust, valisin lepingu lõpetamise
LAUPÄEV VÄLISMAAL
PREMIUM LIIGA
Legion ja Sidorenkov teevad omi asju eraldi, aga pole lõplikult lahku läinud
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
29
26
2
1
76:17
80
2.
Paide Linnameeskond
30
21
1
8
80:43
64
3.
Tallinna FCI Levadia
29
17
6
6
66:37
57
4.
Nõmme Kalju FC
30
14
7
9
52:31
49
5.
Tartu JK Tammeka
28
8
8
12
33:44
32
6.
Viljandi JK Tulevik
28
9
4
15
30:46
31
7.
Tallinna JK Legion
30
8
7
15
26:44
31
8.
JK Narva Trans
30
6
7
17
31:49
25
9.
FC Kuressaare
30
5
9
16
28:63
24
10.
JK Tallinna Kalev
30
5
5
20
20:68
20
Tammeka kapten siirdus Vaprusesse
PREMIUM LIIGA
Tammeka kapten siirdus Vaprusesse (15)
 
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
80
Paide Linnameeskond
64
Tallinna FCI Levadia
57
Nõmme Kalju FC
49
Tartu JK Tammeka
32
Viljandi JK Tulevik
31
Tallinna JK Legion
31
JK Narva Trans
25
FC Kuressaare
24
JK Tallinna Kalev
20
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK